Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

luuca2
18. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak to funguje na Motole v Centu rerpoduční medicíny www.ivf-motol.cz přístup personálu, způsoby léčby atd.?
Máme to kousek od baráku, tak cestovnání tam by bylo absoludně bez problémů. Chci tam dneska volat a objednat přítele na spermiogram.
Díky za odpovědi 😉

ifet
2. pro 2012

Tak jsem si dneska vyzvedla leky na tu minimalku...a zustala jsem pekne cumet...za ten Synarel a Merional jsem doplacela 4000B-) sila...

leny11
6. pro 2012

Ahoj , kdy začánáš tu minimálku?To je docela dost já mívala jen merional a platila jsem tak kolem 2000,-kč.Tak přeju ať se to povede.

ifet
6. pro 2012

Ahoj Leny, nakonec jsem se rozhodla, že jdu ještě jednou do uplnýho nativu, protože jsem to dostala v úterý a sestřičky mi řekly, že mi nezaručí, že se to zvládne...že všechno záleží na tom, jak porostou vajíčka...tak jsem šla jen do nativu...příští pátek jdu na kontrolu...minule jsem ve folikulu neměla vajíčko, tak alespoň uvidím, co jde z druhýho vaječníku...doufám, že tam bude...
Tak já nevím, jestli třebas nemám nějakou dávku, která by stačila na dvě minimálky...nevím no...a ten synarel k tomu ještě...no uvidíme...ale to nechám až na leden...
Co ty vůbec, jak jsi na tom?

wecurka
7. pro 2012

Ahojky holky ukázka jak krásný miminka umí v Motole 😀 😉 Naše štěstí Kubíček 26.11.2012 3280g a 51cm

ifet
7. pro 2012

Páni...Wecurko moc vam gratuluju...výstavní kousek🙂
A to je prdolka z IVF nebo z nativu?

wecurka
9. pro 2012

@ifet "jen" z IUI 🙂 děkujeme 🙂

leny11
9. pro 2012

Ahoj ifet, aha tak to budeš mít jen tak tak před tim než budou končit.Já jdu zítra na 3 UTZ, zaatim tam jsou 2 folíky ,tak jsem zvědavá, ale nejak mi neroste sliznice.Moc ti budu držet palce, ať se vajíčko urodí 🙂 .Dám vědět jak jsem dopadla.
Jinak wecurko, gratuluji ke Kubíčkovi , je to fešák.

ifet
9. pro 2012

Ahoj Leny, jojo bude to jen tak tak...ale jestli to půjde jako obvykle, tak to stihnu...jen aby v něm něco bylo...jak to, že jdeš už na 3UTZ, já byla minule jen na jednom...a ty máš minimálku, že máš 2 folíky? Já mám bez stimulace jen jeden vždycky, jen doufam, že ne vždycky bude prázdnej...zítra na tebe budu myslet, tak dej pak vědět, jak to s tebou vypadá..

ifet
9. pro 2012

wecurko, tak to je super, že to vyšlo z IUI, to bych si taky přála...🙂

wecurka
10. pro 2012

holky mooooc děkujeme 🙂

ifet
10. pro 2012

Leny, tak copak, jak jsi dopadla na UTZ??? Doufám, že dobře🙂

leny11
11. pro 2012

Ahoj, na UTZ jsem dopadla dobře dozrál mi jeden folík, ale bohužel tam nebylo vajíčko ☹ .Pro zatim další nativ neplánujeme a zvažujeme, že půjdeme do Sanusu na darované embryo a podáme žádost o adopci.Přece jenom 11 pokusů o těhonství a neúspěch je už dost , a po tom co to zdraží, tak už je lepší jít do toho darovaného.Dej mi vědět jak jsi dopadla.

ifet
12. pro 2012

ahoj Leny, že musím být sprostá...kurva, co to je za smůlu...ze tří folíků není žádnej...to je krize...je mi to moc líto... ☹ a kolik stojí v Sanusu darované embryo? Já sice nemám za sebou tolik pokusů jako ty, ale už mě to taky nebaví...

ifet
14. pro 2012

pěkně pokračuju v sérii zmařených nativů...1.Nativ - odběr folikulu bez vajíčka...dneska UTZ na 2. Nativ - bez dominantního folikulu...to je fakt paráda...tak že v lednu 3. Nativ s minimálkou...tak snad už to bude lepší...uvidíme...

luksi
27. pro 2012

wecurka Gratuluji ke krásnému kloučkovi 🙂 my máme z motola malou slečnu tedy už roční na štědrý den a také je z IUI 🙂

leny11
2. led 2013

@ifet Ahoj tak, to držim palce při tý minimálce.Jinak v Sanusu stojí darovaný embryo zatím 18.800,-kč, jestli teda nezdraží.Probírali jsme to doma a manžel už nechce jít do nativu, ty šance jsou pro nás čím dál horší, ze začátku jsem měla vajíčka, teď buď prasknul folík nebo nebylo vajucho, jednou vajíčko oplodnily 2 spermie ☹ .Já bych ještě jeden nativ chtěla, kdyby se zadařilo tak by to bylo naše.S darovaným embryem sice budu možná těhotná, ale bude to pořád cizí a to mi trochu vadí.

ifet
4. led 2013

Tak dneska zacinam minimalku se Synarelem a Merionalem,tak jsem na to zvedava,jak to pujde😉 snad uz se konecne zadari😉
Co vy holky, jdete do toho taky nekdo ted zas hned v lednu?

kive76
4. led 2013

@ifet ahojky, u nás krátký protol - dneska poslední píchání 9.den , píchala jsem si fostimor, a ted poslední tři dni k tomu ještě cetrotide..nebo tak nějak se to jmenujea v sobotu pregnyl......a v pondělí odběr vajíček...jedno bude určitě..a pak se uvidí jestli ještě nějaký bude....

ifet
4. led 2013

@kive76 ahoj...ty mas taky minimalku,nebo normalni ivf? Ja to mam zatim na pet dni,pak UTZ a pak se uvidi,co dal...ve stredu tam jedu na kontrolu...
A to mas jeden folik,ze pises,ze bude jedno vajo?Urco jich bude vic...

kive76
4. led 2013

@ifet ivfko...zatím jeden folík přiměřený výšky, aby se z toho mohlo odsát vajíčko...má to bejt na 16mm...a pak do pondělka asi dva dorostou, ale to se uvidí až v to pondělí jak to bude vypadat...

ifet
4. led 2013

@kive76 tak to ti moc drzim palce,aby to vyslo a jeste dorostly😉 a nevis do kolika foliku odebiraj bez narkozy?

kive76
5. led 2013

@ifet tak ted čtu , že né od 16mm, ale že by folikul měl být od 18mm....tak to ... už určitě mám když jsem v pátek měla 17,5cm...tohle jsem ted našla na netu..Při ultrazvukové folikulometrii hodnotíme velikost a růst folikulů. V nestimulovaném cyklu můžeme dominantní folikul detekovat již kolem 9. dne cyklu, kdy měří kolem 10 mm. Jeho růst probíhá lineárně, kolem 2 mm za den. Dosáhne-li 14-16 mm, lze poměrně spolehlivě stanovit datum předpokládané ovulace, neboť folikul praská při 18-22 mm. Toho využíváme při časování postkoitálního testu, autologní inseminace či transferu rozmražených embryí.

kive76
7. led 2013

tak jsem dneska byla na odběru vajíček a 4 vajíčka...a zítra zavolaj, co jak dál....jo jinak mají nový ceník v Motole

ifet
7. led 2013

@kive76 no tak super...to je parádní úrodička...doufám, že mi tam taky něco roste...

kive76
8. led 2013

@ifet určitě...ted mi volali, že 3 jsou oplodněný....a že nám ještě ve středu, nebo ve čtvrtek dají vědět, jak to vypadá, a kdy na ET

ifet
8. led 2013

@kive76 no skvely...a mate prodlouzenou kultivaci? Cim si stimulovala? Ja jdu zitra na ultrazvuk...

kive76
8. led 2013

@ifet asi ta prodloužená bude...fostimonem, a pak poslední 3 dni cetrotide....10 dní pak v sobotu pregnyl

ifet
8. led 2013

@kive76 ale tys mela klasicky ivf nebo taky minimalku? Jsem zvedava,co bude zitra,protoze ja jsem mela vzdycky jen cetrotid jeden den a ne treba tri...on pomaha zrani vajicek nebo cemu nevis?

kive76
9. led 2013

@ifet ivf cetrotide myslím, že pomáhá k tomu zrání.....

kive76
9. led 2013

@ifet jinak držím palečky.. 🙂