Metoda Ludmily Mojžíšové, máte zkušenost?

hlava222
26. led 2015

Ahoj holky!😀 Je mi 33let, snažíme se s manželem o (první) miminko rok a půl.A pořad věřím, že to vyjde bez pomoci lékařů. Beru Gynex přibližně rok a nedávno jsem se doslechla o metodě L. Mojžíšové. Máte nějakou zkušenost? Případně, znáte někoho v Ostravě, kdo to dělá? Díky moc 🙂

lv
27. led 2015

Byla jsem v lázních Ostrava Klimkovice, tam se to cvičilo pro podporu plodnosti po operacích slepaku.. Me strasili všichni neplodnosti a holky jsou na 1pokus snad 😀 takze věřím, ze mi to pomohlo

v2e2rka
27. led 2015

Mojžíšovou jsem začala cvičit až jako těhotná, mám dysplazii kyčlí a v prvním těhotenství jsem snad od 8tt měla příšerné bolesti kyčlí a zad a věřím tomu, že díky tomuto cvičení jsem se uchránila před tím, abych skončila jako ležící. Původně bylo cvičení vymyšleno kvůli vadám v držení těla. Takže za mě určitě ano, cvičit můžete i sama doma, cviky se dají najít na netu, ale je lepší, když vám nějaký fyzioterapeut ukáže, jak cviky správně provádět. Měli by to umět i na běžné rehabilitaci v nemocnici.

jitavm
27. led 2015

ahojky, moje sestra cvičila Mojžíšovou a na 100% jí to pomohlo, takže můžu opravdu vřele doporučit. 🙂

jitavm
27. led 2015

Je to sice asi běh na dlouhou trať, ale kvůli mimču se to určitě vyplatí.
Cvičila ji doma a vždycky 1-2 do měsíce jezdila za fyzioterapeutkou, která to dělala a tam vždy ty cviky všechny znovu prošly. Buď některé už vysadily a některé zase přibyly. A také ji uvolňovala pánevní dno. 😉 Držím pěsti! 🙂

tortojs
27. led 2015

Metoda Mojžíšové je výborná věc, ale rozhodně nedoporučuji cvičit sama doma jen třeba podle videí, či tak, protože pokud se necvičí správně, může spíše ublížit než pomoci.

Tady si můžete vybrat nejbližšího fyzioterapeuta. http://mujweb.cz/novacka/mojzis/seznam.htm

přeji hodně štěstí. Mě sice k miminku nepomohla, ale srovnali se mi záda a zmírnili se mi bolesti při MS.

hlava222
autor
27. led 2015

Moc děkuji za všechny odpovědi 🙂 Mám hned lepší náladu 😉

madrilena
29. led 2015

já cvičila sama doma, měsíc, pomohlo mi to; když si člověk pořádně přečte, jak cvičit, tak si nemyslím, že by něco dělal špatně; já se cítila mnohem líp, vše fungovalo, záda bolela méně...

v2e2rka
29. led 2015

já už před tím cvičila jógu, takže se správným pochopením a provedením cviků jsem neměla problém, ale někomu, kdo necvičil, bych doporučila poradit se s odborníkem.