Krvácení a bolesti po ET. Není na mezes moc brzy?

colekova
13. srp 2009

Ahoj,jsem tu nová a trochu vyplašená. Už druhý den visím na PC a stále hledám odpovědi na mé otázky. No zkrátím to. Jsem 4 den po ET a furt mě bolí břicho úplně jako při MS a taky jsem už včera večer začla špinit a dnes to vypadá jako MS. 😢 Volala jsem doktorovi a on mi říkal,že zatím si nemám z toho dělat hlavu, že to může být i implantační krvácení.....no ale nevím, ta bolest mi nedá klidu. A dnes je i to krvácení takové jasnější a intenzivnější. Prostě, špinění vypadá jinak,no.Mám zavedeny dvě embrya a pojídám utrogestan a anopyrin. Teď ale nevím, není to na menzes ještě moc brzy? Jsem zmatená. Budu moc ráda, když se podělíte o své zkušenosti. Díky

koblichzek
13. srp 2009

Ahoj a kdy by ti měla přijít MS? Každopádně bych se asi nenechala moc odbýt a chtěla vyšetřit, ale nemám s tím zkušenost

colekova
autor
13. srp 2009

No já jsem trochu zmatená. Já totiž v běžném životě už jsem MS dlouho neměla. Co jsem přestala brát antikoncepci. Pak jsem porodila dceru a pak tři roky nic. Takže co se týká vzhledu 🙂 a bolesti, to si pamatuju přesně,ale výpočet???? Jsem ostuda,vím. No mělo by to být 21 dnů od prvního dne předchozí MS, ne?A předchozí mi vyvolali a začla 21.7. pak třetí den jsem začla se stimulací. Tak to odpovídá,že? SAKRA.

pikusa
13. srp 2009

Ahojík...
pamatuju si,že po ET jsem měla bolesti jako na MS a pořád jsem čekala,až to dostanu.taky jsem zakrvácela....
a dopadlo to 🙂
tak moc držím palečky,at to vyjde 😉

evuliss
13. srp 2009

Ahojky!
Takže takhle: MS by měla sprábně přijít 28. den od začátku té poslední -což u tebe těžko 😉 Jestli ti to odpovídá podle té z 21.7. tak je bohužel možné že ti ET nevyšel a dostala jsi MS.
Jinak já po ET měla také vždy bolesti silné jako na MS ale nikdy nepřišla tak brzy-vždy až tak 12.den po ET.Bolesti jsou normální,tělo,děloha apod. pracuje takže cítíš bolest.
Vím jak jsi nervozni,já byla taky ale pokud už normálně krvácíš tak bych si zajela k lékaři nebo na pohotovost....Nemusí to opravdu znamenat nic,laebudeš pak klidnější bude ti líp 😨
Já sama jsem na začátku těhu od KET do revize ☹ v 8 tt -bohužel-byla u gyndr.pořád,považovala jsem se už za histerku ale moje gyndr. je super'!!!
Dej vedet jak jsi dopadla a moc ti držím palečky ať uvidíš brzy // !!!!

erine
13. srp 2009

Ahoj, já jsem dnes 9 den po ET, pobolívá mě podbřišek, ale už třetí den. tak chvilkama, tak nevim, taky jsem nervozní. ale Coleková, klíííd. jedno tam pořád může být!!! krvácení může proběhnout když se třeba jedno nechytí a druhé ano!!! naděje je.

atlaselka
13. srp 2009

colekova napíšu ti jak to bylo u mě.MS bolesti začali asi 8den .
Test jsem si udělala už 10den po ET,objevila se slaboučká čárka v limitu.ale taky jsem ten 10den začala špinit,pak krvácet.Hned jsem volala dr.uklidnila mě,že to třeba ještě nemusí nic znamenat,at beru léky dál.No trochu mě to vyplašilo ještě víc,že mě třeba neřekla at přijedu.Řekla mi kdybych začala mít bolesti a začala krvácet nějak moc,at přijedu okamžitě i o víkendu.Pak zas nic,občas krev ráno,pak celej den nic.O víkendu čárka sílila.14den po ET už druhá čárka byla skoro tak tmavá jako ta první.Ale zase občas krvácení.Jsou to hrozný stavy,člověk neví co se děje.16 den po ET jsem jela na krev.Hcg 165,to jsem už zas nekrvácela,ale dnes 18den po ET jsem jela na krev znovu jestli stoupá.A dr.mě po telefonu potvrdila těhotenství,Hcg stouplo dvojnásobně.A v úterý jdu na UTZ,prej by už mělo být něco vidět.Dr. je klidná,nevím já ne,já měla strach i z mimoděložního,ikdyž teda žádné bolesti nemám.Ale stejně budu v pohodě až po úterku.
Takže já myslím že naděje pořád trvá a není vůbec nic jistého,jestli se zadařilo nebo ne.
Přeju hodně štěstí všem

colekova
autor
14. srp 2009

Jste zlatíčka. Samozřejmě, u mě to opravdu může dopadnout zl a jsem na tu možnost svým způsobem i připravena,ale ten pocit bezmoci je šílený. Člověk tu leží,čumí na už i na reklamy a furt mu hlavou prodí myšlenky jen na TO. Všichni mi můžou říkat,nemysli na TO.Mysli na něco jiného. 😀 No snaha by byla,že ano ......Oni to myslí dobře,jenže oni vůůůůbec neví. Takže jsem ráda,že aspoň po síti, se můžu svěřit někomu,kdo ví 😉 .Dám vědět jak to se mnou bude a moc díky za všechny reakce a váš čas.Papa

erine
14. srp 2009

O tom, že všichni radí nemyslet na to... jsem šílená. takový ty rady... "možná na to hodně myslíš..." nebo "když se na to nebudeš tolik soustředit, půjde to samo" ... jasně že to moc chceme, a jasně že na to myslíme milionkrát denně... a jasně že na to myslíme pokaždé když jsme miminko "dělali" .. na tyhle dobře míněné rady jsem dřív reagovala pláčem. dneska se pousměju a myslim si svý.... dyť to znáš.

evuliss
14. srp 2009

Máš pravdu Erine, mě tyhle rady přivádějí k šílenství a už to taky nekomentuju 😉 Když čekáte na dítě a snažíte se 12 let ! tak a někdo řekne "nemysli na to a půjde to samo" tak bych ho nejraději nakopala i když určitě to špatně nemyslí,ale asi nevědí o čem mluví!! 😔 To většinou řeknou ti kdo mají nejmíň dvě děti a měly je snadně....Takže je taková reakce ode mě............
A co je nového COLEKOVA jak jsi na tom,lepší?Myslím na tebe!

erine
14. srp 2009

Evuliss, přesně. já vim, že to myslí dobře, ale strašně tím člověku ubližujou.. a takové ty potkání známejch co jezdí s kočárkama jsou taky super... "no nádherný/á, jak se jmenuje?" "..., a co Ty? Ty děti ještě nemáš?, hm, a plánujete? " a opět jsem v troskách. Jasně že plánujeme, ale "vono" to tak jednoduchý prostě není...

atlaselka
14. srp 2009

jejda holky jak já tohle všechno znám,takovéhle řeči už mě lezli krkem.Nemyslet na to,neznám,neumím,jak na to nemám myslet,když na to prostě myslet musím,když to pořád nejde žejo? A kecy jako a co vy,děti plánujete,kdy budete mít dětičky.... jasně že plánujem,jenže u nás to není tak jednoduché a bla bla bla...jasně že děti chcem,ale vysvětlovat to každému strašně moc bolí.Dočkáme se holky nebojte

erine
14. srp 2009

Atlas, Ty máš skvěle nakročeno, doufám že máš nohy nahoře a odpočíváš 😠 Jinak na Tebe volám sociálku 😀

evuliss
14. srp 2009

Jo jo holky.......v mém okolí to většina lidí ví že už se dlouho snažíme a o to je to horší....Jak píše Erine- potkáš kámošku s kočárkem a to jsou blbý otázky.Např. A co vy,pořád nic?Snažte se pořádně.To příjde,uvidíš atd.atd.
Takže vážně už nevím jak reagovat,když to nechápou,nikdy neprodělaly IVF nebo něco podobného.....
Atlaselka- držím palce,pokud je to na dobré cestě 😉

erine
14. srp 2009

"snažte se pořádně" to by mě vážně dokázalo rozparádit 😀 😠

evuliss
14. srp 2009

však mě taky a ty přiblblý úsměvy u toho jako kdyby se ti vysmívaly 😠

erine
14. srp 2009

Přeji všem hezkou noc, co vymyslíme na tyhle krutý otázky?

jdu na kuličky utrouše, uspat se u tv a hupky dupky do peřin. zítra mě čeká 11den od ET, 15den od OPU 😀 , zase mě bolí podbřišek. 🙄

erine
14. srp 2009

.. Evu, stačí ještě spiklenecký mrknutí jako že na to mám váchnivě vlítnout a jsem schopná vraždit 😠

smilers
14. srp 2009

Ahojky, na tyto otazky je dost tezke odpovidat, ja je prechazela, nastesti v okoli se nas nikdo poradne neptal, snazili jsme se 4 roky, takze oproti 12 je to prd, a chapu, ze uz to leze na mozek, mozna bych jednoduse rekla ,at si resi sve problemy a o ty nase at se nestaraji, ze je nechcete zbytecne zatezovat 😀

smilers
14. srp 2009

colekova a tobe drzim pesti

erine
14. srp 2009

jé, ještě že jsem vydržela, smilers, dívala jsem už dávno na vaše album... ty jsou naprosto boží. moc gratuluju k tolika štěstíčka... 🙂 prdítka jsou úúúúúžasný. a jak jsou v tom kočárku v albu II... boží hadříky. moc přeju pevné zdraví, moře spánku pro Tebe k načerpání sil, a pořádný bicáky na kočárek..l 😀

atlaselka
14. srp 2009

Erine ty jo už 11 den toto letí vid.Nebo tobě třeba ne,ono to čekání je šílený.Ale mě ikdyž jsem doma,tak to docela i utíká.To víš že odpočívám,ikdyž občas něco udělat musím,jinka by to tady vypadalo jak v chlívku 🙂 ale přítel pomáhá jak se dá,vždy mu dám nějakej úkol,jako vyluxovat,zalít kytky ve výškách a tak,holt musí nedá se nic dělat.Kokáme na Sex ve městě a pak spinkat.dobrou

erine
14. srp 2009

jj, zítra 11. ale pořád mě provází ten podbřišek. hele, ty si... tušim nějaký 19.-20.den ET? a jsi pořád doma? já jdu v pondělí do práce( 😒

smilers
14. srp 2009

erine diky moc 😵 ja ti preju hlavne at se brzo zadari 😉

smilers
14. srp 2009

erine teda aby to vyslo spis, vidim 😉

evuliss
14. srp 2009

Tak Smilers taky jsem nakoukla do alba a jsem hotová člověče-to je nádhera!!!!!Super dítka,jsem z nich unešená...to je bezva.........jak to zvládáš??Moc blahopřeju k takové nadílce 😀

smilers
14. srp 2009

evuliss predem diky🙂 ted uz je to divocejsi, holky jsou docela akcni 😀 😀

erine ja jsem se porad citila, jakobych to mela dostat, nic teda ve srovnani s pisatelkou, ale ja bych se nenechala taky odbyt, urcite bych zasla i treba do fn aby se na me pres utz mrkli

erine
14. srp 2009

smilers, myslíš kvůli momoděložnímu? já si dnes dělala test a nic... možná je brzy... fakt netušim jak na tom ty drobečkové jsou... a jestli tam vůbec ještě jsou. Netuším totiž, jestli musí zákonitě odejít s krví, nebo jen tak a já to ani nezpozoruju...

evuliss
14. srp 2009

Smilers....můžu se zeptat jestli máte holčičky přirozeně nebo po IVF? Jsem z nich unešená 😀

smilers
14. srp 2009

evuliss mame je z IVF naseho prvniho a posledniho ivf😀

erin ja mimodelozni teda nikdy nemela 😕 ale asi by me to nedalo, i kdyz 4 den po ET je jeste velmi brzo, ja testovala 8den po ET

smilers
14. srp 2009

erine nekomu test ukaze uz 8 den po ET, nekomu 11 a nekomu treba i 14 den po et i vice, kazde telo je jine, pokud to nedostanes uplne , tak nejspolehlivejsi je krev