Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

luuca2
18. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak to funguje na Motole v Centu rerpoduční medicíny www.ivf-motol.cz přístup personálu, způsoby léčby atd.?
Máme to kousek od baráku, tak cestovnání tam by bylo absoludně bez problémů. Chci tam dneska volat a objednat přítele na spermiogram.
Díky za odpovědi 😉

leena76
14. pro 2014

Já nedám na Motol dopustit, právě z důvodu kompletních vyšetření. Poslali nás i do Podolí na Imunologii, kde mi zjistili Buněčnou imunitu na spermie. Do té doby jsem vůbec netušila, že něco takového existuje ☹ Určitě nám tím ušetřili spoustu zklamání z nepodařených inseminací.

janulka1980
15. pro 2014

@bendys prajem vela stasticka, nam sa narodila dcera po 9tom IUI pred planovanymi vysetraniami na IVF, na ktore sme uz nestihli ist 😉

janulka1980
15. pro 2014

@leena76 mne to tam zistili tiez. az sa divim, kolko zien s tym ma problem 😕

janulka1980
6. dub 2015

@lumcag ahojky, dlho si sa neozvala, nieco nove? pozitivne?

lumcag
27. črc 2015

Ahoj
@janulka1980
Pozitivního?Právě naopak😥 paní fyzioterapeutka Marie Babičková díky, ktere mame vytouženého chlapecka odešla na věčnost😥 velká žena z velkým Ž už není mezi nama.Opustila nás 15.7.2015 😥

luuucatko
13. únor 2017

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, dnes nám přišly výsledky z imunologie a vše v pohodě jen u přítele mají napsané: "Antisperm. autoprotilátky na spermiích zvýšeny v izotopu IgA. Prosím o vyšetření moče chem. i kultivačně k vyloučení uroinfekce- prosím cestou PL". Měla jste některá podobný verdikt? Jak vám to dopadlo a co pomohlo? Moc děkuji 🙂

utrikocku
27. lis 2017

Ahoj, chodím do Pronatalu a zvažuji změnu car. Uvažuji nad státním Podolím nebo Motolem. Chtěla jsem se zeptat, jak jste aktuálně spokojené? Jak to funguje s objednáváním, když např, stimulujete a musíte chodit každé 3 dny na UZ, tak jestli dlouho čekáte, než na Vás přijde řada apod. Pracují i o víkendech - UZ, ET aj?

nita1984
27. lis 2017

@utrikocku byla jsem v Podolí rok (také jsem odešla z Pronatalu). Rok jsem byla celkem spokojená, ale poslední dva KET proběhly tak, že se moje spokojenost rozplynula. Takže my menime v lednu nejspíš za Iscare

utrikocku
27. lis 2017

@nita1984 Můžu se zeptat, co Ti v Pronatalu nesedělo? Klidně napiš sz

nita1984
27. lis 2017

@utrikocku napíšu to klidně veřejně. Celý přístup. Na IUI nás nechali čekat 5 hodin, jedna celá zbytecna stimulace protože začali dřív než měli výsledky a tak dále, bylo toho hodně

janulinkablecha
28. bře 2019

Ahoj holky je tu ještě nějaká snazilka?Take chodím do motola k paní doktorce Uhrove..