Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

luuca2
18. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak to funguje na Motole v Centu rerpoduční medicíny www.ivf-motol.cz přístup personálu, způsoby léčby atd.?
Máme to kousek od baráku, tak cestovnání tam by bylo absoludně bez problémů. Chci tam dneska volat a objednat přítele na spermiogram.
Díky za odpovědi 😉

barce
16. bře 2012

jo jinak ja se objednavala do motola na konzultaci vysledku ve st a dali mi termin hned na pondeli. nam ty vysledky trvaly necelych 5tydnu.

kive76
16. bře 2012

@barce no mi tenkrát v tom gennetu naštěstí měli jen 2 Iuička takže žádný placení, ale tady mě zas překvapily, že nás taky neposlali na tu imunologii...aby se zjistilo , co je za problém..protože různý moje vyšetření prokázali, že by to mělo jít normálně, takže já jsem ráda, že jsme přešli do toho Motola, a že nás hned poslali na objednání do toho Podolí..no já jsem se v tom Motole ptala...za jak dlouho jsou ty výsledky, a ona právě říkala, že toho 6.4. že nás může už objednat, protože už dávno budou..no sestřička na odběrech krve říkala, že to bude jen tak tak, ale dr. Madar říkal, že v pohodě...tak uvidím..a nevíš jsou tam každej den..ohledně toho abych si tam pak mohla dojít pro výsledek...nepamatuješ si číslo kam se volá ohledně těch výsldeků, já vím, že mezi 12.30- nevím přesně..ale to číslo, asi mám někde napsaný, ale kde 😀

kamila2121
16. bře 2012

@barce Omlouvám se že Vám skáču do diskuze,sle je to mazec!!Škoda,že ho nemůžeš žalovat za zanedbání péče,to by se všech CARu změnil přístup.Vědí ,že stejně příjdem zas,a nebo budou mít další pacientky. 😒

kaculam
16. bře 2012

@barce Ahoj Baru ☹ to je mazec, stejně jako u nás 😖
Taky mě bylo řečeno že jsem O.K. a nic nebrání IVF 2xIVF 2xKET. Mě poprvé dopadly výsledky 100% anti na partnera i na jiné spermie, a po pul roce léčby je vše jinak, uvidíš bude to dobrý !!! Aspon víš kde je problém neuspěchu ☹
Vím, že ted máš chut to vykřičet do celého světa 😝 vid? 😅 To já teda měla, aby jsem ochránila všechny co jsou v té situaci a neví o tom !!! Pěkně zobej a bude to dobrý, uvidíš

kaculam
16. bře 2012

Pro vysvětlení, taky v Pronatalu na mě takto sra....a podstoupila jsem tam 4pokusy a až v Motole mě vyšetřili jako pacientku ne jaké dávkovače a na pokusy a zjistili mi 100% protilátky a nasadila se léčba a navíc ještě paní dr.Uhrová zjistila, že něprodukuji hormon, bez kterého i z vyléčenou imuno by jsem si neškrtla.No co více dodat.

kaculam
18. bře 2012

Ahoj holčiny ☹ nevíte náhodou někdo jestli jak je to možné? Mám totální asi alergickou reakci. Beru léky: Prednison, Utrogestan, Clostibegyt a ted mě začali vyskákávat po těle červené/rudé fleky, hrozně pálí, svedí a stále se mě objevují na ruzných místech/ mám je všude - zatím né na nohách(tam je zatím jeden flek).
Vypadá to nejdřív červeně jako když se člověk opaří, pak jako modřina a pak to celé naleje do červeno bílé jako popálení od kopřiv.
Může to být reakce na sluníčko?
Dneska krásně 😉 tak jsem byla na zahrádce 🙂 to člověk neodolá.

kive76
19. bře 2012

@kaculam ahojky, mohlo by to bejt ze sluníčka...mě se někdy po opálení na nohou objeví takový červený fleky..nikdy jsem to neměla...tak zhruba před rokem se začly objevovat... ale já je mám jen červený..ale nesvěděj...jen se ty fleky objeví, a pak po třeba tejdnu, atd..zmizej...

barce
19. bře 2012

kamco vubec se neomlouvej! je to proste sileny! furt se mi to honi v hlave jestli jim to tam nejit omlatit o hlavu 😖 !! mit na to silu tak to fakt zvazuju zvlast kdyz nejsem z pronatalu jedina ktera ma podobny postup..... proste pan imunolog si tam udelal s pane majitelem pronatalu bezva byznys! pacientka ma jako v poradku imuno a muze vesele dal skocit do dalsich a dalsich IVF a solit a solit.... 😠

barce
19. bře 2012

kacu ahoooooj! dobry co???? no hlavne mam sto chuti jit to vykricet do obliceje mardesicovi co mi jako k tomu rekne! mas pravdu ze sem rada ze konecne vime PROC! ale kdyz si vzpomenu na tech skoro 5let zpatky, ty nadeje a smutky, prohry a zase nedeje a casu a penez a zahravanim si se zdravim atd...... vis urcite o cem mluvim 😢 , tak se mi chce bud brecet nebo nekoho vrazdit 😠 ! motol je jeden z mala kde te snad poslou na tu imunologii hned jeste pred 1.IVF. jinde az po opakovanych neuspesich. je to k bliti. na prvnim miste prachy, nic jinyho......
ja spis vsem radim at jdou jako prvni do statniho CAR a na IVF az po vsech vysetrenich a vi se ze to proste u nich jinak nelze.

barce
19. bře 2012

jo a kacu s tim prednisonem se nema na slunicko, muzou ti naskakat nejaky fleky nebo vyrazka. tak jestli se ti to stalo az po tom slunicko, tak by to mohlo byt z toho....

barce
19. bře 2012

kive sou tam od 6 do 14,30 kdy se tam muzes stavit. a tel. pro vysledky je 296 511 393

len089
19. bře 2012

Ahoj, dneska jsem byla na uz. před nativem. Jsem 11den ciklu a foliky mám11mm,9mm,8mm žádnou stymulku nemám. Zdaji se mi na 11 den opravdu moc malý ☹ ve čtvrtek jdu ještě na uz tak uvidim jestli se k tomu nativu dopracujem.

kaculam
19. bře 2012

@barce Ahoj, jestli dobře chápu, dneska Motol? A jak jsi dopadla? Jak to naplánovali?

barce
20. bře 2012

ahok kacu, prosim te dorazila sem do motola a tam mi rekli ze doktorka musela nutne odejit a bude tak za 1h-1,5h. tak sem zase odkracela a nacpali me tam na patek.

kive76
20. bře 2012

@barce díky za telefon a info

kive76
20. bře 2012

@barce no mě se taky jednou stalo, že dr. musela odejít na sál, já tam teda tu hodinku tehdá seděla, a dočkala jsem se 🙂

kaculam
20. bře 2012

@barce teda to tě napínají 😠 ale uvidíš ted to pujde jako po másle 😀

kaculam
20. bře 2012

@len089 ahoj, to mě mrzí, uvidíš ve čtvrtek 🙂 třeba ještě povyrostou.
Proč nemáš stimulku?

len089
22. bře 2012

Ahoj, tak dneska jsem byla zase na uz, ty vajíčka z pondělka normálně zmizela - jsou fuč ☹
měl někdo nativ se stimulkou? Co vám dávali za léky a jak rostli vajíčka? Kolik jste dopláceli za léky? A jaký den ciklu jste začali ty léky brát?
10.4. jdu k dr. Uhrové.
Kacul - Stimulku mi nedali protože skoušeli jestli vajíčka porostou sama.

kaculam
22. bře 2012

@len089 Ahoj Len089 ☹ to mě mrzí, ani nevíš jak....
Já poprvé minulý měsíc při stimulce na tom byla podobně, nic ☹((( , takže ted jsem stimulovala a zítra uvidím, jdu na UZ 😝
Měla jsem clostík 2 deně po dobu 5ti dnů.

len089
23. bře 2012

@kaculam Ahoj, tak držím pěstě aby tam něco bylo, co bylo, aby tam byl velký folík přesně podle předpisu 🙂

kive76
23. bře 2012

holky, oběma držím palečky...nám se už se blíží kontrola u dr. Uhrové...doufám, že do toho 6.4. .ty výsledky /z 6.3./budou, a když né...doufám, že nás pak brzo objednaj na konzultaci... už bych ráda věděla, co s náma dál

kive76
23. bře 2012

@luca77 ahojky, co nového u tebe? mám dojem, už jsi tu dlouho nebyla na stránkách..

kive76
23. bře 2012

@janulka1980 ty chodíš do Motola? ke komu?

barce
23. bře 2012

ahooooooj kaci, tak jak si dopadla dnes v motole? ja tam byla taky 😉 ! ale az na 12,00 a uz tam nikdo nebyl. byla to takova rychlovka, pani doktorka asi uz spechala. vybavila me rovnou vsema papirama a lekama na nativ, ktery by ale mel probehnout az po kontrole v podoli, coz je 22.5. 😀 ! sem si rikala, jestli to treba nezkusit aspon 1-2 prirozene kdyz ta lecba zabere, ale asi je fakt, ze se mi treba dobre hodnoty zas vratily na spatne co 😖 . no uvidim co mi reknou 22.5. v podoli. zatim mi prednison nic nedela. takze tak 😉 .

kaculam
23. bře 2012

@barce Ahooooooj Baru 🙂 to dr je rychlá při zahlcení papírama 🙂 taky jsme koukali jak nám to předtím naservílovala 😀 Jestli mohu radit, dodržujte gumysex, jelikož jak to porušíš, absolutně nemá cenu brát Prednison, uplně zničíš ted to proc ho bereš.Takže si radši zvykněte na gumídky 😀 😀 😀

janulka1980
24. bře 2012

@kive76 ahojky, ano, k doktorke Uhrove...ale to je asi jedno, lebo utz robi vzdy niekto iny a IUI ani nehovorim 🙂

barce
24. bře 2012

kacu no papiru spousta, ona na to taky nadavala jak je to strasny. to mi taky rikala. jako dodrzovat to urcite budem, neni to tak strasny jak sem cekala 😉 , sou ted asi kvalitnejsi vyrobky nez pred tema 100lety kdy sem to nekdy absolvovala 😀

kaculam
25. bře 2012

@barce 😀 100 lety 😀 😀 😀 ...... nazvala by jsem to " za mlada" 😀 😀 😀

kive76
26. bře 2012

@janulka1980 ale v tom gennetu jak jsme předtím byli...to bylo úplně to stejný..utz každou chvíli někdo jinej, a IUičko prostě podle toho kdo zrovna v ten den sloužil....takže holt to všude je stejný, nebo podobný..tak já tady v motole zatím byla jen jednou a to na konzultaci...takže tohle vše nás zde teprve čeká 😀