Mám jen jedno vajíčko po 4násobných dávkách injekcí

ekk
3. lis 2012

Tak jsme dnes sli zkontrolovat urodu pred odberem.... mam jen jedno vajicko ☹ !!!! Po ctyrnasobnych davkach injekci....Ach jo...Stalo se vam to nekomu? V utery odber...kez by to vajicko bylo alespon dobre a stal se zazrak....

l.u.c.i.e
24. pro 2012

@ekk, děkuji a tobě to samé! Doufám, že se brzo vytoužených // dočkáme a donosíme zdravé miminko. 🙂

l.u.c.i.e
8. led 2013

Ahojky @ekk, jak se máš?
Dneska jsem byla v CARu a až to dostanu půjdu na hormonální profil, pak UTZ a rovnou v únoru stimulka. Doktor říkal, že teď mi zkusí dát Gonal a Menopur, že se to zkombinuje, abych měla více vajíček. Pak mi nabídl sám, jestli nechceme jít do PICSI, že je tam větší šance na oplodnění zdravé spermie, tak jsem řekla, že ano. Celkově nás to teď vyjde cca na 20000 Kč, jestli půjde všechno, tak já má. Něco méně za léky. Gonal prý kolem 450 kč za pero či za tu náplň, už si to nějak nevybavuji, Menopur bude opět zadarmo na pojišťovnu, pak 7000 Kč PICSI, 7000 ICSI, 2500 Kč případná kultivace a něco kolem 3000 Kč za zamražení, kdyby bylo co.
No a co ty? Jak jsi na tom?

ekk
autor
8. led 2013

@l.u.c.i.e Ahoj...zrovna jsem na Tebe vcera myslela a chtela Ti psat,ale rekla jsem si ze napisi az dnes, az budes po navsteve CARu..... Budu Ti moc drzet palecky,aby Ti to vyslo!!! Ja jdu zitra uz na profil a pokud bude v poho, budu brat na 5 dni leky a potom injekce...Jeste nevim nazvy ktere presne...Pokud budou hormony nic moc, odlozime to o mesic....Zitra dam vedet.... Tak nam ten kolotoc zase zacina,co? Kez by to vyslo....

l.u.c.i.e
8. led 2013

@ekk, jééé, tak to jsou krásné zprávy. Držím palečky, aby hormonální profil dopadl dobře a hurá do stimulky. Doufám, že vše bude růst jak má, abyste to o měsíc nemuseli odložit. Určitě dej zítra vědět.
Věřím, že nám to vyjde! MUSÍ!!!

ekk
autor
9. led 2013

@l.u.c.i.e Ahojky! Tak u nas blby...FSH jeste vyssi,takze stimulace nepripada v uvahu...Ve stredu k doktorce..nevim co rekne...asi nic moc.... jsem rozsekana....sakra to je tezky!!!! Snad budes mit vic stesti!!!

l.u.c.i.e
10. led 2013

@ekk, co je to FSH? To se zjišťuje v hormonálním profilu? Jak to budou řešit? Ani nevíš, jak je mi to líto? To se ti zase o pár týdnů posune, co? Nativ mít nemůžeš?
Čekám na mrchu a nejde a nejde, tysty bílé. Ach jo.

ekk
autor
17. led 2013

@l.u.c.i.e Ahojky! Jak je? U nas nic noveho. Pristi mesic zkusime nativ. Na stimulaci nereaguju.... Tak uvidime...Co ty? Neco noveho>?

l.u.c.i.e
17. led 2013

@ekk, tak to je mi líto, že nereaguješ na stimulaci. Snad nativ bude lepší. Mám za sebou hormonální profil - v pořádku. 31. 1. jdu na ultrazvuk a rovnou vyfasuji léky na stimulku. No a někdy v polovině února začínám píchat. Snad to teď bude o trochu lepší než minule.

ekk
autor
29. led 2013

@l.u.c.i.e Ahojky! Jak se mas???? Uz se chystas na dalsi kolo? Ve ctvrtek ultrazvuk,ze?

l.u.c.i.e
29. led 2013

@ekk, ahoooj, u mě vše stejné. Už se moc těším na UTZ, že se konečně něco bude dít. Počítám s tím, že rovnou ve čtvrtek dostanu léky na stimulku a pak už jen čekat na MS. Co ty? Jak se máš? Jak vše zvládáš?

ekk
autor
29. led 2013

Cekam na mrchu...pak prasky,ULT a snad tam neco bude....

l.u.c.i.e
29. led 2013

@ekk, jaké léky máš brát?

ekk
autor
29. led 2013

Clostilbegyt a Ty?

l.u.c.i.e
29. led 2013

@ekk, já neberu nic. teď zase začnu brát kyselinu listovou a vitamíny + léky od doktorů.

l.u.c.i.e
31. led 2013

@ekk, ahoj, jsem zpět z Caru v ordinaci jsem byla přes půl hodiny. Doktor zkoumal mé dřívější protokoly a nakonec budu píchat 150 jednotek Gonalu F a 150 jednotek Merionalu od 2 dne menzesu. 5 den půjdu na UTZ, jak reaguji. Jinak pojišťovna mi schválila jen 225 jednotek na den, takže nad si budu doplácet sama ☹ Souhrn jednotek po celou dobu stimulace si už nepamatuji. UTZ v pořádku, všechny výsledky taky. Už jen dostat menzes, ale to si budu muset ještě 10 dní počkat.

ekk
autor
7. únor 2013

@l.u.c.i.e Ahojky! tak co uz si zacala,nebo jeste cekas na mrchu? Ja 2.den cyklu,zacinam Clostilbegyt. Rano jsem byla na krev,odpo budu volat...jsem zvedava na ten FSH.....

l.u.c.i.e
7. únor 2013

@ekk, dnes jsem 27 DC, takže každým dnem čekám na mrchu. Nejdéle mi přichází 32 DC. Už se nemůžu dočkat. Jinak já mám z posledního testu FSH v normě.
Budeš mít minimálku? Nebo ti pak přidají injekce, jestli buudeš reagovat?

ekk
autor
7. únor 2013

tak FSH mam 19.4 takze jen Clostik a uvidime,jestli bude alespon jeden folikul

l.u.c.i.e
7. únor 2013

@ekk, doufám, že budeš mít aspoň 2 folikuly! Je to stejně boj, co? Držím palečky.

ekk
autor
7. únor 2013

@l.u.c.i.e no uvidime...v utery mam ultrazvuk...jsem zvedava.... Ty potom pisni jak jsi na tom,ano?

l.u.c.i.e
8. únor 2013

@ekk, určitě ti dám vědět 🙂 Na úterý budu držet palečky, aby jsi na UTZ reagovala.