Krvácím po ET, ztratila jsem embryo?

cicinky
23. led 2014

Ahoj holky, mám dotaz, na ty z vás, jež byly na IVF a po ET začaly krvácet.
Stalo se mi to pořádně až dnes, udělaly se mi malé a jedna obrovská taková jakoby krevní sraženina/cucek a od té doby ze mě jde tmavá krev, nic mě nebolí, netlačí, pocity na MS žádné...
Zatím se všude dočítám, že komu se to stalo, tak měl zavedená 2 embryjka, já měla jen jedno, jsem ve stresu, že jsem ho asi ztratila.. ☹
Budu ráda za Vaše vyjádření.
Díky.

petulka26
23. led 2014

@cicinky Nechci strašit, stalo se mi to celkem 3x a bohužel to pokaždé znamenalo špatnou zprávu ☹ Ale na počtvrté už to klaplo 😉 Každopádně to může být i sraženina to těžko říct, to ukáže až krevní test. Jak dlouho jsi po ET.

doko
23. led 2014

@cicinky ahoj, kamarádce tady z MK zavedli jedno embryjko, začala špinit 10. den po et a nedopadlo to ☹ ale ty nešpiníš ne? jako ta tmavá krev je krvácení? já být Tebou, tak hned bych volala do CARu, jak bych to zjistila. radši se ujistit, co to může být. třeba se teď stresuješ a zbytečně 😉 přeji, ať to dobře dopadne a je to nějaká "blbost" 🙂 ono to kolikrát vypadá horší, než to ve skutečnosti je 😉 sama jsem se o tom teď přesvědčila, když jsem skončila v nemocnici.

cicinky
autor
23. led 2014

@petulka26 - ahoj, 16.1. jsem byla na ET, pořád se snažím myslet pozitivně, píchám si Clexane, tak přisuzuji to krvácrení i tomu, ale počítáme i s tou horší variantou ☹

@doko - ahoj, nejdříve jsem špinila, ale dnes po obědě jsem se cítila nějak divně, šla jsem na WC a najednou ze mě vypadla ta sraženina a začalo to nehorázně krváce, dobré 2 hodiny naproto hrozné, teď se to docela zase uklidnilo, ale stále krvácím

Hned jsem volala do Gennetu, tam mi řekli, že kdyby krvácení neustávalo, tak zítra k nim, kdyby se to zklidnilo, tak v pondělí na UZ a krev (původně jsem měla jít až ve čtvrtek)

doko
23. led 2014

@cicinky a do CARu jsi nevolala? zítra tam určitě hned zavolej 😉 myslíš, že by to mohlo být tím? já si taky píchám fraxiparin, ale nikdo mi neříkal, že by to mohlo mít nějaké takové následky ☹ to se mi moc nezdá.....každopádně myslím na Tebe, ať to vše dobře dopadne 🙂

doko
23. led 2014

@cicinky já jsem blbá, teď jsem si to teprve přečetla s tím CARem 😀 😀 promiň ☹ jsem nepozorná. no vidíš, když se to uklidnilo, tak naděje na dobrý konec ještě je 🙂

cicinky
autor
23. led 2014

@doko
To je v pohodě 🙂
Jsem posera, bojím se o bublinku, proto raději hned volám 😉

Teď mám tak 3-4 kapky za hodinu zase, krev je tmavá a vše opět bez bolesti, tak já nevím, počítám s nejhroším, raději...