Má někdo aktuální zkušenost s Pronatalem, Praha?

go
28. led 2012

Prosim, ma nekdo aktualni zkusenost s Pronatalem Praha? 🙂

go
autor
28. led 2012

Prosim, ma nekdo aktualni zkusenost s Pronatalem Praha?

barce
30. led 2012

mam, docela dlouholete..... ale momentalne prechazim do statniho CAR. nechci na ne hazet nejakou spinu, chodim tam k skvely doktorce, spousta lidem pomuzou, ale tak nejak po tech letech sme dosli s manzelem k nazoru, ze na prvnim miste tam sou zcela jiste prachy. je to proste busines. navic jim odesli v posledni dobe dobry lekari a i embryolog. navic u nas udelali par prehmatu se kterymi se nemuzu moc smirit a nebyl schopnej nam je vysvetlit ani sam pan velkej mardesic. klidne ho zkus, ale kdyz nebudes spokojena odejdi drive a nez jako my az po 3.nevydarenem IVF 😢 .

go
autor
30. led 2012

@barce moc dekuji za tvou zkusenost. Mohu se zeptat odkud jsi a do jakeho centra se chystate prejit? Bohuzel je to me 4IVF. Nyni si jiz vse hradime , a to prave v Pronatalu. Jsem z toho docela spatna, zitra tam jdu na odber vajicek 😒

barce
30. led 2012

sem z prahy a zacla sem chodit do motola. sme taky uz samoplatci, tam sme absolvovali 3IVF, vysledek absolutne zadny, pricina nezdaru nenalezena, nad dost vecma otazniky, takze je cas zvednout kotvy. ale jestli jsi tam presla z jineho centra, tak tobe treba zas pronatal prinese stesti. dost holakm se stalo, ze zmenily CAR a zadarilo. takova posledni kapka byla, jak nas tam zase stahli o nejaky prachy za nulovy vysledek a kdyz sme vylezli ven, tak jeden z vedoucich lekaru tam vystupoval z noveho Porsche. tak to mi proslo fakt jako totalni vysmech..... a taky ze sme se uz fakt smali 😀 i kdyz trochu horce. bylo nam lito lidi, ktery treba fakt na ty dasli placeny pokusy opravdu nemaj a pujcujou si kde vsude a pak tam vidi tohle.... 😖
kam si chodila pred pronatalem? papa

go
autor
30. led 2012

@barce citim to podobne, jak pises. Bohuzel myslim, ze je to vsude stejne, pokud je to soukr. klinika. Byla jsem na 2x na IVF pred 11lety s predeslym partnerem, ktery mel problem. Od te doby nic, az minuly rok s manzelem poprve v Pronatalu, rok pauza a nyni dalsi pokus v Pronatalu. Oba jsme pry v poradku, pricina proc se nedari, neznama☹. Asi uz jsem fakt moc stara ☹

barce
30. led 2012

hele my mame taky pricinu neznamou a prave v pronatalu uz ani nepatraj... hlavne si tam nenechavej delat imunulogii kdyz te na ni poslou. ja si taky myslela, ze uz sem stara, ale v motole mi udelali test na hormon AHM nebo AMH, furt si to nemuzu zapamatovat 😀 a vyslo mi to jak mladici. v pronatale se vubec neobtezovali za ty leta mi toto vysetreni udelat.
jeden z duvodu proc to jdu zkusit do statniho CAR je, ze tam nebudou mit stale se zvetsujici pocit co sem mela ke konci v Pronatalu, ze z nas tahaj jen prachy a nic moc vic neresej. a rozdil v cenach je fakt velky. sranda je jak v soukr.CAR rikaj ze do statniho vubec nema smysl chodit a ve statnim ti zase reknou, ze v soukr.CAR tahaj z lidi jen prachy a jaky to sou pomalu podvodnici. apak si vyber jako pacient..... hruza 😢 .

barce
30. led 2012

kazdopadne ti drzim palce zitra na OPU a at to prolomis!!! dej vedet jak si dopadla!

go
autor
30. led 2012

@barce pravda je, ze v Pronatalu nedelaji vysetreni zadna. Vzsetreni, ktera mam, tak na mne poslal muj gynekolog. Na imuno jsem byla v Podoli.
Jak dlouho chodis do Motola a jsi tedy spokojena? Pristup, pece atd? 😉

barce
31. led 2012

v motole sem byla zatim 3x, chodim tam od prosince. ale pusobi to tam na me fakt dobe. je to samozrejme takovy chudsi oproti pronatalu co se tyce vybaveni, ale zas rozhodne zadna hruza, cekala sem to i horsi. a personal co sem zatim zazila super, vsichni prijemni. poslali nas prave taky do podoli na imuno neb imuno co sem mela z pronatalu je dost k nicemu neb ho delaj jen z krve 😖 . a dle toho jak dopadnem zkusime nativ.

motley
30. čer 2012

My si nechali udělat v Pronatalu v Praze spermiogram po 1/2 roce snažení neb jsem měla intuici a ta byla správná, že nám to nevyšlo moc dobře. Přístup a ochota personálu skvělá, ale byli jsme tam poprvé a jsme úplně noví. Za 3 týdny jdeme k urologovi na konzultaci, tak uvidíme, co nám řeknou, ale jak to tu píšete... tak nevím...
Kde je to přímo v Motole? My totiž bydlíme na Řepích, tak bychom to měli kousek.
díky

motley
2. črc 2012

Ahoj,
dnes jsem byla u svého doktora a když viděl výsledky spermiogramu, tak mi napsal doporučení do CAR. Doporučil též státní zařízení oproti soukromým klinikám, které to berou jako lukrativní výdělek. Zítra nás jdu objednat k Apolináři, kde jsem byla na operaci.

renlu
9. srp 2012

Ahoj mě můj gynekolog poslal právě do Pronatalu,tak teď co tu čtu není moc pozitivní.No uvidím tedy.Jdu tam 12 září.

elliem
12. srp 2012

@renlu mrkni do Sanatorium Pronatal, jaké máte zkušenosti🙂 Je nás tam několik, co aktuálně řešíme IVF v Pronatalu a všechny jsme spokojené🙂 hodně štěstí!!!

lepav
12. dub 2013

Ahoj, hledám recenze na kliniku Unica v Brně, ale nemůžu nic najít...
Nemá některá z Vás zkušenost s touto klinikou????