Lze jít na umělé oplodnění s ženatým mužem?

sonka.77
11. čer 2012

Já jsem svobodná, ale přítel je ještě ženatý v rozvodovém řízení. Není to problém?

simca31
11. čer 2012

pri umelem oplodneni par nemusi byt sezdan staci ze je to druh takze urcite to problem neni drzim palecky aby vse dobre dopalo 😉

eloana
11. čer 2012

Take si myslim, ze by to nemel byt problem.... nic mene radeji bych do centra zavolala a zeptala se.....

zdezli
11. čer 2012

Informovala bych se - v Nemecku to mozne neni. Zrovna nedavno jsem o tom videla dokument v televizi.

maudn
11. čer 2012

nelze, musíte být bud svobodní partneři nebo manželé
dělá se kontrola OP, jestli jste svobodní nebo sezdaní se sebou.... bohužel

janinka1984
11. čer 2012

No kontrola sice OP je,ale přece i ženatý chlap si může šoustnout někde jinde a založit 2 rodinu 😀 .Já myslím,že to jde,akorát musí podepsat protokol o tom,že je otcem dítěte(které by se třeba podařilo)....je to kv.výživnému atd.Takže já myslím,že to jde,sice se na něj budou asi divně dívat,ale.....Já bych asi počkala až po rozvodu..... 😉

jahodnice
11. čer 2012

Na IVF s ženatým mužem jít nemůžeš, s partnerem nemusíš být sezdaná,ale pokud je on ženatý, IVF ti neudělají

frufrunka
15. čer 2012

Asi záleží, jak v kterém centru... Dneska je to hlavně byznys o penězích, takže leckde by určitě přivřeli oči, i když by umělko správně provést neměli... Možná by hodně pomohl nějaký doklad o tom, že rozvodové řízení už běží...

papalinka
15. čer 2012

Podle zákona je možné jít na IVF s ženatým mužem. U vdané ženy to možné není. Vím to na 100%, zjišťovala jsem to osobně v Iscare. Držím palce.