Menšie hCG po KET, poradíte mi?

magdus99
28. led 2014

Ahojte dievčatá, dnes som sa zaregistrovala aj na českej stránke, lebo na slovenskej mi nikto neporadil.

Som po KET, 13.deň mi merali hcg-113, na kontrole som bola 18.deň-hodnota 450. V CARe mi nechcú nič povedať, opäť na krv o 4 dni. Máte s tým niektorá skúsenosť? Je to ok? Alebo nie? Som z toho zúfalá, ďakujem za odpovede 🙂

sofie333
28. led 2014

@magdus99
Ten vývoj je trošku pomalejší, než by měl být, ale třeba se to do příště spraví. Nezbývá nic jiného, než počkat 4 dny.
Já jsem měla 12-tý den po ET 18 jednotek HCG, bylo to hrozně málo, taky mi nedokázali nic pořádně říct. Další dny se to násobilo pěkně, ale v děloze nic nebylo vidět, bylo to mimoděložní.
V podstatě ze začátku ti nikdo neřekne, jestli to bude dobré, nebo ne. Oni sami to prostě taky neví jak to bude pokračovat. 😒

kloki
28. led 2014

Já měla 14den Ketu 87 jednotek,důležité je,aby se násobilo.Narodil se mi zdravý syn.

magdus99
autor
28. led 2014

@kloki fakt? tak super, hneď mi je lepšie 🙂

elana
28. led 2014

@magdus99 přesně jak píšou holky, každému hcg stoupá jinak, embryo se nemuselo usadit v děloze hned atd., takže není až tak důležitá hodnota výchozího hcg jako to, zda progresivně roste, tj. mělo by se každých 48h zdvojnásobit, což u Tvých výsledků zatím jakž takž je. Takže bych vyčkala a uvidí se, určitě není nic ztraceno.

magdus99
autor
28. led 2014

@elana ďakujem za odpoveď

pisisvori
28. led 2014

@magdus99 má se každy druhý den minimálně zvojnásobit (někde jsme četla, že ještě 60% vzestup je OK). Mě při bezproblémových těhu rostla tax 3x za 2 dny. Podle mě by mělo být už malinko větší ten 18. den tak okolo 600-700, ale jak už se tady psalo...nejde nic jen počkat na další hodnoty a další vývoj...každý je jiný, každé těhu jiné...někomu roste pomalu a je vše OK...někomu dobře a rychle a stejně to neznamená, že to dobře dopadne.... Nic ti neříkají, protože on vlastně nikdo neví co se stane...buď to bude dobré nebo ne...víc ti říctt nemohou☹. Moc a moc držím palce.

magdus99
autor
28. led 2014

@pisisvori ďakujem krásne, toto bol môj 5. vklad a prvý krát pozitívny 🙂 najprv obrovská radosť z pozitívneho testu, ktorý som mala prvý krát po toľkých rokoch a nakoniec toto :(
pevne verím, že to bude ok, fakt vďaka

magdus99
autor
29. led 2014

Nik iný sa s tým už nestretol?

kloki
8. únor 2014

@magdus99 Tak co je u tebe nového? 😉

magdus99
autor
10. únor 2014

@kloki ahojky, takže hcg sa mi potom rozbehlo riadne, dokonca viac ako pri normálnom tehotenstve a predsa to bolo mimomaternicové. Som proste divná, hcg výborné, bolesti žiadne, týždeň som bola v nemocnici, kde nechápali a teraz v piatok ma zoperovali :(

kloki
10. únor 2014

@magdus99 Ahoj,tak to mě moc mrzí... ☹ To bych si teda nemyslela,že po Ketu může být mimoděložní,nevíš jak to?

sofie333
10. únor 2014

@magdus99 Ahojky, tak to mě taky mrzí. 😒 Měla jsem to úplně stejně, všechno se pěkně násobilo, ale nebylo nic vidět. Bolesti taky žádné, jen špinění. Pak mě okamžitě operovali, měla jsem už nakrvácené i v břiše, vejcovod prasklý. Je to pech, ale bude líp, uvidíš!!! 🙂

sofie333
10. únor 2014

@kloki
Ahojky 🙂 Embryo po ET, nebo KET se může zatoulat až do vejcovodu. Prý si v děloze volně plave a někdy hodí zpátečku. Při IVF je to častější (asi 3%), než u prřirozeného (1-2%). 😒

elana
10. únor 2014

@magdus99 nejsi divná, to se stává...já to měla taky tak. Hcg ukázkově, nikoho nenapadlo ho kontrolovat, pozvali mě rovnou na srdíčko za tři neděle a prásk ho-dva týdny nato, bez jakýchkoli příznaků, varování, bolestí, špinění...mi to najednou prasklo, v břiše litr a půl krve a sebrali mě hrobníkovi z lopaty za minutu dvanáct.

tak se drž, až se sebereš, uvidíš, že se dítěte dočkáš, mě se tohle stalo v prvním těhotenství, pak následoval ještě jeden MA....a koukni mi do pasu🙂, druhé miminko přišlo dokonce bez jakýchkoli problémů a doktorských intervencí hezky samo, doma vyrobené🙂

magdus99
autor
10. únor 2014

@elana
@sofie333
@kloki
Dievčatá ďakujem krásne, dám sa dokopy, vybavujem liečenie a pevne verím, že sa to podarí aj bez IVF, keďže som zdravá 🙂