Léky při IVF a vše kolem nich

cicinky
24. bře 2014

Ahoj holky, potom co jsem zjistila, že nejsem jediná, která málem omdlela u cen léků pro IVF, napadlo mě založit tuto diskuzi, kde bych chtěla, aby jsme si psaly, jaké léky jste ke stimulaci dostaly a kolik stály...
jsem zvědavá a myslím, že nebudu jediná, kterou zajímá, které léky kolik stojí.

Takže hurá do toho a IVF zdar 😉

ladus88
24. bře 2014

Jeste jsme teda nepodstoupili,zatim setrime koruny ale leky nam byli vypocitany na 10-20tis.Jsem trombofilik a zalezi jestli zabere levnejsi varianta a kdyz pak ne budou ty drazsi...

cicinky
autor
24. bře 2014

@ladus88 - chápu dobře, že hrozí vysoké riziko trombózy?
Já ji měla v 19ti letech, naštěstí jen v noze, následně podchiceno, a už při prvním IVF jsem si píchala Clexane, a teď při druhém pokusu zase píchám... v lékarně na něj naštěstí nedoplácím nic, ale v Liberci jsou jen 2 lékarny, jinak doplatek 600,- Kč za 10 injekcí 😒 ...
To ti nic pojištovna nedoplácí? 😕

ladus88
24. bře 2014

@cicinky Podle vysledku hematologie mam vse v norme,jen chodim jednou za rok na preventivni kontroly.Jen mi bylo receno ze od zacatku tehotenstvi az po 6nedeli si budu pichat hexiparin.V tehotenstvi budu mit vyssi riziko.Zjistili mi to az jsem prodelala plicni embolii po pul roce brani antiny.A jenom jsem pak brala warfarin a za ten jsem doplacela cca 30kc.Zatim nepotrebuji redit krev kdyz neuzivam hormony co by to mohly zpusobit.Diky tomu se i vlastne dr z caru priklanela k drazsi variante leku.Levnejsi by mohli sice min pravdepodobne zpusobit srazeninku ale i tak tam riziko je.

cicinky
autor
24. bře 2014

@ladus88
No, nemáš to jednoduché ☹
U mě zjistili trombózu, dostala jsem Clexane, pak Warfarin, pak mi to zase vzali, pak mi dali antikoncepci, pak se všechno srovnalo, pak mi zase vzali antikoncepci a rozjelo se srdce, a po 11 letech jsem se dozvěděla, že mám hyperfunkční štítnou žlázu... pak už to šlo všechno ráz na ráz, operace štítky, operace vejcovodů a po 2,5 letech jsme se dopracovali k 1. IVF, ten první pokus stál 10.tis, protože jsem neměli co zamrazit, jinak by to bylo 17.tis, a teď uvidíme, co ten druhý pokus.. kdyby se ani ten nepovedl, tak čekáme a šetříme.
Vyčerpala jsem limit na injekce Menogonu a za 10 ampulek jsem vyplázla 2,5tis.. málem to tam se mnou seklo 🙄
Tak snad se to teď povede 🙂

papkla
24. bře 2014

Takze holky, pisu co jsem platila ja:
Elonva- ta je na 7 dni 1424,-
Orgalutran á 45 mela jsem 6 injekci
Puregon 300 jednotek 1748,-
Ovitrelle na uvolneni vajicek 90,-
Crinone na 15 dní 144,-, mela jsem dve baleni, nakonec zmeneno na Utrogestan, mela jsem vyrazku a svedeni
Utrogestan 3 baleni, tedy 90 tablet 102,- vydrzelo mi to 15 dni
Ted jsem 7 tt a utrogestan budu brat do 12 tydne, tak si to muzete scitnout. Ja to asi radeji ani scitat nebudu 🙂 a to si myslim, ze jsem jeste vydyndala levne leky.

papkla
24. bře 2014

Jinak celkem nas to stalo asi 36 tis a mame jedno zmrazeno. Vylitlo nam to kvuli PGd o 15 tis.

isoldaeva
25. bře 2014

Prosím všechny holky, piště léky popřípadě jejich ceny, ale neuvádějte oficiálně, že je chcete prodávat nebo někomu jinému poskytnout. Existuje již podobná diskuze (česko/slovenká), kde si uživatelky také vyměňují zkušenosti v této oblasti. Již několikrát jsme ji chtěli zastavit a vymazat, protože tam docházelo k prodeji nebo vyměně, což si nepřejeme, prodej patří do bazaru a zároveň jsou to léky na předpis, takže bychom jejich rozšiřování nepodporovali ani tam. Nicméně vždy jsme obdrželi takové reakce, že jsme nakonec diskuzi opět otevřeli. Tedy prosím i tady, pokud budete chtít prodávat nebo měnit, tak ne otevřeně. Děkuji za pochopení a přeji hodně štěstí.

cicinky
autor
25. bře 2014

@papkla - no tý brďo 😲
Clexane (řeďení krve) - hradí pojišťovna, byla jsem trombotik, jinak doplatek 600,- Kč
Ovitrelle - 345,- Kč
Menogon - 30 ampulí zdarma, dalších 10 ampulí 2.5tis (u VZP je doplatek dokonce 3.5tis)
Utrogestan - 3 krabičky 172,- Kč
Medrol (endometrióza) - 200,- Kč
ICSI - 7.tis
kultivace 2.5tis
vitrifikace 6tis + 1tis za rok úschovy
... a raději končím 🙂, když to tak počítám, tak to je fakt darda 🙄

jerabina77
27. srp 2014

My platili zálohu na IVF 16000,- Byli jsme ve studii, tak nám vrátili 11700,-
Menogon 10amp. (1amp./75 IU) - 1225,- u VZP
Orgalutran 45,-
Měla jsem ještě pregnyl na u, ale to si již nepamatuji kolik jsme platili.
Teď se chystáme na druhé IV. Jsem zvědavá kolik nás bude stát. Nebudu v žádné studii, tak asi bude podstatně dražší. Chystají na mě stimulaci s Gonalem 900 a k tomu opět orgalutran.
Tak jsem zvědavá a všem přeji štěstí, ať to vyjde napoprvé.

alenka_p
28. srp 2014

My měli Gonal, 2x900 IU (takže 2 pera) - doplatek cca 3600
ovitrelle - 350
utrogestan - cca 300, to nevím přesně
ICSI - 7000
PK - 3000
mražení - 4000

Takže dohromady něco přes 18000 se vším všudy, a to jsme neměli ani "nic extra"

adrusenkaaa
27. pro 2014

@alenka_p a mohu vedet ve kterém centru?děkuji

alenka_p
28. pro 2014

@adrusenkaaa v Podolí (ale ty ceny jsou všude plus mínus pár tisíc stejné)

pomenka11
4. led 2015

holky nema nektera zajem o plne pero Gonal 900?

roxy72
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
salenas
20. led 2016

ahoj,já platila za gonal 2*900 a1*400jednotek plus šest injekcí cetride,či jak to je 3109kč,7600 odběr vajíček a asi 80 kč utrogestan a ted čekáme na transfer,a mražení

lusk09
21. led 2016

Ahoj ja priplacela za zakladni davku jednotek Gonal 10tis + jsem si dokupovala za dalsich 15 tis dalsi gonal protoze mi nestacil, pry to nekdy v listopadu menili ceny....

rips
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
salenas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katkasn
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sistr
14. únor 2016

Ahojte, já mám za sebou IVF - ET nepodařilo se, pak KET - biochemické těhotenství, u tohoto KET jsem se úpplně vyprdla na testování, protože u minulého jk jsem měla to biohemické mi ani jeden tst neukázal pozitivní výsledek a to sjem měla HCG 10,8 a po třech dnech už 38 a ikdyž byl test citlivý od 10 jednotek byly všechny bílé. Takže jsem stresovala dvakrát. Teď jsem počkala až na krev, šla jsem s tím, že tam nebude vůbec nic a ejhle, 13 den po KET HCG přes 2000 jednotek a už byl vidět na UTZ i gestační váček (máme fotku). Takže holky nestresujte se testama, počkejte na krev. Horší je to teˇeuforii z toho že to vyšlo, vystřídaly nervy aby bylo vše ok, strašně se bojím kontroly za týden ve čtvrtek, kde už by mělo být vidět srdce. Mám úzkostné stavy a nevolnosti, nemůžu nic jíst. beru Utrogestan 4-2-4 a k tomu estrimax 4 x denně, plus Fraxiparin injekci na břicha denně. Takže teď bojuju s psychikou....

pistalinda35
20. únor 2016

@sistr ahoj, drž se, bude to dobré. Já teď při Ketu brala navíc Estrofem a hrozně to zacloumalo s moji psychikou... U ivf jsem ho nebrala a byla jsem úplně v pohodě a klidná.....

eevvaa
20. únor 2016

no já včera dostala tu depotní injekci - Dipheriline nebo jak,?? a zaplatila maximálně možný doplatek 1466,-- před 2 roky jsem nic za ní neplatila. To jsem zvědavá kolik dám za Puregon a Pregnyl.

monca79
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bblanina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bblanina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rips
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monca79
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
amalia26
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
roxy72
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maggie4
Odpověď byla odstraněná
Zobraz