Komu vyšel KET napoprvé?

mimco
8. pro 2007

Ahoj holky,
najde se některá, které vyšel napoprvé KET. Čeká mě to koncem ledna a mám šílené nervy. Po 1 IVF jsem v létě potratila.
Děkuji.

oskarka
29. led 2008

Ahoj imco, jojo, tak takova doporuceni znam, tedy nic vyjimecneho. To zvladnu. Az prijedu domu (pojedu po transferu asi taxikem, snad to nebude moc skakat🙂 kdyz je zakazana jizda dopravnimi prostredy - a tak do nedele nevystrcim nos z bytu a budu jen a jen odpocivat a necham se manzelem hyckat, pak zvolim prochazkovy rezim a tak ve ctvrtek bych sla do prace. Uvidim, jak se budu citit, ale ted si myslim, ze ano

mikulka
29. led 2008

imco, mně taky připadá, že to mám dole nějak oteklé a ještě ztvrdlé, že se tam sotva dostanu 😕 Divné, co?
Právě, čkoda, že je venku tak hnusně, jinak by šlo být venku dýl.

imca
29. led 2008

mikulka, jojo, přesně jak to popisuješ ty .. v té přední části to tam je takové ztrdlé a zůžené, pak už je tam místa dost, ale moc daleko se s mým prstíčkem nedostanu .-D. Snad je to dobré znamení .-)))) Třeba už se nám nějak předělala děloha? 😕 😅

Oskarka, určitě to zvládneš 🙂. Nejhorší jsou ty první dva dny, to má člověk skoro i strach dojít si na wc .-). Ale čím déle jsem doma, tím méně se hlídám, což je asi normální 🙂
Dneska se mi abnormálně motá šiška, ale to je tím tlakem .. já ho mám normálně dost nízký a když je navíc venku takhle, tak mě to docela ničí!

mikulka
29. led 2008

imco, já mám jako by v jedné části takový až vystouplý hrbol, ztvrdlý, nebo jak to popsat. Já nevím, ta děloha, že by se tak brzy něco dělo? Miminko by teď mělo tak jeden milimetr, tak to asi ne, to je spíš ten Utroš.
Ha, mně se taky dnes motá hlava, také mám běžně velmi nízký tlak, ale koukám na barometr, dnes je spíš normální. 🙂

oskarko, ještě nám zakázali koupání ve vaně a sex 😉

mikulka
29. led 2008

Já si myslela, že se mi motá hlava, protože jsem hrála hru an PC-ježdění autem a vybrala jsem si atkový terény, kde je hodně zatáček. Tak jsem si říkala, že je to asi z toho 😀

imca
29. led 2008

mikulka, jojo, to budeme mít stejné .... popisuješ to tak, jak bych to taky popsala .-) třeba je to fakt tím utroušem... necháme se překvapit.
mimi je mrňavé, ale pokud se chytlo, tak se děloha mění hned od prvopočátku - ale moc tomu nerozumím .. to spíš se snažím NĚCO zajímavého na sobě najít .-))))
Jojo, koupání v horké vodě a sex taky ... ale na ten bych popravdě ani neměla při tom hlídání se chuť .-)))

mikulka
29. led 2008

imco, kéž by to bylo proto, že mimi se u nás pěkně zahnízdylo/i 😉 🙂 Ale ano, musíme se nechat překvapit.
To jsem nevědala, že se děloha mění od prvopočátku, to jsi mě potěšila 😀
Já právě docela na sex chuť mám, ale bála bych se, tak si to odpustím 🙂

pepule
29. led 2008

Ahoj holky, já myslím, že ani ty dopravní prostředky nemají na embryjka velký vliv. Já na ivf dojížděla 250 km do Brna a zpět a embryjka to taky ustála. No teda jedno se po 2 týdnech pustilo, ale druhé mimi už bude mít 2 roky. Mně po KETu, který mě čeká v březnu asi dítkem nebude dovoleno nějaké odpočívání, takže doufám, že se do mě emryjka zahryznou a nepustí, protože moc klidu mít asi nebudou. A přeju pevné nervy do testování a při něm. Určitě to vyjde. Opatrujte se a krásně těhotněte.

imca
29. led 2008

já si asi před 14 dny pouštěla nějaká videa na youtube o tom, jak to vypadá, když se oplodní vajíčko a co se pak děje a tam to vypadalo, že se opravdu hned ode dne, kdy se začne embryjko uhnízďovat, tak se to všecko začne měnit - tak snad se nám v bříškách taky děje něco takového 😀

imca
29. led 2008

no nic, jdu si uvařit kakao a pak šup zase do postýlky k filmíku, ať mi ten den rychleji uteče 🙂
Mějte se hezky, večer zase nakouknu ... papa

oskarka
29. led 2008

ahoj holky, kde jste všechny? asi pěkně odpočíváte, že? to je správné.
právě mi skončil náročný den, uuuuuuuuuuuuuuf, dodělám, co je třeba dodělat (když tu od zítra nebudu) a vyrazím k domovu. Podívám se sem ještě večer.
papa

imca
29. led 2008

ahojky, tak sem ještě na chviličku nakujuju..
Dneska jsem byla celý den opravdu utahaná, teď mě navíc rozbolela hlava (a ta mě vždy bolí před příchodem mršky)... takže bojím bojím.... zítra budu 28.DC...
Odpolko jsem trávila hraním scrabblíků, tak to uteklo 🙂
Ještě dneska juknu na Ordinaci a šup do hajan.
papa

oskarka
30. led 2008

Ahoj holky, tak v 11.30 mám být v CAR a hurá na KET. Tak nám držte palce, jdu se chystat, za chvíli musím odjet, abych to tou pitomou MHD stihla. Zpátky pojedeme taxikem.
Zase se sem na Vás přijdu juknout, papa.

murasek
30. led 2008

oskarko, mackam palcaky. !!!!!!!!!!!!!

sisa32
30. led 2008

oskarko, držím palce. 🙂

mikulka
30. led 2008

oskarko, myslím na tebe.
imco, to už budeš 28 den? Já snad až v so či ne. Také bojím 😕

murasek
30. led 2008

ahoj mikulko, bylas vcera na te prochazce?

mikulka
30. led 2008

Byla 🙂 A jela jsem i do jednoho obchůdku, kde mají pravé belgické pralinky! 🙂 Naváží vám, co je libo: www-belgicke-pralinky.cz. Jsou výtečné! 😉

murasek
30. led 2008

mnam, to vypada dobre 😎

imca
30. led 2008

ahojky holčičky 🙂 no, oskarku už nestihn, tak už leží s emboušky v bříšku 🙂
mikulka, jojo, dneska jsem 28.DC

mimco
autor
30. led 2008

Ahoj Holky,
naprosto s Váma souhlasím, to čekání je strašné. Pořád se jen pozoruju a srovnávám to s minulým transferem, kdy jsem otěhotněla. Jeden den si jsem jistá, že to 100% vyjde a druhý den zase naopak a chce se mi brečet. Na to nejdne nemyslet, ale naštěstí mám doma spoustu filmů, takže se alepoň na chvilku zabavím. Na KET jsem byla v pátek 25. 1. a testovat chci už asi o víkendu. To bude 9-10 den po KETu. Jestli to vyšlo, mělo by už být na testíku něco vidět. Dýl to asi nevydržím.

mikulka
30. led 2008

mimco, moje řeč. Taky se pozouju a jeden den si myslím, že to vyšlo a pak zase, že ne, a jsem z toho zničená a s náladou pod psa. Je to náročné na psychiku, moc náročné.
Já testovat nebudu (bojím se výsledku), jen když opravdu nedorazí MS.

imco, tak co ty, hlava přestala bolet?

carodejnice by dnes měla testovat, tak džím pěsti!!! 😉

sany79
30. led 2008

To vám hoky věřím, že se pozprujete a pořád o tom přemýšlíte. Mně by prospělo být teď týden před KETem v klidu a příjdu si čím dál víc nervoznější. Mám chuť to vzdát a nenervovat se. Takhle tomu moc nepřispívám. Vím,že co má se stát se stane, ale je toho na psychiku strašně moc. A ťěch negativních testů začíná být hodně, aspoň u nás v Caru. Už ať je to za mnou,ať to dopadne jakkoliv. Snad se mi ta nálada ještě zlepší a začnu se na KET trochu víc těšit.
Jinyk vy musíte vydržet,ať mně dáte velkou naději!!!!
😉

mikulka
30. led 2008

sany, ty se těš, máš před sebou velkou naději.
Ale lehce se to řekne, co? Já byla před KETem také moc nervózní, a bála jsem se, abych to špatně neovlivňovala tou nervozitou. Prostě, aby se člověk bál i mít špatnou náladu! 🙂

carodejnice
30. led 2008

Holky, nechtěla jsem vám to psát a kazit vám naději, ale stejně to nezměním a neuteču před tím, tak s tím jdu ven - ten podělaný test byl negativní!!! ☹ Testovala jsem poctivě až 14tý den a nic, jeden jediný proužek, ani náznak druhého a tak mi zbyly akorát potoky slz ☹
Nicméně doufám, že ostatní dopadnou líp!

mikulka
30. led 2008

Hm, carodejnice, to mě moc mrzí, ach jo ☹ Ale ms ti přece nedorazila? Kéž by to ještě dopadlo dobře. Kočino, hlavně nesmutni. Máš ještě mrazáčky?

murasek
30. led 2008

carodejnice, tak to je pech, taky mi to moc mrzi.

murasek
30. led 2008

kouka, ze mammikulka jinou fotku, ted jen premyslim, jestli to tam neni uz nejakou dobu, abych nebyla za vola 😀

sany79
30. led 2008

Carodejnice,zatím nesmutni,třeba to ještě není definitivní. A urcitě je další naděje. Těch procent na úspěch máme každá strašně málo. Takže nejsi poslední,kdo se teď trápí.

Mikulka má novou fotečku,opět moc hezkou 😉

carodejnice
30. led 2008

Mikulko, měsíčky zatím nedorazly, ale už mě pobolívá břicho. Jenže já měla odjakživa měsíčky jako noty na buben. Zkusím testnout ještě zítra ráno a uvidím. Ale už si žádnou naději nedávám ☹