Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

luuca2
18. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak to funguje na Motole v Centu rerpoduční medicíny www.ivf-motol.cz přístup personálu, způsoby léčby atd.?
Máme to kousek od baráku, tak cestovnání tam by bylo absoludně bez problémů. Chci tam dneska volat a objednat přítele na spermiogram.
Díky za odpovědi 😉

evi80
30. led 2013

@kive76 neide...a teraz musím prestat brat aj Prednison, lebo ho už beriem 1rok, a dr. Madar hovoril, že to už ne má žiadny učinok...takže kým znovu nebudem moct brat Prednison, nebudem moct íst ani na Ket... a to može potrvat aj rok... A čo ty? takže pojdeš v Marci, že? budem na teba mysliet!

kive76
30. led 2013

@evi80 no 1. března jdu do poradny no a dohodnem se co a jak..

kive76
30. led 2013

@evi80 no já ho taky beru, ale nevím jestli to má nějakej výsledek...

evi80
30. led 2013

prečo si myslíš ne má výsledek, vraj to pomože imunite...

kive76
30. led 2013

@evi80 že jsem měla , a mám alergii na spermie, kdyby se to úplně vyléčílo..tak bych mohla normálně otěhotnět...

ifet
30. led 2013

@evi80 no tak to je sila...tady to ted v lednu snad nikomu nevyslo...
Holky,kde brat silu na dalsi IVF???

luca77
30. led 2013

Ahoj holky, ☹ no co to tady čtu, je mi to opravdu líto! Já to musím říct, je to na hovno! Zajímalo by mě, kolik měli v Motole těch úspěchů koncem roku, myslím, ža tady o tom psala kive76 ...je to prostě o štěstí, hold si musíme počkat! Vím, že každý neúspěch je hrozně ubíjející a to mám v podstatě za sebou neúspěšný ET, byla jsem z toho špatná 14dní a to jsem jinak docela velkej flegmatik. Musíme vydržet a doufat, ono nám nic jiného nezbývá. Já jsem byla v Motole naposledy 21.1. na UZ, jelikož mi klesala sliznice a nebrala jsem ani Estrofem, tak mi dr. Hynek (u něj jsem byla poprvé) řekl, buď ať přijedu ještě za tři dny nebo to zkusíme v dalším cyklu a s Estrofemem, tak jsem rovnou řekla, že si počkám na další cyklus. Dnes jsem 21DC a máma mi píchla Agolutin, tak počítám , že do pěti dnů dostanu menstruaci a pak od 2DC začínám brát Estrofem a 9DC jedu na UZ, tak doufám, že teď už to poroste a budu moct jít na KET.
V sobotu jsem byla na plese a jak mi bylo krásně.Při odchodu jsem spadla nejdříve na kolena a pak jsem si dala hlavou o zem 🙂 Měla jsem bouli, pak se mi to vlilo do čela, ale nic hrozného, žádnou modřinu nemám, jen mě dodnes bolí čelo na dotyk. No a ještě jsem spadla doma (ani nevím proč),ale to už byla neděle dopoledne a spadla jsem rukou na skříňku a trochu jí vyštípla, tak na levém předloktí mám trochu modřinu. Takže jsem ledovala čelo a ruku...to jsem jen tak odbočila od tématu! 🙂 A v sobotu mi odjíždí přítel na cca týden na hory - pánská jízda, jako každý rok 😒 No, tak musím v sobotu zase vyrazit někam na drink, přece nebudu sedět doma 😉 Ale už jen tak v klidu!

kive76
31. led 2013

@luca77 no mě sestřička tvrdila, že tak do začátku prosince měli docela dost úspěšnost...no to jo jsi teda měla padací 😀 no jo no tak od soboty odpočívej, anebo jak říkáš, někam vypadni na drink,...ale pozor at zas někam nepadáš 😀 no držím palečky, at na ten KET můžeš co nejdřív...to je hrozný s těma dětma vid, ten kdo děti hrozně moc chce - to nejde, a kdo ne....- ten jich má dost a hned

luca77
31. led 2013

@kive76 Ty nespíš nebo vstáváš do práce? 🙂 Já za 15 min. končím noční a jdu spinkat. Joo trochu mě to převážilo v sobotu dopředu, jsem se ohýbala pro boty a asi prsa za to můžou, ta mě převážila 🙂 Já počítám KET tak v půlce února. To ti povím, je to peklo s dětma!!! 😒

ifet
31. led 2013

Holky taky by mé zajímalo, jaká je úspěšnost...mé to přijde divný, protože mi řekli z 12ti folikulu 5 vajíček...to je normální...pak z 5ti oplodnenych vajec 2 pěkná embrya...to je taky normální...no a tečka má závěr...nevyšlo to...no tak to musíte zkoušet víckrát a ono to vyjde....no ale kde na to brát prachy, ale hlavně taky sílu...???
Jinak holky, byly jste na laparoskopii? To je u me snad jediný, co mi chybí a nevím, jestli na ní jít...Uhrovka o ní nemluvila...

kive76
31. led 2013

@luca77 už jsem byla vstatá, a za 20 min. jsem šla na odvoz kolegou z práce autem.. 🙂

kive76
31. led 2013

@ifet na tomhle ne..ale jen na hsg Hysterosonografie je ultrazvukové vyšetření, které se provádí po vstříknutí malého množství fyziologického roztoku a následně speciálního sonografického gelu do dutiny děložní. Po té se hodnotí tvar dutiny děložní, je současně je možné hodnotit, zda aplikovaná tekutina prochází vejcovody, to znamená, zda jsou vejcovody průchodné. bylo mi řečeno, že vejcovody jsou průchodné...

ifet
31. led 2013

@kive76 tak přesně na tom jsem byla taky...ale už v roce 2009....otázka je, jestli je to pořád stejný...no snad jo...a závěr jsem měla taky o.k. 🙂

kive76
31. led 2013

@ifet jo to určitě bude stejný...já to taky měla tak v roce 2009 jako ty, ale v gennetu

ifet
31. led 2013

@kive76 já normálně u nás v Boleslavi v nemocnici...
No jinak se teď domlouvame na lazne, že by jsme zkusily...tys byla nebo nee?

kive76
31. led 2013

@ifet nebyla jsem...ale to asi není jednoduchý je dostat...lázně bych brala 🙂 ale to si asi každá platí sama? a asi doktorům se moc nechce je napsat.... ...kolik že máš za sebou těch IVF? já teda jen dvě...

ifet
31. led 2013

@kive76 mé už je nabízeli po druhém IVF...mám za sebou 3 IVF a 2 nativy a 5 IUI

kive76
31. led 2013

@ifet aha...

luca77
31. led 2013

@ifet Ahoj, já jsem byla na laparoskopii v Pelhřimově v roce 2011, dělal mi to můj gynekolog od nás, dělaly se mi cysty, tak z toho důvodu a stejně se mi ještě sem tam udělá! Přítel mě tam vezl a já bulela, jak ..... 😉 Je to prostě operace a já měla strach no. Platila jsem si nadstandart, pokoj byl s balkonem a hezky téměř u země, jsem mohla kdykoliv utéct nebo jít na disco, jsem tam byla přes víkend 🙂 , celkem jsem tam byla asi 5dní. Po zákroku jsem byla hned při vědomí a celej den jsem blila po narkoze - to bylo něco! Jinak já byla ve Františkových Lázních loni, odjížděla jsem 26.února a domů jsem jela za měsíc! Bydlela jsem v hotelu Dr.Adler, jako ted na to ráda vzpomínám, ale pro mě do byl měsíc utrpení, jak se mi stýskalo. Stejně to bylo k hovnu! Ale zase jsem si aspoň vyzkoušela, jak to chodí v lázních. Já jsem si opět připlácela myslím asi přes 6 tisíc za ubytování, chtěla jsem jednolůžkový pokoj. Tři týdny jsem byla v jednom pokoji a na poslední týden jsem se stěhovala jinam, neměli tento pokoj na celý měsíc volný. Na ten týden byl ten pokoj o něco dražší...no ale co! Mě nabídla lázně Uhrová a asi do měsíce jsem jela.Já si hradila ubytování a pak regulační poplatek 100,-/den a pak chtějí 15,-/den lázeňský poplatek . Uhrová mi napsala žádost, kterou jsem ještě ten den nesla ke své obvodní lékařce, která ti tam ještě něco vyplňuje a pak to posílá k reviznímu lékaři. Ubytování jsem si vybrala sama a snad jsem to nahlásila tomu reviznímu lékaři. Kdyby jsi se rozhodla pro lázně, tak můžu dát info nebo je tady i diskuze.

kive76
1. únor 2013

@luca77 a na kolik tě to na ten měsíc v yšlo teda finančně? nebo to platila za tebe zdravotní pojištovna...nebo prostě jako neschopenka se to pak platí? prostě měsíc v lázních? no já bych to asi měsíc bez manžela a koček nevydržela 🙂

ifet
1. únor 2013

@luca77 dik zas vyčerpavajivi odpoved...no já bych do lazni jela...přemlouvam kamosku, protože se mi nechce samotný...

luca77
1. únor 2013

@kive76 Já jsem měla měsíc neschopenku. Jinak bych řekla, že mě lázně vyšli tak na 10 tisíc, jak už jsem psala ubytování přes 6 tis.+regul.popl.+lázeňský poplatek, noo a pak tam taky něco utratíš,chodily jsme s holkama do kavárny, na disco, pak jsem chodila na zumbu+solárko a ono to pak skáče ani nevíš jak 🙂 Pojišťovna ti platí procedůry + stravu! Při odjezdu jsem podepisovala papír a oni ho posílali na pojišťovnu a přesně nevím,ale částka byla cca 20 tisíc. Ale já chtěla jednolůžák, tak jsem si připlácela, pokud by jsi chtěla normální dvojlůžkový, tak tolik neplatíš,ale myslím něco málo, že holky taky platily.

kive76
1. únor 2013

@luca77 jojo dík za odpověd

luca77
2. únor 2013

Jinak kamarádka, co byla na dvojlůžáku, tak platila něco přes 5tisíc, jsem se jí dnes ptala.

luca77
16. únor 2013

Ahoj, včera jsem byla v Motole na UZ před KETem, no a zase tam mám pro změnu cystu, takže se nic nekoná. Ještě jsem si tam čekala na dr. Uhrovou, ta mi řekla, že jak je příroda mocná, že zřejmě dává najevo, že je ještě čas 🙂 To já bych zase neřekla! Napsala mi 10injjekcí Thiaminu (vitamín B1) , aby mi cysty praskaly. Od 16 - 25DC budu brát Utrogestan,aby dostala menzes a ještě před menzes 26DC na UZ. Bych se z toho všeho pos.... ☹

ifet
17. únor 2013

@luca77 to je fakt na posrani...ja jdu pristi tyden na kontrolu pred dalsim nativem..jestli nemam cysty..tak jsem na to taky zvedava..drz se...

kive76
18. únor 2013

@luca77 ahojky, no tak to je síla...že řekla, že máš ještě času dost...no já bych měla jít 1. března k Uhrový na kontrolu, ale asi nepůjdu, tak stejně jsme se domluvily s manželem...že do dalšího IVF nepůjdem/ už nemáme peníze , 14500 tisíce to nás docela vytáhlo ☹ /, že to necháme...na přírodě...bud se zadaří nebo ne.....

ifet
18. únor 2013

@kive76 fakt, nechate to ted byt? Ja jdu v patek na urad zjistit veci kvuli adopci....ale do dalsiho pokusu asi pujdem...drzim palce...

luca77
18. únor 2013

@kive76 Ahoj, no ona vyloženě neřekla, že já mám čas,... ten já už dávno nemám ... 🙂 , ale spíš, že není teď ta vhodná doba nebo něco takového! Joo, tahle "sranda" je jen o penězích, a vůbec nám to neulehčujou ba naopak! To je smutný! ☹ No, uvidíte, třeba se Vám nakonec zadaří přirozeně nebo něco našetříte a pak to zkusíte.

luca77
18. únor 2013

@ifet Ahoj, tobě se také dělají cysty? Uvažujete i o adopci? Věřím tomu, že se příroda jednoho dne smiluje a otěhotníme všechny...