Mimi z darovaných vajíček. Jaké byly pocity po porodu?

lucik32
15. bře 2009

Ahojky všem. Ráda bych se zeptala, jestli tady má někdo děti z darovaných vajíček. Nabýdli nám tuto možnost, protože mám předčasné selhání vaječníků. Smířili jsme se s tím docela rychle, ale zajímaly by mě pocity a tak vůbec, když se mimi narodilo.
Děkuju

lucik32
autor
16. bře 2009

Ahojky Kaczi, tak to je super zprávička. Tak určitě to přiště vyjde. Hurá. Dej se trochu dohromady a třeba v létě se zadaři 😉

lucik32
autor
16. bře 2009

No já napoprvé měla dvě osmibuněčná, ale kvality 2 a bylo z toho biochem. těhu. A pak kvalita 1, ale jen 5 buněk. Taky jsem z toho nějak mimo. Asi tomu nerozumíme. A příroda si děla co chce. Ale jak říkal dr. u mě to bude pořád na stejno, možná horší. Tak proč se trápit.
A jak psala fialinko a ygreen. Bude moje se vším všudy a už se na to moc těším.
uplně jsem měla z toho husí kůži, když jsem to četla.

lucik32
autor
16. bře 2009

fiallinko, kéž by se to podařilo i mě. No bych asi koukala jako blázen, že by se v tom množství špatných vajuch objevilo jedno dobřé. Začala bych věřit na zázraky. 😎

kacza.b
16. bře 2009

ahojky luci ja jsem zvedava co mi doporuci v te fakultce.

lucik32
autor
16. bře 2009

No to já taky. Ale říká se, když změníš care, tak se to povede. Možná jiná laboratoř, asi každý care má trochu jiné metody. Já zatím zkusila jen ten Zlín. Nemám na to nějak sílu měnit kliniky. Už tak jsme z toho dost na nervy. Jsem docela ráda, že jsem to teď od začátku ledna nemusela řešit a pěkně si čistím hlavu a tělo.

lucik32
autor
16. bře 2009

Jo a tou super zprávičkou jsem myslela, že máš šanci na své vlastní mimi. Jinak je mi to moooooc líto, že se to nepovedlo. Jsem ale trdlo. Vypadám teď dost blbě ☹

kacza.b
16. bře 2009

luci,ja to tak ani nepochopila 😀 to by bylo fajn kdyby se ta povera potvrdila.jedno jedine mimi a jsem stastna. a hlave kde na to vzit penize a je blbe ze to pisu,ale doufam ze to tam bude levnejsi nez v soukrommem CARu.

kacza.b
16. bře 2009

ale momentalne taky nemam silu.

lucik32
autor
16. bře 2009

no je fakt, že těch peněz to je. Taky teď otáčíme každou korunu. Ještě chceme zvládnou ten Londýn, no je to těsně. Teď jsme díky krizi přišli o prémie, tak taky nic moc.
Tak že tě naprosto chápu, že doufáš, že to bude levnější. Nás to momentálně stálo 54tis a teď ten pokus s darovanými bude něco kolem 46tis. To si člověk nemůže ani připouštět. Je to síla, fakt doufám, že už to teď vyjde.

lucik32
autor
16. bře 2009

Tak se měj, jdu spinušat. A zítra zase hurá do práce. Dobrou.

dorra
16. bře 2009

Holky ahojte, mám za sebou 5 pokusů s darovanými vajíčky, z toho dvě neúspěšná těhotenství. Vůbec nepřemýšlím o dárkyni, jen ji obdivuju, že se k tomu odhodlá. Musí být zdravá, mladá, mi podobná, bez antikoncepce, dopují ji tolika chemickými hnusy, rozhodí jí kvůli mě cyklus a dostane za to pár šupů. Jednou jsem byla v CAR "na výletě" s manželem a měla jsem pocit, že jsme se v čekárně potkaly. Přišla si tam pro ni maminka a byla příliš ukecaná a než nás odbavili, přišla už po OPU mi podobná holka. Byli jsme z toho paf, chvíli jsme to rozdýchávali, protože podepíšete papír, že je to anonymní a pak se dr. splete a prořekne se,že jsme dnes jediní, tak to bude v klidu.. a ještě náhoda ..ustrašené paní a srazíte se. Ale mám to tak, že je to jenom jedna mooooc prťavá buňka a zbytek jsme my.
Přeju vám odvahu, sílu a energii hrát tuhle hru. Medicína je opravdu fantastická čarodějka. A bez dárkyně bych nemohla poznat tu radost být aspoň chvíli těhotná. Třeba nám to vyjde do šťastného konce, možná ne, ale parádní je, že každou chvíli přijou zas na něco úžasného, jak nám pomoct. Je mi 34, ale stará si ještě nepřipadám, ani nijak nenervózním.

kacza.b
16. bře 2009

dorro napsala jsi to moc krasne. az mam slzicku v oku. ja ti preji s celeho srdicka at nemas jen radost byt chvili tehotna,ale at jsi tehotna devet mesicu a jsi pysna maminka a drzis sve vytouzene plne zaslouzene miminko. moc si to zaslouzis.

lucik32
autor
17. bře 2009

Ahojky.
Dorro, jak píše Kacza, nádherně jsi to napsala, taky mačkám slžičku v oku. Přeju ti, ať máš brzo vytoužené miminko.

lucik32
autor
17. bře 2009

Aspoň máme jistotu, že ty hodné a ochotné holčiny jsou nám podobné. Je to až neuvěřitelné. Na jednu stranu je dobře, že jsi se s ní potkala. Ale taky bych na ni asi koukala s otevřenou pusou.

kacza.b
19. bře 2009

ahoky luciku,tak krome dorry se nam zatim nikdo nechce ozvat. a co jinak jak se ti vede?

lucik32
autor
19. bře 2009

To ne. Škoda. Myslela jsem si , že se něco dozvíme.
Hledala jsem pokojík a už jsem ho našla 🙂

kacza.b
19. bře 2009

jaky pokojik jsi hledala??? detsky?

kacza.b
19. bře 2009

jsem s dneska byla nechat ostrihat,totalni zmena uplne nakratko,ale citim se v nem moc dobre.

neboj urcite se nekdo ozve. je to jeste brzo a maminy nemaji tolik casu brouzdat po netu 😀

rebekka
20. bře 2009

Ahoj Lucik32, kde stojí pokus s darovanými vajíčky jen 46 tisíc ? Já zrovna teď řeším stejný problém a ceny jsem se dozvěděla od 65 do 85 tisíc za jeden pokus, je to včetně ICSI komplet za pokus. A ještě je pořadník na měsíce ...

lucik32
autor
20. bře 2009

Ahojky holky. Kazci 🙂 tak to stříhání na krátko už mám za sebou. Rok po naší svatbě jsem udělala totální změnu. Mě se to docela líbilo, ale manža z toho byl totálně na prášky. Chvilku jsem to ještě měla a pak to zase nechala dorůst. Jsem blond a delší vlasy a tenkrát to šlo úplně na krátko a na hnědo s červeným melírkem. No prostě bomba. Ale je fakt, že to co mám teď je asi lepší. 😎

lucik32
autor
20. bře 2009

Rebekko. Chodím do CMR Zlín. Mám poslední pokus s částečným hrazením, tak to vyjde na 38tis + 3tis injekce na zastavení funkce vaječníků a 4tis případné zmražení.
A v ceně je i ICSI a PK, AH, léky, odměna pro dárkyni 15tis.
Ta čekací doba taky super a nemusíš hledat dárkyni. U nich darují studentky z Baťovy university. Díky za ně, holčičky zlaté.

lucik32
autor
20. bře 2009

www.crmzlin.cz
jinak tady jsou stránky a můžeš se tam mrknout, je tam vše napsané.

lucik32
autor
20. bře 2009

Dorko, teď jsem si četla tvůj náhled. Tak to mě mooooc mrzí, čím jsi si prošla. Opravdu musíš mít nervy ze železa. Moc ti to přeju, ať se ti to někdy povede. Určitě to jednou vyjde až do konce.

rebekka
21. bře 2009

Ahoj Lucik32,
díky za info. Mám to trochu z ruky, ale asi je to lepší, než čekat měsíce. A studentky jako dárkyně jsou dobrý, určitě jsou mladý, hezký a chytrý !

lucik32
autor
21. bře 2009

🙂 to určitě ano. Vystihla jsi to dobře. Taky si ty holky takhle představuju.

raadunka
21. bře 2009

lucik a jak dlouho cekas v ruzovce na vajicko od darkyne?

lucik32
autor
22. bře 2009

Růžovka, to jsi nazvala dobře. Ale až tak to zase není. Některé sestry se tváří, že je obtěžujem a dr. Horvath je můj 3tí. Prvního jsem měla dr. Chovance. Má zvláštní vyjadřování. Musím mu skoro odezírat od pusy. A velice špatně vše vysvětluje, ale některé pacientky ho mají rády. Pak měl úraz a nahradila ho dr. Slováková. No té jsem teda nemohla přijít na chuť vůbec. Jsem vystresovaná jen ji vidím. Pak si mě čistě náhodou vzal dr. Horváth a byl nej. Sami sestry pak ani nevěděli ke komu patřím, tak jsem si sama zvolila. Taky se nám omluvil za to přehazování doktorů, že to není standartní a že to sám nemá rád. A jsem ráda. Během toho roku jsem si zvykla i na ty sestry.

A na vajíčko? Říkal, že to bude dýl trvat, pak z něho vypadlo 3 měsíce. Vykulila jsem na něho oči, protože jsem čekala, že tak řekne půl roku a víc. Stejně to necháváme zhruba na 5 měsíců, protože potřebujeme přišetřit nějaké peníze.
Podávala jsem 5.1. hned po nevydařeném 2IVF dotazník na dárkyni. Za 14dní mě čeká hysteroskopie a pak píšu dr., že už mám vše za sebou a jsem připravená do dalšího boje. Tak jsem zvědavá co mi napíše a kdy si mě pozve na konzultaci.
Mám taky nějakou srdeční arytmii, tak jsem to chtěla po tu dobu čekání nějak vyřešit, byla jsem na zároku, ale bohužel to nevyléčili , ale jen snížili, ale aspoň tak. V těhu to prý ničemu nevadí, tak to pak zase budu řešit až někdy za pár let.

lucik32
autor
22. bře 2009

Radu, jací jsou v tom Olomouci?

kacza.b
22. bře 2009

ahojky luciku. tak ja teda vyrazim v utery okouknout tu fakultku. neco na me leze tak snad to te doby totalne neulehnu 😒 jinak v kratkem ucesu se citim moc dobre,uz s nim privolavame leto 😀 je to takovy letni strapaty ulet.

kveten je tu cobydub a ty akorat nacerpes hodne energie s jarniho slunicka na uspesny IVF.

luci a proc ti vubec doporucili tu darkyni,jaky mas problem. muzes mi to pisnout i do IP.

kacza.b
22. bře 2009

ahojky radunko to je dobre ze jsi k nam taky dorazila bude nas vic,nebudem se vlka bat nic 😀 a ty taky uvazujes o te daryni?