Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

luuca2
18. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak to funguje na Motole v Centu rerpoduční medicíny www.ivf-motol.cz přístup personálu, způsoby léčby atd.?
Máme to kousek od baráku, tak cestovnání tam by bylo absoludně bez problémů. Chci tam dneska volat a objednat přítele na spermiogram.
Díky za odpovědi 😉

ismet
9. dub 2011

@luca77 Ahoj Luco, děkuji za blahopřání, strašně si to užívám a pořád si na to nemůžu zvyknout. Také se vám to povede, tím jsem si jistá. Podle mě je to-po odstranění zdravotních problémů (imunita, sliznice atd.)- jen otázka času. Člověk musí věřit, že se to povede, třeba na pátý pokus, ale vyjde to, a nevzdávat to. Mně to teď vyšlo napotřetí a syn se povedl na čtvrtý pokus (3x IUI +1.IVF ).

Nativní cyklus bez hormonální stimulace stál 7500 Kč, což je snad nejnižší cena v ČR.

ismet
10. dub 2011

@evik73 Ahoj Evíku,jak se cítíš? Jaký jsi měla víkend? Budeš zítra testovat?

evik73
10. dub 2011

@ismet ahojky,jen na skok,mladá se opět učí,tak nemám net,zítra to snad bude lepší....test jsem zkoušela včera a opět nega,tak už na to kašlu a počkám do úterka nebo jestli dřív nedojde ms...
včera jsem byla s taťkou na výletě,vrátili jsme se až okolo 22.00 a dneska tady byla mamča,tak nějak na koníka nebyl čas 😉 Hezký večer 🙂

evik73
11. dub 2011

Pěkné ránko 🙂
tak jak jste si užívaly víkendík? 🙂

luksi
11. dub 2011

Dobré ranko

luksi
11. dub 2011

@luca77 ahojky,tak to je pravda, že když tam jeden na dopoledne tak se tam nedá zaparkovat,to my to necháváme mimo nemocnici a pak to dojdeme většinou 😉

evik73
11. dub 2011

Už jsem zase tady,musela jsem odjet něco pokoupit a stavila jsem se u švagruše na kávu 🙂 Tak jak se všechny máte,co děláte? 😀 Mně dneska zase bolí břicho,takže to vidím tak,že se chystá ms 😝
@ismet tak ten zítřek ráno platí?

luca77
11. dub 2011

Ahoj holky,my jsme měli celkem příjemný víkend,..v sobotu po obědě jsme jeli ke známým(káva,zmrzlinový pohár,buchta) 😉,večer jsme šli posedět s přáteli a v neděli jsme jeli po obědě na moto výlet s přáteli a domů jsme dorazili asi před osmou večer 😉.Já jedu zítra na kontrolu se štítnou žlázou,tak jsem zvědavá,co mi dr.řekne,jaké budou výsledky z krve. 😒 Jestli mi třeba zase nezvýší dávku léků.Bude se mě jako vždy ptát,jak to mám s gravitací,to je po každé 😉,tak mu odpovím,jako vždy "Stále nic" 🙂

luca77
11. dub 2011

@ismet Ahoj,to je hezký,že ti to vyšlo ještě v tomto roce,co? 😉 Píšeš odstranění zdrav.problémů(imunita,sliznice),doufám,že se to léčí lékama a né žádná operace? 😒 Jen si ten tvůj "stav" užívej 😉

luca77
11. dub 2011

@luksi Ahoj,takže auto necháváte někde pod nemocnicí?Jezdíme do Motola i s mámou na kontrolu,tak jsme to dřív nechávali dole pod nemocnicí a pak jsme to došli.

luksi
11. dub 2011

Tak já byla dneska na ultrazvuku ráno a vyfasovala další dvě injekce a ve čtvrtek odpoledne na IUI 🙂 tak jsem zvědavá a dneska dokonce dělala ultrazvuk pani Dr.Uhrová 🙂

luksi
11. dub 2011

@luca77 jojo také necháváme auto tam dole asi jako to necháváte vy ,tam se pokaždé nějaké místo najde 🙂

ismet
11. dub 2011

@evik73 Ahoj Evíku, omlouvám se, že se ozýváým až teď, nefungoval nám počítač a manža ho zpravil až teď. Moc mě mrzí, že ti to tentokrát nevyšlo. Zkusíš to zase za měsíc a šance bude větší. A za rok se budeme scházet v naší cukrárně a povídat si o miminkovských starostech. Ještě jednou děkuji za nabídku svezení, ale dneska jedeme do Prahy k tchýni, takže pojedu autobusem. Zítra si popovídáme. Zatím pa.)ú

evik73
11. dub 2011

@ismet ahojky,mně taky dneska strašně blbnul počítač,nemohla jsem se vůbec na koníka dostat a odpoledne jsme byli venku.Tak se možná uvidíme v Motole.....

evik73
12. dub 2011

Ahoj holky,je tady nějak mrtvo...
tak dle předpokladů krev negativní ☹ No co se dá dělat,život jde dál.Snad aspoň vy budete mít více štěstí a zadaří se 😉 Zkusíme ještě jeden Nativ a pak už vážně konec.....na ty neúspěchy už nějak nemám sílu.Takže jdu do poradny 9.5. a v květnu to tedy ještě jednou a naposledy podstoupíme.
Tak vám přeji hezký zbytek dne 😉

@ismet a co ty?Jaká byla hodnota HCG?Určitě pěkná,tak ať se vše vyvíjí jak má 😉 V kolik jsi byla ráno?

ismet
12. dub 2011

Ahoj holky, tak jsem si čtyři dny pobyla mezi těhulkami, bylo to super, ale dneska mě rozbor krve vrátil zpátky sem mezi snažilky. Myslela jsem si, že je to víceméně formalita, když jsem měla už v pátek pozitivní test, takže byl docela šok, když jsem volala pro výsledky a sestra mi řekla, že byl test negativní. Ne tedy úplně, mám HCG 10, ale průměrná hodnota 32.DC, což mám dnes, je 350. Takže chvíli jsem těhotná byla, ale pak se něco stalo a embryjko se přestalo vyvíjet.

Musím říct, že nejsem tak zklamaná jako při minulých dvou pokusech, už jsem si na ty neúspěchy tak nějak zvykla, spíš přemýšlím, co je u nás špatně, proč se ve mně ta embryjka nechtějí usadit. Říkám si, jestli nemáme nějakou genetickou vadu nebo jesti prostě s manželem nejdeme dohromady-říká se, že někteří lidé nepočnou dítě spolu, ale s jiným partnerem pak ano. Ale na druhou stranu máme zdravého chlapečka, jednou se to už povedlo. Takže to snad opravdu je jen o pravděpodobnosti a čím víckrát to podstoupíme, tím pravděpodobnější je, že opravdu otěhotním.

luksi
13. dub 2011

Dobré ranko holky,jakpak se dneska máte 🙂

evik73
13. dub 2011

@ismet holka co to čtu?To snad ani není možné,vždyť to vypadalo tak dobře ☹ Strašně moc mě to mrzí,moc jsem ti přála,že to vyšlo aspoň tobě ach jo 😒 Myslím si,že nemáte žádný problém,když máte chlapečka,je to prostě o správném čase a ten teď bohužel nebyl.Tak jak dál,půjdete na to IVF?
Jinak mně už se mrcha rozjela,včera jak jsem se dozvěděla ortel,tak to začalo,jakoby mi tělo ještě dávalo naději na úspěch,pže jsem jen slabě špinila a pak to přišlo.....
@luksi dobré ránko a co ty?Už se to blíží že?Třeba ty budeš mít štěstí a IUI vyjde 😉

luksi
13. dub 2011

@evik73 Ano už se mi to blíží,zítra odpol jdu na IUI ,ale myslím si že to štěstí asi moc nebude ,ale co uvidíme třeba se zadaří 😉 Potom jdeme 26.dubna na kontrolní odběry do Podolí na imunitu a pak s výsledkama k dr.Uhrové,tak jsem zvědavá co dál vymyslíme.Ale asi IVF

evik73
13. dub 2011

@luksi Tak zítra držím pěsti o sto šest 🙂 Koukám,že spíš počítáš s neúspěchem,ale třeba právě proto to vyjde.

luksi
13. dub 2011

@evik73 ano spíš s neúspěchem počítám ,bude to už druhá IUI a statistika není moc příznivá 😉 a co ty jak se dneska máš ?

evik73
13. dub 2011

@luksi no jo statistiky ☹ Oni i ty Nativní cykly mají mizivou úspěšnost,ale pokud už nemáš pokus na pojišťovnu a jsi samoplátce,tak 26 000 za IVF je docela dost pro nás,takže ještě dáme dohromady těch 7500 na Nativ no....mohli by to pozměnit a těch pokusů dát třeba 5 a nebo to dotovat vůbec dokud se nezadaří....feťáky podporujou a my si musíme všechno platit!!!!!!!!!!!!!!
Je mi celkem dobře,včera jsme si s taťkou dali vínko,pročistili hlavy,teď jdu vařit segedínský gulášek s knedlíčkem až si dopiju kávičku 😉

luksi
13. dub 2011

@evik73 to je pravda ,že by mohli pojišťovny přispívat i dál, než se to povede. Vem si kolik párů má v dnešní době s tím aby mělo mimčo problémy. A feťáci dostanou všechno bez problémů.... 😠 😠
To je dobře, že jste si pročistili hlavu a odreagovali jste se 😉
Jé tak to budete mít pochoutku,segedín je nejlepší druhý den jak je odleželý 🙂

evik73
13. dub 2011

@luksi taky ho máme rádi,hlavně manžel teda,ten ho klidně může jíst celý týden 😀 Já moc nemusím knedlíky,jenže k tomu nic jiného nejde.A začnu zase cvičit jsem se rozhodla,člověk tak zlenivý,když si myslí,že je těhu....dneska odpo skočím na stroje a dám si do těla 😀 😀 S věkem se ten tuk tak rychle ukládá,to snad ani není možný 😀 😀 😀
Tak valím vařit,zatím pa. 😉

luksi
13. dub 2011

@evik73 To víš chlapi mají takové omáčky rádi 😉 tak to s tím tělocvikem moc nepřeháněj ať si nic neuděláš a nenatáhneš 🙂
zatím paa 🙂

ismet
13. dub 2011

@evik73 Ahoj Evíku, mně také hned, co mi sestra řekla tu jobovku, začalo bolet břicho a večer jsem začala špinit. To je neuvěřitelné, jak tyhle věci ovlivňuje psychika! Tenhle měsíc bych chtěla jít na poslední pokus IVF, jsme tak domluvené s Dr. Uhrovou, tak doufám, že to platí. A pokud by ani to nevyšlo, tak budu zkoušet další nativy, nechci to vzdát.

luca77
13. dub 2011

@ismet Ahoj,já nevěřím vlastním očím,nejdřív vidím,..že máš zase stav "snaží se",říkám,to je nějaká blbost a ted čtu ☹ ,tak to je mi moc líto.Koukám,že když se objeví //,tak stejně ještě pořád není vyhráno,to je děs! Co je to dnes az dobu 😒 .

evik73
13. dub 2011

@ismet To je dobře,že máš jasno a budeš zkoušet dál,dokud to nevyjde,já už jen ten poslední pokus.....možná 😀
Ta psychika je opravdu neuvěřitelná,tak u tebe to taky tak působí...zajímavé 😅 A jdeš do poradny se domluvit,nebo už jste to s dr.Uhrovou vyřešily a víš kdy začneš.Já to budu mít jen tak tak,pže mě objednala sestra na 9.5. a to akorát dostanu ms a chtěla bych to zase s tou minimální stimulací a tam se zobou léky od 2 DC.
@luca77 ahoj Lucko,jj jsou to věci a život je někdy fakt velká ku...!Ale zase je lepší nic hned na začátku,než co jsem v srpnu prožila já.Ukončení těhu z důvodu VVV ve 23tt.To už je záhul na psychiku.......tak jsem si říkala,tolik utrpení už jsem zažila,tak teď to vyjde až do konce a zase kulový ☹ V tomhle je život strašně nespravedlivý 🙄

luca77
13. dub 2011

Holky o tom,jestli nativ nebo klasické IVF ,IUI to nám doporučí dr.Uhrová nebo je to na našem výběru? Ty názvy KET,ET,nativ z toho jsem hotová,vím,že už jsem tady o tom četla,ale stejně mi to pak vypadne z hlavy,nejsem v těchto názvech ještě zaběhlá 🙂 .Já když jsem byla na svém prvním IUI v Pronatalu,tak jsem nebyla moc přesvědčená,že se to povede a měla jsem pravdu. 😉 Komu by se chtělo dávat 26.000,- za IVF nikomu a ještě když tam není ta 100% jistota ☹ IVF fakt asi v nejhorším případě! Třeba nám dr.Uhrová taky nejdřív doporučí nativ,tam se to pohybuje okolo cca 8.000,-Kč? Nativ se také provádí v narkoze? Co je to nativ?Jsem trouba,tak se ptám 😉

luca77
13. dub 2011

@evik73 Ahoj Evi,no tak to je taky smutný ukončení těhu ve 23tt,to je skoro na mašli,ne? ☹ Prostě nikdy ještě není vyhráno,když už se to povede. A jaký byl důvod,moc tomu nerozumím (VVV)... já jsem byla včera na kontrole se štítnou žlázou a dr.říkal,že mám krev excelentní 😉 (tak aspoň něco 🙂 , nechal mi léky,které užívám a za rok naviděnou,pokud teda neotěhotním,to bych tam šla ,až bych do ruky dostala těhu průkajdu,tak doufám,že už se tam dostanu dřív,než za ten rok. 😒