Krvácení po punkci folikulů, čím to je?

sarinka_nevesta
9. říj 2012

Včera jsem podstoupila druhou punkci folikulů, po prvním pokusu mě nic nebolelo a nic se nedělo. Ale tentokrát jsem měla včera po zákroku bolesti a dnes po zavedení Utrogestanu slabě krvácím. Je možné, že je to tím, že jsem měla více punktovaných folikulů? Nemáte někdo zkušenost, prosím?

mufinka26
9. říj 2012

mě braly přes dvacet folikulů a krvácela sem tři dny ☹ prý je to normální 😉 moc držím pěstičky, aby vám to vyšlo 🙂

werinka1
9. říj 2012

Myslím, že je to tím. Mně poprvé i podruhé odebrali devět a pak myslím 10 vajíček a pokud se dobře pamatuju, nekrvácela jsem. Teď napotřetí jsem jich měla 15 a ten den jsem slabě krvácela. I bolest byla po puknci větší a trvala i druhý den. Takže si myslím, že můžeš být v klidu, určo to bude dobré.

hydrangea
10. říj 2012

ahoj, tiež som trošku po OPU krvácala a brucho ma bolelo s menšími prestávkami stále. mooooc držím palce, aby vám to vyšlo 😉

bosorkajarka
10. říj 2012

Ja mela punkci dnes, sice nekrvacim ale bricho boli hodne hodne (25 folikulu) takze asi je to ok

irinka
10. říj 2012

Já po punkci také krvácela, poprvně jsem se dost lekla a na kontrolním UTZ po punkci mi DR řekl, že je to zcela běžné. Držím pěsti, ať se zadaří 🙂

absintka19
25. črc 2016

Tak ja mela po vcerejsim OPU 46 foliku, z toho 27 vajicek a zralych 24. Take jsem mela bolesti a spineni, preci jen je to zasah do tela, popichana od injekce, ale diky bohu zadny hyperstimulacni syndrom. Pry prvni 3 dny to muze bolet, a mirne spinit takze nestresuji.

absintka19
12. zář 2017

A povedlo se napoprvé KET a máme Adélku.