Který CAR doporučujete a který nikoliv?

ratatooy
9. dub 2013

ahoj,často se zde setkávám z otázkama který car doporučit ,kterému se vyhnout takže budu ráda když pispejete se svou skušeností proč ano a proč ne,aby si holky ktere si neví rady mohly orientovat,vytvořila jsem to formou otázky aby jsme v tom nemely zmatek a každej mohl dát jednu svou skušenost
takže začnu první

Car Unica Brno
naprostá spokojenost,personál se chová velmi profesionálne,nikdy se nestane že by nekdo enbyl o nečem informován,celý systém tam běží tak dokonale naplánován že celým procesem proplujete aniž by jste si toho pomale všimly,vše vysvetlí do detailu klidne 5x a vždy s ůsměvem.sestřičky taky velice milé,ochotné,nikdy nebyl sebemenší problém.nikdy jsme se nesetkaly ani z dluhou čekací dobou v čekárně.takže z nás 100% doporučuji

jawuna
13. dub 2013

Sanatorium Helios
Dokonalé vstupní vyšetření včetně imunologie, několika testů na spermiích, genetiky...pečlivé vysvětlení výsledků vyšetření a efektivního postupu IVF. Velmi profesionální, příjemný a empatický přístup personálu, zejména lékařů, embryoložek a koordinátorek. Provedení PGD vyšetření zdarma. Po 4 neúspěšných těhu konečně nalezen problém a vyřešen. Nyní úspěšně pokračující těhu 😵
100%ně doporučuji, nenašli jsme chybu.

lucavka
15. dub 2013

My chodíme do Gennetu. Myslím že je to tam dost dobré. První IVF z darovanými vajíčky se povedlo na první pokus. Teď pracujeme na druhém. Mám krátce po biochem. těhu, příští týden hysteroskopie a pak KET

tulanek
15. dub 2013

Tak ja muzu jen a jen doporucit Car Unica Brno a od zacatku do konce musim souhlasit s ratatooy.Nemuzu si stezovat na jedinou vec a diky nim mam moje dve holcicky 🙂

siha
2. črc 2013

Ja doporucujem Helios Brno a rozhodne neodporucam Gyncare Košice

koffen
2. črc 2013

Za nás ÚPMD Podolí v Praze. Moc milý, profesionální ale přesto přátelský přístup. Vždy příjemné a trpělivé sestřičky.

sanchezova
2. črc 2013

já navštěvovala rok Reprofit, je tam úžasná atmosféra, všichni se usmívají a snaží se pomoct ať jde o cokoliv. absolvovala jsem tam fakt milion vyšetření a zákroků včetně operace a za rok jsem se nesetkala s nikým kdo by nám nevyšel vstříc a byl protivný včetně sester. Dokonce nám ani nenutili nějaké drahé procedury. náš ošetřující lékař (zakladatel Reprofitu) nás dokonce zrazoval od IVF a věřil že IUI zabere a na 5. pokus to vyšlo 🙂 hodně štěstí

kaakunka
6. zář 2013

Já jsem v Gennetu před pár lety pracovala a tento rok jsem tam skončila,jako pacientka a můžu doporučit.Bezva jednání,moc dlouho nikde nečekáte,profesionální přístup a můžu se zaručit,že ten přístup není jen na oko,ale oni opravdu jsou profesionálové,jak doktoři,tak sestřičky. Nám se to povedlo po 1.IVF a teď si užívám těhotenství . 😉 Všem,kdo navštěvujete CAR držím palečky,ať se Vám to taky povede.... 🙂

pincik
25. zář 2013

My chodíme do Iscare v Praze. Určitě mohu jen doporučit. Bezva přístup od sestřiček i doktorek. Rychlé objednávací lhůty, vždy vám vyjdou vstříct. Co se týče doktorů, tak jsme byli až na jednu výjimku u žen a nakonec se ustálili u dr. Kubínové a pokud to jde objednáváme se jen k ní. Vždy to přeci jen nejde, ale i ostatní jsou milí, trpěliví, vysvětlí. Tenhle přístup jsem zatím jinde v nemocnici nezažila. Slyšela jsem, že je prý trošku dražší, ale není to v tisících. S manželem jsme se ale shodli, že jinam bychom nešli. Těch pár stovek nám za to nestojí 😉 Spíš se nám snažili najít levnější léky, nabídli všechny finanční možnosti a tak. Takže za nás super 🙂

gebymaruska
26. zář 2013

Za nás doporučuji Eurofertil v Ostravě. Příjemné prostředí, profesionální přístup. Vyjímečně delší čekací doba. 🙂

mufinka26
3. říj 2013

Já doporučuji Apolinář v Praze 😉 Za mě super jednání, vyšlo nám tam 1.IVF a ted tam jdeme do 2.IVF 😉