Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

luuca2
18. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak to funguje na Motole v Centu rerpoduční medicíny www.ivf-motol.cz přístup personálu, způsoby léčby atd.?
Máme to kousek od baráku, tak cestovnání tam by bylo absoludně bez problémů. Chci tam dneska volat a objednat přítele na spermiogram.
Díky za odpovědi 😉

luksi
7. dub 2011

@evik73 Přítel je v pořádku a mě zjistili v Podolí sníženou BI ,takže jsem vyfasovala prednison 1 tabletu ráno a na kontrolu tam jdeme tedko 26.dubna 😒 jinak snad žádný problém nemám,tedy aspoň podle hormonálního profilu a sona. Děkuji za držení palců. Jinak jsem v Motole spokojená tedy od začátku chodím k MUDr.Uhrové a nemůžu si na ní stěžovat .Jen jsem zvědavá co se nou dál vymyslí 🙂

evik73
7. dub 2011

@ismet jo to já jsem taky věřila,bohužel ☹ Zatím nevím co dál,ráno na to nějak nebyla nálada a staroušek jel brzy,tak večer zasedneme a uvidíme.Říkala jsem sice,že naposledy,ale je to těžký....fakt nevím.Dítě bych moc chtěla,ale zase pořád do toho cpát peníze s nejistým výsledkem 😕
A ty věř a neplánuj další IVF.....
Já prozatím mizím,jedu na Kladno za mamčou,tak se mějte kočky z Motola,navečer se zase přihlásím 🙂

luksi
7. dub 2011

@evik73 Zatím ahojky a hezký den

ismet
7. dub 2011

@evik73 Ahoj Evíku, myslela jsem na Tebe celý den, úplně chápu, jak se cítíš. Tak se toho šoku a zklamání tak bojím, že pořád to testování odkládám. Neříkej, že to bylo naposledy.Jsi ještě mladá a máš spoustu pokusů, víš, jak to funguje-jednou to vyjde a jednou ne. A čím víc pokusů absolvuješ, tím větší je šance na úspěch. To mi řekla dr. Uhrová. Víš, kolikrát podstoupila IVF motolská rekordmanka? 17x. A světová 35x. Obě se dítěte nakonec dočkaly.

evik73
8. dub 2011

Pěkné ránko,já jsem se včera už nedostala k netu,protože když jsem dorazila domu,tak mladá už ho měla v drápech 😀 to musím pochopit,když se učí na maturitu.....a pak nečekaná návštěva a do postele jsem se dostala o půlnoci 😝
Včera mě začalo bolet břicho jako na mrchu,ale zatím se nic ještě nerozjelo,tak ještě pořád budu doufat,dokud mi to nepotvrdí z krve.Ani jsme to včera neprobrali,co bude dál,tak snad dneska......právě že už nejsem nejmladší a i možná to je důvod,že to tělo odmítá přijmout,nebo třeba vajíčka nejsou uplně kvalitní....a peníze si taky netisknem,kdyby to nebylo tak drahé(a to v Motole ještě jde),tak bych klidně chodila každý měsíc 🙂 Uvidíme,nějak to dopadne 😉
A cítíš aspoň nějaký náznak,že by to mohlo vyjít,třeba prsa nebo nevolnost?

luksi
8. dub 2011

Dobré ranko holky 🙂

evik73
8. dub 2011

@luksi pěkné ráno i tobě 🙂 ještě k tomu Imuno,taky jsme to absolvovali a výsledek stejný,mírně snížená imunita,ale všechny hodnoty jsme měli v normě....stejně jsem dostala Prednison,ale na kontrolu jsem tam šla asi v 8tt,jinak jsem tam nemusela.Tak ať ti hlavně pomůže a vyjde to IUI 🙂

luksi
8. dub 2011

@evik73 Kuji 🙂 když to nevyjde tak se budu radit s dr. Uhrovou co dál 🙂 jestli laparoskopie a nebo rovnou IVF 🙂
A jak se dneska cítíš ty ? 🙂

evik73
8. dub 2011

@luksi všelijak a divoce 😀 chvilkama mě dost bolí břicho a pak to zase ustane a nic,takže pořád lítám na záchod kontrolovat,jestli už to přišlo nebo ne!No případ pro Chocholouška 😀 Dr.Uhrová je výborná,určitě vymyslíte to nejideálnější 🙂 A možná to ani nebude potřeba.Ty jsi přímo z Prahy,nebo dojíždíš?

luksi
8. dub 2011

Já jsem přímo z Prahy 🙂 a ty ? Tak uvidíš třeba se nakonec budeš radovat 😉

evik73
8. dub 2011

@luksi Já jsem kousek od letiště a 2 km od Okoře,to bys možná mohla znát 😉 Tak to by bylo překvápko,ale myslím,že už by to ten 10 den něco ukázalo.Ale možná se ještě objeví,budu doufat a prosit Boha(i když nejsem věřící).
Musím se prozatím rozloučit,čeká mně lehký úklid a musím zajet do krámu něco dobrého koupit a hlavně vymyslet,co vařit 😝 To mně jednou zabije.......

luksi
8. dub 2011

@evik73 tak Okoř znám 🙂 tak to máš také dobré spojení do Motola 😉 tak budu držet palce aby překvapení bylo 😉
Jasně utíkej nakoupit a něco dobrého uvařit 🙂 😉 určitě něco vymyslíš dobrého

ismet
8. dub 2011

@evik73 Ahoj Evíku, tak jsem si ten test nakonec dneska udělala. Zprvu to nevypadalo dobře, ale pak se začal objevovat dušík a během tříminutového limitu zrůžověl. Není tak výrazný jako testovací čárka. Myslím, že kdybych testovala před dvěma dny, vůbec by tam nebyl. A Ty jsi měla ebryjko o den mladší než já, zkus to zítra znovu, třeba tam už bude! V Pronatalu nám kladli na srdce, abychom netestovali dřív než týden po vynechání ms, že si některý embryjka dávají načas.

evik73
8. dub 2011

@ismet ahojky,tak to je úžasná zprávička,potichounku gratuluji,ať to nezakřiknu.Trošku se taky ještě utěšuji tím,že i mamatest 10 je od prvního dne vynechání ms,třeba opravdu bylo ještě brzy,zatím budu vyčkávat a běhat na WC.Když by ms nepřišla do pondělka,tak to ještě ráno v pondělí zkusím,pže já opravdu nevím,jak se to počítá ten cyklus,ale myslím,že normálně klasika bez výjimky.Mám z tebe opravdu vééééélikou radost 🙂 🙂

luksi
8. dub 2011

@evik73 Evi já bydlím na Smíchově a pracuji v Řepích,takže to mám do Motola jak z práce tak z domova kousek

evik73
8. dub 2011

@luksi tak to je fajn,já to mám taky kousek,ale jezdím autem,protože tady v té naší vesničce střediskové autobusy jezdí nic moc a spoléhat na to se nedá,takže já autínkem 😀 Jsem tam za 15-20 minut.
Takže na Smíchově......v únoru jsme měli v Národním domě maturitní ples.....nádhera!!!!!!

evik73
8. dub 2011

@ismet a co takhle fotečka testíku pro radost,nebyla by? 😉

luksi
8. dub 2011

@evik73 tak to máš rychlé autem, hlavně když je kde zaparkovat,občas to bývá problém s místem 😒
Tak to věřím,že ples byl pěkný ten Národní dům je hezky upravený 🙂

evik73
8. dub 2011

@luksi jo parkování je tam problém,ale na krev nebo na UTZ jezdím už na 7 hodinu a to se parkuje královsky přímo před vchod.Ale jak se tam musí později,tak to je katastrofa.
Ten Národní dům je vážně moc hezký,ale není zase tak moc velký na tolik lidí,takže to byl mazec,ale užili jsme si to.A kdy že jdeš do Motola?

luksi
8. dub 2011

To je pravda ,že ráno se tam krásně zaparkuje 🙂 😉 ale když tam jdeš třeba na desátou tak to se nechytáš uvnitř.
Tak hlavní je že jste si to užili na plese a že se Vám to líbilo 🙂 no já jdu v pondělí ráno na ultrazvuk na kontrolní před IUI a uvidím co mi dr poví ,jestli dostatečně narostlo vajíčko 😀

ismet
8. dub 2011

@evik73 Ahoj Evíku, fotečku pořídíme, jen seženu baterie do blesku. Manžílek mi ji pak musí přetáhnout do PC, já to neumím. Vysvětlil mi to sice, ale dělám to tak málo, že to do příště vždycky zapomenu. Posílám Ti odkaz na článek o hcg, vyplývá z něj, že množství hormonu je u každé ženy individuální a pokud máš nižší hladinu a testuješ příliš brzy, tak test těhotenství nerozpozná. Koukni na to: http://www.zbynekmlcoch.cz/info/anatomie_jak_fu...

evik73
8. dub 2011

@ismet díky za odkaz,to už jsem určitě taky někdy četla 😀 Mám snad nastudováno už všechno.Asi jsem se včera unáhlila,pže dneska je mi nějak divně.Bolesti na ms přestali,občas se mi udělá tak slabo,takže ještě věřím,že by to mohlo dopadnout.Testík určitě ještě udělám,jen nevím kdy,jestli zítra nebo v neděli anebo až v pondělí..... 😀
Ještě jsem se tě chtěla zeptat,jestli nechceš vzít v úterý na krev,ale jezdím už v 6.30,abych tam na 7.00 byla.

ismet
8. dub 2011

@evik73 No vidíš, to zní slibně! Hned, jak jsem viděla tu slaboučkou čárku, jsem si říkala, že včera a natož předevčírem by bylo na test brzy. Na Tvém místě bych to zkusila až co nejpozději, pokud Ti hormonální hladina roste pomaleji, tak by Tě další falešně negativní test mohl zbytečně stresovat.

Moc děkuju za nabídku svezení, pojedu s Tebou ráda. Já bych stejně touhle dobou vyjížděla autobusem, není to na mě brzy.

evik73
8. dub 2011

@ismet Tak fajn,na 6.30 přistavím kočár a frčíme na krev 😀 Malého bereš sebou,nebo bude doma s taťkou?

ismet
8. dub 2011

@evik73 Děkuju, Evíku, jsi moc hodná. Adresu Ti ještě napíšu.

luca77
8. dub 2011

@evik73 Ahoj,tak to je mi Evičko moc líto ☹ ,tohle je prostě boj 😒

luca77
8. dub 2011

@luksi Jé holky vy se máte,..takový kousek to máte do Motola,..my jezdíme z Benešovska cca.80km ☹

luca77
8. dub 2011

@luksi No parkování uvnitř areálu v Motole,to je jedno velké peklo,..na to,že je to nemocnice jako "kráva",tak těch parkovacích míst má hodně málo,to už víc máme my tady.A teď když jsme tam byli naposledy,tak tam upravovali a snad i trochu rozšiřovali takové to parkoviště tam,..jezdili jsme pořád dokola a přítel už z toho trochu šílel,nakonec jsme zaparkovali a nebylo to ani moc daleko.Jsem zvědavá až tam pojedeme toho 26.4. a to jsme objednaní na 10h,to bude blázinec 😒

luca77
8. dub 2011

@ismet Ahoj,no tak to je ale super zprávička,..Gratuluji ,..ale my se taky jednou dočkáme 😉 ,chce to čas.Takže druhý dítko vás vyšlo na kolik?

luca77
8. dub 2011

Tak jsem zase vyčetla léky na upravení menstruace Femigrad,ale asi se prozatím nebudu sama do ničeho pouštět,uvidím co řekne dr.Uhrová.