Mimi z darovaných vajíček. Jaké byly pocity po porodu?

lucik32
15. bře 2009

Ahojky všem. Ráda bych se zeptala, jestli tady má někdo děti z darovaných vajíček. Nabýdli nám tuto možnost, protože mám předčasné selhání vaječníků. Smířili jsme se s tím docela rychle, ale zajímaly by mě pocity a tak vůbec, když se mimi narodilo.
Děkuju

lucik32
autor
30. bře 2009

Kazci, já mám pocit, že výsledky máš docela OK.
Na tu hysterku jdu proto, že si chci být jistá, jestli tomu ještě nepřekáží něco jiného, než špatná vajíčka. Podívají se mi do dělohy kamerkou. Ale prý to vypadá, že je vše v pořádku. Ale pro jistotu a pro klid.

Vladis, to znám. Teď se mi to stalo minulý týden. Psala jsem švagrové dlouhý dopis a už jsem byla skoro u konce a jak píšu všema 10, tak na to blbec nečučím a zmačkla jsem klávesu dost nahoře a bylo vše v pr....
To jsem dostala teda pěkného nerva. Snažila jsem se to napsat znovu, ale nikdy už se netrefíš stejně. No co už. A vím, že to nebylo naposled.

vladis
30. bře 2009

jenom je škoda,že nemame žádný mražačky jela bych si hned jeste pro holcicku 🙂

kacza.b
30. bře 2009

morula tak to je uz pekny,a jaky jste meli spermogram? jestli to neni tajemstvi. ja jsem se kdysi ptala tak mi bylo receno ze jako samoplatce nas to asi vyjde 55-60 tisic....ale ted se snad dozvim vic.

kacza.b
30. bře 2009

vladis jak pises ze by jste meli ten pokus skoro zadarmo...mas na mysli ze vam nabizeli slevu?

lucik32
autor
30. bře 2009

Tak to je škoda, že vám nic nezbylo. To taky asi nebyly až tak, i když byli od dárkyně, co? No hlavně, že se udržel aspoň Davídek. 🙂

lucik32
autor
30. bře 2009

Taky jsem se chtěla zeptat na to skoro zadarmo

kacza.b
30. bře 2009

luci tak to jo to s tebou souhlasim..pro klid ze jsi v poradku a nic nebrani otehotneni....hydrolaparoskopie je uz to nejmensi co podstoupis. ja taky jeste planuju vysetreni at mi to zvysi sanci na miminko. moc ti drzim palecky at ti to vyjde a mas krasne,zdrave miminko!

vladis
30. bře 2009

no my mame spermijky zamraženy protože manžel byl dost nemocny
ale v roce 2006 koncentrace 37 mil/ml pohyb progresivní 13,5 normalní morfologie 8 moc se v tom nevyznam ,ale když jsme v roce 2003 začínali tak si to profesor pochvaloval
na unice v brně je čtvrty pokus jakoby zdarma

kacza.b
30. bře 2009

ja se taky prave chci zeptat jestli by mi nejakou tu slevu nedali...uz jen za vernost,kdyz jsem tam prosla vsim.
i na pojistovnu jsem chtela zajit,jsem nekde cetla ze kdyz nemame ani jeden deti ze je ta moznost necim prispet...tak i par korunek by pomohlo.

lucik32
autor
30. bře 2009

Tak to je super. Skoro zdarma. To se nám o tom může jen zdát. Teď nás to bude stát asi 45tis a kdyby už byl čtvrtý, tak ještě o 20 víc a jako úplný samoplátce tak o dalších asi 20tis navrch. No hrůza. Tak fakt doufám, že to teď vyjde a snad zůstanou mražáčci.

vladis
30. bře 2009

kde to podstupujete? tohle by mělo byt zadarmo mohli by byt radi ze roste populace

kacza.b
30. bře 2009

vladis to mas pravdu tohle by melo byt zadarmo,aspon pro ty co deti jeste nemaji...taky bych byla nejstastnejsi na svete kdyby mi to uz konecne vyslo.

vladis kdyz ti to nabizeji skoro zadarmo tak jeste tu holcicku zkuste ne 😉

vladis rekli jste nekomu ze je s darovanych vajicek?

kacza.b
30. bře 2009

ja chodim do fertimedu v olomouci.

vladis
30. bře 2009

ja jsem tomu poslednímu pokusu moc nevěřila,měli jsme s chlapem naplanovanou dovolenou ,těšili jsme se na ni a možna proto nam to vyslo,že jsme to uplně vypustili a prostě jsme si rekli nějak to dopadne,protože vždycky po negativním testu jsem mela hrozny deprese a do niceho se mi nechtelo ale tohle asi taky znate

lucik32
autor
30. bře 2009

já chodím do CMR Zlín. Ale popravdě, to slyším poprvé, že by čtvrtý byl skoro zadarmo jako bonus. Všude se za to platí šílený prachy. Ale máš pravdu, mělo by to být zadarmo, když se zvyšuje populace. Už jsme se taky o tom tady bavily, že fetáci a alkoholici to mají zdarma a neváží si toho.

vladis
30. bře 2009

jenomže když se zadaří tak pak už jenom jako samoplatci a na to opravdu už nemame jsme zadluženy na hodně dlouho
řekli jsme to jen rodině a mojí největší kamaradce jinak nikomu a sranda je že všichni se diví jak je mi hrozne davca podobnej ,ja se v duchu směju ,ale hřeje mě to u srdícka 🙂

kacza.b
30. bře 2009

vladis zase jsem koukala do tveho albicka a nemuzu se na davidka vynadivat...a hrozne me rozesmala fotka musim se podivat na emaily 😀 no a pod stromeckem jsem mela slzicku v oku je to ten nejkrasnejsi darek 😔

lucik32
autor
30. bře 2009

No to známe. Je to hrozný. 2x jsem byla doma a nic. Teď budu chodit do práce. Stejně sedím v kanclu a toho stresu taky teď moc není. Minule jsem díky tomu skoro přišla o práci, tak to zase nechci riskovat. No a hlavně to tam nikomu neřeknu, aby zase nebyli keci. No ráda bych to taky úplně vypustila z hlavy, ale nevím, jestli se to povede.

kacza.b
30. bře 2009

ja prave taky zvazuju...rict...nerict. lidi jsou ....... vsak to znate. a vzdycky se nekdo prerekne...i mamka treba....no nevim uvidim jak to budeme citit.

lucik32
autor
30. bře 2009

Kazci, máš pravdu, je kouzelný.
A víš Vladis, že jsem si to říkala taky, že je ti podobný. 🙂

slunickooo
30. bře 2009

ahoj h olky, zase nakukuju,,, jdu juknout vladis do alb íčka.. 😉

lucik32
autor
30. bře 2009

Ahojky Sluníčko.
Teda, já už jdu spát a tady se to pěkně rozjelo

kacza.b
30. bře 2009

ja si myslim ze se ti bude stejne moc podobat,chytne tvoje grymasy a okouka tvoje zvyky. proste je jen tvuj a nikdo uz ti ho nevezme......a je KRASNY 🙂

vladis
30. bře 2009

no taky jsem to v praci moc neříkala,ale stejně se to baby domakly a potom ty otazky typu " zase nic a jak dlouho to chcete zkouset " mě privadeli k sílenství takže nakonec se to dozvedeli až jsem to povolila vedoucímu aby si za mě nasel nahradu
ja vím že je to těžky ale snaž se najít si nejakou zabavu aby na to nebyl cas

lucik32
autor
30. bře 2009

jojo, to je pravda. Kaczi

vladis
30. bře 2009

ted je to hroznej maminak jen se vzdalím už řičí

kacza.b
30. bře 2009

ahojky slunicko,zanetka spinka 🙂

luci taky se mi chce uz spinkat dneska toho bylo hodne. a zitra bude jeste vic a pak ve stredu do praaaceeeee,hlavne ze ji mam. taky mam strach aby me nepropustili. 🙄

vladis
30. bře 2009

jojo děvčata taky pujdu malej bude zase vstavat v sest hodin a bude si chtět vykladat nenecha si vysvětlit že maminka by spala 😀

kacza.b
30. bře 2009

my jsme si ted slibili ze budem jezdit hodne na vylety a stanovat a chodit na ryby...at neni cas na negativni myslenky. snad se to podari. jen na ty otazky v praci nejsem pripravena....snad se zase nejaka koza nenajde s moudryma radama 🙄

lucik32
autor
30. bře 2009

Tak já už to balím. Představa, že zase vylézám z pelíšku o hodinu dřív. Tak dobrou noc. 😔