Měly jste po ET bolesti a špinily jste?

petral
7. pro 2011

Ahojky,
chtěla jsem se Vás, která máte zkušenost s ET zeptat, zda jste měla bolesti (v bedrech a tlak v břichu) a špinění.
Jedná se o to, že jsem 3. den po ET a mám bolesti jako na mrchu a dnes ráno jsem dokonce špiníla.
Mám 2 blastičky po 5 denní kultivaci, utrogestan a estrofem (+zibor a prednison). Nebyla jsem na OPU, takže se nemůže jednat o hyperstimul. syndrom a neměla jsem tedy ani pregnyl. Je to takové divné, nevím co si myslet.

díky všem za pomoc

petral
autor
8. pro 2011

@anubis
zase nevím kolikátý jsem den, hihi... nějak to pouštím z hlavy nebo co. Test budu dělat v pondělí už jsem se rozhodla!! 😎

anubis
9. pro 2011

@petral
Dnes jsi čtvrtý den 😀 já už jedenáctý a druhá čárka je pořád růžová 😎 mě taky nic nebolelo,jen plnější a citlivější prsa 😝 a naděje si dělej,musíš věřit,že to tentokrát VYJDE, ale hlavně at to dopadne 😵 Tak ty v pondělí test a já krev 😀 doufám,že budem štastný obě 😵

anubis
11. pro 2011

@petral
ahoj,tak jak ti to utíka?my už jedem ráno na krev 😉

alendariela
11. pro 2011

ahojky, tak jsem v patek mela HCG 972 🙂

anubis
11. pro 2011

@alendariela
Gratuluji 😵 😵 😵

alendariela
11. pro 2011

dekuju🙂 na ultrazvuk jdu teprv pred vanocema, tak doufam,ze to vsechno dobre dopadne.

petral
autor
12. pro 2011

@anubis neutíká... dneska jsem testla a nic :(
je ještě čas, ale už by mohlo aspoň stínek.... naděje umírá poslední 🙂
napiš jak jsi dopadla na krvi!!

anubis
12. pro 2011

@petral
Ahoj,ještě máš čas 😉 já jsem ofic.těhotná-HCG-879...14den..A 2.1. ultrazvuk,těším se jak malá holka a jsem zvědavá,jestli je tam jedno,nebo dvě 😀 kdy zase budeš testit?

petral
autor
12. pro 2011

@anubis nevím, asi už každý den do ofiko konce!! ach jo, ten utrogestan mi dává zabrat... nebýt jeho, dala bych ruku do ohně, že jsem těhu! Ale znáš to, prostě těch léků je a tak nemůžu říct vůbec nic :(

anubis
12. pro 2011

@petral
Vidíš a mě zase až na ty prsa nebylo vůbec nic a jsem těhu 😀 tak tfuj,tfuj,posílám ti těhubacil 😀 a držím palce a koukej zítra napsat 😵

anubis
13. pro 2011

@petral
Tak jak,testla jsi?

petral
autor
13. pro 2011

ahojky,
hodně slabý skoro neviditelný dušík.... jsem dneska 8. nebo 7. den??
Ještě, že tě mám 🙂

anubis
13. pro 2011

@petral
😵 dnes jsi 8 den od ET,a dušík je supéééér,uvidíš,zítra bude hezčí-duch 😉 a v pátek už to bude dálnice 😀 😀 😀

petral
autor
13. pro 2011

@anubis to fakt nevím, ty jo 🙂
minule to bylo stejný a bylo chemický... prostě mi nerostlo hcg :( budu sobeček, ale držím si palce 🙂
díky moc za podporu, ale nechci to zakřiknout.... to testovací šílenství je fakt na hlavu 🙂 včera jsem si koupila zásobičku testů 🙂

anubis
13. pro 2011

@petral
Uvidíš,že ted HCG poroste 😎 a sobeček bud-já byla taky 😀 a testuj každý den,aspon uvidíš,jak je to den ode dne hezčí a viditelnější 😀

petral
autor
13. pro 2011

@anubis testuji zatím mama 10.... kurňa už bych chtěla, aby to bylo jasný.
Ty jdeš po Novém roce na UTZ?

anubis
13. pro 2011

@petral
Já jsem taky testovala 10,až v den ofic.testování jsem počůrala 20 test 😀 a neboj,vždyt už seš 8 den,před chvilkou jsi mi záviděla 9 den a to jsi byla 3den...takže už to máš za pár a jestli zítra duch nezmizí-je to jasnačka-jako u mě 😀 😀 😀 😀 😀 uvidíš,budeš mít taky krásné vánoce a ježíška do bříška 😎

petral
autor
13. pro 2011

@anubis to je pravda, že prvně jsem ti psala, jak ti závidím 🙂
no nic jdu makat, zítra hlásím 🙂

anubis
13. pro 2011

@petral
a já držím palce a čekám na testomanii 😀

anubis
14. pro 2011

@petral
Tak co?????

ellasofa
4. lis 2014

Jak to dopadlo??

ellasofa
4. lis 2014

Proc to tu skončilo?☹

fresijka
25. črc 2016

Ženský, tady není nikdo???? Halooo halooo??? pojdte sem komentovat, jak vám doopravdy je? a taky jak to tady dopadlo 😎

princezna22
24. bře 2017

Ahoj.holky... Jsem teprve 3 den po Et. 5 ti denní blastocysty a mam v podstate od 1. Dne bolesti v.podbrisku jako.na.menzes.Beru estroferm v davce 2-1-2, Clexane na redeni krve a Crinone (Progesteron) ...ET bylo bez stimulace jen s pripravou sliznice estrofermem ... Muze to byt u Crinone ? To je to same.co utrogestan jen.utrogestan ja spatne snaselaz tak.mi.lekarka napsala tenhle gel ...

princezna22
24. bře 2017

Ahoj.holky... Jsem teprve 3 den po Et. 5 ti denní blastocysty a mam v podstate od 1. Dne bolesti v.podbrisku jako.na.menzes.Beru estroferm v davce 2-1-2, Clexane na redeni krve a Crinone (Progesteron) ...ET bylo bez stimulace jen s pripravou sliznice estrofermem ... Muze to byt u Crinone ? To je to same.co utrogestan jen.utrogestan ja spatne snaselaz tak.mi.lekarka napsala tenhle gel ...

lucisek1984
24. bře 2017

@princezna22 ja po crinon gelu mela od zacatku křeče v břiše a v pribalovym letaku o tom taky pisou

klokanka73
24. bře 2017

Já měla bolesti od prvního dne, asi pět dní. Pak se to zlepšilo. Asi je to normální, psalo to tu víc holek.

princezna22
24. bře 2017

@lucisek1984 Já ty letáky už ani nečtu... ale asi jsem měla 🙂 děkuju, trochu mne to uklidnilo ... ale bolí to docela dost .

princezna22
24. bře 2017

@klokanka73 Člověk se hrozně pozoruje ☹ ale ty bolesti jsou docela velký, jako silný menzes ... už mám 5 IVF a tentokrát bez stimulace takže jsem doufala, že se budu cítit jinak ... měla jsem krásné embryo ... ale zatím jsou ty bolesti stejené jako každý IVf ... snad je to fakt tím Crinone ...

klokanka73
24. bře 2017

@princezna22 ono to nejde se ne pozorovat, když jsou ty bolesti takový, že člověk nemůže dělat že nejsou. Já beru Prednison, Utrogestan a Estrofem a Ascorutin, od 8.dne pořád spinim.