Menopur nebo Puregon. Jaký máte s tím zkušenosti?

kvetinka74
22. říj 2008

Ahojda děvčata prosím vás o radu,na jaře plánujeme další IVf s minimálními dávkami v reprofitu a budu už jako samoplátkyně.Řekli mi že pokud si seženu léky že s tím nemají problém a teď řeším dilema jestli menopur (to mi doporučily v reprofitu) nebo puregon.Jaký máte s tím zkušenosti při minimální stimulaci a jaké jste měli výsledky.
Moc vám děkuji za případné odpovědi
Květa

stazina
10. srp 2013

@tyli ahoj ,nevím, jak to ted je, ale já k Puregonu pero měla...a jestli chceš, pošlu Ti ho ,nemusíš ho kupovat 🙂

tyli
10. srp 2013

@stazina skúsim si zavolať do lekárne, kde som všetko kupovala a uvidím čo mi povedia. keď tak sa ozvem. ďakujem 🙂

monca2013
10. srp 2013

@tyli ahoj chcela by som vediet či niektora z vas si pichala pred odberom vajičok Pregnyl dajte mi vediet

roxy72
5. zář 2013

ahoj holky, nezbyl některé z Vás Menopur? nutně sháním na 8.IVF...díky 🙂

idan
14. lis 2013

Puregon a já :
aplikuju od začátku 300jednotek (moje váha 60kg) a dnes to bude již po ósmé. Bohužel se urodil jen jeden folikul. Patrná rezistence na puregon...

paolapou
10. lis 2015

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli místo pera Puregon mohu použít inzulínové, tetka má tři, které nejsou používané, tak mi příjde zbytečné investovat, do pera Puregon... Nevím přesně jak je to z dávkováním... Děkuji za odpověď

kamilka90
18. lis 2016

Ahojky, potřebuju radu. Dostala jsem Menopur 1200IU, měla jsem aplikovat první 4 dny 150 a pak 225, dostala jsem ty malé stříkačky ( inzulínky ) a vždy jsem natáhla podle čísla na stříkačky těch 150...teď mi sestřička dala na poslední dny Menopur 600 IU...tak se chci zeptat, mám natahovat zase podle stříkačky, i když logicky stejné množství podle stříkačky z 1200IU a 600IU by neměla být stejná dávka...prosím poraďte....děkuju!!!

misa659
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucciass
28. led 2017

Já pero dostala rovnou od lékařky zdarma.

misa659
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
haannka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majka15majka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
paolapou
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
misa659
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ejbinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pepetousek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lubfer656
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
console
30. říj 2019

Take mam k dispozici baleni Menopuru + aqua, kapky Synarel tak 90% plne, mohu poslat foto a prodat pak napr pres Vinted, abyste videly kladna hodnoceni. Diky a pekny den, L

engele
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
koudelka82
Autor odpověď smazal
Zobraz
andromeda818
Odpověď byla odstraněná
Zobraz