Krvácení a bolesti po ET. Není na mezes moc brzy?

colekova
13. srp 2009

Ahoj,jsem tu nová a trochu vyplašená. Už druhý den visím na PC a stále hledám odpovědi na mé otázky. No zkrátím to. Jsem 4 den po ET a furt mě bolí břicho úplně jako při MS a taky jsem už včera večer začla špinit a dnes to vypadá jako MS. 😢 Volala jsem doktorovi a on mi říkal,že zatím si nemám z toho dělat hlavu, že to může být i implantační krvácení.....no ale nevím, ta bolest mi nedá klidu. A dnes je i to krvácení takové jasnější a intenzivnější. Prostě, špinění vypadá jinak,no.Mám zavedeny dvě embrya a pojídám utrogestan a anopyrin. Teď ale nevím, není to na menzes ještě moc brzy? Jsem zmatená. Budu moc ráda, když se podělíte o své zkušenosti. Díky

evuliss
17. srp 2009

Držím vám holky moc palce ať se dočkáte vysněných //.je to boj!!
Když budete chtít dejte vědět sem 😉

erine
17. srp 2009

Ahoj, tak se mrcha rozjela. 😔 Evuliss kolikáté máte snaženíčko?

evuliss
17. srp 2009

Erine.to je škodaaaaaaaaaaaaaaaaaa do pr.... ☹
Mám za sebou 3x IVF a ted po revizi si dáme pauzu,,,,do 4.IVF asi nepůjdem,máme ještě 2 mražáčky tak snad se povede rozmražení a bude šance

erine
17. srp 2009

jj. dnes, 13.den. štastná 13. akorád nevim proč. chtěla bych znát důvod a toho se vyvarovat.

erine
17. srp 2009

akorát..

evuliss
17. srp 2009

jo to by jsme chtěly všechny vědět proč to nejde.......................já teda konkrétně proč když už to šlo tak proč mu nenaskočilo srdíčko ☹ ☹ to by se fakt stávat nemělo,Erine fakt mě to mrzí

erine
17. srp 2009

Můžu se zeptat? Vím že je to citlivé... kolikátý den si ty začala krvácet?

erine
17. srp 2009

nenaskočilo srdíčko?

evuliss
17. srp 2009

krvácet po ET nebo po revizi? po ET jsem dostala vždy mrchu tak 14. den a po revizi ještě nic....

no začátkem 8 týdne jsem šla na UTZ a hned mě poslala gyndr. do Brna,že je to divné ale že plod je moc malinký a nevidí srdíčko a v Brně miě hned po UTZ braly na sál na revizi,protože začátkem 7 týdne se náš mimísek přestal vyvíjet-zamlklé těhu ☹ ☹ ☹

erine
17. srp 2009

to je hnusný. nedokážu si představit bu bezmoc a beznaděj, když tě poslali na sál.

evuliss
17. srp 2009

no nebudu to ani popisovat,erine,ještě je mi ted úzko a bude to 4.týden,nikdy na to nezapomenu........myslela jsem že mi skončil svět..........vyplakala jsem hektolitry slzí ☹

len
17. srp 2009

Evuliss, zažila jsem to samé 😔 Založila jsem diskuzi "missed ab. po IVF" - někde tu ještě bude zahrabaná...

Jinak k tomu špinění a krvácení - po prvním IVF jsem špinila 12. den po ET, pak to přešlo a 17. den po ET jsem testovala a byly tam // (MA pak v 8.tt).
Po druhém IVF jsem nešpinila vůbec, ale v plánu byl opět test na 17. den po ET. Bohužel 16. den po ET jsem začala silně krvácet a test negativní.
Bolesti "jako na MS" jsem měla při obou IVF stejné, vlastně jsem se naprosto stejně cítila, ať to klaplo nebo ne...

evuliss
17. srp 2009

Len,zdravím - já zase založila diskusi "revize dělohy" protože jsem z toho byla bezradná a ještě si tam s pár holkama píšem i když už míň 😢 Zkusím najít i tu tvojí,díky

len
17. srp 2009

Tohle bylo už loni na podzim, pak to zapadlo prachem, ale samotnou mě překvapilo, kolik se nás tam sešlo... Teď už se snažím jít dál (v červnu jsem absolvovala to druhé, neúspěšné IVF, mrazáčci ani jednou), tak už jsem do těchhle diskuzí ani moc nechodila. Ale živě si pamatuju, jak jsem ořvala to svoje špinění po prvním IVF, a přitom to nic nebylo. A naopak, jak jsem si myslela, že je vyhráno, když jsem ještě 16 dní po ET nenašla ani kapičku krve. Pak se to rozjelo najednou. Takže asi tak - po IVF může člověk čekat naprosto všecko a nemusí to znamenat vůbec nic 😖

evuliss
17. srp 2009

Díky já tam mrknu..........mě taky docela překvapilo kolik děvčat si tímhle prochází,bohužel ☹

erine
17. srp 2009

len, tos řekla moc hezky... po IVF může člověk čekat...

Tak mrcha v plném proudu... spíš kusu. Myslíte, že mám pokračovat v utrouši a preg.?

len
17. srp 2009

Erine, my měli instrukce - při špinění Utr. brát, ale při krvácení charakteru jasné MS už není třeba. Reálný význam prý má prvních 14 dní, pak už je to jen taková "berlička" (byť se často dává až do 12.tt). Ale nechceš si třeba zítra zajít na krev, ať to máš potvrzené?

evuliss
17. srp 2009

Erine,klidně ještě pokračuj,to už vydržíš,opravdu to ještě nezahazuj úplně,tím už nic nezkazíš a uvidíš......cokoliv je cokoliv 😎

evuliss
17. srp 2009

jdu spát,berušky,držte se a zítra nakouknu 😅

erine
17. srp 2009

budu ted trochu nechutná - omlouvám se... jsou to cucky... tak myslím že tam nic nezbyde...

evuliss
17. srp 2009

tak pokud je to tak silné,tak asi bohužel se nepovedlo,ale na krev si určo zajdi ať máš jistotu,falešná naděje je pak ještě horší...........nejsi nechutná,vždyt my to známe taky 😵

len
17. srp 2009

No a jaké máš instrukce? Já bych ho dnes ještě vzala a zítra jim tam zavolala, co dál - jestli budou chtít kontrolovat krev...

erine
17. srp 2009

zítra tam ráno jdu si ukončit neschopenku k pátku. tak by mi ji mohli nabrat... a není to brzy? bude se jim chtít?

erine
17. srp 2009

ok, dneska ho tam zkusím zakutálet, ráno taky + pred.. a pak se zeptám.
holky díky, někdy se fakt člověk cítí jako neschopa, nerozhoda. mám jeden z těch happy day

evuliss
17. srp 2009

na krev můžeš normálka,12 den už třeba.............aspon tak mi to řekly v našem Caru....a nemáš zač díky,vřdyt já jsem taky taková 😉 člověk je raději když mu to někdo ulehčí a podrží ho a má se koho zeptat...
Ráno držím palce,Erine,ať už to dopadne jakkoliv nejsi neschopa 😅 tak pevné nervy!!!

erine
17. srp 2009

doufám, že tam zítra trefim, páč mám místo očí tenisáky 😖
jdu chrnět. dobrou noc

len
17. srp 2009

Erine, mě tu holky taky ještě na ten poslední Utr. ukecávaly, nemysli si 😉 Prošly jsme si tu tím všechny... Tak dobrou přeju! 🙂

erine
18. srp 2009

Ahoj, tak jsem si ho vzala a dnes ráno taky. Dle původního rozpisu.
Dneska je mrcha nepatrná. Potvora.
Ráno mi řekli, že si mám udělat test podle plánu 22.8 a v případě pozitivního výsledku, přijít na krev.

evuliss
18. srp 2009

Erine,no vidíš,třeba to byl jen nějakej omyl ta mrcha blbá!