Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

luuca2
18. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak to funguje na Motole v Centu rerpoduční medicíny www.ivf-motol.cz přístup personálu, způsoby léčby atd.?
Máme to kousek od baráku, tak cestovnání tam by bylo absoludně bez problémů. Chci tam dneska volat a objednat přítele na spermiogram.
Díky za odpovědi 😉

kive76
21. led 2013

@ifet ahojky, ted jdu ráno na kontrolu k doktorce, a pak si koupím ten testík...

ifet
21. led 2013

@kive76 tak ti drzim moc palce...

kive76
23. led 2013

tak bohužel na testíku jen jedna čárka ☹

ifet
23. led 2013

@kive76 ach jo...to je bida...to jsem si nechtela precist,takovou spatnou zpravu...☹
Drz se...a co bude dal,mate mrazaky?

kive76
23. led 2013

@ifet taky se mi to nechtělo psát,zejtra jdu ještě na krev..protože jsem to ještě nedostala..a to jsem to měla mít 21.ledna, co kdyby náhodou z krve se to ještě potvrdilo....známá říkala, že . těhotenství měla na těhotenském testu prokázáno až za 3 týdny.....mrazáčky nemáme.. a co bude dál? asi dáme pauzičku...a pak na poslední IVF ještě třeba v březnu....anebo jsem koukala, že v tom IVF CUBE hledají neplodné páry do studií...tak tam kdyžtak zavolám jestli ještě mají volno...

ifet
23. led 2013

@kive76 no tak vidis,nadeje umira posledni...taky mam kamosku a ta to mela na testu az ve tretim mesici...
No v Cube jsem byla vloni...chtela jsem do studie,i me vybrali,ale nakonec jsem do toho nesla...
A tohle bylo druhy ivf?

kive76
23. led 2013

@ifet jojo druhý s dvěma embryjkama...

luca77
23. led 2013

Ahoj holky, nějak nestíhám, tak píšu až dnes! V pondělí jsem byla na UZ dokonce třetí 😉 to se mi ještě nestalo! Byla jsem tam před 7:15h, říkám sestře, že si jdu dát kafe, říkala, že v pohodě, že stačí, když přijdu v osum a že ještě nevědí, zda tam bude paní dr. nebo pan dr.! No přišel dr.Hynek , u něj jsem tedy byla poprvé,ale dobrý, zdá se, že je takovej podrobnej. Docela tam ve mě dlouho šťoural 😉 Sliznice 6,7mm, klesá...v pátek jsem měla 7mm. Říkal, jestli chci přijet ještě ve čtvrtek na UZ nebo počkat na další cyklus a že bych při dalším cyklu brala Estrofem. Tak jsem řekla, že radši počkám na další cyklus.Říkal, že je potřeba aspoň 8-9mm,aby byla sliznice. Přijde mi, že si ze mně snad dělaj prdel, Uhrová mi nejdřív řekne, že to zkusíme bez Estrofemu, že mám výsledky dobrý a že bych měla i ovulovat (to je taky zvláštní, když mám anovulační cykly), dr. Hynek mi v pondělí řekl, že to nevypadá ani na ovulaci! Takže u mně tak 😒

ifet
23. led 2013

@kive76 hmm...moje je tohle uz treti...☹ a tys mela PK?

luca77
23. led 2013

@kive76 Ahoj, není ještě brzy na testování??? Já když jsem si tehdy volala a objednávala se na krev a říkala jsem sestře, že mám test negativní, tak mi říkala, no tyhle testy, že můžou někdy ukazovat falešně, že je nejlepší si počkat až na krev. Já až budu mít po KETu, tak si asi počkám až na tu krev! Neházej ještě flintu do žita 😉

ifet
23. led 2013

@luca77 no tak to je taky moc pekny teda...to jsou zpravy pri dnesku...tak ze cekacka dalsi mesic...prijde mi,ze posledni tri a pul roku jen cekam mesic od mesice,kdy se stane zazrak...

luca77
23. led 2013

@kive76 nebo už je to dva týdny po ET???

luca77
23. led 2013

@ifet no, tak to já čekám 4roky a 2měs. asi až se stane nějaký zázrak! Jo jo, další měsíc čekání! 😉 Říká se, kdo si počká, ten se dočká....ne? 🙂 Jen nevím, jak mě to bude ještě dlouho bavit.

ifet
23. led 2013

@luca77 me uz to taky nebavi...ale taky mi nic jinyho nezbyva...tak ze musim zatnout zuby a trpet to,dokud to nevyjde...😉

kive76
23. led 2013

@luca77 ET byl 11. ledna, 13.den jsem si dělala testík.....

kive76
23. led 2013

@luca77 no zítra jdu na tu krev...a pak během dne si mám volat ohledně výsledků, tak záleží na tý krvi...a pak uvidíme, co jak dál dle výsledku , taky už zkoušíme dlouho....přes 4 roky ..

luca77
23. led 2013

@kive76 nepočítá se den, kdy jsi byla na ET, takže dnes je to 12. den! To jdeš docela brzy na krev, já byla na krvi až 17.den. Na ET jsem byla 24.11. a 11.12.12 jsem byla na krvi.

kive76
23. led 2013

@luca77 no mě to napsali do zprávy po embryotransferu ,, že 24. ledna , než jsem odešla domů..

kive76
23. led 2013

@ifet PK jsem neměla...i když já teda přesně nevím...říkala mi, že ho nebudu platit...odběr vajíček byl v pondělí , a v pátek jsem šla na embryotransfer...

ifet
23. led 2013

@kive76 tak tos mela asi neco mezi...protoze ja PK nemela a Opu jsem mela v pondeli a Et ve ctvrtek...a jaky si mela embrya,to uz byli morulky nebo?Ja PK vlastne nikdy nemela..

kive76
23. led 2013

@ifet já nevím..to mi neřekla, jaký ty embrya byli.....jen, že se dobře vyvíjej...

ifet
23. led 2013

@kive76 aha...tak to jo...mě řekli, že byli sedmibuněčný...
No jo...je to krize...co k tomu říct...mě to po minulým zklamání trvalo dva roky, než jsem si řekla, že do toho půjdu znova...

kive76
24. led 2013

@ifet tak bohužel 😢

ifet
24. led 2013

@kive76 ach jo...je mi to strašně líto...buď silná holka...a teď něco pozitivního🙂 kdy jdeš k Uhrovce na další konzultaci, co a jak dál???

kive76
24. led 2013

@ifet 1. března...chtěla jsem si dát měsíční pauzičku...pujdem do toho 3. IVF...

kive76
24. led 2013

@ifet no ted na měsíc si koupím permici do fitka..a zkusím aspon trošku zhubnout, at pak případně tloustnu z míň...mám 89 kg..brala jsem od března do ted kortikoidy - kvůli alergiiím na spermie... původní váha 76 kg..

ifet
24. led 2013

@kive76 no tak super...do března to uteče jak voda...
No a fitko...to bych taky potřebovala, i když já se pořád docela držím...po půlročním užívání Prednisonu, jsem naštěstí nepřibrala ani deko, jen jsem trochu rozkydala na břiše a stehnech...celulitida to jistí🙂 já mám 63 kg, ale taky měřím jen 165cm, tak že taky nejsem žádnej drobek🙂

kive76
24. led 2013

@ifet já bych brala zas těch 76 i 80 je o.k...no uvidíme...tak mám na to tak ty dva měsíce...únor , březen, aspon budu myslet na něco jinýho..když mimča nám nejdou

ifet
24. led 2013

@kive76 to v pohodě zhubneš a navíc bude jaro a miminka půjdou plodít skoro sami🙂 já už se tak těším na jaro...miluju sluníčko, opalování a když můžu být venku...jak voní vzduch a tak...zima mám ráda spíš na lyžích🙂

luca77
24. led 2013

@kive76 ach jo, to je tedy smůla! ☹ Hold jsme neměly to štěstí ! Drž se!