Které centrum v Brně je ,,nejlepší''?

beada
3. led 2011

Prosím, můžete mi poradit ve kterém centru v Brně jste byly spokojené co se týká úspěšnosti, cen, personálu atd.? Moc děkuji za odpovědi. 😉

aidule
6. led 2011

Ahojiiik Beo! Já mám výbornou zkušenost s Repromedou na Viniční v Židenicích. Nejen co do jednání s personálem a cenovou relací, ale teď navíc i korunovanou úspěšným otěhotněním!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 🙂 Tak držím palečky, ať dobře vyberete a jste také úspěšní!! 🙂

okcelok
6. led 2011

ahojky,já zase z Repromedy utekla do Reprofitu na Hlinkách a nemůžu si to vynachválit!!!!!!!

rubi15
6. led 2011

Ahoj beada, ja sa tiez snazim zistit co najviac info o Centrach AR v Brne.... Zatial som sa rozhodla pre Reprofit. Zajtra sa tam idem objednat na vysetrenie..... Bojim sa a aj tesim..... ale dufam, ze som sa rozhodla spravne a ze sa to podari.... Drzim ti palce aby si si dobre vybrala 🙂

yaya11
7. led 2011

Holky,jsem pro Reprofit!Úžasný personál,profesionalita a velká úspěšnost!!Hodně štěstí všem. 😉

bellka
7. led 2011

Ahojky, jsem asi jeden z největších fandů Reprofitu a podle ohlasů tady na MK nejsem jediná, navštivte diskuzi Reprofit Brno a uvidíte samy, nebo Reprofit Olomouc, to je jejich pobočka 😉 Myslím, že stačí, když řeknu, že nám 12 let nikdo nepomohl a v Reprofitu jsme na podruhé otěhotněli, protože je zajímá problém sám a vy jste na prvním místě. Hodně štěstí všem 🙂