Kontrola po šestinedělí, stále krvácím

minnie95
14. říj 2017

Dobry den, v pondeli mam jit na kontrolu po sestinedelce ale stale krvacim jak pri menstruaci. Asi pred tydnem to bylo jenom spineni ale pak jsem zacala krvacet uplne rude tak se chci zeptat jestli jit i tak na kontrolu pri takovem krvaceni. Dekuji za odpovedi.

jansovad
14. říj 2017

@minnie95 Dobrý den, já myslím, že by bylo nejlepší zavolat svému doktorovi a zeptat se přímo tam.

gnozka
14. říj 2017

Určite bych sla .

minnie95
autor
14. říj 2017

No ja jsem volala a rekla to sestricce a objednala mne na pondeli.

kajka750
15. říj 2017

Ja to tak mela a byla to ms na konci sestinedeli,na kontrolu jsem sla az po dalsi,abych vedela,ze to teda uz zacalo. Zrovna jsem si nechala udelat preventivku a doufam,ze kozu uz uvidim az za rok.

vanea
15. říj 2017

Pokud bylo mezitim spineni, tak to krvaceni na konci uz je menstruace🙂 osobne by se mi pri tom na kontrolu nechtelo, ale kdyz si te objednali, tak vi co delaji🙂

anetagsxr
15. říj 2017

Ja bych šla, zeptala bych se jestli je uvnitr vše v pořádku a můžeme si začít užívat😅

knoflicekzluty
15. říj 2017

Ahoj, urcite k doktorce jdi. Ja taky krvacela a doktorka zjistila, ze je ve mne jeste kus placenty. Dostala jsem injekci a nastesti to ze me samo odeslo. Jinak bych musela na kyretaz. Nechci strasit, ale je lepsi na nic necekat 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru