Laparoskopie kvůli průchodnosti vejcovodů

petrunkava
22. bře 2012

Není tady někdo kdo už má laparku za sebou?mám z toho docela strach ☹ a přivítám každou další zkušenost..a hlavně doufám že vše dopadne dobře a koněčně se zadaří 😉 ...doufám že Sanus v Hradci je správná volba..A když laparka dopadne dobře co bude dál? nevíte jak potom doktoři postupují??? děkuju za info 🙂 🙂 ..

kolino
24. bře 2012

zdravím, já jsem po laparoskopii.
šla jsem na ni 3 roky marné snažení o miminko. doktor mě poslal na laparoskopii v květnu a já v červnu otěhotněla,bohužel ve třetím měsíci jsem o miminko přišla. od te doby zase nemůžu otěhotnět takže chci jít znovu příští týden jdu k mudr. tak se optám jestli mě pošle znovu. jenže já měla problém a to mi zjistili až na te laparoskopii ( cysty, neprůchodnost, srůsty) takže to je jasné ,že jsem nemohla otěhotnět.
Kolegyně z práce taky byla laparoskopii a nic ji tam nenašli, je půl roku po a neotěhotněla. už jezdí do CARu. Tak doufám že tam také neskončím.

xxxmarus
27. bře 2012

Ahoj,já jsem teď čerstvě po laparoskopii,3/4 roku jsme se snažili bez úspěchu,tak doufám,že co nejdříve se zadaří.Už jsem podstupovala jednu před 4 rokama a otěhotněla jsem hned další měsíc,tak bych byla ráda,kdyby to vyšlo i tentokrát.Mě nenašli vůbec nic,úplně vše v pořádku,ale tím,že to tam profoukli,tak se ty cestičky uvolnily.Manžel už zobe vitamínky,aby jeho spermie byly taky připravený 😉 .Tak přeji hodně štěstí. 🙂

crime
30. bře 2012

Ahoj holky, prosím můžete mi vysvětlit, jak ta laparoskopie probíhá? Docela mě to děsí.

jop
30. bře 2012

@crime ahoj, je to operace jako každá jiná 🙂 Před operací oholení a klystýr, odvoz na sál, narkoza, probuzení jak po pořádném mejdanu, většina lidí nezvrací (hlavně před operací nejez), za pár hodin zkoušíš chodit, za pár dní jsi doma. Žádný strach. Zůstanou jen dvě malé jizvičky pod plavkama, já na tom byla před 5 lety a fakt to není skoro vůbec vidět. Jsem moc ráda, že laparoskopie existuje, nic po ní nezůstane a velmi dobře se to hojí. Hodně štěstí.

luckalaky1
25. črc 2012

@petrunkava
Ahoj,mě čeká laparoskopie 6.srpna a též v HK,mohla by jsi mi napsat jaké to tam je??

petrunkava
autor
25. črc 2012

ahoj,no já nemužu napsat nic jiného než chválu 🙂 ..doktoři i sestričky byli neskutečně v pohodě a vše probíhalo bez sebemenších problému ..a hlavně jsem ihned po laparoskopiji otěhotněla 🙂 🙂 ..vubec se nemáš čeho bát 😉 ...