Malá reakce na stimulaci. Co myslíte?

13. črc 2022

Ahoj holky, prosím o pomoc kdyby to někdo zažil stejně. Jsem šestý den stimulace gonalem a mám jen jeden folikul velikost 8mm :( myslíte, že to ještě může dopadnout dobře nebo byste první cyklus ukončili ?

europa00
13. črc 2022

Ahoj ukončili šance není… kolikatku beres gonal ?? Jak velkou zásobu mas vajíček dle amh a kolik ti je let ? Další vajíčka to v tomto cyklu už nanarostou určitě to do sebe nepichej zbytečně…

autor
13. črc 2022

@europa00 píchám 300jednotek každý den ráno plus jednu tabletku Prednisonu. Dnes jsem ráno píchala pátou dávku. A zítra mám píchnout také ráno plus odpoledne certodine a v pátek ráno přijít na kontrolu a tam se rozhodne ...

autor
13. črc 2022

Jinak AMH mám 0,62 a je mi 33 🙂 proto mi nasadil tak vysoké dávky a prd

europa00
13. črc 2022

No ty jo možná to bude chtít jiný protokol Js mám 39 amh 5.6 u mě se zase muselo brzdit pergoveris 150 a 12 vajíček… TajY trvalo Nejskou dobu než přišli u mě jak na to, Js se zase vymykqm normám starších žen 😂😂😂 tqkze hyperstimulak atd. Možná zkusit fakt ještě o něco vyšší dávku s třeba dlouhý protokol. Ono nevím na co čekají foliky rostou hned víceméně všechny naráz některé jsou třeba trosku větší a dává se něco proti prasknutí aby stihl dozrat i ten zbytek… akr pokud to našli jeden tak z toho opravdu 10 foliku nebude. Budou ti muset udělat koktejl na míru…. Alespoň víš jak reagujes a snad tam mate dobre doktory a povede se vykresat alespoň 5 krásných vajíček. Držím pěsti

autor
13. črc 2022

@europa00 mě přijde že by právě šel do opu s tím jednim což nevím jestli není zbytečně ?? A nebo říkal darovaná vajíčka ale přijde mi to taková zvláštní reakce po prvním neúspěchu čekala jsem, že právě třeba nabídnou jiné léky nebo jiný protokol :( celý den jsem špatná že miminko nebude .. přítel dítě nemá jsme spolu 4roky já mám 6ti letého z předchozího vztahu ale myslela jsem že budeme mít společné :(

europa00
13. črc 2022

Neboj budete… je to první stimulace. Musí zkusit jiný protokol nebo bez jinam… a plus pokud u tebe není jiný problém tak i s tak nízkým amh se dá otěhotnět přirozené jen třeba to trvá i několik let… jsko poslední možnost mas darovane vajíčko. S jedním bych do toho nesla nemusí přežít 5 denní kultivaci a 3 denní bych nevkladala. Když to teď stopne neprijdes o jeden hrazeny pokus. Jinak už budeš mít jen dva pokusy hrazené pojišťovnou.

autor
13. črc 2022

@europa00 jiný problém nenašli, jen spermio u partnera taky není slavný ale zase říkali nic hrozného menší pohyblivost a menší koncentrace ... Kdyby nám řekli rovnou ano šlo by ale dejte tomu čas tak by nám to taky pomohlo ale rovnou řekli přirozeně neotěhotníte. Takže jsme vkládali větší šance do ty stimulace a následného ivf který je nakonec katastrofa 🙂)) takže dneska jsem si pobrecela ale teď už to zase nevidím snad tak černě

europa00
13. črc 2022

Neboj není to tak černé, jen se na mimi déle čeká… a zakezi teď na klinice jak té nastimuluji. Ale určitě něco vykŕešou neboj. Držím palce