Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

luuca2
18. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak to funguje na Motole v Centu rerpoduční medicíny www.ivf-motol.cz přístup personálu, způsoby léčby atd.?
Máme to kousek od baráku, tak cestovnání tam by bylo absoludně bez problémů. Chci tam dneska volat a objednat přítele na spermiogram.
Díky za odpovědi 😉

ismet
28. dub 2011

@evik73 Ahoj evíku, už jsem to jakž takž zpracovala, říkám si, že pokud ta vajíčka nebo spermie nebyly kvalitní, tak je to takhle lepší než kdyby mi je vložili a přišla jsem o poslední pokus od pojišťovny. Navíc mám teď i dřívější termín konzultace. Já myslím, že dr. řekne, že to byla náhoda, nebude za tím hledat nic hlubšího. Alergii na spermie i imunitu už mi zkoumali a vše je v pořádku, v tom problém nebude. Škoda, že už se nedělá test mužské plodnosti na křeččích vajíčkách. S tím prý přestali po objevení ICSI 🙂 . Jedna těhulka z diskuze IVF leden-únor mi napsala, že se jí toto stalo vloni a při letošním pokusu se jím oplodnilo 8 vajíček a jedno se uchytilo. Rozhodně ale příště budeme chtít ICSI. V práci mi vyšli vstříc a povolili mi prodloužení RD do konce července, za to jsem také ráda, protože jsem se bála, že mě budou nutit prodlužovat až do února.

luksi
29. dub 2011

@evik73 ahojky,jojo bylo mi smutno ☹ 🙂 a jak to že já Vás nikdy v Motole nepotkám,to je nespravedlivééééééééé 😀

luca77
29. dub 2011

Dobré ráno holky,dnes vás zdravím takhle pěkně po ránu,..jsem v pracovním procesu 😉
@evik73 jsme objednaní na 8h,to aby jsme lehce po 6h vyjížděli 😠 ,já myslela,že si to většinou objednávají takhle na ráno nebo i na odpoledne?
@luksi takže třeba celkem hodinu jste tam byli?

luksi
29. dub 2011

@luca77 Tak hodinu jsme tam byli,dorazili jsme tam tak kolem třičtvrtě na 8 a už jsme byli čtvrtí,ale byl tam jak doktor tak i doktorka takže to šlo rychle. Ale pokud tam jdete poprvé tak ten pohovor u dr trvá déle ,tak asi 40 minut

luca77
29. dub 2011

Dnes mi mamka bude v práci píchat dvojitou dávku Agolutinu,předminule jsem po té dvojité dávce dost trpěla,tak doufám,že teď bude lépe,ale už se na to psychicky připravuji. 😖 Koukala jsem na tu jehlu,nějaká větší,au,au,ale aspoň to rychleji poteče,nechám si to píchnout až po obědě.Doufám,že mi nebude zle v úterý,to jsem vždy úplně k nepoužití a teď bych měla ještě někde sedět a povídat 🙂

luca77
29. dub 2011

@luksi Joo,tak 40minut,no tak to jsem zvědavá,co si tam s ním budeme povídat 😉 No,ono to nějak dopadne 🙂 To se budeme snažit tam být dřív jak v 7:45h

luca77
29. dub 2011

@luksi z toho si nic nedělej,že nás v Motole nepotkáš,my jsme se tam "viděli",ale zase jsme nevěděli,že to jsme my,viď Evi? 🙂 Já tady mám aspoň fotečku,ale co vy ostatní 😝

luksi
29. dub 2011

@luca77 No nejdřív se budue ptát manžela nebo přítele na nemoci a pak tebe 😀 a jestli půjdeš k Dr.Madarovi tak ten občas odběhne od tematu 😀

luksi
29. dub 2011

@luca77 já fotečku radši nedávám ,aby jste se nelekli 😀 😀

luca77
29. dub 2011

@luksi ale jen se nám ukaž,nestyď se 😉 .Holky už "znám" 😉

luksi
29. dub 2011

@luca77 tak o víkendu nějakou fotku najdu 😎

evik73
29. dub 2011

Ahoj kočky 🙂
@luca77 určitě si přivstaňte a vyražte dřív,oni jsou všechny páry objednané na 8.hodin... 😝 tak držím palec,ať injekce moc nebolí....já jsem asi masochista a píchám si injekce ráda,ale neznám Agolutin 😝
@luksi neboj,taky se určitě s některou z nás potkáš,ale třeba ti vyjde IUI a už nebudeš jejich pomoc v Motole potřebovat 🙂
@ismet to je dobře,že jsi to už vstřebala,stejně s tím nic neuděláš a vidíš,že se to stát může podle té holčiny a příští pokus bude OK.

Fotku si dám,ale musím pořídit nějakou novou a hlavně...já jsem naprosto nefotogenickej typ a na každé fotce vypadám hrůzně 🙄 snad se nepolekáte 😀 😀

luksi
29. dub 2011

@evik73 myslím, že bych Vás ráda potkala 🙂 😉

evik73
29. dub 2011

Chystáte se ženy někam v sobotu na pálení čarodějnic? 😉

luksi
29. dub 2011

@evik73 no my asi pojedeme na chatu tak 😀 ale nesmím se moc zdržovat venku aby mě neupálili 😀 😎

evik73
29. dub 2011

@luksi to snad néééé?My takový holky hodný si přece upálení nezasloužíme 😀 Já ještě nevím,jak to vyřeším,když ta´tku nemám doma,možná půjdu se švagrákama na chvíli a nebo se na to vyprdnu a budu doma 😝 Stejně bude zase určo pršet,jako každý rok......no uvidíme!

luksi
29. dub 2011

@evik73 Hele ale omyl se stát může 😀 a co popel jednou schvátí už nenavrátí 😀 to je pravda ,že poslední dobou prší 🙂

evik73
29. dub 2011

@luksi omyl je naprosto vyloučen 😀 Já mám teď zase dilema,co si na víkend uvaříme s dcerunkou 🙄 Hoď nějakej tip na nějakou mňamku....

luksi
29. dub 2011

tak já když se občas ráno vidím v zrcadle tak bych se i lekla 😀 čerpám inspiraci z mimáče a chystá mse udělat tohle v sobotu: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=107791 🙂

luca77
29. dub 2011

@luksi mňam,kam mám přijet zítra na oběd??? 🙂 Vypadá to hezky...

luksi
29. dub 2011

@luca77 teď ještě aby se mi to povedlo takhle uvařit 😀 😀

luca77
29. dub 2011

no,oni snad i hlásí déšť,ne? Já budu i zítra přes den v práci a večer vůbec netuším,jestli někam jdeme,to se dozvím možná dnes a nebo mi to ten můj sdělí třeba zítra,..to přímo miluju 😒

ismet
29. dub 2011

@evik73 Nebud zbytečně skormná, Evíku. Jsi moc hezká žena, výrazná a máš krásné oči.

evik73
29. dub 2011

@luksi taky se hlásím na zítra na oběd 😀 😀 Tyhle placičky taky děláme a jsou moc dobré...ale teď jsme měli kuřecí se smetanovou omáčkou a gnochi,tak musíme zase nějakou změnu 😕 možná ptáčky nebo něco s rýží,tu už jsme dlouho neměli....jooo roštěnky,to je napádíček 😉
@luca77 nojo chlapy a jejich plány 😀 já jsem dneska měla jet za manžílkem k České Lípě někam,tam jsou ubytovaní někde v penzionu,tak jsem se docela těšila a je z toho prd.Majitel penzionu v tom vidí nějaký problém,aby si klienti nestěžovali bo co,nějak jsem to nepochopila 😝
@ismet díky,ale to si fakt nemyslím....úplně se červenám 😀 😀

luksi
29. dub 2011

@evik73 roštěnka je dobrá a nebo udělej zeleninové rizoto to já mám také moooc ráda 😀 😝

luca77
29. dub 2011

Přesně tak,na józe nám pořád cvičitelka říká,že jsme každá něčím krásná a to ikdyž máme nějaké to kilo navíc,..pak radí zatáhnout břicho,stáhnout hýždě a vyprsit se(narovnat se) a můžou nám nějaké 18ctky závidět 🙂 .Já jsem zrovna ted dopapala jogurt,nedávno tím kamarádka krmila prcka,..je to takový s těmi kakaovými kuličkami,teď si ho často kupuju,je dobrý 😉

evik73
29. dub 2011

@luksi to jo,rízo je taky fajn,ale já chci víc masa 😀 😀 Nějak to dopadne,hlavně mně nic netlačí,takže když neuvařím nic,tak se svět nezboří...mladá stejně asi toho moc doma nepobude a já se něčím odfláknu vždycky 🙂

luca77
29. dub 2011

@evik73 Evi a kam ti odfrčel manžílek nebo spíš,co tam dělá?Tak to je škoda,že se to majitelům penzionu nelíbí,mohli jste mít hezký víkend. 😉 Hmm,gnochi s kuř.masem a smet.omáčkou to je také dobré,ale oni ani ty roštěnky nejsou špatné..

evik73
29. dub 2011

@luca77 asi máš pravdu,na každé je něco pěkného 🙂 Jogurtíky já mám taky ráda,dneska jsem měla Holandii jahodovou a výborná 😅 Jinak spíš jen bílé jogurty a do toho třeba jablko nebo banán a ovesné vločky,ale to spíš když jsem ve fázi hubnutí a cvičení.Koukaly jste někdo včera na Jste to, co jíte?Ta byla dobrá,shodila 14kg za asi 3 měsíce....

luksi
29. dub 2011

@evik73 jooo já jsem koukala a byla vážně dobrá 🙂 😉