Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

luuca2
18. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak to funguje na Motole v Centu rerpoduční medicíny www.ivf-motol.cz přístup personálu, způsoby léčby atd.?
Máme to kousek od baráku, tak cestovnání tam by bylo absoludně bez problémů. Chci tam dneska volat a objednat přítele na spermiogram.
Díky za odpovědi 😉

kive76
24. led 2013

@luca77 ty se taky drž! no holt napotřetí v dubnu, nebo květnu

ifet
27. led 2013

@kive76 ahoj Kive, tak já jsem dneska 10.DC a začala jsem spinit...no na kalhotkach bych si toho nevšimla, jen při zavádění utrogestanu...tak jsem zkusila tt a ten je negativní...tak že je to asi taky v prdeli... ☹

kive76
27. led 2013

@ifet a kdy máš jít na krev? vydrž...mě říkala sestřička ,že někdy ten test ukáže negativnost, ale z krve je to ok...a že je lepší testík dělat až kolem 14.dne po ET...

evi80
27. led 2013

@ifet ahoj, ja som dnes tiež 13.den po KET, takže 18.den, lebo transfer som mala 5.den, a dnes som začala slabučko špinit...

ifet
27. led 2013

@kive76 no normálně bych s tím testem počkala...ani jsem si ho nechtěla dělat, ale to splnění mé k tomu přinutilo...no já beru utros i normálně na srovnání cyklu a MS vždycky dostanu i přes jeho užívání a rovnou krev, žádný spineni...tak nevím, ale nechci si zbytečně něco nalhavat....ale jak je možný, že tu maj holky pozitivní testy už od 9.dpo?

ifet
27. led 2013

@kive76 jinak spineni zůstalo....zatím...se modlim...

ifet
27. led 2013

@evi80 no tak to jsme na tom podobně...já jsem vystresla jak pes...a jak spinis? Já bych to ani nepoznala, kdybych nezavadela utros....

evi80
27. led 2013

@ifet možem sa ta spýtat prosím kolkáty den si po trasféru?

evi80
27. led 2013

@ifet len uplne slabulinko ked som sa s mokrým obruskom utrela, také miniatune cievky, ale tiež nie vždy, len brucho ma bolí akoby som mala menzes...Písali mi holky, že niektoré dievčatá špinia celé tehotensvo, len mne to už 3x nevyšlo, tak sa bojím pri každom príznaku...

ifet
27. led 2013

@evi80 jsem 10.den po et a zavadeli mi 2 sedmibunecne embrya...no me už et taky jednou nevyšel, u dalšího ivf jsme se k et ani nedostali...
Taky mám strach...
A co tvůj test, dělala sis ho? A co a kolik zavadeli tobě?

evi80
27. led 2013

@ifet mne zavádli len jedno, pretože mi doktorka nedoporučila viac - mám cukrovku. Mala som len jeden ivf, hyperstimuláciu, takže máme ešte 3 zamrazené. Et nevyšlo a toto je 1. KET. Test som nerobila, lebo pred tým ked som 2x bola tehotná -prirodzene, ale potratila som, tak v obidvoch prípadoch mi test ukázal // až po dvoch týždnoch meškania meštruácie... preto si myslím, že robit si test je ešte skoro...V utorok idem na krv, tak sa už uvidí...

ifet
27. led 2013

@evi80 aha...tak to je pěkný...já jdu na test ve čtvrtek...to ti vezmou jen krev na hcg, ne?
No to máš dobrý, že máš mrazaky...já měla vždycky min vajíček...ale teď i z ivf jen s minimalni stimulaci jsem jich měla pět...no ale zavedli dvě embrya...dalsi dvě kultivovali dal, ale nebyli prý kvalitní na zamrazeni...
A jak to, že podstupujes ivf, když si otehotnela přirozeně?
Tak tos měla na transfer blastocysty?

evi80
27. led 2013

@ifet ano mala som blastocisty
Pretože som potratila vždy, zistili mi potom zvýšenu BI, beriem Prednison, a u manžela tiež to nebolo dokonalé, takže jeho špermie tiež najprv očistili pred oplodnením vajíček. Budem sa modlit, aby ti to vyšlo tento x, -mám jednu známu, im to vyšlo na posledný pokus...nevzdávaj to

ifet
27. led 2013

@evi80 aha...tak to přesně stejný zjistili i mé...navíc i alergii na sperma...jsem taky přeléčena jako ty...taky beru Prednison....a manzel má špatný spermio...taky se modlim a budu i za tebe, snad nám to pomůže...
A jak jsi spokojena v Motole? Já jo....předtím jsem byla v Gennetu v Liberci a tam to bylo o prachach jen....

evi80
27. led 2013

@ifet som spokojná, bývam v Prahe 3roky, ale si myslím, že hned na prvý krát som našla to najlepšie stredisko snád. Dotori su profíci, verím im. Sestričky ako ktoré, ale si myslím, že niektoré nepríjemnosti sposobí medzi nami len jazyková bariera 😀 Inde som nebola, ale ani necítim potrebu, aby som to skušala. Mala som ponku na IVF z Gynem, z Kobylis, pretože som tam mala gynekologa, ale tlačil na mna, nechcel mi predpisovat Prednison, vraj to j drahé...tam to bolo tiež len o peniazoch...

ifet
27. led 2013

@evi80 jo jo...taky jsem tam spokojenejsi....věřím jim🙂

evi80
27. led 2013

@ifet mne pri ET,ked som začala špinit, tak mi dr. uhrová doporučila, aby som striktne ležala a chcela mi zvýšit utrogestan -volali sme jej

ifet
27. led 2013

@evi80 já ji zavolám zítra...no už zase spinim...teď už vic do cervena☹

evi80
28. led 2013

moja, ach je mi to luto... Ako sa máš teraz?

ifet
28. led 2013

@evi80 tak je to potvrzeny...těhotná nejsem...už jsem byla i v Motole a vyfasovala jsem dalsi léky na dalsi ivf nativ s minimalkou na březen...a jak se máš ty?

kive76
28. led 2013

@ifet ahojky to je mi líto, takže hned při této menzes začínáš s dalším IVF? to já si dávám měsíc pauzu,a pak začátkem března jdu do motola se dohodnout, co dál.... docela mě to vzalo, že se neudrželo aspon jedno embryjko....

ifet
28. led 2013

@kive76 nene...teď nic a půjdu do toho až za měsíc s tebou 🙂 vychází to, že bych měla začít stimulovat někdy kolem 26.2....Uhrovka říkala, že při nativu s minimalkou měsíc pauzy stačí 🙂 naštěstí...já jsem tam jela dneska kvůli tomu hcg, tak jsem se zrovna dohodla s Uhrovkou na všem, abych tam už nemusela...byla jsem rada...jen jsem zas vyplazla, teda spíš manžel vytasil, 5500 za léky 😝

evi80
28. led 2013

@ifet je mi to strašne luto! ja som po 1. nepodarenom ET tiež čakala 1mesiac, lebo sme nevošli do termínu. Mne brucho bolí, ale už nešpiním, no nemusí to nič znamenat, ja už neverím, len ked pojdem na krv zajtra...a potom sa uvidí...

ifet
28. led 2013

@evi80 tak ti budu moc držet na zítra palce, ať ti krev dobře dopadne...přestala si spinit, to je super znamení 🙂

kive76
28. led 2013

@ifet to je teda pálka...

kive76
28. led 2013

@evi80 též držím palečky 🙂

evi80
28. led 2013

@kive76 dakujem 😵

ifet
29. led 2013

@evi80 ahoj...tak co krev, jak si dopadla? Doufám, že dobře... 🙂

evi80
30. led 2013

@ifet nie, krv negatívna... 😢

kive76
30. led 2013

@evi80 ahojky, to je mi líto ☹ to nám to v tom Motole ted nějak nejde.... ☹