Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

luuca2
18. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak to funguje na Motole v Centu rerpoduční medicíny www.ivf-motol.cz přístup personálu, způsoby léčby atd.?
Máme to kousek od baráku, tak cestovnání tam by bylo absoludně bez problémů. Chci tam dneska volat a objednat přítele na spermiogram.
Díky za odpovědi 😉

evik73
14. dub 2011

@luksi doufám,ale při mém štěstí bych se ani nedivila 😝 V kolik jdeš dneska?

luksi
14. dub 2011

no jdu kolem 12 mám tam být na 13 hodinu 🙂 tka kdyžtak cysta se dá přeléčit a zmizí,ale určitě tam nebude 🙂

mikky
14. dub 2011

Ahojky ještě jednou dík za přivítání.Přesně tak ismet už mě příjde,že ohledně ivf mě nemůže nic překvapit.Jde spíš o tu morální podporu.Sněkým si popovídat,ale je to těžké ve svém okolí nemám nikoho s tímto problémem.A kdo si tím neprošel tak to nepochopí.Určitě mi dáte za pravdu. evi ty sis teda taky užila.Ale jsme bojovnice.Máš pravdu že ženská vydrží všechno 🙂 chtěla jsem se zeptat na ten Clostylbegyt.Loni jsem ho začala brát a museli jsme přerušit cyklus,protože se mi udělala cysta.Nevíte jestli dávají i jiné léky u minimálky.

evik73
14. dub 2011

@mikky ahojky,tak to jsi mi teda moc radost neudělala s tou cystou ☹ Mám pocit,že jsem si jí taky vykoledovala.Jinak bohužel neporadím,jestli jsou i jiné léky na minimálku.Koukala jsem,že jsi z Liberecka,to dojíždíš do Motola?Nemáte poblíž nějaká centra,nebo vlastně jsi přešla že?Nespokojenost? 😝

mikky
14. dub 2011

@evik73 já tu cystu měla po pár dnech užívání tak jsem ho přestala brát.vždyt ty si byla na uz tak by to bylo vidět.To můžeš mít jen po těch všech lékách.Jj dojíždím do Motola protože ta minimálka výjde levněji než v Liberci.Tady je to soukromý car.Já jsem předtím byla u Apolináře,ale tam ty nativy a minimálky nedělají.Psala jsem dokonce email nějakýmu doktorovi a ten mi napsal,že to nedělají asi se jim to nevyplatí.Jenže klasické ivf ve státním car výjde na 50tis i víc a mininálka na15tisíc.A pořád ta šance je.Pořád se vše točí kolem peněz.Tak dobrou noc,zítra zas nakouknu až příjdu z práce. 🙂

luca77
14. dub 2011

@ismet Ahoj, IUI jsme vyzkoušeli loni 3/2010,takže aspon vím do čeho bych šla a že to nebolí 🙂

luca77
14. dub 2011

@evik73 no a my právě doma tiskárnu nemáme 😉 a zanedlouho začínáme stavět domeček,takže to budou prašule lítat 😒 ,ale rodiče říkali,že nám to zaplatěj 😉 ,prý dokud pracují 😉 ,no,ale už je to na hraně,táta je od února v důchodu a máma končí k 30.6. 😉

luca77
14. dub 2011

@mikky Ahoj,já tě také vítám mezi námi děvčaty 😉 a jdu si přečíst pár řádek,které si o sobě napsala,také jsem zvědavá 🙂

luca77
14. dub 2011

@evik73 no,tak ty toho máš za sebou více,jak jsem právě ted dočetla,ach joo ☹ ,smutný příběh chudinko ☹ .Já jsem zrovna dnes mluvila se známou a nakonec z ní vylezlo,že je těhotná 2.měsíc 😉 ,vysadila antikoncepci a snad hned druhý měsíc po vysazení otěhotněla.Říkala,že víc chtěl její přítel,ale,že je taky ráda,bude jí letos 29let.Říkám jí a už se ti klube bříško,říkala,že joo,tak mi ho ukazovala 🙂 ,ona je štíhlá a vždy břicho ploché a ted ho má vyboulené,hezké.Říkala,že jí je zle a jídla které měla ráda,že nemůže ani vidět 🙂 Antikoncepci brala dost dlouho. Jo,prostě to přijde,když to člověk nečeká,ono na tom něco pravdy bude.

luca77
14. dub 2011

@luksi také se přidávám a držím všechny palce co mám 😉 ,at se zadaří...

luca77
14. dub 2011

@luksi no,já tedy nevím,také jsem měla cystu,tak mi máma píchala 10injekcí do zadku,je fakt,že se ztratila,ale pak za dva měsíce tam byla zpět,tak jsem šla na laparoskopii,ted to budou dva měsíce,co jsem na ní byla,tak snad už to dá pokoj 😉

luca77
14. dub 2011

@mikky Chci se zeptat na vyšetření genetiky? To probíhá jak?To taky ještě nemáme?Kde to dělají?

luca77
14. dub 2011

Tak já se pro dnešek loučím a zase sem zítra nakouknu.Pa.

luksi
15. dub 2011

Dobré ranko holky 🙂 tak konečně je pátek a víkend před náma 😉

evik73
15. dub 2011

Pěkné ráno 🙂
@luksi tak jak to včera probíhalo?Povídej přeháněj 😀 Jinak pátek je super,hlavně pro pracující,což já nejsem,takže mně je jedno,jestli je pondělí nebo pátek,ale z dob pracovních ten blažený pocit páteční znám 😀 😀
@luca77 Luci a měla jsi při té cystě nějaké bolesti?Mně to nebolí,jen mám jakoby pocit,že tam něco tlačí,jakoby něco,,co tam nemá být..... 😝
Nám Genetiku dělali v Motole,ale až po tom smutném ukončení těhu loni.Nevím,jestli se to neřeší,až pokud se nedaří otěhotnět,nebo se potrácí....dělá se to z krve tvojí a partnerovi!
Tak budete stavět domeček...my jsme stavěli ve 2005,takže hypotéka a tak,přesně jak píšeš,tiskárna by se šikla,ale pokud máte podporu v rodičích,,tak to je super,každá kačka dobrá a že to tady fakt lítá 🙄
@mikky jj,některé cary minimálky nedělají...prý malá úspěšnost,ale myslím,že tady jde o výdělek(za minimálku moc málo),ale je spousta holek,kterým se to právě při Nativu povedlo,tak proč to nezkusit 😉 A co si budeme povídat,ty finance jsou asi rozhodující.....

luksi
15. dub 2011

@evik73 ahojky, tak já jako pracující vítám pátek 😀 ale zase budu pracovat jinak na zahradě tam je pořád co dělat 🙂 no chvilku jsme tam čekali,pak jsem podepsala souhlas jestli je to ta správná ampulka s tí msprávným obsahem a během minutky jsem z křesla šla dolů a sestřičky mi popřáli hodně štěstí 🙂

evik73
15. dub 2011

@luksi zvláštní plození potomka 😀 a kdo ti to dělal?
o zahrádce mi povídej,ale to je taková příjemná práce,aspoň pro mně,to já ráda,kolem kytiček 🙂 Bohužel mi tady toho moc nevydrží,pže máme dva psy,takže jde první,zvedne nožku,za ním druhý a totéž.Kolem plotu jsme vysazovali 125 thůjí a musíme je mít ohrazené takovým nízkým pkůtkem a ten vlčák tam stejně skočí 😝 ale zašly jen 3,tak jsme dali nové a ty už drží.Magnolii mi zničili a javor krásný dlanitolistý.......no parchanti to jsou!!!!!Tak už ani nic nevysazuju 🙄

luksi
15. dub 2011

@evik73 Hele jména sestřiček nevím,ale přišli ze sálku kde předtím dělali transféry 🙂 To je příjemná práce kolem kytiček, my máme také psíka a ten jak tam dorazí tak pořád zvedá nohu 😀 takže je Ti jasné jak ty kytky vypadají a stromky 😢 no my letos také musíme koupit nové thůje nějak nám tamty zašli my kupujeme smaragdy 🙂

evik73
15. dub 2011

@luksi tohle dělají sestry?Já myslela,že doktor 😕
Jj s psíčkama je radost.....ani nevím,co my máme za thůje,ale myslím,že taky smaragdy,zkusím najít nějakou fotku 😉
A to jsou naši počůránkové 😀

luksi
15. dub 2011

Neneee to dělají sestřičky 😉 ale ani jsem necítila že by něco prováděli 🙂 jéé v ymáte hezké psíky 😉 🙂 my máme Jacka Rasla Teriera 🙂

evik73
15. dub 2011

koukám,že už jste všechny myšlenkama někde na víkendovém relaxu 🙂 Tady ani noha...
Ismet,jak jsi dneska dopadla?Domluvily jste to s dr.Uhrovou?
Já jsem se teď tak napucla rizotem,že sotva funím......a cvičit jsem samozřejmě ještě nezačala 😝

luksi
15. dub 2011

@evik73 tak začneš cvičit od příštího týdne 😉

pajinkaa28
15. dub 2011

Ahojky holky,
můžu se k Vám přidat? Chtěla bych nasbírat nějaké cenné info,než se s manželem rozjedem do Motole.
Dříve jsme navštěvovali Pražský Iscare,byly jsme tam moc,moc spokojeni,ale už je to pro nás dost drahé,koukala jsem na stránky Motole a mají to až o 50% levnější než v Iscaru.My už jsme bohužel vyčerpali 3 pokusy,tak nám zbývá buď nativ nebo minimálka.Máme 1 klučíka s 1.pokusu,ale chtěly bychom mu pořídit sourozence 😉
Začnu si to tu pomalu pročítat,abych byla v obraze a snad nebude vadit tykání.
Pa pa a předem děkuji za informace.

evik73
15. dub 2011

@luksi nooooo a nebo až ten další týden,takže nikdy 😀 😀 Tam jde o ten první krok,pak už je to OK.
@pajinkaa28 klidně se přidej a vítej.Je nás tady víc,co už nemáme hrazené pokusy a jedeme za své,takže věříme na úspěšný Nativ.
Já jsem si do Motola zavolala kvůli tomu tlaku na vaječníku,tak buď v pondělí nebo příští pátek mám dorazit na UTZ k dr.Uhrové.....se z toho picnu!!!!

luksi
15. dub 2011

@evik73 neboj ten první krok uděláš a pak budeš hubnout 😉 a nebude trvat dlouho a budeš se třeba kulatit 😉
tak to je dobře že sis tam zavolala a že řekli že můžeš dorazit na sono,tak potom musíš dát vědět co Ti řekli 🙂

luksi
15. dub 2011

@pajinkaa28 ahojky a vítej mezi námi 🙂

evik73
15. dub 2011

@luksi jasně,že bych se radši kulatila 😀 I když jsem kulatá dost 😀 😀 Nebudu to hrotit a až budu chtít,tak začnu.....určitě dám vědět,pokud se to nebude lepšit,tak tam zajedu hned v pondělí,ať s tím můžeme kdyžtak něco udělat..

luca77
15. dub 2011

@evik73 Ahoj Evi,já vůbec žádnou bolest necítila při cystě,ani jsem o ní nevěděla,dokud mi to dr.neřekl 😉 ,ale jinak já si na laparoskopii nemohu stěžovat,jsem poseroutka,ale poté mě vůbec nic nebolelo,super!No,rodiče samozřejmě něco zaplatí ,ale aby nám to dotovali vícekrát to asi ne,..hold se to bude muset povést hned 🙂

luca77
15. dub 2011

@luksi to je divný,v Motole asi mají jiný systém,..já když jsem byla na IUI v Pronatalu,tak mi to dělal přímo docent 😝 a říkala jsem si,no,tak dělá to docent,tak by se to mohlo povést,..túúúdle,nepovedlo 🙂

luca77
15. dub 2011

@pajinkaa28 Ahoj,klidně se zapoj do diskuze,aspon nás bude víc,že Dámy? 🙂