Krvácení a bolesti po ET. Není na mezes moc brzy?

colekova
13. srp 2009

Ahoj,jsem tu nová a trochu vyplašená. Už druhý den visím na PC a stále hledám odpovědi na mé otázky. No zkrátím to. Jsem 4 den po ET a furt mě bolí břicho úplně jako při MS a taky jsem už včera večer začla špinit a dnes to vypadá jako MS. 😢 Volala jsem doktorovi a on mi říkal,že zatím si nemám z toho dělat hlavu, že to může být i implantační krvácení.....no ale nevím, ta bolest mi nedá klidu. A dnes je i to krvácení takové jasnější a intenzivnější. Prostě, špinění vypadá jinak,no.Mám zavedeny dvě embrya a pojídám utrogestan a anopyrin. Teď ale nevím, není to na menzes ještě moc brzy? Jsem zmatená. Budu moc ráda, když se podělíte o své zkušenosti. Díky

erine
18. srp 2009

jo omyl 😀 čeká na nás sněhurka a sněhuláček 😀
včera jsem to ořvala, dneska je líp 😖
Jak je tobě?

evuliss
18. srp 2009

Mě je docela fajn,říkala gyndr. že to jak mě bolí břicho je od hormonální změny v těle ..........a klidně se prý můžem začít snažit znova dokud je tělo nastartované,tak to zkusíme 🙂

evuliss
18. srp 2009

Coleková,kdepak jsi a jak ti je???

erine
18. srp 2009

Myslíš nastimulované? to bude váchnivá noc stop 😀

evuliss
18. srp 2009

Jo jako by "nakopnuté" tím zákrokem atd.
Jooooo vášnivá noc,houby-přítel už dávno usnul a jestli se mi ho podaří vzbudit tak po té dlouhé době to bude rychlovka 😀 😀

erine
18. srp 2009

evu, ty to určo víš. jak dlouho po IVF neúspěchu to můžeme zase zkusit?

evuliss
18. srp 2009

mezi IVf by měl být časový odstup 3 měsíce neboli 3 menstruační cykly-tak mě to vždy řekly...
byla jsem na IVF v říjnu a pak až v únoru/březnu.........aby si to tělo odpočinulo,zklidnily se vaječníky,hormony se vyrovnaly atd.

erine
18. srp 2009

sakra ☹

erine
18. srp 2009

věříš na osud, duši a tak?

evuliss
18. srp 2009

no ani moc ne ☹
proč pak?

erine
18. srp 2009
evuliss
18. srp 2009

Osud si asi každý vytváříme sám........snad
Já teď budu celé dva dny v práci takže sem nahlídnu až tak v pátek nebo sobotu,nevím jak to budu stíhat,v práci internet nemáme a ani nesmíme v pracovní době nic takového používat ☹ je mi to líto,ale určo sem zase mezi vás příjdu

erine
18. srp 2009

co děláš za práci?

evuliss
18. srp 2009

ve Sport baru za barem a máme tam i sázkovku Tipsport.....
vážně????pro boha!!! ale sestra žije,ne? jak je na tom?

erine
18. srp 2009

jí se vůbec nic nestalo. její přítel má půl obličeje rozdrcený. on řídil. když se daří...

evuliss
18. srp 2009

pane bože...............nevím co říct.je to fakt strašný

erine
18. srp 2009

tak to budeš v jednom kole... tak ať ti to utíká... máte tam hoňku?

erine
18. srp 2009

ne. je úžasný že z tohodle auta vylezla živá a celá. přítel bude taky v pořádku.

evuliss
18. srp 2009

no ted přes léto moc ne,pořád stejný lidi ,sázkaři stejní den co den,pár lidí na pivko,někdy je honka večer a o víkendech no jo lidi pořád chlastají a sázejí krize nekrize 😀

erine
18. srp 2009

evu, klíží se mi zrak. ráno jsem málem nevstala)) ty to taky típni a mazej pod peřinu za Danem 😉

evuliss
18. srp 2009

já už taky jdu hajat,díky za pokec a třeba zase tady 😔 ahojky a držím palce sestře a jejímu příteli moooccc

erine
18. srp 2009

dík, přeji hezkou noc 😉

evuliss
21. srp 2009

Ahoj holky...jste tu některá?Erine,jak je?Měse už asi od včera rozjíždí mrcha,bolí mě opět břicho a hodně špiním už dba dny ale už i trochu krev takže mrcha?Myslíte že už ted při první mrše po revizi-4 týdny-můžu použít tampony?

evuliss
23. srp 2009

Ahoj,takže mrcha nic.zase 3 dny špinění a nic.......jsem mrtvá únavou usínám za pochodu.pořád jsem v práci 😝

evuliss
25. srp 2009

Coleková,tak co?????????????? 🙂

audyjana
22. črc 2010

Ahoj holky jsem tady porvé potřebuji se stoho vykecat jsem uplně zmatená nevím jesli mám byt sklamaná nebo se radovat?Jsem po 1.ivf 10 den ,ale od 9 dne špinim teda jsem špinila tak 2 hodiny a dneska 10 den jsem začla krvácet víc tak jsem volala do centra a zvedli mně dávku utrogestanu 2-2-2 a zase už jen špiním ja jsem tak zmatená že už ani nevím jesli mam ms 🙂.Ale schvalně jsem si skoušela těhotenský test a slabě mně vyšla druhá čárka tak opravdu nevím jesli jsem nebo ne stalo se vám to taky někomu?Před 4 roky jsem byla na inseminaci a mam stoho holčičku Karolínku 3 roky vyšla mně hnedka na poprvé to jsem opravdu tehdy netušila jaké jsem mněla štěstí 🙂 tento rok jsem prošla 2 inseminace a nic tak jsme se s manželem rozhodli pro ivf a věřila jsem že to víde ale asi ne.

jaja30
10. zář 2010

Ahoj, já jsem tu poprvé, mám taky problém- sedm dní po IVF krvácení bez předchozího špinění... Jelikož mi zavedli dvě vajíčka, tak je prý možné, že jedno odchází a druhé se uchytilo. Na kontrolu jdu za týden a asi to bude nejdelší týden v životě... Přijde mi to hrozně brzo, aby už týden po IVF začalo krvácení. Většinou píšete o devátém až desátém dni. Tak mám trochu strach. Hledám na různých serverech v diskuzích, ale zatím jsem ještě nenašla, že by někdo od sedmého dne krvácel a co by to mohlo znamenat. Jestli ještě zbývá naděje.... Tak zdravím všechny, co jsou v "očekávání" věcí příštích jako já a gratuluju všem, kterým se zadařilo.

kveta
10. zář 2010

Môžeš byť ešte stále tehotná... ale ideálne je momentálne okamžite zaľahnúť a maximálne šetrivý režim..

kveta
10. zář 2010

@audyjana Môže to byť zahniezďovacie špinenie a krvácanie, niekedy trvá aj pár dní...

jaja30
10. zář 2010

Aha, tak to mi sestřička neřekla- jenomže je fakt, že to může znamenat opravdu cokoliv. Díky za uklidnění. Ty už to máš koukám "za pár" 🙂