Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

luuca2
18. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak to funguje na Motole v Centu rerpoduční medicíny www.ivf-motol.cz přístup personálu, způsoby léčby atd.?
Máme to kousek od baráku, tak cestovnání tam by bylo absoludně bez problémů. Chci tam dneska volat a objednat přítele na spermiogram.
Díky za odpovědi 😉

luca77
16. kvě 2011

@evik73 Ahoj Evi,tak ať zítra dopadne UTZ dobře... 😉

evik73
16. kvě 2011

@luca77 díky,tobě taktéž ve středu 🙂 Už by jste to mohli rozjet taky,ať je nás tu v očekávání co nejvíc 😀

luca77
16. kvě 2011

@evik73 Doufám,že to tam uvnitř bude v pořádku,bez cysty 😒 My včera zkoušeli zase domácí IUI 🙂 Myslíš,že bych třeba ve středu mohla dostat injekce? Nebo si mě bude pak ještě zvát a dá mi je pak...

evik73
16. kvě 2011

@luca77 my domácí IUI zkoušíme taky každou chvíli,ale bez vejcovodů to je stejně prd platný 😀 😀 S těmi injekcemi fakt nevím,jestli už ti je dají,ale myslím si,že ti to už naplánují....jaký protokol a kdy začít 😉 Už se nemůžeš dočkat viď?

luca77
16. kvě 2011

@evik73 No,nemůžu se dočkat,hlavně už aby se něco dělo 😉 .Ty injekce se platí hned,když mi je dají?V Pronatalu jsem je platila hned.Jsem zvědavá,co pro mě vymyslí,..to mi napíšou,kdy co píchat,ne?To bych asi všechno nepobrala do té mojí paličky 🙂

luca77
16. kvě 2011

Tento týden mám pro změnu dovču 😉 ,ale v SO+NE už mám zase denní...a zase jsem si sedla k notebooku a to je chyba,potřebuju do města a vysávat a zase jsem se tady sekla 🙂

evik73
16. kvě 2011

@luca77 jojo,dostaneš rozepsaný protokol a sestry ti vše vysvětlí.Pokud se dobře pamatuji,tak ti dají fakturu a vše se platí na cizineckém oddělení v přízemí.
Přesně to znám,taky jak si k tomu sednu,tak se nemůžu hnout 😀 Ale mladá mně teď vyhodí,tak si zajedu ještě do zahradnictví koupit begonie a budu se šmrdolit na zahradě dokud neprší.....

luca77
16. kvě 2011

@evik73 tak já už jsem oblečená a odcházím.Jo jo,cizinecké vím,kde je,..chodíme okolo.Tak přeji hezký den.

evik73
17. kvě 2011

Ahojky děvčátka,dneska první hmmm,kdepak máme Luksi,že by už objímala mísu někde na toaletě 😀

Tak jen v rychlosti,dnešní UTZ 😉 Nějak rychle mi to tam vyrostlo a zítra už jdu na odběr,takže
@luca77 Luci,zítra by jsme se tam měli potkat,kdyžtak mně něčím majzni po hlavě,abych tě zase jako posledně nepřehlídla 😀
Přeji všem pěkný den a pokud mi to čas a dcera dovolí,zase nakouknu 😅

luksi
17. kvě 2011

@evik73 ahojky 🙂 nene neobjímám záchodovou mísu ,není mi zatím špatně to musím zaklepat 😎 zatím to v prái nevědi tak se to aspoň neprozradí 😎
jéé tak t oje super,že folik. narostli tak zítra budu držet palce 😉

evik73
17. kvě 2011

@luksi já myslela,když tady po tobě ani vidu ani slechu 😀 Ale co není může být i když ti samozřejmě přeji pohodové těhulkování bez nepříjemností,ale zase všechny budeme rády za to špatně,když to dobře dopadne že?Mně teda bylo dobře,jen jsem byla strašně unavená 😖
Jinak jsou 2 folíci 17 a 18mm a jeden ještě menší,tak třeba do zítra povyroste 😎

luksi
17. kvě 2011

@evik73 já jsem sem nakukovala a četla 😀 to je pravda hlavně aby todobře dopadlo 😉
tak to já také večer lehnu a spím jak zabitá a ráno vstávám do práce a moc se mi tedy nechce 😀
Jé tak to jsou pěkně narostlí a to Ti zítra budou dělat bez narkozy ? A bylo hodně lidí dneska v Motole ? 🙂

evik73
17. kvě 2011

@luksi já jsem si pak musela hodit ouško vždycky i po obědě 😀
Narostlí jsou,hlavně aby zase někam neodcestovaly jako posledně 😠 Odběr bude bez narkozy,není to nic hrozného a dá se to vydržet.....dneska tam ani tolik lidí nebylo,bývá to i horší 😝 Měla jsem s sebou Báru a Ismet byla taky na UTZ,tak jsme zase povídaly a strašně rychle to uteklo 😅

luksi
17. kvě 2011

@evik73 tak třeba také dospěji do takového stádia ,že v práci po jídle usnu 😀 😎
Neboj určitě nikam neodcestují uvidíš že budou tma kde mají být.... Jéé tak to potom pěkně rychle utíká,když si tam povídáš 😅

luca77
17. kvě 2011

@evik73 Ahoj Evi,dřív nebyl čas se sem dostat,..přes den pryč a na baráčku a večer jsem byla vypotit nějaké špeky 😀 a ted v rychlosti sem a jdu spát,ráno vyjíždíme v 5:45h ☹ ,to je dovolená,takhle brzy vstávat 😒 ,nejsem ranní ptáče 😉 .No,tak to jsem zvědavá,zda se tam zítra potkáme.Každopádně se budu těšit.

evik73
18. kvě 2011

Pěkný den děvčata 🙂
@luca77 teď ještě někde brázdíte po obchodech,ale hned jak se dostaneš,tak napiš,co jste vyřešili 😉 Jinak jsem tě moc ráda viděla,super pokec,snad ještě někdy bude příležitost 🙂
Máme dvě vajíčka,zítra si mám odpoledne zavolat,jak to vypadá a domluvíme transfer.
Ode mně vše,tak se všechny mějte a já si jdu vypít a vychutnat kávičku 😀

luksi
18. kvě 2011

@evik73 ahoj 🙂 jéé tak to je super 🙂 😉

evik73
18. kvě 2011

@luksi ahoj no to je a uplně super to bude,až se aspoň jedno uchytí....ale stát se může ještě cokoliv,tak nebudeme předbíhat 😉
Venku je teda nádherně,kávu jsem dopila,tak si jdu nachystat sekačku a vrhnu se na to 😀
Zatím pa pa.

luksi
18. kvě 2011

@evik73 jasně budu držet palečky aby se aspoň jedno uchytilo 🙂 😉 to máš pravdu venku je krásně ,tka běž čerpat energii ze sluníčka a zatím papa

ismet
18. kvě 2011

@evik73 Ahoj Evíku, jsem ráda, že máte dvě vajíčka a držím Ti palce, ať se hezky vyvíjí a oplodní. Dali jste si ICSI? Jaké to bylo?

evik73
18. kvě 2011

@ismet děkuji za podporu,já budu držet palce zítra na UTZ,aby bylo vše na dobré cestě 🙂 Bylo to v pohodě,nejdřív jsme pokecaly s Luckou,pak mně zavolala sestra na pokojík,sešla jsem se tam s paní,která taky byla na UTZ posledně jako já,když se mi někam ztratilo to vajko,tak možná si jí taky viděla,když ses probrala z narkozy a dneska šla taky na odběr jednoho folíku,bohužel vajíčko bylo nekvalitní a ještě jedna paní tam byla s námi,ale ta měla klasiku pod narkozou. Před zákrokama jsme si všechny pěkně popovídaly.Odběr dělal dr.Hynek a super....nechali jsme oplodnění na přírodě,tak jsem zvědavá na zítra,až budu volat,abych nezažila šok jako ty posledně 😒
@luca77 že vy už grilujete na tom novém grilu u mamči? 😀

luksi
19. kvě 2011

Ahoj Evi ,tka jak jsi dopadla při dnešním telefonátu ? 🙂 🙂

evik73
19. kvě 2011

@luksi ahojík,ještě jsem nevolala,až mezi 14 a 15 hodinou,ale už mám sevřenou prdélku 🙂
Pak dám vědět,byly jsme po nákupech a přivezly jsme si babičku,tak se jdeme napapkat a pak asi hodíme opálko 😀
@luca77 tak kde jsi holka?

luksi
19. kvě 2011

@evik73 tak konečně jsem se něco dozvěděla ,tak potom dej vědět....copak jste si koupily ? 🙂 😉

ismet
19. kvě 2011

@evik73 Ahoj Evi, jak se daří embryjkům? Já jsem dneska na utz nedopadla dobře, žádný folikul nevyrostl. To se mi ještě nikdy v životě nestalo, s ovulací jsem nikdy neměla problém. Doufám, že je to jen náhoda nebo vaječníky odpočívají po intenzivní práci z minulého měsíce (i když tuto variantu dr. Minajev se smíchem zavrhl) a že to není počátek přechodu, s tím už mě strašili před čtyřmi lety. Už se tak nějak pomalu smiřuju s tím, že možná zůstaneme jen u jedináčka. Dřív mi to přišlo nemyslitelné, ale při těch všech potížích s početím už se na tuto variantu pomalu připravuju.

evik73
19. kvě 2011

@ismet ahojky,tak to mně mrzí,že to zase nevyšlo,ale pořád máš v záloze to IVF a když dáte ICSI,tak bude embryjek dost a konečně se zadaří 🙂 Mně taky při tom Nativu v přirozeném cyklu nedozrálo,třeba ještě potom můžete zkusit s tou minimálkou 😉
My máme zase jen jedno a transfer až v neděli,pokud do té doby vydrží.

evik73
19. kvě 2011

@luksi tak už to víš,jak jsme dopadli a jinak si nakupovala spíš Barunka,než já 😀 Jak se ta holka dostane do obchodu s hadrama,tak je konec 😀 😀

ismet
19. kvě 2011

@evik73 Proč až v neděli? To už je taková poloprodloužená kultivace.Nebylo by mu líp u maminky?

luca77
19. kvě 2011

Ahoj holky,...tak jsem tady.Mě bylo včera z toho vejletování nějak zle,jsem se asi přehřála nebo co,tak jsem tady ani nebyla. ☹ Ale bylo mi zle až večer,..na zvracení,zima mi byla... migréna ☹
@evik73 Evi,tak doufám,že to i s tím jedním vyjde,držím palce 😉 Jinak včera jsem byla pouze na UTZ,dr.říkala,že cysta tam není a že to vypadá dobře.Zapisovala mi to do karty ta starší sestra 😉 No a nic víc.Tak jsem se pak ptala sestry Kočiškové,když jsem vylezla z kabinky,že bych se chtěla domluvit s dr.Uhrovou co bude dál,řekla mi,at si zavolám po 10h. Tak jsem volala,sestra říkala,že jí tam donese mojí kartu a at zavolám za 5min a řekla mi linku na dr.Uhrovou,..ta mi řekla,že UTZ v pořádku a kdy jdeme na imuno 😲 ,tak jsem jí řekla,že počítám příští týden výsledky z imuna...dr.Uhrová mi řekla,..hele,tak zkusíme udělat IUI 🙂 a já jí říkám,vždyt jste minule říkala,že by to bylo u nás zbytečné,..no,tak nakonec říkala,tak počkáme na výsledek z imuna a objednejte se za 14dní a domluvíme se.Tak jsem se objednala na 31.5. v 11:30h,..řekla jsem sestře,že jsem před chvílí domluvila s dr.Uhrovou a že se mám objednat za 14dní a sestra právě říkala,že snad mě bude mít kam dát a objevila 31,že se jim tam jedna odhlásila,..no,takže pokračování příště ☹ .Včera to bylo takové zbytečné,..ach jo! Takže zase 14dní zdržení.Dneska jsem se u našich opalovala od 13 do 15h a jen doufám,že mě nebude zase bolet hlava a to jsem dostatečně pila ☹ A zítra ještě poslední den dovči 😢 Jinak krb už brácha rovnou objednal,takže žádné grilování neboj 😉 My jsme si včera dělali náš první ohýnek na parcele a pekly buřty a užívali pohody,..no a pak jsme jeli ještě ke známým a tam mi začalo být zle 😖 .Teď jdu dělat omáčku na špagety.
@ismet no,tak to je mi líto,že není žádný folík,..to je divné.Já jsem taky nikdy neměla problém s ovulací,menstruací a podívej ted! ☹ Ach joo,..ale nezoufej.

evik73
19. kvě 2011

@ismet no jo je to poloprodloužená,včera jsem se domlouvala s Mgr.Novotným na sobotu,pže zítra prostě nemůžu,jenže v sobotu prý transfery nebudou,tak až v neděli ráno.Platit kultivaci nebudeme a myslím,že pokud embryjko vydrží,tak bude dostatečně silné a budu věřit v jeho uchycení.
@luca77 no slááááva,už jsem chtěla nechat vyhlásit celostátní pátrání 😀 Hlavně že uvnitř je vše v pořádku a myslím,že nějakých 14 dní už tě přece nerozhodí 😉 Víš,že se říká pospíchej pomalu...však se taky dočkáš,neboj a těch nejhorších 14 dní tě teprve čeká,až budeš po transferu čekat na ortel 😕
Jdu skočit do vany 😅