Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

luuca2
18. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak to funguje na Motole v Centu rerpoduční medicíny www.ivf-motol.cz přístup personálu, způsoby léčby atd.?
Máme to kousek od baráku, tak cestovnání tam by bylo absoludně bez problémů. Chci tam dneska volat a objednat přítele na spermiogram.
Díky za odpovědi 😉

wecurka
26. bře 2012

holky čeká teď některou z vás IVF v Motole????

kaculam
30. bře 2012

Mě joj 🙂 dnes se to rozhodlo

wecurka
30. bře 2012

@kaculam má otázka se ukázala býti předčasnou ač jsem nevěřila po 3 iui jsem těhotná. hurááááááááááááá 🙂 ale přeju ti hodně štěstíčka aby se zadařilo 😉

kaculam
30. bře 2012

@wecurka Gratulace 😀

wecurka
31. bře 2012

@kaculam díkyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 🙂

luca77
31. bře 2012

@kive76 Ahoj,pravda,dlouho jsem tu nebyla. Nějak není chuť. A není co psát. U mě ani nic nového.V neděli 25.3. jsem se vrátila po měsíci z lázní. Na konzultaci do Motola jdeme zase 24.4. A hlavně stále bojuju s menstruací ☹ Jsem si myslela,že mi třeba lázně v tom pomohou,ale opak..ve čtvrtek mám píchnutý Agolutin. Říkala mi dr. v lázních,že bude problém jinde. Jak pokračuješ ty?

kive76
2. dub 2012

@luca77 no já čekám na výsledky pořád z tý imunologie...6.3. jsme tam byli..a 6.4. jdem do Motola na kontrolu..takže 5. dubnabudu volat do podolí kvůli vysledkům, a když ještě nebudou musím se přeobjednat v tom Motole...už bych ráda věděla, jestli se přes tu imunologii najde problém

kive76
4. dub 2012

@luca77 tak výsledky, už jsou ..tak si pro ně zajedu v pátek, těsně tak hodinku předtím než pojedem do toho Motola

kive76
4. dub 2012

@luca77 no nevím, jestli by beze mě miláček vydržel měsíc 😀

len089
5. dub 2012

Ahoj holky, tak 10.5. jdu k dr. do motola a 13.5. jdu na uz , jestli tenhle ciklis budou nějaký vajucha.Doufám že když ne tak mi na to něco daj aby jsme mohli jít na ten nativ.

barce
6. dub 2012

len drzim palce! ja zatim poctive zobu prednison a nejdriv nejaka akce az asi cerven/cervenec.
kive jak si dopadla na imunologii??

kive76
7. dub 2012

@barce ahojky, tak blbě..mám alergii na spermie, takže ted taky budu baštit prednison..9.5. jdem na genetiku, zas po 2,5 měsíci na kontrolní imunologii. 26.6. takže výsledky zas budou za měsíc..a protože prý mám problémy s ovulací,a přítel ted měl špatné spermijky..tak rovnou protože nejsem nejmladší...35 let, napsala žádost na pojistovnu na IVF.. na červenec, ale jelikož ty výsledky budou až koncem toho července, tak si myslím, že tu žádost musí přepsat na srpen...anebo jestli to na tom pak už nebude závislé..tak možná ten červenec..táda bych už na dovolenou v září do Jánských Lázní jela ve třech..v bříšku s mrňouskem 🙂

barce
9. dub 2012

kive bud v klidu, mam to same a mam i protilatky proti embryu a odhalili mi to az po 3.IVF 😖 a sem starsi nez ty 😎 . tak si budem drzet palce, aby nam to zafungovalo 😉 .
zdravim vsechny motolacky 🙂 . dejte zpravy co je noveho kdo bude mit chut 😉 .

kive76
10. dub 2012

@barce jojo jasně držíme si všechny palečky..všechny čtyři 😀 😀 😀

kive76
10. dub 2012

@barce to je ale síla, že to zjistili, až po 3.IVF, to ti před tím prvním tu imunologii nedělali? mě taky štve, že už jsem třeba mohla bejt dávno těhotná...měli nám tu imunologii udělat už předním tím 1. iuičkem,kdy nám dělali v začátku všechny různý vyšetření, anebo tím 2. iuičkem...třeba už se ta alergie mohla dávno zjisiti..

kive76
10. dub 2012

@barce a bereš taky prednison? a přibrala jsi po něm? někde to píšou, i komentáře různejch ženskejch ,že přibraly

wecurka
10. dub 2012

@kive76 já jsem po něm přibrala a docala dost a i v Ikemu kde se léčím s Crohnem říkaly že se po něm přibírá při dlouhodobém užívání.

barce
10. dub 2012

kive myslim ze uz sem to tu i nekde psala, chodila sem do pronatalu a imuno mi tam delali a rekli mi ze sme oba ok. jenze to tam delaji jen z krve a ne i ze sperma, coz nestaci. takze ja si zila blahove v tom, jak sem v poradku a az kdyz me poslala uhrova do podoli, tak tam mi to odhalili, pry sem s tema vysledkama nemohla nejspis nikdy otehotnet. beru prednison a radsi se zatim nevazim 😀 . sem dost zrava, ale sem taky hubena, zatim.... 😎 . ale kalhoty mi zatim sou furt stejne.

kive76
10. dub 2012

@barce něco jak u nás... v gennetu dr. říkala, že jsme o.k... ale imunologii nám tam nedělali...až tady v Podolí kam nás poslala Uhrová...a prostě normálně otěhotnět nemůžem... kvůli tý alergii a mojím ovulačním cyklům....no já jsem na začátku - po 4 dnech, pořád stejná váha... 😀 😀 😀 😀 😀

kaculam
12. dub 2012

Ahoj holky 🙂 hlásím novinky.....😀 3.IVF začíná 😅 😝 😵
Mám z toho takové smíšené pocity, uffff už je to tady 😝 ,mísí se ve mě strach, natěšení 😔
Všechny zdravím 🙂

barce
12. dub 2012

ahooooooj kacu! budu moc drzet palce, aby to klaplo. neni ted duvod proc by nemelo 😉 . a jdete do klasickeho stimulovaneho? ja si ted svym zpusobem uzivam. jim prednison, uzivame gumosex 😝 a tim padem neresim kazdomesicni starosti typu co kdyby to vyslo....... ma to neco do sebe 😀 . jinak ty pocity co mas velice dobre znam. ja na 3.ivf zustala dokonce uz od stimulky doma, abych jako byla v klidu 😉 .

kaculam
12. dub 2012

Ahojky Baru, klasický velký stimulovaný 🙂 Zítra ráno začínám Gonal 😉 v Uterý UZ a tam mi předběžně řeknou kdy odběr 🙂 a to se i pracovně zařídím.
Já gumosexík nesnášíííííím 🙄 😝 😠 , ale je potřeba ho dodržovat, tak si ho užívej dokud to jde 😀
Taky by jsem zůstala doma, ale jako OSVČ 😠 to moc dobře nejde, mám objednáno do čtvrtka, ale očekávám, že bude nával až vyvěsím ceduli "DOVOLENÁ" 😀

barce
13. dub 2012

kacu gonal je fajn. super aplikace, vubec mi to nevadilo. ja nesnasela to michanu u toho menopuru 😠 . tak se drz, drzim palce!!! a dej zpravicku 😉 .

luksi
13. dub 2012

Ahoj holky,
jen Vás chci povzbudit.Jeden čas jsem sem chodila,protože jsem s přítelem navštěvovala Motol a chodila jsem k MUDr.Uhrové.A brala jsem 6měsíců prednison a dvakrát jsem si píchala menopur a pak jsem byla dvakrát na IUI a ta druhá se povedla.A teďko máme 3 měsíční holčičku. 🙂

barce
13. dub 2012

luksi diky za povzbuzeni 😉 ! z toho vyplyva, ze jsi asi mela take protilatky proti spermiim a embryu vid. jo jo. kdyby mi to odhalili driv 😠 .

stazina1
13. dub 2012

Ahoj dievčatá.
Ja vás chcem tiež povzbudiť.Najprv som chodila do Genetu v Prahe a príšerne sa to tam vlieklo.prešla som do Motola a hne´d prvé IVf úspešné,máme chlapečka,ktorý je nastatsie zdravý aväčších rozmerov 🙂 Doma sa stále smejeme,že nám tam niečo naviac primiešali 🙂 takže nevešajte hlavu 🙂 Miminka bude,už na vás čakajú 🙂 Pekný deň

kaculam
13. dub 2012

😀 Holky, jste zlatíčka a děkuji za všechny za Vaše vlídná a milá slova.
Je moc fain, že i vy "maminy" mezi nás napíšete, dělá nás to zajisté chytřejší a "zkušenější", alespoň po té čtecí stránce 😎 a já osobně si toho velice Vážím, že nás podpoříte a nakouknete do vnitra tohoto, již pro Vás uzavřeného tématu 😉
Takže děkuji 🙂

kive76
13. dub 2012

@stazina1díky za povzbuzení

luksi
15. dub 2012

@barce jojo to jsem měla.Ale v centrum kde jsem byla předtím to nezjistili 😠

barce
16. dub 2012

luksi tak to sme na tom uplne stejne. mne na to taky prisli az kdyz sem ted po 5letech v jinem CAR a 3IVF presla do motola 😠 .