Mám jen jedno vajíčko po 4násobných dávkách injekcí

ekk
3. lis 2012

Tak jsme dnes sli zkontrolovat urodu pred odberem.... mam jen jedno vajicko ☹ !!!! Po ctyrnasobnych davkach injekci....Ach jo...Stalo se vam to nekomu? V utery odber...kez by to vajicko bylo alespon dobre a stal se zazrak....

l.u.c.i.e
3. lis 2012

@ekk, já jsem měla jen 2 vajíčka, oplodnilo se jen jedno. Dnes jsem 8 den po ET a test zatím negativní. držím palečky.

ekk
autor
4. lis 2012

@l.u.c.i.e DRzim Ti palecky!

l.u.c.i.e
7. lis 2012

@ekk, tak co? Doufám, že se vajíčko oplodnilo a bude brzo vráceno do bříška. Myslím na tebe. Jinak já jdu zítra na hcg. Dnes jsem našla dušíka na testu, tak snad je to nadějné. Držím palečky!

ekk
autor
8. lis 2012

@l.u.c.i.e Jeee to jsi urcite tehulka...!!! Drzim Ti palecky...strasne moc!!! Ja dnes byla na ET...takze me cekaji dlouhe 2 tydny...Kazdopadne jsem rada, ze mame embryjko...Z jednoho folikulu je to asi uspech....Dej vedet, jak jsi dopadla....

l.u.c.i.e
8. lis 2012

@ekk, tak těhulka jsem možná byla, ale jen chviličku. HCG je velmi nízké. Jen 9,15. V pondělí jdu na kontrolní hcg, jestli to kleslo. Doktor doufá, že tam bude 0 a že dostanu menzes, abych nemusela do nemocnice. Jinak na poslední IVF můžu jít až v únoru ☹

Tobě každopádně držím palečky, aby vše bylo jak má. Pfuj, pfuj, pfuj pro štěstí. miminko hýčkej 🙂

ekk
autor
14. lis 2012

@l.u.c.i.e Tak to je mi moc lito....Bud statecna....budu drzet palecky,aby to priste vyslo...MUSI !!! Uvidis!!!
ja jsem 6.den po ET...Dnes bolesti v brise...taky mam nervy na pochodu.....

Myslim na Tebe !!!

l.u.c.i.e
14. lis 2012

@ekk, děkuju. Snad máš pravdu a poslední únorové IVF vyjde. Doktor slíbil, že mi ještě zvýší dávky, aby ze mě vydoloval aspoň 5 vajíček. Jinak hcg už mám naštěstí 0.
Vydrž netestovat. Já jsem honila duchy od 6 dne po ET, sice jsem se ho dočkala, ale bylo to zbytečné. Takže se nestresuj a testni až 10 den po ET.
Držím palečky, aby miminko krásně rostlo a pak jsi mi napsala krásnou hodnotu hcg. Na kdy jsi objednaná? Kam vlastně chodíš?

ekk
autor
14. lis 2012

Chodim do iscaru . Jsem objednana na 6.prosince...mesic po ET....Testovat budu v nedeli...10.den...pokud to vydrzim...
Kam chodis ty?

l.u.c.i.e
14. lis 2012

@ekk, já chodím do Natalartu v Plzni a vždy 14 dní den musíme na krev - hcg, jestli je vše v pořádku. Proto teď jsem musela brzo vysadit léky, abych dostala menzes a miminko naštěstí odešlo samo.
Každé centrum to dělá po svém 🙂 každopádně doufám, že miminko bude bojovníček a už je v tobě zavrtané a spokojené 🙂

ekk
autor
14. lis 2012

@l.u.c.i.e dekuji....uvidime....A Ty sbirej silu na jaro !!! 🙂

l.u.c.i.e
18. lis 2012

@ekk, tak co? Testla jsi? Doufám, že jsi našla //. Moc držím palečky, aby tam byly!

ekk
autor
19. lis 2012

@l.u.c.i.e ne ne bohuzel....Jsem 11.den po ET a TT negativni....jeste si rikam, ze snad to muze byt tim, ze embryjko bylo jen 2 dny stare......Ale uz zacinam fnukat.....Ach jo...

l.u.c.i.e
19. lis 2012

@ekk, budu držet dál palečky. Snad se ještě ukáže. Já jsem měla 12 den po ET ducha, ale 13 den hcg jsem měla malé. Snad budeš mít větší štěstí než já.
Jaké jsi brala léky na stimalaci? Včem je vlastně u vás porblém? Já jsem vždy měla krátký protokol. U prvního jsem měla Puregon a měla jsem 11 folikulů, z toho 6 vajíček, ale jen 3 zralá. Oplodnili se všechny a 2 mi zaváděli, uchytil se malej.
U druhé stimulace jsem měla 3 ampule menopuru a měla jsem jen 2 folikuly - 2 vajíčka. Oplodnilo se jen jedno, ale jak už sama víš, bez úspěchu.
Manžel má navíc Oligoasthenoteratospermie.

ekk
autor
19. lis 2012

brala jsem decapeptyl a menopur ctyrnasobne davky.... Uroda: 1 folikul. Strasne. Mam vysoke FSH 18. Jinak 7 operaci na endometriozu a tak. Take jsem mela kratky protokol. Jediny folikul a slava bylo tam vajicko a hura oplodnilo se no a ted je to uz 11 dni po ET....Stale negativni...Odpo krece v brisku a ruzovy flek na vlozce. Potom uz dobry...nespinim...zatim...nevim, jak to dopadne.....
@l.u.c.i.e

ekk
autor
19. lis 2012

@l.u.c.i.e jak jsi mela stare embryjko? Moje jen dva dny....muze to ovlivnit cas k testovani?

l.u.c.i.e
19. lis 2012

@ekk, zaváděli mi 3 denní embryjko - osmibunečné.
Co je to FSH? Měla bych mít 4 dávky v tom únoru, tak mám z toho strach. Doktor říkal, aspoň kdybych vypotila 5 vajíček, aby bylo z čeho vybírat.
To je tvoje první IVF?

ekk
autor
20. lis 2012

@l.u.c.i.e cituji:" FSH - folikuly stimulující hormon je glykoproteinový hormon, produkovaný adenohypofýzou. U žen stimuluje vývoj folikulu a jeho růst (příprava na ovulaci). Zároveň podporuje produkci estrogenů v ovariu"

Mam ho vysoky a asi budeme potrebovat darovane vajicko... IVF mam prvni a chci jeste znovu zkusit stimulovat

l.u.c.i.e
20. lis 2012

@ekk, aha tak to jsem netušila, že něco takové je. Snad druhé IVF bude lepší a třeba změní léky a vyprodukuješ jich více. Podívej se na mě. Já nic takového nemám a stejně mám malo vajíček. Musíme věřit, že se to zadaří. 🙂
Jak ti je? Doufám, že se špinění neukázalo. Moc ti držím palečky. Dokud se menzes nerozjede, tak je pořád naděje!

ekk
autor
20. lis 2012

Uz se to rozjelo...je po vsem.....Snad priste... ☹

l.u.c.i.e
20. lis 2012

@ekk, to je mi moc líto. Je mi jasné, jak se musíš cítit. 😢 Holka, drž se!
Půjdeš do toho taky hned po 3 měsících nebo si dáš chvíli pauzu?

ekk
autor
20. lis 2012

zadna pauza...chci hned jak to bude mozne.......

l.u.c.i.e
20. lis 2012

@ekk, tak to budeme skoro stejně stimulovat. Nejprve můžu až v únoru, kvůli pojišťovně.

ekk
autor
21. lis 2012

ja uvidim co mi reknou,ale asi nam to vyjde stejne...tak budeme ve spojeni,jo?

l.u.c.i.e
21. lis 2012

@ekk, určitě budeme ve spojení. Doufám, že nám to už konečně vyjde. Pak mi dej hned vědět, až budeš v caru 6. 12. 🙂

ekk
autor
21. lis 2012

@l.u.c.i.e ozvu se...drz se....

l.u.c.i.e
18. pro 2012

@ekk, jak se máš? Doufám, že už je ti lépe na dušičce. Jak jsi dopadla v Caru? Copak ti řekli?
Jinak jsem se už objednala na konzultaci na IVF a jdu 8. 1.

ekk
autor
18. pro 2012

Ahoj...jee tak to asi pujdeme priblizne stejne.... Ja jdu na krev hned jak to dostanu a pokud budou hormony OK, tak nejdrive prasky, potom ultrazvuk a jestli se vytrvori alespon 2 nebo 3 tak injekce......Pokud ne, tak to odlozime o mesic....Chteji tim vychytat nejlepsi mesic, kdyz mam tak spatnou urodu..... Tobe drzim palecky! Jsem zvedava...tak pis pis!!!

l.u.c.i.e
18. pro 2012

@ekk, tak to budu moooc držet palečky. Já jsem sama na sebe zvědavá, co teď vymyslí! Dáme si pak zase vědět, ju?

ekk
autor
18. pro 2012

urcite! Opatruj se a hezke svatky!!! 🙂

ekk
autor
23. pro 2012

@l.u.c.i.e preji Ti hezke vanoce a //v novem roce !!!! 🙂