Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

luuca2
18. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak to funguje na Motole v Centu rerpoduční medicíny www.ivf-motol.cz přístup personálu, způsoby léčby atd.?
Máme to kousek od baráku, tak cestovnání tam by bylo absoludně bez problémů. Chci tam dneska volat a objednat přítele na spermiogram.
Díky za odpovědi 😉

evik73
3. kvě 2011

@luksi počkej počkej,jakou fotku?Myslíš do profilu?Žádnou tam nevidím 😎 No a paní zubařka si vždycky něco najde,ale zase je šikovná a dělá téměř bezbolestně 😀 Dá se to vydržet....

evik73
3. kvě 2011

Já musím dneska požádat dcerku,aby mně vyblejskla a nějakou vám sem šoupnu....ale varuju dopředu 😀

luksi
3. kvě 2011

@evik73 měla by být v albu 😲 tedy myslím,jsem ji tam ráno dávala 😀 tak se nelekni ale je asi rok stará 😒 ted jsem víc oplácaná ☹
to požádej abych věděla jak vypadáš a našla si Tě v Motole 😀

evik73
3. kvě 2011

@luksi jo ták,stejně chceš být jako inkognito,když si jí nešoupneš do profilu 😀 Jdu tě tedy očíhnout 😉

luksi
3. kvě 2011

@evik73 jsem ráda že se mi povedla dát do alba 😀 😀

evik73
3. kvě 2011

@luksi super,tak jsem tě očíhla,uložila do paměti,abych tě v Motole někdy nepřehlídla jako Lucku 😀

luksi
3. kvě 2011

@evik73 tka a teďko ty honem honem nechat se vyfotit abych se mohla také kouknout 😉 🙂 a co jak se připravuje maturantka?

evik73
3. kvě 2011

@luksi jednu jsem ti dala taky do alba,je u Báry.....ale do profilu musím pořídit něco nového 😀 Jinak maturantka se učí a učí a už má v hlavě z toho guláš 😝 Dneska to zatáhla,ani nejde do školy,zn ámky už mají uzavřené,tak se bude zase učit....vůbec jí to nezávidím,vzpomínám na ty nervy,co jsem prožívala já a teď to snad bude ještě horší 😖
Jinak i já na té fotce mám o pár kilo míň než teď a už tam je to děs,tak si to schválně představ,jaká jsem teď kočka..... 😀 😀

luksi
3. kvě 2011

@evik73 Teda ty jsi kočkááááááááááááááááááááááááááááá 🙂 😉 tiše závidím 🤐
tak to je mi jasné, že to jsou nervy, ale tím,že se učí to určitě zvládne i když teďko je to složitější než do bývalo dřív. A zase ať to moc nepřehání s učivem. Honzi synovec dělá zítra praktické maturity tak jsem zvědavá jak dopadne...

evik73
3. kvě 2011

@luksi noooo to jo teda,měla by jsi mě vidět teď,když jsem si ještě nefoukala hlavu,mám pěknýho kokrháče 😀 😀 Tak vy máte taky maturanta 🙂 A co dělá za školu?Bára má praktickou příští týden ve čtvrtek,12.5. na taťkový narozeniny 🙂 tak snad bude dobrý dárek 😉

luksi
3. kvě 2011

@evik73 no tak kokrháč je pěkný 😉 😀 to já vypadám po ránu jak čarodějka 😀 jojo sice jen synovce ale máme .Dělá průmyslovku v Ječné ulici v Praze takže slaboproud 🙂 a co studuje za školu Bára,jestli dělá praktickou na narozeniny taťky tak bude mít štěstí 😉

evik73
3. kvě 2011

@luksi kéž by,ale myslím,že ta praktická bude v poho 🙂 Dělá hotelovku a jako praktickou dělají raut v hotelu Le Palais pro nějaké hogo fogo hosty 😀 Má na starost sladkou kuchyni,takže si to všechno připraví ve svém hotelu,kde má praxi a pak jí to jen převezu den předem.A tam na místě snad jen bude dělat jablečný a hruškový závin.Ani ta ústní ve škole nebude horor,nejvíc má obavy z didaktického testu,co se bude posílat na vyhodnocení.A z AJ ze slohu....snad to nějak zvládne...
Já se zase na chvíli odloučím,jedu si opět pro vajíčka(i když nejsou velikonoce),ale domácí jsou domácí 😀 A včera jsem ještě babi a dědovi pekla mazance 😀 😀 Tak moc jim chutnaly 😀

luksi
3. kvě 2011

@evik73 Jé ta kto má super, tka to se ji určitě povede a bude to mít za sebou 🙂 🙂
Tedy zase domácí vajíčka ? 😲 Kampak pro ně jezdíš pověz 😕 tak to jsi upekla moc dobrý mazanec 🙂

evik73
3. kvě 2011

@luksi Už jsem zase tady 🙂
Pro vajíčka jezdím na letiště,mamča tam dělá a nějaká její známá,co tam taky dělávala mají statek a vždycky jim přiveze vajíčka,takže tam najedu a beru si taky 🙂 Mazance byly fakt dobrý,ale to dělá ta pekárna,že to těstíčko je jako dort a jak krásně se s ním pracuje.Teď jsme udělali banánovou roládu pro tatíka,až se nám vrátí po týdnu,tak aby si osladil život 🙂

luksi
3. kvě 2011

@evik73 Já jsem si myslela že jsi šla teprve ty vajíčka sbírat 😀 😎 tak to máš dobré ,že takhle vyrazíš na letiště a máš vajíčka 😉 tak to bude mít tatík radost a pochutná si na roládě ☹ 🙂 venku je pořád hnusně 😒

evik73
3. kvě 2011

@luksi kdepak,já si přijedu a už tam mám pěkně 2 kartonky nachystané 😀 😀
Tp počasí je děs,co jsme se vrátili,tak topím,bylo doma tak nevlídno a hlavně ten malej pesan,jak je ostříhanej na kůži,tak se chudák klepe,tak je u kotle v teplíčku.....kdybych tušila,že bude taková kosa ještě,tak jsem se stříháním počkala.Vypadá to,že květen nebude nic moc,má se oteplit až ke konci měsíce 😝
Zahřála jsem se hovězí polívčičkou a mohla bych si jít lehnout 😀 😀

luksi
3. kvě 2011

@evik73 tka to máš dobře zařízení s vajíčkama 😀 😉
tak to tedy opravdu nebude nic moc počasí,jsme se namlsali tepla a sluníčka a teďko tohle ☹
tak si jdi dáchnout,je to stejně spací počasí 😎 😀

ismet
3. kvě 2011

@luca77 Ahoj Lucko, jak bylo na imunologii? Byli jste u dr. Madára? Mně se líbil, je to takový milý strejda 🙂.

lumcag
3. kvě 2011

Ahoj Děvčata,
Vidím, že je tu i diskuse MOTOL,reprodukční centrum.
Také jsem jej navštěvovala. A musím říci, že ráda na vše vzpomínám.
Také jsem chodila na imunologii do Podolí k dr. Madarovi. Vytvářela jsem protilátky proti spermiím, ale hlavní příčina mé sterility bylo skřípnutí děložních úponů kostrčí.
Dr. Uhrová mi dala tel. na fyzioterapeutku Babičkovou a díky cvičení metody Mojžíšové a Díky dr. Hrehorčákovi máme doma náš vysněný poklad.

lumcag
3. kvě 2011

@ismet
souhlasím s tebou. Madar je dost ukecaný.
Jé ty máš také Martínka 😉 ?

evik73
3. kvě 2011

@lumcag ahojky,tak to je další povzbuzení do boje 🙂 Hlavně,že jste našli příčinu a teď už se těšíte s chlapečka Martínka.Pokud se nám povede a byl by to chlapeček,taky bude Martínek po tátovi 😅 .Ještě jednou gratuluji 🙂
@ismet stejná názor na Madára a dokonce jsme se tam s ním i nasmáli,měl občas takové vtipné průpovídky 🙂 Jak si užíváš sama?

ismet
3. kvě 2011

@lumcag Ahoj Lumcag, to je tedy zajímavý nick. Jak jsi na to přišla? Já jsem si ismet vymyslela tak, že jsem naťukala nesmyslý text do vyhledávače, objevil se mi článek v nějakém neznámém jazyce a tam jsem si vybrala slovo "ismet", které se mi líbilo. Takže to něco znamená, ale nevím co. Jj, taky máme Martínka, dvouletého čertíčka. Ty máš ještě miminko, plánujete další? Já jsem dneska byla také na fyzioterapii, ale žádný problém s pánví tam nezjistili, takže cvičit Mojžíšovou nemusím.

luca77
3. kvě 2011

Ahoj holky,to se nám tam ale ochladilo,co? ☹ Já jsem přijela z té Prahy nějaká vymrzlá a ochrápaná 🙂 ,brzy jsem vstávala a nejsem zrovna ranní ptáče.No do Podolí jsme přijeli v 8h 😖 ,nějak se nám to vymklo z rukou,ale vyjížděli jsme v 6:30h,..ale přítel musel mít kávu z benziny,pak jsme se ještě zastavili v Makru pro benzín,takže vše v klídku 🙂 Podolí jsme v poho našli,říkám,tady už to přece musí někde být a pak vidím značku "Podolské nábřeží" rovně.Vjeli jsme do areálu vyjeli jsme nahoru na to parkoviště a pak jsme to zase sešli dolů po těch železných schodech a šli jsme podle šipek "hlavní budova",pak jsme vyjeli do 4.patra a byli jsme tam.Na to,že jsme tam byli poprvé v životě,tak jsme to rychle našli. 😉 Vzali jsme si návleky a pořadové číslo 4 a vešli,zrovna byla venku sestra,tak jsme šli hned dál.Odškrtla si nás tam,přítel šel do komůrky a já vedle na odběr krve,tři zkumavky mi brala,naštěstí mám dobré žíly,tak s tím nemám problém.Pak jsem čekala na přítele v té čekárně.Než jsme šli k dr.Madarovi,tak uplynulo asi 15min.,byl tam nějaký pár před námi.Měli jsme pořadové číslo 4,ale nikdo jiný už před námi nebyl,pouze tento pár a pak přicházeli až po nás.No,ale asi jim nějaké čísla scházela,ani bych se tomu nedivila,..já jsem si totiž tu 4 taky odnesla 😀 a zjistila jsem to až venku,tak jsem jí tam položila na parapet 😒 No,dr.Madar nás vyzval,tak jsme vstoupili,..no,na můj vkus trochu nepořádek a ještě,že ten dotazník,který s námi vyplňuje zapisuje do PC,protože jinak by se tam v tom bordelu asi ztratil 🙂 S dr.byla sranda,to jsme se nasmáli a to je dobře,aspoň se člověk uvolní.Byli jsme tam asi půl hodiny.Ptal se nás na zdrav.stav,zda se s něčím léčíme a rodiče s čím se léčí,jestli jsme prodělali nějakou operaci,kde pracujeme,jestli kouříme,pijeme.Přítele se ptal,kdy byl naposledy sex před "komůrkou" a že se počítá i ten se "sousedkou" 😀,ale takhle vtipnej je asi s každým.Nejdřív vzpovídal přítele,pak mě.Mě se ptal na váhu a výšku,když jsem mu řekla mojí váhu,tak tomu nechtěl veřit,že na to nevypadám a že vypadám moc dobře,lichotník jeden 🙂,že prý jsem dobře stavěná ženská a že můžu doma klidně zvedat postele 😀,ale že prý v těhotenství to určitě dělat nemám 🙂,no a ještě xdalších otázek,vždyt to sami znáte.Výsledky nám pošlou poštou do 3týdnů.

luca77
3. kvě 2011

@luksi Ahoj,tak jsem taky nakoukla na tvojí fotečku do alba 🙂

luca77
3. kvě 2011

@ismet Ahoj,jj,byli jsme tam, napsala jsem tady o tom. 🙂

luca77
3. kvě 2011

tak holky,já se s vámi zase rozloučím,nevím,kdy si to tady vše dočtu 😒 .Za chvíli mi začíná Šeherezáda a v 18:45h už zase mažu na zumbu.A zítra jedu do Motola,ale pro změnu s mámou na kontrolu - gynekologie.Tentokrát bude řídit brácha a já se jen povezu. 😉 Vždy jezdíme pak na Zličín do Ikei atd. Mám tento týden narvaný,samé nemocnice 🙂 .V pondělí jsem dala moje autíčko do "nemocnice",kejchalo 🙂

luksi
4. kvě 2011

@luca77 Ahojky Lucíku,tak snad ses moc nelekla 😎 🙂

luksi
4. kvě 2011

Nikde nikdooooooooo 😕

evik73
4. kvě 2011

Ahojky 🙂
@luksi mně se vrátil manžílek,takže skončil čas nevaření a nicnedělání 😀 Ráno jsem cvičila a teď vařím gulášek,tak mám chvilku,než se v Papinovi udělá 🙂 Jak ty to máš vlastně s tím testováním nebo s krví po tom IUI?Psala jsi v květnu že?Už je to dost dlouho,co jsi byla....

luksi
4. kvě 2011

@evik73 tak to chápu,to musíš něco uvařit, když už se manža vrátil domů 🙂 😉 no když nedostanu ms do 12.května ta kse mám objednat na krev a ultrazvuk a zatím tedy ms nikde 😕 🤐