Krvácení a bolesti po ET. Není na mezes moc brzy?

colekova
13. srp 2009

Ahoj,jsem tu nová a trochu vyplašená. Už druhý den visím na PC a stále hledám odpovědi na mé otázky. No zkrátím to. Jsem 4 den po ET a furt mě bolí břicho úplně jako při MS a taky jsem už včera večer začla špinit a dnes to vypadá jako MS. 😢 Volala jsem doktorovi a on mi říkal,že zatím si nemám z toho dělat hlavu, že to může být i implantační krvácení.....no ale nevím, ta bolest mi nedá klidu. A dnes je i to krvácení takové jasnější a intenzivnější. Prostě, špinění vypadá jinak,no.Mám zavedeny dvě embrya a pojídám utrogestan a anopyrin. Teď ale nevím, není to na menzes ještě moc brzy? Jsem zmatená. Budu moc ráda, když se podělíte o své zkušenosti. Díky

erine
14. srp 2009

dnes je to 10 den od ET

smilers
14. srp 2009

erine byt tebou, pokud MS jeste nedosla, tak bych pockala na krev, me rekli, ze mam testovat 12den po et se me zda

evuliss
14. srp 2009

tak to jste měly vééélikéééééééé štěstí a trojnásobné 😀
tak já si aspoň fňuknu ☹ kéž i na mě už by se štěstí usmálo 🙂
také jsem mimoděložní nikdy neměla,ale testovat 4 den po ET je příliš brzy,já vždy testla nejdřív 9. den ale pozitivní test jsem poprvé měla až 14. den po KETu..........embryjka nemusí vyjít zákonitě s krví,ale nechci tě strašit 🙂 to rozhodně ne!

evuliss
14. srp 2009

já měla 9. 10. 11. 12. 13. den po KET pořád negativní testy a najednou pak 14. den pozitivní a jasně pozitivní,takže nezoufej a počkej vážně na krev

erine
14. srp 2009

nechápu kde jste vzaly ten 4 den ženský... takovej blázen zas nejsem... testila jsem 7den!! pak 9, 10,... jestli odejdou jen s krví a ne nepozorovaně, tak tam holky ušatý ještě musí být 😉

smilers
14. srp 2009

evulis jj to bylo stesti, kor kdyz nam bylo receno, ze vajucha jsou nekvalitni ceckova se me zda a nefnukej, sice uz mas hodne za sebou, ale vis co se rika i to zle je k necemu dobre 😉

smilers
14. srp 2009

erine ja reagovala na 4 den u pisatelky, u tebe jsem to ani nespozorovala cece😀

erine
14. srp 2009

jo táák.
jo nekvalitní... 1.třída výběrovka 😀 jsou nádherné!

evuliss
14. srp 2009

nevím opsal jsem ten 4 den od někoho přede mnou 😉 tak se omlouvám...........
asi jsem to napsala blbě,ale embryjka neodchází jen s krví,pokud se nezavrtají (jak se to tak říká) a odejdou v brzkém stádiu tak krvácet vůbec nemusíš,ale prostě by ti za pár dní přišla mrcha,ale nevysvětluj si to tak že tě straším -to ne!!
Přeju brzy // a hodně síly! 😀

kasa
14. srp 2009

Ahoj Smil ty taky ještě nespíš?

erine
14. srp 2009

neboj, zastrašit se nenechám 😉 tak nějak tušim, jak se tu mezi vámi pohybuju, že je to běh na dlouhou trať, plný překážek a klimatických změn 😀

evuliss
14. srp 2009

já měla Smilers málo embyjek ale vždy mě říkaly jak jsou krásná,nádherná,ukázková apod. 😢 a stejně na prd...NIC!!!!Takže je to asi úplně obráceně!Souhlasím s tebou že vše zlé je k něčemu dobré!!!

smilers
14. srp 2009

erine😀 nic jdu do hajan, pisatelce jeste jednou hodne stesti a at to vyjde 😉

a holky Vam hodne stesti jak v testovani u erine a u evuliss at se smula uz prolomi a vse se v dobre obratio

evuliss
14. srp 2009

děkujeme Smilers a tobě hodně krásných zážitků s holčičkama a ať jsou hlavně zdravé!!!!

smilers
14. srp 2009

kasa uz jdu prosim spat😀

erine
14. srp 2009

padají mi víka.... brou noc, hezké sny.

smilers
14. srp 2009

evi diky a ted uz fakt mazu😀

evuliss
14. srp 2009

Erine,jsi po IVF? a kolikátém?

kasa
14. srp 2009

Tak dobrou noc Smil,psala jsem ti na keliškách tak ještě jednou holky jsou na těch nových fotečkách úžasné.Mě čeká první inseminace příští měsíc tak uvidíme.Dneska jsem byla ve Ferťasu hydrolaparka dopadla dobře.Tak snad i ten příští měsíc mi to vyjde a brzy bude mimisko na cestě. 🙂

erine
15. srp 2009

Ahoj,
jsem po 1.IVF. Dnes 11den, mrcha nikde, TT negativní. Život je samá radost 🙄

evuliss
15. srp 2009

Však uvidíš Erine,ještě to není ztraceno................

ykokinecka
15. srp 2009

Ahojík,pokavad z tebe nic nevypadne ,tak to bude asi v pohodě.Já si tohle prožila tenhle týden a museli mě vyčistit dělohu.Začala jsem krvácet,pak ze mě cosi vypadlo a asi za hodinu ze mě vyšel kus jak bych to popsala,placenty či co,no prostě takovej koláč.Měla jsem při tom děsný bolesti.

colekova
autor
15. srp 2009

No Ms se rozjela. Volala jsem na pohotovostní číslo mého Dr. a ten mi poradil stále jíst Utroš a pokud tedy mám dojem , že je to opravdu MS,tak už prý ani nemusím ležet,ale je to prý na mě. No,tak jsem asi hodinu v kuse brečela, pak čuměla do zdi, pak jsem si nalila dvojku vína a usla. No dnes jsem si udělala test. Jen tak, kdyby něco. No ale negativní, že ano. Ale naděje umírá poslední.Ještě není prohráno. ALe myslím, že bych už cítila nějaké příznaky. U prvního těhu jsem měla prsa jak balóny. No nic. Teď mám v plánu vyzrát na tu moji chbějící MS. Bez nějakých simulací, či injekcí ji nemám. Paradoxem je, že asi 12 let žeru HA. Abych neotěhotněla. HA HA HA. První těhu byl zázrak. Po prvním IUI. Myslela jsem, že teď to půjde stejně hladce. Teď už na to ale kašlu, další injekce už nechcu ani vidět. Nevím jak vyzraju na tu HA. Už jsem četla, že snad pomůže ten kontryhel. No nevím. Gynex byl naprd. Tak uvidíme. Tak papa.

evuliss
16. srp 2009

Ahoj COlekova,tak to je mi moc líto,ale zatím opravdu nezoufej.................
U každého těhu je to jinak,vůbec žádné příznaky mít nemusíš a můžeš být těhu.Některé ženy nemají vůbec nevolnosti,bolesti prsou apod....Zatím budu držet pěsti....A když ne tentokrát tak brzy přeji // 😉

zulik
16. srp 2009

Colekova, já vždy po ET začala krvácet přesně v den, kdy měla mrcha dorazitvycházelo mi to tak 7-8 den . A to tak, že děsně. Při KETech to tak nebylo. První IVF jsem obulela šíleně, pak to bylo mírnější.Jinak jsem taky brala po prvním dítěti 9 let HA, protože jsem otěhotněla fakt na poprvé a paradoxně, teď už pár let nic 😠 Tak si to trochu vyčítám, jestli jsem si to tím nezpůsobila.

erine
17. srp 2009

Ahoj holky, tak dnes ráno jsem začala špinit 😖 Budu čekat co přijde dál ☹ Naděje umírá poslední, ne? 😅

erine
17. srp 2009

Dnes je to 13.den od ET, musí se alespoň jedna prďola udržet, i když mi to žene slzy do očí... bojim bojim

atlaselka
17. srp 2009

Erine držím pěstičky at to je v pořádku.Já se bojím taky pořád.Dnes jsem zas začala trochu krvácet,celej víkend nic,já už taky nevím co si o tom mám myslet.Zítra jdu na UTZ,budu se předtím asi klepat jak ratlík.

atlaselka
17. srp 2009

Kdy jdeš na krev nebo k dr.?

erine
17. srp 2009

hele, já právě měla ten test negativní, takže nějak nevim. na krev objednaná nejsem. nám řekli, že testovat máme 22.8 i když budeme krvácet. hele, přesuneme se do téma Pronatalu...