Kvalita embrya. Měl někdo podobně?

18. led 2023

Dobrý den,
Dle embryoložky máme den po oplodnění pouze jedno jádro místo dvou, takže se uvidí zítra co a jak.. máme pouze dvě embrya a obě takto
Otázka na vás - měla jste některá také první den takto ale druhý den už vše v pořádku?

Případně nevíte zda je možné vyžádat si záznam z embryo monitoringu?

europa00
18. led 2023

Ahojky 😕to me mrzí je to špatně oplozeny ocyt… měl by mít dvě prvojadra. Genetickou informaci matky i otce . neco je tam špatně už od základu. Ani nevím jestli se něco takobeho natáčí … jen ze je kontrolují v daný čas. Nevím jestli se to dá zachránit asi ti řeknou zitra.

europa00
18. led 2023

To výrazně vypadá ze vajíčko obsahuje teď pouze tvé prvodadro ale manželovo dna ze spermie se vůbec nechytlo a nevyvíjí 🙏 přeji ať to dovre dopadne

autor
18. led 2023

@europa00 děkuji za zprávu! Ještě mi embryoložka říkala, že je možné, že je embryo “napřed” a jen není druhé prvojádro vidět.. moc tomu tedy nedávám, ale už teď jsem ze svého těla zklamaná

europa00
18. led 2023

Jestli do dovre pamatuji tak twn druhy den kontroly byl kolem 11 hodin dopoledne odběr jsem měla orlem 9-10 hod den předtim jsem už měla 2PN nebo kam je ts zkratka proste dvě prvojadra znamená to zd se vajíčko oplodnilo. Uvidíš zitra jak zkontroluji … a přece to vůbec nemusí byt tebou a navíc vždy je řešení neboj se !!!🙏

autor
19. led 2023

@europa00 Tak nám zůstalo jedno embryo které se vyvíjí jak má, jen morfologie je lehoulince horší ale jinak v pořádku, kdyby měla známkovat jako ve škole tak dostane 2 🍀

europa00
19. led 2023

Ahojky držím palce klíčový je 3 a 5 den snad nate prodlouženou kultivaci

autor
19. led 2023

@europa00 OPU bylo v úterý takže zítra by to měl být 3. Den a prodlouženou kultivaci máme a pokud zítra bude vše v pořádku tak v pondělí by měl proběhnout ET

europa00
20. led 2023

Super držím palečky 🙏🙏🙏

hajglish
22. led 2023

Ahoj,tak jak to vypada,tez jdu zitra na ET

autor
23. led 2023

@hajglish ahoj, dnes proběhl ET, blastocysta nebyla sice úplně perfektní, ale nic co by nebylo neobvyklé a co by bránilo vkladu 😊 2.2. Budu vědět zda se povedlo

europa00
23. led 2023

Super budu ti držet palce 🙏🙏🙏🙏 já jako svihla testovala už 4 den po vkladu a už jsem díky tomu věděla ze jsem těhotná 😂😂😂 vydržet 14 dni do testu bych nedala 🙏🙏 byly to nervy naše poslední embryo, které teď uspavam ale Js věděla ze on je ten vyvolený. Byl mrazeny jako hackujici blastocysts a jsk ho rozmrazili tak než jsem si pro nej přijela tak za těch par hodin už vylezl ze svého obalu a čekal už na mě 😂😂😂 aby se rovnou zanidoval 💕 4 den po vkladu už jsem měla dusička na testu. Pak jsem se testovala pro jistotu 11 DPO - což je 6 den po vkladu. Takže jsem hned šla na testy na Endokrinologii d tím ze jsem těhotná ať mi raději zkontroluje hladinu a on mi tam sám od sebe přihodí hcg 😂 jsem se trepala jsko ratlik když jsem mu volala a on mi říká jo stitnou žlázu mate ok ale těhotná nejste 🤔🤔 já jsem malém omdlela a říkám mu cože??? Však jsem rano už měla krásné růžový těhotenský test… nooo sestra říkala ze těhotná nejste zebyste musela mít hcg přes 500. Mu říkám ale já jsem v úplném začátku ještě hodně pred menses kolik mám to hcg a on jen 98 😂😂😂a já už se začala úplně radovat protože hsem věděla ze 11 DPO - 6 dni po vkladu 5 denního mbrYa to je krásný výsledek. No a pak byla 14 dni po vkladu odběr krve ba klinice a to už měl malý hcg přes 2000 tqk mi gratulovali. Drziiim ti mooooc palce 😘

autor
24. led 2023

@europa00 to z Vás mám radost že to takhle hezky dopadlo ❤️ já testuju ode dneška každý den, abych věděla, že už v sobě pak nebudu mít ovitrelle takže taky rozhodně čekat 14dní nebudu 😀😀

europa00
24. led 2023

Tak přeji ať ovitrelle rovnou přejde do tehu hcg dej vědět držím palce

autor
25. led 2023

@europa00 moc děkuji ❤️ určitě dám vědět

hajglish
25. led 2023

Zdravim,tak jake je to cekani? Ja uz se tesim az budu moct testnout 🙈😂

autor
25. led 2023

@hajglish čekání hrozný 😂 zatím stále čekám až vyprchá ovitrelle 🤦🏻‍♀️ když jsem při IUI měla vždy 1injekci tak tu jsem v těle měla kolem 7 dní max, ale teď jsem měla 2 injekce takže dneska 10tý den po aplikaci a zatím mám tak doufám že brzo vyprchá 😀 doufala jsem že někdy v neděli už bych mohla mít předběžný výsledek zda to klaplo či ne tak snad 😀 kdy se plánuješ testnout ty? Držím palce

hajglish
25. led 2023

Ja mam 9 ty den po ovutrelle a uz ho v tele nemam,vubec nevim asi taky zkusim v nedeli jen tak pro zajimavost 🙈Ale mam strach

autor
25. led 2023

@hajglish a jedna injekce? To uz by mohlo byt neco videt

hajglish
26. led 2023

Ano jedna,ale dostala jsem ji pred OPU jinak ne .To je jeste brzy kdyz jsem byla v pondeli na transferu

europa00
26. led 2023

@hajglish teď bys byla 8 DPO v případě 5 denního embrya a to mívá snad beviditelneho dusika úplný zlomek žen. Js ho hledala lupou 9 DPO jako ze naživo už šel nepatrné vidět ale nešel skoro ani vyfotit 11 DPO už byl test růžový růžové čárky to už jsem věděla jíte ze to není ani ovitrelle ani duch ale regulérní čárka z tehu

europa00
26. led 2023
autor
26. led 2023

@hajglish já myslela v tu neděli, že by mohlo být už vidět, ne teď

hajglish
26. led 2023

Joo noo mam v planu v nedeli zkusit,ale strach tam tedy je 🙈🙈🙈
@europa00 To je krasny moc gratuluji 🍀❤️

europa00
26. led 2023

@hajglish děkuji už má 6 měsíců 😂😂😂zeď ho uspavam

autor
26. led 2023

@hajglish tak si v neděli pošlem jak jsme dopadli 😊 já bych v neděli měla být (17. OPU, 23 ET = 6denní embryo) 12dpo teoreticky a 14dní po Ovitrelle

hajglish
27. led 2023

Tak joo ja 18.OPU,23.transfer 5ti denniho

europa00
28. led 2023

@hajglish tak co holky vydržely jste ??? Já nikdy 😂😂😂ale pamatuji ze po tom pozitivním výsledku 11 DPO už jsem se bála testovat, pak už jsem to prubla den před odběrem z krve 🙏byly to hrozné nervy… vlastně pořídit si dítě jdou nervy pak už furt 😂😂myslím ten strach o nej. Myslím na vás s držím palce

hajglish
28. led 2023

@europa00 No po pravde me to heclo a zkusila jsem jen tak udelat test vcera,mam tu jedno baleni mamatestu prosle asi 3 mesice,ale bylo bilo, ale taky to bylo tedy 9DPO coz je asi fakt brzo a doufam,ze se pozdeji uz konecne 2 / ukazou

hajglish
28. led 2023

@europa00 A tedy nevim proc jestli to je hormonama nebo tim vsim,ale dneska mam nejaky zaludek na vode

europa00
28. led 2023

@hajglish muže byt tehu nebo progesteronem to on to způsobuje určitě zavadis🙏🙏 těhotenství tvoří další progesteron a ještě umělý bohužel nerozwznas který zo je … 9 DPO je brutal brzo to jsem meks neviditelného ducha ještě dle meho z ovitrelle dvě injekce. 10 DPO už šel vidět lépe takže jsem si tekla ze to ovitrelle už vyt nemůže Tvl ale hledala jsem ho lupou na zaschlych testech po limitu