Měly jste po ET bolesti a špinily jste?

petral
7. pro 2011

Ahojky,
chtěla jsem se Vás, která máte zkušenost s ET zeptat, zda jste měla bolesti (v bedrech a tlak v břichu) a špinění.
Jedná se o to, že jsem 3. den po ET a mám bolesti jako na mrchu a dnes ráno jsem dokonce špiníla.
Mám 2 blastičky po 5 denní kultivaci, utrogestan a estrofem (+zibor a prednison). Nebyla jsem na OPU, takže se nemůže jednat o hyperstimul. syndrom a neměla jsem tedy ani pregnyl. Je to takové divné, nevím co si myslet.

díky všem za pomoc

anubis
7. pro 2011

@petral
Ahoj,já jsem dnes 9 den od ET a příznaky zase nemám vůbec žádný 😕kromě prsou,asi od třetího dne po ET, taky jsem nebyla na opu a dávali mi 2 osmibuněčný embrijka hned 3 den po oplodnění 😝 hodně holek špinilo,mělo křeče a bylo těhu,někdo zase nic a taky byl těhu....je to těžký,takhle soudit podle příznaků,každá jsme jiná,nezbývá nám,než vydržet do testování 😀

petral
autor
7. pro 2011

@anubis
a už jsi zkoušela testovat?? Nebo skutečně vydržíš.... mám pocit, že se zblázním, páč mne všechno bolí :( beru tolik hormonů a léků, tak člověk nikdy neví co si má myslet :(

anubis
7. pro 2011

@petral
Zatím to úspěšně tutlám,ale zkoušela.....jsem do všeho hrrrr...a mám tam slabočkého ducha,tak to nechám v tajnosti a v sobotu už tam SNAD bude vidět něco víc 😀 mě to ani nepřijde-jsem na deseti prášcích denně 😀 na kolika ty? ale já už jsem zvyklá na ty blbý hormony-jen at to k něčemu je,že joooo?a když jsi měla pětidenní kultivaci,to už bys mohla zkusit testit dřív...holky už měly duchy šestý den-ale nechci tě navádět,hlavně v klidu,ted už je máš určitě zavrtaný 😀 prý nidují 6-7 den života a ty tvé už mají 8dní,možná proto ty bolesti 😝 Vydrž holka,určitě to bude OK 😵

petral
autor
7. pro 2011

@anubis takže potichoučku budu gratulovat 🙂
díky moc, asi 2 hodiny po ET jsem špinila ... normálně jsem cítila jakoby se do mne něco zahryzlo 🙂 no a dneska 3. den po ET jsem lehce krvácela.... jsem z toho nervní. Jak říkáš, spousta prášků (13 kousků denně a 1 injekce), po 2 letech mi to taky nepřijde. S estrofemem mne bolí prsa pořád! Kdybys mi doporučovala testit? Třeba o víkendu?? 🙂 Všude čtu, že záleží na dvou věcech - kvalitě embrijek (ty jsem měla erfektní) a velikost sliznice (byla tak prokrvená a vysoká 🙂 snažím se moc doufat 🙂

anubis
7. pro 2011

@petral
Díky a ty určitě doufej 😀 já taky pořád doufám,že už to v sobotu nebude duch,ale dálnice 😀 mě zase po estrofemu prsa nebolela,ale první tři dny jsem po něm krvácela ☹ jak říkám,každá jsme jiná a každá to máme jinak.... 😝 a víš,že se den ETu nepočítá?já bych možná zkusila potajmu v neděli nebo v pondělí... 😎 Ale nesmíš být vystreslá,když tam nic nebude-říkej si je brzo,to by byl zázrak,aby tam už něco bylo...mě to pomohlo-já blázen to zkoušela už v neděli a samozřejmě nic.. 😀

petral
autor
7. pro 2011

@anubis 😀 rozumím, nevěděla jsem, že se den ET nepočítá.... tedy dneska jsou 8 dní starý! 😀 aha

anubis
7. pro 2011

@petral
takže jsi dnes druhý den nebo třetí den?kdy jsi měla ET? v pondělí? po pětidenní kultivaci?

petral
autor
7. pro 2011

v pondělí byl ET, OPU dárkyně bylo ve středu min. týden.

anubis
7. pro 2011

@petral
Tak jsi dnes teprve druhý den 🙂 a embrijka sedmý den,to je akorát na uhnizdování 😀 možná proto jsi špinila 😀 takže klid,hezky odpočívej a nestresuj se,už s tím stejně nic neuděláš,ted už jim můžeš jen domlouvat,at u tebe zůstanou.... 😀
Takže taky dárkyně?já taky 😎 v devětadvaceti mi přišli na předčasný přechod ☹ a kdy máš of.testovat?19.12?já 12.12 😝

petral
autor
7. pro 2011

Ano 19/12, je mi čerstvých 30, vize nic moc :( jsme oba totálka zdraví = mnoho potratů a gen. problémy, prostě na prd... pokud se nepočítá pondělí, tak dneska ve středu jsem teprve druhý den.... kde jsi byla a jak dlouho jsi na dárkyni čekala?? jen tak pro zajímavost 🙂

anubis
7. pro 2011

@petral
Mě bude v lednu 32,ve 28 jsem vysadila HA a menzes nic,provokačky,nic,dopovali mě hormonama,provera,norethisteron,asi rok,pak mi teprve můj gynekolog vzal krev,zjistil vysoké FSH poslal mě do PH do Gennetu.Nasadili mi klimonorm vysoké dávky a nic.Takže při třetí návštěvě už mluvili jen o dárkyni.Jenže z hormonů-rakovina děložního čípku třetí stadium a za min12 😝 Pak jsme museli čekat,začala jsem s bylinkama a třetí měsíc menzes a pravidelně,srovnala jsem se hormonálně,ale bohužel reprodukčně jsem stará babča ☹ Ted v září znova gennet,ale Liberec-je to blíž ,v říjnu jsme se dohodly na dárkyni,hysteroskopie,od 26.10 stimulka,25.11 dárkyně OPU a já 28.11 ET a už jen doufám a čekám 😀 A odkud jsi ty a kam chodíš?

petral
autor
7. pro 2011

Chodím do brna Reprofit. U nás to šlo takto: v 28 letech potrat pro neslučitelné gen vady v 25tt, poté tři potraty od 6 do 14tt. Teprve pak jsme začali řešit umělko s PGD, 2 IVF cykly s hyperstimulákem, díky PGD bylo třeba co nejvíc vajec... 2x jsme měli po dvou embrijkách horší kvality... špatně se k sobě gen hodíme :( takže teďka prvně darovaná!! Domluvili jsme na tom na konci října.
teda, taky si zobeš!!

petra49
7. pro 2011

Ahoj holky

anubis- já mám z genetu v LBC už 16m lumpa a teď se chystám pro mrazáčky, tak jsem taky zvědavá- uvidim jestli se nám to teď ještě nepovedlo pod peřinkou, ale moc tomu nevěřim a 19.12 jsem obědnaná na konzultaci

anubis
7. pro 2011

@petral
Tak to je mi upřímně líto a zároven tě obdivuji,potrat na 25tt,to musí být strašné ☹ a pak ještě další tři-jsem ted trošku větší cíta,blbý hormony,ale tohle je fakt příšerný ☹ věř a doufej,že darovaná to vyřeší a už bude jen fajn 😀 dáme si pod stromeček ježíška do bříška 😀

anubis
7. pro 2011

@petra49
To je super,taky doufám,že budu mít z gennetu vánoční dáreček-nebo dárečky 😀

petra49
7. pro 2011

jj, oběma to moc přeji. sice jsme to neměli tak složitý jako vy, ale taky jsem si užila. Tak držím moc palečky, já to měla taky pod stromeček - nějak jako vy v listoppadu

anubis
7. pro 2011

@petra49
Díky za palečky,tobě taky tfuj,tfuj,at to vyjde a at máš taky ježíška do bříška 😀

petral
autor
7. pro 2011

@anubis - člověk zvlášť ženská vydrží hodně! Nedá se nic dělat, život je mrcha vrtkavá.
Hrozně bych si přála takového Ježíška do bříška- klidně i dva 🙂
Je to hrozný, ten čas se tak vleče.... to se snad nedá přežít!! 😠

anubis
7. pro 2011

@petral
Ale dá,já si to ty první tři dny říkala taky...a vidíš,už jsem devátý den 😀 a ted se mi zdá,že nic nestíhám-už jsem začala i trošku courat a to to pak letí 😀 😀 já bych taky chtěla klidně dva ježíšky,ale nesmím to říkat moc nahlas-manžílka z toho prej jebne 😀

anubis
7. pro 2011

A taky mi doporučili calcium 500mg a hodně bílkovin...a holky si braly na křeče magnesium....jako šumivý tablety

petral
autor
7. pro 2011

normálně ti ten 9. den závidím.... courat půjdu až zítra 🙂
Jinak spousta chlapů je schopno pobrat jen jedno a poté někdy druhé. U nás bychom oba chtěli hnedle dvě! Znovu si vším projít by bylo o nervy, zdraví a manželství 🙂 proto to mít za sebou a z jedný vody.
Vy máte darovaná vajíčka a spermijky jsou manžela??

anubis
7. pro 2011

@petral
Jj,nabízeli nám hotový embrijka od obou dárců,ale to jsme nechtěly,už takhle jsme tomu darovanýmu vajíčku museli dát čas.A vy? né,že by manžílek nechtěl dvě,nebo byl proti,spíš tak ze srandy mi říkal,že si to půjde hodit 😀 😀 😀 😀 😀 ale,že by chtěl redukci nebo něco takového-to ani náhodou,bych ho hnala 😝 Prostě bud bude jedno nebo dvě,ale bylo by mi bylo líto,kdyby jedno odešlo,nebo se nechytlo 🤐 už jsem si na tu představu dvojčátek zvykla a né jen já,ale i mí rodiče chtějí dvě a najednou....první v našem rodě 😀 😀 😀 😀 😀

petral
autor
7. pro 2011

takže jsi si nechala dát dvě?? Jakou jste měli kvalitu?
Zrovna včera jsem manžovi říkala, že pokud by se to někdy mělo povést, cítím, že by byli dvě 🙂 věřím tomu, a víra je důležitá, viď 🙂

anubis
7. pro 2011

Nejsem žádnej troškař-rovnou dvě 😀 byli osmibuněčný,prý krásné kvality bez fragmentací a bez pk-takže v pátek dárkyně OPU a já v pondělí ET,asi si mysleli,že jim u mě bude líp než ve studené misce 😀 já taky věřím,že to vyjde hned napoprvé-vlastně si od začátku nepřipouštím nic jiného-doufám,že se nedočkám ošklivého pádu a ledové sprchy 😀 jo a nesmíš se koupat v horké vodě.....na to jsem se ptala,protože miluju vanu a horkou vodu,tak trpím...ale co bych pro ty drobečky neudělala 😀 a víra a psychika je hrozně důležitá 😉

petral
autor
7. pro 2011

taky miluji horkou vanu, a je to opruz, ale jak říkáš, co bychom neudělaly!!! 😀
moje psychika je železná, už toho zklamání bylo tolik, že mi jen ukápne 1-2 slzy a objednávám si Dietu do domu, abych se zase z těch hormonů dostala do formy! 😝 žádný takový smutnění 🙂 tentokrát mi to vyjde po Vánocích, takže od ledna počítám s dietou a tvrdým režimem 🙂

petrufa86
7. pro 2011

@petral ahoj, já jsem 4 den po ET a občas mě pobolívá podbřišek ale ještě jsem nešpinila. Říká se, že pobolívání a špinění znamená zavrtávání embryjek. Tak nevím, jestli to není jen kec.

anubis
8. pro 2011

@petral
Ahoj,já ti dám tvrdou dietu a režim!!!vždyt budeš těhule 😀 já jsem dnes desátý den a už mi druhá čárka zrůžověla-sice není filajová,ale snad bude-ještě mám na ofic.testování čtyři dny 😀 😀 😀

alendariela
8. pro 2011

ahoj holky,
já jsem 9 den po ET maličko špinila a břicho mě střídavě pobolívalo skoro pořád. udělala jsem si test 13 den po ET, Mamatest s citlivostí 10, u nás v lékárně jiný nemají, zapadákov holt🙂 a vyšel mi ten výsledek z obrázku.Jenže když je to ten nejcitlivější test, tak zase tomu nechci tolik věřit, ta čárka nebyla dost jasná.

11112
8. pro 2011

@alendariela Ahojky myslím,že je to jasný jsi těhulka... 🙂 já měla taky takový a jsem těhotná. 🙂

petral
autor
8. pro 2011

Ahojky,
tak dneska hlásím, že je klid!! Nic mne zásadně nebolí 🙂 nevím, zda je to dobře či špatně 😝 jen doufat!
Vždy když jsem byla těhotná měla jsem pořád bolesti beder, kříže a břicha.... asi proto, že embria nebyla v pořádku a tělo se proti tomu bránilo. Nechci si dělat naděje 😅