Mimi z darovaných vajíček. Jaké byly pocity po porodu?

lucik32
15. bře 2009

Ahojky všem. Ráda bych se zeptala, jestli tady má někdo děti z darovaných vajíček. Nabýdli nám tuto možnost, protože mám předčasné selhání vaječníků. Smířili jsme se s tím docela rychle, ale zajímaly by mě pocity a tak vůbec, když se mimi narodilo.
Děkuju

kacza.b
11. zář 2009

ahojky luciku snad nakouknes 😕

tak dneska do prace nejdu mame firemni den spojeny se sportovnim,takze dneska uzivame 😉 snad nam vyjde i to pocasicko.

v pondeli jedu na kontrolu na rust sliznice a zaplatit zalohu 20 000kc a pak uz jen cekat kazdy mesic jestli se mi ozvou s darkyni. jo a jeste,abych nezapomela beru sebou do CAR jednu kocku s prace co ma zajem darovat vajicka (potrebuje penizky),tak jde na info....tak doufam ze vse dopadne o.k a ze se tam domluvi. ona o me nevi ze ja cekam na darkyni a ze by mi tim Bozsky pomuze,ze bych se posoupla dopredu,ale BUH ji to oplati jinak 😉 ja ji to rict nemuzu 😔

a zitra mame srazik s modreho konika v havirove jdem kouknout na nase prvni mimco a pak poklabosit do pizzerie a tam si pekne osaham nase tehulky at chytnu nejaky ten tehu bacil 😀
skoda ze bydlis tak daleko mohla jsi se pridat. tak pa,pa a krasny vikend

uz se ti to blizi,myslim na tebe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lucik32
autor
14. zář 2009

Ahojky holky.
Meleri, chápu, že nad tím takhle přemýšlíte. Ale myslím si, že pokud je nechcete jen tak zničit, tak darování je skvělý nápad. Prostě to musíte brát, že tím někomu stráááááášně mooooooc pomůžete a nemyslet na to, že vám někde po světě běhá vaše biologické děťátko. Určitě se bude mít dobře, když jeho budoucí rodiče na něho takle čekají. Svoje mimi už máte doma a pokud už neuvažujete nad druhým bobiškem, tak bych je určitě darovala. Je to podobné, jako když nám někdo daruje vajíčko. Prostě na to nejde myslet, jako že je někde tvoje dítě. Tvé díte to je, když mu dáš život nebo ho vychováváš. A může být biologicky koho chce.
Doufám, že jsem se do toho moc nezamotala 🙂 a chápeš, co jsem chtěla napsat. Jde to dost těžko. 😔

lucik32
autor
14. zář 2009

Kaczi, to je super. Doufám, že jste si na srazíku užili. Je fakt, že je to trošku z ruky. V Havířově mám strejdu. 🙂
To je skvělé, že jsi sehnala dárkyni. Mě už volali, že už ji mají pro nás vybranou. Hurááá. Jednou už úspěšně darovala, tak jsem klidnější. Snad bude i na mražáčky.
O kolik tě to posune, když jsi dovedla někoho, kdo je ochoten darovat?

Taky na tebe myslím.... drž se.. 😀

verca777
15. zář 2009

ahoj holky,,a ahoj kačko 😉 narazila jsem na tuhle diskuzi nahodou,,,ja taky čekam na darkyni,,,ale to ty víš,,kačko,,,za chvili začnu brat estrofem,, 🙂 a pak na kontrolu,,,a taky bych mela nejakou darkyni,,tak ješte o ni promluvim s doktorem,,zatim pa

kacza.b
15. zář 2009

ahojky holky

na sraziku bylo bajecne ani se mi nechtelo domu,tak doufam ze bude brzy zase.
luciku tak to je fajn ze maji darkyni co uz ma za sebou uspesne darcovstvi s pozitivnim vysledkem 😉
moc ti drzim palecky at se zadari a at ti zbydou mrazacky na bratricka ci sestricku 😵

verco ahojky to je fajn ze jsi se pridala 🙂
ja mam darkyni,vcera jsem ji privedla do polanky,mela jsem tam kontrolu tak jsem ji vzala sebou.
ona ale netusi ze mi tim pomuze,potrebuje penize tak za mnou prisla ze ji o tom nekdo rekl,ale musime pockat az se vsechno vyridi a musi jeste na pohovor k sobkovi a ten ma ted jak na potvoru dovolenou,tak se to asi o mesic protahne,ale asi to tak ma byt.... nevadi ja stejne pocitam az tak zacatkem noveho roku. jinak estrofem uz beru,sliznice mi narostla a ted to mam brat v kuse po 4 ks a za 3 tydny dalsi kontrola. skoda ze jsi na srazik nedorazila,doufam ze priste to napravis! moc rada te konecne poznam osobne 😉

meleri
15. zář 2009

Lucik,

pěkně jsi to napsala..my ještě do druhého půjdem, no ale máme těch embryjí 6 tak kdyby nějaké zbyly tak bychom asi na to přistoupili....já nevím mám furt strach že třeba na něho nebudou hodní atd....

verca777
16. zář 2009

ahoj holky,,,kačko jak v kuse ty leky bereš??? to jako každy den po 4 tablety denne????? 😲 to je docela hodne ne????jo ja na srazik už ted konečne fakt dorazim,,ale jak je mimo ostravu tak se nejak nemam tam jak dosatat... 😒

kacza.b
16. zář 2009

ahojky holky jak se vam vede 🙂

verco ja to brala 2-4 den 2×1,5-7 den 3×1,8 den a vic 4×1 a dalsi kontrolu mam 5.10. a to mam brat v kuse a nemela bych u toho dostat ani mesicky.a pokud se do te doby u pro me nenajde vhodna darkyne tak me nechaji odkrvacet a pak nanovo,vis...... coz ted s tou darkyni nepocitam ze 😨

s tim srazikem te beru za slovo 🙂

kacza.b
17. zář 2009

ahojky holky,predstavte si co se mi dneska stalo 😕

volali mi s fertimedu ze maji pro me darkyni 😕 ,ale ja mela telefon na svacinarne a nez jsem tam zavolala zpet,asi za dve hodinky tak uz kontaktovali nekoho jineho,takze to vsechno padlo.

v pondeli jsem zaplatila zalohu a uz mi volali tak jsem teda cumela jak pero od gauce

zatim jsem jeste zmatena,ale ja to necekala tak brzy a stejne nemame ani penize,ale uz to teda musime honem rychle resit. co kdyz budou volat znova treba do mesice nebo i driv 😕 ja jsem pocitala tak ze se dostanu na radu lednu a dal,ale takove fofry

lucik32
autor
22. zář 2009

ahojky,
Kazci, u vás to funguje úplně jinak. To teda koukám. Já čekám docela dlouho a ještě mě znervozňuje to, že jsem myslela, že ms nedostanu a já ji dostala a špiním pořád. Je už 8mý den. Za tři týdny je transfer a teď ve čtvrtek začínám teprve brát estrimax na sliznici. Kdežto ty už bereš dýl něco na sliznici. No já nevím, co tam za těch pár dní bude. Píchla jsem tu šílenou a drahou injekci, aby zastavili mé hormony a zabránili ms. Kterou doufám příště nedostanu, protože vychází den před ET. No pořád se uklidňuju, že doktroři vědí co dělají a nedělají to poprvé. Tak uvidíme.

lucik32
autor
22. zář 2009

Meleri, tak to je super. Neboj, určitě budou na něho hodní. To tě trápit určitě nemusí.
Ale pokud chcete ještě druhé, tak bych na tom ještě nepřemýšlela. Buď ráda, že máte takovou zásobu na mražáčku. Třeba něco nemusí přežít rozmražení a taky se nemusí hned uchytit. Řešila bych to, až bych měla druhého prcka doma. 😀

kacza.b
22. zář 2009

luciku tak si pedstav ze oni mi volali i v pondeli ze maji dalsi darkyni,ale ja to odmitla nejak se mi to nehodilo,snad nepreberu,no 😅 ale ted uz to beru uz mam penizky nachystane a vse vyrizene tak snad se zase brzy ozvou 😵

neboj nestresuj kazdy CAR to ma jinak a ver doktorum,drzim ti palecky.

kacza.b
22. zář 2009

za chvili ficim na nocni a mam rymu tak snad na me nic velkeho neleze 😒 ted by se mi to moc nehodilo 😅

verca777
23. zář 2009

🙂 🙂 zdravím......kačko to si dělaš prdel!!! s tema darkynema,,to jich ma fertas tolik??????? to je parada))))) takže ja tak mylselal že budu čekat snad až nekdy po vanocich,,ale víš co na genetice nam říkala ta hodna pani doktorka,,že darkyně jsou,,,,mam dve me zname,,,co chcou taky darovat tak jim to ve fertasu mam říct jako že mam darkyne nebo jak???? sakra se m měla dostat v sobotu menzes,,,,a začít brat ten estrofem,,,a sem to nedostala,,chapeš to jak už chci at se neco deje,,,tak mam zpoždeni,,,cely rok mi to šlape jak hodinky,,,a zrovna jak to potřebuji dostat tak se to nekde flaka)))))) tak papa a držím palečky,,,

lucik32
autor
26. zář 2009

Kazci, ty jsi ji odmítla???? Jsi blázínek.

kacza.b
21. říj 2009

luci tak dneska ji teda vidim uz poradne tlustice 🙂 mocinky ti to preji 😵

viky1
24. srp 2010

Ahoj holky, mám stejný problém jako vy, doktoři mi řekli, že dítě jedině s darovanými vajíčky, byl to šok a hledám někoho s kým si o tom popovídat, která z vás má už třeba miminko z darovaných vajíček? Je mi 36 a nějak se s tím nedokážu smířit....

maakovaa
6. lis 2010

Haloooo, je tu ještě někdo, kdo sem chodí? Viki1 napsalal jsem Ti interní poštu......

misha83
5. led 2011

Taky bych se přidala...

anubis
13. led 2012

Ahoj holky,pojdte to sem trošku rozhejbat 😉

evelp
13. led 2012

ahoj holky, já budu přispívat z druhé strany, jako dárkyně...i pro mě je to zvláštní pocit, doktoři samozřejmě musí mlčet o všem, co se děje po tom, nic méně můj doktor říkal, že na mě mrkne, když se to povede. takže vím, že už někde na světě "moje" dítko běhá a je to zvláštní pocit....

ale i tak jsem ráda, že jsem někomu to štěstí mohla darovat, sama teď čekám a vidím, že když se konečně po velkém úsilí zadaří, je to nádhera.

určitě hned jak budu moct, ráda zase někomu pomůžu

anubis
13. led 2012

@evelp
A to jsi se rozhodla jen tak,nebo potřeboval někdo ze známých? a kolikrát už jsi darovala?

evelp
13. led 2012

@anubis darovala jsem už 2x a rozhodla jsem se na základě nějaké reklamní kampaně, kterou jsem viděla. sama jsem chtěla miminko, ale ještě nějak nebyla situace vhodná, bylo před svatbou a tak to prostě ještě nebylo ono a říkala jsem si, chudáci ti, kteří je nikdy nemohou mít bez pomoci...tak jsem do toho šla

anubis
13. led 2012

@evelp
Tak to je skvělé,u mě to byla jediná šance jak mít miminko-kromě adopce,sice byly začátky těžké,manžel nechtěl,daly jsme tomu čas a už jsem v devátém týdnu.Takže za mě velké díky 😵

evelp
13. led 2012

@anubis gratulace, snad půjde vše dobře až do konce a budete zdraví, jak má být!! 🙂 je to sice vajíčko někoho jiného, ale pořád to nosíš ty a v podstatě oddřeš tu největší práci 🙂 ty jsi ta, která ho nosí pod srdcem a dává mu do vývoje života to nejdůležitější!

anubis
13. led 2012

@evelp
Díky,já vím,už to ani jinak neberu-prostě je to moje(naše)miminko 😉 a tobě taky at jde vše tak jak má a v červnu at se dočkáš toho nejbáječnějšího miminka 😵 jen doufám,že mi zmizí ten hematom a nevezme si bobíska sebou 😔

evelp
13. led 2012

@anubis ajejej, jaký hematom?

anubis
13. led 2012

@evelp
Na 8tt jsme byly na kontrole,vše v pořádku,a týden na to jsem začala špinit,pak krvácet,docela ze mě padaly cucky smíchané s utroušem,křeče jako na ms-jenže tu nemám-jsem od osmadvaceti v předč.přechodu....po dvou hodinách dobrý,a na kontrole mi řekli,že se mi u placenty udělal hematom,není moc velký,ale bobánka stáhnout může....Tak jsem doma a celé dny se válím a nic nedělám a snažím se přežít nejkritičtější 2-3 týdny ☹

evelp
13. led 2012

@anubis uf, to je mi moc líto, ale mysli jen na to dobré, musíš tomu věřit a jiná varianta prostě nesmí existovat a bude to tak 🙂 když už jste to dotáhli takhle daleko, tak to tak půjde dál a malý/malá je určitě velký bojovník, když už se rozhodlo do toho s vámi jít, tak mu dodávej jenom další sílu 🙂

anubis
13. led 2012

@evelp 😅 taky mu to pořád říkám,že ho nikam nepustím 😀 a víš co čekáte?jestli holčičku nebo chlapečka?