Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

luuca2
18. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak to funguje na Motole v Centu rerpoduční medicíny www.ivf-motol.cz přístup personálu, způsoby léčby atd.?
Máme to kousek od baráku, tak cestovnání tam by bylo absoludně bez problémů. Chci tam dneska volat a objednat přítele na spermiogram.
Díky za odpovědi 😉

evik73
9. kvě 2011

@luksi zkouším to,jestli tě přece jen nenahlodám,ale vidím,že jsi pevně rozhodnutá 😀 Tak to budu držet palce 🙂 Naší mladé na praktickou a tobě na pozitivní krev....holky,to vyjde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mikky
9. kvě 2011

Ahojky jdu vás jen pozdravit,u mě nic nového .Příští týden jdu k ženskému tak pak se uvidí.Jo vlastně mě přijali na školu 😀 Držím vám palečky at se to tu konečně rozjede.Zas někdy nakouknu,ale vůbec nic nestíhám. 🙂

ismet
10. kvě 2011

@luca77 Ahoj Lucko, kdy jdeš přesně na ten utz? Já tam jdu 17. Ptala ses mě, proč nemůžu o léčbě mluvit. Začalo to už před čtyřmi lety, kdy jsem vysadila antikoncepci a naivně doufala, že hned otěhotním jako všechny ženy v naší rodině. Tehdy jsme se dohodli, že o tom nikomu neřekneme a dodržovali jsme to celý půl rok až do první konzultace v CAR a pak jsme v tom pokračovali další půlrok až do 1. IVF. Tehdy zjisili, že manžel má špatný spermiogram a on to považoval za takovou ostudu, že trval na tom, že to nesmíme nikomu říct. Když jsem otěhotněla, hrdě všem hlásil, že se nám to povedlo napoprvé. Několik mých kamarádek a kolegyň z té doby zná pravdu, stejně jako moji rodiče, kteří mi teď pomáhají s hlídáním Martínka, když chodím nyní na vyšetření. Situace se teď opakuje, nikdo nic neví, už jsme do toho tak "zabředli", že pravdu ani přiznat nemůžeme. Je to divné, já vím.

evik73
12. kvě 2011

Dobré ránko 🙂
Holky tak kde jste všechny,je to tu jak po vymření 😝
@luksi tak dneska je tvůj den D 🙂 Držím palce,ať je krev pozitivní a začne se to tady hezky kulatit 😉 🙂

Mladá dělá dneska praktickou maturitní zkoušku,tak jsem lehce nervozní.........
@mikky gratulace k přijetí na školu...jaká že to škola je?
@ismet ahojky,takže se uvidíme v úterý na UTZ 🙂
@luca77 co ty?Užívala jsi volníčko a běháš asi po parcele co?Vzpomínám,jak jsme stavěli a já vařila pořád jako magor a jezdila pro basy piv
😀

ismet
12. kvě 2011

@evik73 Ahoj Evíku, jdu tam taky v úterý, takže se uvidíme. My děláme rekonstrukci podkroví, je tu šílený nepořádek, hluk, prach. No hrůza. Ale vařím jen kafíčka, obědy si pánové nechávají dovážet 🙂 .

ismet
12. kvě 2011

Ahoj holky, našla jsem na internetu zajímavý rozhovor s dr. Uhrovou coby porodníkem (porodničkou? 🙂 ). Sice to ještě trochu předbíhá naši situaci, ale můžeme se poučit i dopředu 🙂 .

Tady je odkaz: http://www.azrodina.cz/1704-v-porodnici-nebo-doma

ismet
12. kvě 2011

@evik73 Držím Báře palce, už víš, jak to s ní vypadá?

evik73
12. kvě 2011

@ismet ahojky,ještě nic nevím a jsem pěkně napnutá,ale oni to mají až teď snad od 13 hodin,od rána to tam připravují.....děkujeme za držení palců!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jojo uvidíme se v úterý,ráno mám ještě lidi na letiště,tak odtud rovnou pojedu 😉 Pěkně si to u vás chlapi umějí zařídit 😀 😀 Aspoň to máš bez práce 🙂
Ještě jsem stihla posekat zahradu,než bude pořádně pršet,předpověď na další dny nic moc a jestli bude pršet,tak travička pojede 😅
Luksi tak už nenapínej......

luksi
12. kvě 2011

@evik73 ahojky Evi, také držím palce na maturitu 🙂 😉 aby dopadla co nejlépe. No už nenapínám, byla jsem dneska na sonu a je tam gestační váček,mám pokračovat v hormonech a 26.května kontrola 🤐

evik73
12. kvě 2011

@luksi no konečně,tak to je super,zatím potichu gratuluji ty tajnůstkářko 😀 A co krev,brali ti?Děkuji taktéž za palečky.....ta praktická snad bude OK,horší budou ústní 😕

evik73
12. kvě 2011

@luksi byl tam dneska Mudr.Hynek?Čtvrtky by měl být on.....

luksi
12. kvě 2011

@evik73 no jsem také koukala když mi dr. říkal že to vypadá slibně 😀 jojo brali na tu si mám zavolat po 13 hodině.A vyfasovala jsem utrogestan a prednison 😨
neboj i tu ústní určitě zvládne 😉

luksi
12. kvě 2011

@evik73 jojo byl tam dr.Hynek,ale potom kolem 10 tam dorazila Dr.Uhrová s nějakými svými pacientkami 🙂

evik73
12. kvě 2011

@luksi tak to bude krásné HCG,když byl gestační váček 🙂 Okamžitě podat hlášení 😉 😀 A za 14 dní bude krásně blikat srdíčko 🙂
Dr.Hynek je taky fajn,vlastně jsou tam všichni super,jen jeden mi moc nesedí a k tomu zrovna v úterý půjdu 😕

luksi
12. kvě 2011

@evik73 jojo byl milý a dneska tam měl i tři studenty 😀 tak to se uvidí snad ano 😉
a t oje který ke kterýmu půjdeš v úterý? 😨

luksi
12. kvě 2011

@evik73 volala jsem na krev a jestli jsem se nepřeslechla tak hodnota byla něco kolem 26tisíc 😲 😲

ismet
12. kvě 2011

@luksi Ahoj Luksi, srdečně Ti blahopřeju, jsi první, kdo v této diskuzi otěhotněl, nepočítám-li tedy své biochemické těhotenství. Snad jsi prolomila naši smůla a půjde nám to teď všem. Držím Ti palce, ať miminko hezky roste.

ismet
12. kvě 2011

@evik73 To musí být šílené nervy maturovat odpoledne a celé dopoledne se přitom nervovat. Tak hlavně aby to už měla Bára za sebou. Hned pak napiš, jak dopadla.

luksi
12. kvě 2011

@ismet ahoj ismet, děkuji 🙂 určitě se Vám to také brzy povede

ismet
12. kvě 2011

@luksi Snad máš pravdu, já spoléhám hlavně na to, že je jaro. Před třemi lety jsem otěhotněla téměř přesně na den tak, jak mi letos vychází nativ, při svém prvním IVF. Tak by se to mohlo povést i letos a měla bych děti s přesně tříletým rozdílem. Jak se cítíš? Je Ti už španě? Jsi unavená?

evik73
12. kvě 2011

@luksi parádní číslo,říkala jsem ti to,tak ještě jednou mooooc gratuluji a přeji ti,ať to dotáhnete vše do zdárného konce 🙂
no a my ostatní se budeme snažit tě následovat,co říkáte děvčata? 😀 😉

Já pořád nic nevím,ještě nevolala,snad si okoušu i gelové nehty 😝 No není lepší,když jsou ty dětičky ještě malé 😕

evik73
12. kvě 2011

Tak už vím,má to za 2 🙂 Kdyby to takhle šlo dál,nebudu se vůbec zlobit,ale i když bude něco za 4,hlavně,že to udělá 😉

luca77
12. kvě 2011

@ismet Ahoj,já jedu na UTZ 18.5. mezi 7 - 7:30h. Manželovi asi nešlo vysvětlit,že to žádná ostuda není,že dnes je to bohužel už téměř normální,že páry potřebují pomoct 😒

luca77
12. kvě 2011

Ahoj holky,tak se na vás jdu podívat,co je nového.Po pěkných slunečných dnech volna zase v práci,..ještě,že to je noční,ty jsou v pohodě 😉 Zítra už by nám měli zalévat baráček a garáž betonem,takže už bude základová deska,hlavně je potřeba,aby zítra nepršelo,jinak je to v pr.... 🙂 Dneska jsem jim dělala k obědu řízky,rychle dopéct a rychle s tím uhánět,aby to měli teplé.Klucí nejsou náročný,vždy se něčím odbydou nebo si zajedou do hospody.Baráček staví přítel s kamarádem,nejsou to zedníci,ale jsou to klucí šikovný a vše si udělají sami,pak jim ještě půjde pomoct tatík,ten se živí zedničinou,takže baráček bude coby dup 🙂 ..přítel podniká s obalovým materiálem a ve volnéch čase se právě s kamarádem věnují stavbám domů,dělají střechy,altány,takže toho času spolu taky moc nestrávíme 😒 Já jsem ve dnech volna mimo jiné i vyprala a vyžehlila cejchy,poklidila.Dnes jsem byla na gyndě pro kopii histologie z únorové laparoskopie-cysty,je to v pořádku,chce to po mě dr.Uhrová.
@evik73, @ismet holky,jak to,že už jdete v úterý na UTZ,když jste se objednávali až po mě? Proč vám budou dělat UTZ? V kolik jste objednané?To je škoda,že nás nedali na stejný den 😒
@evik73 no,tak vidíš,jakou máš chytrou dcerku 😉 a i tu ústní zkoušku zvládne levou zadní 😉
@luksi ty jsi nás ale napínala,..velká gratulace,.to je super,že se to povedlo hned z inseminace,..to je pro nás inspirace,..vidíme,že všechno jde a ono se to povede i nám všem,..ale my ještě chvilku počkáme 🙂 .Tak ať jste zdravý.

luksi
13. kvě 2011

@ismet Děkuji ani jsem nepočítala s tím že by se to po IUI povedlo... Ale asi je prada že to je tím že je jaro 🙂

luksi
13. kvě 2011

@evik73 moc děkuji a doufám,že mě v tom nenecháte samotnou 😀 Jééé tak to je Bára šikovná že to má za 2 ,moc gratulací 😀 🙂

luksi
13. kvě 2011

@luca77 Děkuji 🙂 ani jsem tak nějak nepočítala s tím že by se to povedlo,ale asi to bylo tím,že je jaro 🙂 a koukejte mě brzy následovat

ismet
13. kvě 2011

@luca77 Ahoj Lůco, přesně tak, prostě jsme manžílkovi nevysvětlila, že nejsme žádné hříčky přírody, když se nám nedaří počít dítě. Problém byl asi i v tom, že v jeho rodině každý otěhotněl okamžitě, takže cítil určitý tlak ze strany příbuzenstva. No a teď už jsme v tom "zacyklení", musíme lhát dál a dál a hrát svou podivnou hru. Často mě to mrzí, protože lžu i kamarádkám a stále hledám výmluvy pro své časté návštěvy lékaře mezi příbuzenstvem. Dřív jsme se kvůli tomu s manželem hádali, ale teď, když se nám nepovedly čtyři IVF za sebou, tak už řešíme jiné věci a víme, co jsou opravdové starosti.

ismet
13. kvě 2011

@luksi Ahoj Luksi, tak to jste asi potřebovali jen tak malinko postrčit 🙂 , když vám to tak krásně vyšlo. Jsi první, koho znám a vím, že mu vyšlo IUI. Mně dělali tři, ale nepovedly se, ani jsem v to moc nedoufala, nějak jsem cítila, že budu potřebovat IVF. Kdy máš termín porodu?

luksi
13. kvě 2011

@ismet Ahoj tak to já mám za sebou také víc IUI, v minulém centru mi dělali 2 a teďko v Motole to vyšlo také až na podruhé 🙂 to ještě nevím,to mi nikdo neřekl 😲 asi je na to ještě brzy. To já už také byla smířená s IVF a kor když nám v Podolí řekli, že ty IUI jsou k ničemu