Které centrum asistované reprodukce je podle vás nej?

anael
13. črc 2010

Ráda bych změnila centrum, poraďte prosím, které je podle vás nejlepší...díky 🙂

michamicha
13. črc 2010

já chodila do Natalartu v Plzni 🙂 spokojenost největší 😉

cepecek
13. črc 2010

Sanus Jihlava , dr. Fiker - maximální spokojenost.......

daphney
13. črc 2010

také uvažuji o centru asistované reprodukce, chtěla bych do gennetu v Praze k prim. Brandejské, slyšela jsem o ní samou chválu, ale osobní zkušenost nemám. Počítám, že se tam na zaří objednám

elana
13. črc 2010

Anael, v první řadě bys měla napsat, který kraj pro Tebe připadá v úvahu, pokud jsi z Aše, tak Ti příspěvek Čepečka asi radost neudělá 😅

bellka
13. črc 2010

Ahoj
@anael , my jezdíme již do třetího CARu, jsme z okr. Karviná a jezdíme do Reprofitu v Brně. Sama za sebe a ze svých zkušeností říkám, jednoznačně REPROFIT 😵 S takovým přístupem jsem se ještě nikdy nesetkala a přesto, že jsme neuspěli, budu se tam vracet tak dlouho, dokud to nevýjde. Po svých zkušenostech, jsem maximálně spokojená a co je nejdeůležitější, konečně věřím tomuhle CARu na milión %, protože jestli se dočkáme miminka, tak jen díky Reprofitu. Ale to jen sama za sebe, protože věřím, že se jistě najde podobné CAR. Přeju hodně štěstííí 😵

petulka22
13. črc 2010

bellka a kde jsi nebyla spokojená? Z Karviné to máš do Brna asi celkem daleko..

len
13. črc 2010

Nej - co? 😉
Nejrychlejší, nejbližší, nejlevnější, nejpříjemnější (doktoři, prostředí?), nejúspěšnější, nejpřirozenější postupy a přístup... Všechna nej najednou nesplní nikdo (a koneckonců co je pro jednoho veliké plus, jiný bere jako nedostatek). Taky specifikuj region.

Pro mě je NEJ Apolinář, Praha.
Státní CAR, bezkonkurenční ceny, skvělí, zkušení a příjemní doktoři a sestry. Ale prostředí státní nemocnice nic moc a jsou lehce alternativnější. Pro mě velké plus.

esterka610
13. črc 2010

Já nedám dopustit na Institut reprodukční medicíny v Plzni,mám od nich dvojčata a dva mrazáčky. 🙂

dendulka1
13. črc 2010

Pro nás nej Helios Brno. Bylo to naše třetí CAR, 8 let snažení. Tam 2 IVF a 2 těhotenství. První bohužel skončilo spontánním potratem, ale z dalšího IVF máme 2 letou holčičku. Nemám fakt výtek. Dopručila jsme dvěma kamarádkám, jedna už má chlapečka, druhá je těhotná.

koczurka
13. črc 2010

Ahoj!
Já jsem byla velice spokojená s FN OLOMOUC.Není to tam drahé a přístup přepychový!!!Jsou moc fajn všichni,až je to neuvěřitelné v dnešní době. 😉 Máme díky nim naše zlatíčko Honzíka.Takže za mně je to Olmík!
Přeju hodně štěstí.

jawuna
15. zář 2013

100%ně Helios Brno a primář Texl 😉

popellka
15. zář 2013

Reprofit Brno

majka43
15. zář 2013

Sanus Jihlava

saja13
17. únor 2019

Zdravim holky jakou asis. Reprodukci v Praze doporučíte? Co mě čeká?