Mimi z darovaných vajíček. Jaké byly pocity po porodu?

lucik32
15. bře 2009

Ahojky všem. Ráda bych se zeptala, jestli tady má někdo děti z darovaných vajíček. Nabýdli nám tuto možnost, protože mám předčasné selhání vaječníků. Smířili jsme se s tím docela rychle, ale zajímaly by mě pocity a tak vůbec, když se mimi narodilo.
Děkuju

kacza.b
5. dub 2009

jj luci jak pise asmeena musi to byt urcite prijemne pro oba.

asmeen ty me taky najdes vsude 😉

lucik32
autor
6. dub 2009

Ahojky holky. Tak já si dneska užívala sluníčka. Po práci jsem vyrazila do města a dala jsem si rande s kámoškama, které jsem neviděla skoro celou zimu. Tak jsme pěkně podrbali. Už mi to chybělo.
Miluju to sluníčko, jéééééé to je příjemné.
Tak dnes jsem poslala ty výsledky z páteční hysterky do caru a čekám na odpověď. Zatím nic. 😠
Jééé už to pomaličku začíná. Moc se těším, ale mám strach.

Ještě jsem dnes potkala známou, která byla na 1IVF stejně jako já na prvním v říjnu. Jim se to povedlo. Už má krásný pupíček, tak mě bylo tak trochu smutno, protože si představím, že už bych měla taky takový. Chjo. ☹

kacza.b
6. dub 2009

luci neboj taky budes mit velky pupicek.

ja padim na nocni,moc se mi nechce,ale nejhorsi je tam zajed pak uz to jde.

lucik32
autor
7. dub 2009

Ahojky kaczi, kde vlastně pracuješ? Když pádíš chudinko na noční. Jsi zdr. sestřička?
To mě by asi kleplo, kdybych v noci nespala. Stačí, když musím ve 4.20 h. ráno vstávat. 😖 brrrr.

lucik32
autor
9. dub 2009

Halo halo, kde jste kdo. Je krásně, tak se sluníte co?

kacza.b
9. dub 2009

luci ahojky ja po nocni nestiham,dopoledne neco delam a pak jdu odpoledne spat.

a cely tyden jsem takova divna 😀 ,ale jeste dneska a zitra a mam vikend.

lucik32
autor
18. dub 2009

Ahojky. Zdravím všechny. Tak už jsem doma z dovolené. Bylo super, ale pršelo. Chvilku jsem se nadostala na pc a jsou neuvěřitelné zprávy. Na jiné diskusi na kterou chodím otěhotněla jedna holčina přirozeně a to měla stejný problém jako já, tak teď nevím, co mám dělat. Jestli opravdu čekat na dárkyni, nebo to ještě zkoušet sama a připadně třeba ten native. No babo raď. Ale moc ji to přeju, je to super. Kéž by nás to taky potkalo.

lucik32
autor
18. dub 2009

Tak teď jsem napsala dr. Jsem zvědavá, co mi odpoví. No protože ta holčina, co jsem psala. Má vysoké FSH 17. Je to neuvěřitelné. 6let se snaží. 2IVF+IUI a teď v květnu čekala na native a příští rok dárkyně. A buch a je v tom 🙂
Tak jsem z toho zmatená. Jestli pro mě ještě nemají dárkyni, tak jsem mu napsala, že bych chtěla zkusit native. Třeba by se to mohlo podařit, když je to jaro. Tak uvidíme, co mi odpoví.

kacza.b
19. dub 2009

ahojky luciku. ja mela vcera srazik s holkama s koniku a bylo bajecne. vsechny holky super 😉

tak dovolenku jsi si uzila,tak to je dulezite ze jsi nacerpala novou silu 🙂

co se tyce toho co pises...roky pribyvaji a myslim ze neni na co cekat,ale ja osobne bych sla do toho co uz mam rozjete,tedy do IVF s darkyni a treba co vis,druhe miminko muzes mit klidne i prirozenou cestou. jak vidis i zazraky se deji a treba budes taky ta vyvolena....

ted uz mas rozjety vlak s IVF s darkyni a zalezi jen na tobe jak s tim nalozis,ale ja ti kazdopadne preji,aby ti to vyslo tak i tak a jak rikam treba do budoucna,kdyz uz to treba nebudes cekat to prijde ani nebudete vedet jak 🙂

lucik32
autor
19. dub 2009

Ahojky Kaczi.
Díky, asi máš pravdu. Uvidím, co mi ještě napíše dr. ohledně toho nativu. Zatím asi dárkyni pro mě nemá, to by se už ozval, tak tenhle cyklus bychom mohli vyzkoušet ten native a když se to nepovede, tak tu dárkyni.
Jsem zmatená, už mám toho všeho po krk. Všichni říkají klid, dej tomu čas. Ale mám pocit, že skoro tři roky, že už jsem tomu dala času až dost. A čekání o každý měsíc déle je hrůza.

vladis
19. dub 2009

ahoj luciku nestresuj my jsme se s manželem poznali v roce 2000 a hned nam bylo jasny,že spolu chceme mít děti a povedlo se po dlouhém a někdy náročném čekání až v roce 2008 .
mam ted na jiné diskuzi kamaradku které se to snad povedlo jinou metodou než ivf ale zatím vse tají tak uvidime
jinak prosimtě co je to ten nativ 😒

přeju moc sil do dalšího čekání 😉

kacza.b
19. dub 2009

ahojky vladis...on by clovek i cekal,ale roky pribyvaji a cekat treba dalsich 5 let a pak nic....nevim lucikovi je myslim tak jako me 32 a to uz je asi nejvyssi cas a pak uz ta sance na vse urcite klesa. a jak jsem psala treba to pak pujde i prirozene a dalsi miminko pribude ani nebude vedet jak 😉

kacza.b
19. dub 2009

ju luci ten nativ ti schvaliju,nestoji to moc a sance tam je. drzim palecky,bylo by to krasny kdyby ti to vyslo a darky ni si nepotrebovala.

kacza.b
19. dub 2009

ju luci ten nativ ti schvaliju,nestoji to moc a sance tam je. drzim palecky,bylo by to krasny kdyby ti to vyslo a darky ni si nepotrebovala.

ale tu darkyni si urcite nechej v zaloze a nerus ji....

vladis
19. dub 2009

jo jo děvčátka roky letí vždyt ja rodila ve 36

kacza.b
19. dub 2009

vladis,ale to cekani stalo za to 🙂 davidek je nadherny 😵 😵 😵

lucik32
autor
19. dub 2009

Ještě že vám tady berušky mám.

lucik32
autor
19. dub 2009

No jsem napnutá jako špagát, co mi dr. odepíše. Pokud tu dárkyni ještě nemá, tak tím nativem aspoň zaplácnu to čekání. Určitě ji rušit nebudu. Pokud se nepovede ten native, tak pak budou darovaná vajíčka.

Jo Vladis, zkusím někde nejít článek o nativu, bylo to tam pěkně napsané.

lucik32
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucik32
autor
19. dub 2009

Tak jsem to našla. Sice píšou, že to není vhodné pro ženy, které mají selhání vaječníků, ale prý plno žen reaguje lépe na nízkou stimulaci, než na tu velkou při klasickém IVF.

lucik32
autor
19. dub 2009

Je tam krásně, určitě jste někde venku. Já jsem s manžou tak příšerně nachlažená. Kýcháme jeden přes druhého. To jsme ještě takhle společně nikdy neměli. Asi jsme to chytli v letadle. Přímo na nás fučela klimatizace. No tak já si jdu na chvilku zdřímnout, ať jsem zítra do práce trochu v pohodě.

lucik32
autor
23. dub 2009

Ahojky holky. Tak tady je úplně mrtvo.
Nebude věřit, co se mi dnes stalo. Asi před 14 dni jsem kontaktovala jednu fyzioterapeutku. Na dálku se se mnou dvě spojili a dnes mi volala, co mám všechno v těle a kde je můj problém. A když se dám prý do pořádku a odblokuju hypofýzu, tak bych prý snad někdy mohla otěhotnět i přirozeně. Každopádně dám si čistící kůru a to neuškodí i při to případném nativu. Jinak dr. se stále neozval.

kacza.b
27. dub 2009

ahojky luci,to ti ta fyzioterapeutka pozna vse na dalku to te nemusi ani videt???

takze se na ten nativ prece jen chystas??? a uz se ti ozval ten doktor???

kdybych tu nebyla tak mi pisni do IP,ju. ja se pak objevim...

lucik32
autor
29. dub 2009

Ahojky. Napřed mě viděla, ale tu diagnozu udělali pak na dálku. Stačí jim jen jméno. V pondělí jsem zahájila cvičení s Mojžíšovou. Ta paní taky nemohla 10 let otěhtnět. Pak se na to vybodla a začala Mojžíšku a lymfatické masáže a za 2 měsíce úplně nečekaně otěhotněla. Teď čeká druhé. Tyy joo, neuvěřitelné.
A včera jsem navštívila toho pána, který mi odblokovával harddisk, tak tomu říká 😀 Bylo to zajímavé. Jak skončil, skoro sem omdlela, jak mi bylo tak zvláštně, jako bych byla opilá. Tahala jsem prý jeho energii plnými doušky. Taky zjistil, že ležím na zonách a to velice nebezpečných a že se vůbec nediví, že nemůžu otěhotnět.
Kříží se mi přímo v pánvi. Tak ať okamžitě z toho místa odejdu. Tak jsem spala dnes na matraci a o víkendu budeme muset doma přesouvat postele, ale ovšem nevím jak, protože máme jen 1+1
Dr se neozval, tak jsem se ozvala já a objednali mě na 12.5. Budu s ním konzultovat ten nativ. Chtěla bych to zkusit.

Ahojky. Napřed mě viděla, ale tu diagnozu udělali pak na dálku. Stačí jim jen jméno. V pondělí jsem zahájila cvičení s Mojžíšovou. Ta paní taky nemohla 10 let otěhtnět. Pak se na to vybodla a začala Mojžíšku a lymfatické masáže a za 2 měsíce úplně nečekaně otěhotněla. Teď čeká druhé. Tyy joo, neuvěřitelné.
A včera jsem navštívila toho pána, který mi odblokovával harddisk, tak tomu říká 😀 Bylo to zajímavé. Jak skončil, skoro sem omdlela, jak mi bylo tak zvláštně, jako bych byla opilá. Tahala jsem prý jeho energii plnými doušky. Taky zjistil, že ležím na zonách a to velice nebezpečných a že se vůbec nediví, že nemůžu otěhotnět.
Kříží se mi přímo v pánvi. Tak ať okamžitě z toho místa odejdu. Tak jsem spala dnes na matraci a o víkendu budeme muset doma přesouvat postele, ale ovšem nevím jak, protože máme jen 1+1
Dr se neozval, tak jsem se ozvala já a objednali mě na 12.5. Budu s ním konzultovat ten nativ. Chtěla bych to zkusit.

lucik32
autor
5. zář 2009

Ahojky Kaczi, tak to je super. Přeju krásné čekání. Rychle to uteče.
To bychom teda oživit měli, když už je to tak aktuální.
Takže jsem odpověď dala sem.
Na darovaných vajíčkách jsou jen holčiny ze Slovenska. Dělá mi to docela problém to rychle přečíst 🙂 . Když je poslouchám, tak mi to ani nevadí, ale to čtení je náročnější.
Dávali jsme ten dotazník o barvě vlasů, očí, výška, váha. Krevní skupina, ale na té moc nezáleží, jak jsem teď zjistila. Volala mi v týdnu paní z caru co hledá dárkyně, že bohužel s nulkou + nikoho nemají. A ptala se na manžu, ten má A-. Tak mi prý dají áčkovou dárkyni.
Ale už to neřeším, hlavně ať to vyjde.

lucik32
autor
5. zář 2009

Moc hezké fotečky, kde jste byli? To máte z letošní dovči?

kacza.b
5. zář 2009

ahojky luciku tak uz jsem tady taky 😉

zrovna vyrazime na oslavu narozenin,mych 33 a brachovych 40 😅
na dovci jsme letos nebyli jen nejake vylety a v cempu a pak jen tak nekde na kole....je krize musime hold setrit na neco jineho.

s tema slovenkama mas pravdu taky tam nekdy zabrousim,ale s tou slovenstinou problemy az se teda stydim 😔

tak ja teda uz mizim tak si zase pisnem,pa krasny vikend 😎

SNAD SE K NAM JESTE NEKDO PRIDA AT NAS JE VIC 😉

lucik32
autor
6. zář 2009

Ahojky. Taky doufám, že se někdo přidá.
Jinak jsme taky dovču pěkně odflákli. Šetříme na říjen 🙂

lucik32
autor
8. zář 2009

Kazci, tak mám pocit, že se nikdo za námi nepřidá 😢

meleri
8. zář 2009

ahoj, já jsem tak trošku na druhé straně....uvažujeme co budeme dělat se zbylými embryji, je tam možnost je nechat zničit, nebo dát na výzkum nebo darovat...no všechny si je nechat nemůžeme, a zničit je? pro mě jsou to jako moje děti..tak bychom je chtěli darovat, ale mám z toho dost blbý pocit..jako že kdesi u někoho je moje dítě...no prostě nám je z toho špatně...přitom bychom rádi někomu pomohli takto..je to složité no.. ☹