Mimi z darovaných vajíček. Jaké byly pocity po porodu?

lucik32
15. bře 2009

Ahojky všem. Ráda bych se zeptala, jestli tady má někdo děti z darovaných vajíček. Nabýdli nám tuto možnost, protože mám předčasné selhání vaječníků. Smířili jsme se s tím docela rychle, ale zajímaly by mě pocity a tak vůbec, když se mimi narodilo.
Děkuju

vladis
30. bře 2009

slunicko koukala jsem že mame stejně staré děticky

vladis
30. bře 2009

luci dobrou noc

kacza.b
30. bře 2009

vladis moc ti zavidim....uzivej si materskou je to nezapomenitelna cast zivota,a moc krasna.

ale my se taky dockame ,vid luciku 😉

slunickooo
30. bře 2009

vladis -akorát jsem ti chtěla napsat...
😉

kacza.b
30. bře 2009

no jo holky jenom o tyden...to je krasny.

kacza.b
30. bře 2009

tak dobrou noc a krasne sny luciku a maminy....at deticky pekne spinkaji az do rana.

slunickooo
30. bře 2009

jj otýden,,,, co toje... to nic není....

a jak vy ostat ní:??? já to prostě všech no ne stíhám p řečíst..... my jdem př. týden na druhou hexa a dneska n ěco říkali vtelce že s nad by měl být Preven ar hraz ený??? A le my do něj jdem i když neb ude... to asi i Vladys vid..

vladis
30. bře 2009

11.11.jsem měla první termín porodu,ale když už to tehotenství dalo takovou praci tak jsem si to musela všecno vychutnat až do konce a ani pak to nebylo jednoduchy
kacza taky se dockas neboj,a nekdy si budes rikat proboha co jsem to chtela 😀

vladis
30. bře 2009

my jdeme 8.4 na druhou hexa a a o tom prevenaru se jeste rozhodujeme,ale asi nepujdem někde jsem cetla,že stejně na tu jednu skupinu není nebo jk to tam bylo

slunickooo
30. bře 2009

jjtak to je, ženapár druh ů to stejn e není,, ale my ¨do to h o jdeme,,, aspon si můžem říc t žejsme pro to ud ělali cosedalo.....

ale určo tosn ěmovna schvá lí a bude to zadá ča... a omlouvám se za psaní,ale blb ne mimezerník

vladis
30. bře 2009

no jestli to schvali tak asi pujdem taky ale až dyl

slunickooo
30. bře 2009

my chcem od toho 7 mě s íce

vladis
30. bře 2009

kdy se dava poslední hexa

vladis
30. bře 2009

a jinak dobrou noc

slunickooo
30. bře 2009

já ani nevím, ale jsou myslím 2 ne?

slunickooo
30. bře 2009

teda 3 myslím že j sou.. ale faktnevím...

lucik32
autor
1. dub 2009

Ahojky holky. Jak se máte. Já začínám být pomaličku nervozní, jak se to blíží. Vím, že po té hysteroskopii mi to zase začne.
U dr. jsem nakonec nebyla. Říkala, že nemá cenu mě tam tahat 2x do týdne. Mám rovnou v pátek ráno přijet a prohlídnou mě. A hysteroskopii udělají hned potom. Prý 6hodinek si poležím a půjdu. Taky super, že je to před víkendem. Udělám si ho pěkně prodloužený a dospím ten minulý. 😎

lucavka
1. dub 2009

Ahojky všem. Já mám po první konzultaci v Gennetu. Mám turnerův syndrom, takže taky budu potřebovat dárkyni vajíček... Jen mě docela šokovala ta cena. No hlavně aby se zadařilo

Všem přeju hodně štěstí

kacza.b
1. dub 2009

lucavko ahojky. jak ti prosim zjistili turneruv syndrom s genetiky? a kolik ti rekli cenu?

zitra se tady urcite odpoledne ukazu.

kacza.b
2. dub 2009

halo je tady nekdooooo 😕

lucik32
autor
3. dub 2009

Ahojky, tak už jsem doma z nemocnice po té hysteroskopii. Byla jsem jak praštěná pytlem po hlavě, ale už je to fajn. Ta anestezie byla asi silná.
Mám dobrou zprávu, vše je naprosto v pořádku, tak jsem šťastná jak blecha.

Lucavko, co je to vůbec ten turnerův syndrom. No zní to strašně.

kacza.b
3. dub 2009

luciku tak to je bajecny!!! tak ted uz nic nebrani....a pristi mesic se pekne vrhnes na IVF a v novem roce budete tri nebo mozna i ctyri.

moc,moc ti drzim palecky.

dneska v praci jsme hrali takovou tu detskou hru,kdyz si das na retizek prstynek a das si ho nad dlan a ono ti to ukaze jestli budes mit chlapecka nebo holcicku,porad mi to ukazovalo ze chlapecka. nekterym to ukazalo treba i tri deti...a nektery to sedelo i v realu....co uz maji ty deti doma. me to ukazalo vzdy jen jednou,takze budu mit jedno dite,ale to uplne staci hlavne ze bude zdrave 😉

vodorovne je kluk a do boku je holcicka.

😀 😀 😀 ja vim ze to taky zkusis uz jen ze srandy 😀 😀 😀

lucik32
autor
4. dub 2009

😀 ahojky kaczi 😀

lucik32
autor
4. dub 2009

Taky kdysi dávno na škole jsme to s holkama zkoušely. Vyšli mi 4 děti. Střídavě holka, kluk. Tak nevím, tohle nějak nevyšlo, teď by se to asi houpalo jinak.

kacza.b
4. dub 2009

luci treba budes mit ctyrcata 😎

dneska bylo nadherne ze jsme byli prvne u tchyne na obidku a pak jsme si udelali vylet na motorce byl bajecne. snad uz nam to pocasicko vydrzi!!! 😎

lucik32
autor
5. dub 2009

Nestraš 😕 . Máme docela vítr z dvojčat.
Jo, je nádherně. Včera jsem byla na zahrádce a dnes se chystám znovu. Nasávám sluníčko.

Nevíte náhodou někdo, za jak dlouho můžu mít sexík po hysteroskopii? Nic mi neřekli ☹

kacza.b
5. dub 2009

luci kdyz te nic neboli a nemas zaden problem tak asi hned.....holky sexujou i po laparoskopii pry to zvysuje sanci na tehotenstvi. a kdyz je chut tak co nadelas 😀

asmeena
5. dub 2009

já po hydrolaparoskopii mohla sexíkovat hned a po laparoskopii jsme na to skočili už třetí den. 😉 Nechtěli jsme ztrácet čas a doktor mi to i doporučil.

lucik32
autor
5. dub 2009

Díík, tak to je super. Když totiž nemůžu, tak se manža tváří, jak to strašně chce, tak ho překvapím.
Ale asi zítra, protože pořád trochu krvácím, tak mám sama strach.

asmeena
5. dub 2009

Tak to bych taky nechala až přestaneš krvácet.