Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

luuca2
18. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak to funguje na Motole v Centu rerpoduční medicíny www.ivf-motol.cz přístup personálu, způsoby léčby atd.?
Máme to kousek od baráku, tak cestovnání tam by bylo absoludně bez problémů. Chci tam dneska volat a objednat přítele na spermiogram.
Díky za odpovědi 😉

snazilka14
20. zář 2011

@eeemmm no vidis, priroda je nekdy mrska...tyyyjo. Docela sis uzila, ale hlavne ze to dobre dopadlo.

snazilka14
20. zář 2011

@len089 ja si rekla v Motole sama a doktorka rekla proc ne.

snazilka14
20. zář 2011

@len089 ja chodim do polikliniky Malesice k takove prijemne pani...pokud bys chtela, poslu kontakt

snazilka14
20. zář 2011

@janulka1980 nojo, pry se to zlepsuje (posununit SI skloubeni), ale furt 40, rano 6 cviku ( 4 po 40 ostatni min), vecer 4 (kocicky po 5ti, znas to...). Nejhorsi je zabak 😀

len089
20. zář 2011

Tak já se zeptám asi v Motole. Mi máme ten problém že tam dojíždíme z jižních čech, takže to máme daleko a tady o žádným cvíču nevim 😢

janulka1980
20. zář 2011

@snazilka14 pre mna su najhorsie tie silove, zabaka davam 😀 kazdy jinak...docvicenia priatelia 😉

kive76
21. zář 2011

@janulka1980 tak držím palečky, at ti ta Mojžíška pomůže k těhuláctví 🙂

kive76
21. zář 2011

@len089 tady jsem našla , že tady taky cvičej tu Mojžíšku...http://www.dobrarehabilitace.cz/rehabilitace-fy...

kive76
21. zář 2011

@len089 a tady jsem našla všechny různé společnosti, ordinace, kde by se mělo cvičit metodou Mojžíšovky..tak jukni.... třeba tam bude někde něco v okolí tvého bydliště.......http://www.volny.cz/novacka/mojzis/seznam.htm

snazilka14
21. zář 2011

holky, co chodite na IUI do Motola, ptam se znova..mate taky brat po IUI utros az do prichodu ms? A jak dlouho to trva nez dorazi? Ja beru 4 utrose denne a ac mam test neg, tak ms ne a ne prijit..

len089
21. zář 2011

@kive76 díky kive kouku se co tam bude.

len089
21. zář 2011

@snazilka14 Po IUI jsem taky brala ultroš do MS. Vždycky mi MS přišla normálně v termínu.Někomu ultroš to drží že to nedostane.Tak si zavolej do Motola a zeptej se co dělat.(já to vždy dostala cca do 14 dní od IUI)

len089
21. zář 2011

Taky se zeptám tady na gindě jestli nebudou vědět o nějakym cvíču.Chtěla bych chodit sama .Myslim si že to líp pozná jestli cvičim dobře, než když chodí hodně lidí najednou.Ještě se chci zeptat zda to platí VZP nebo si to platí každý sám?

janulka1980
22. zář 2011

@kive76 dakujem 😵

kive76
22. zář 2011

@len089 dneska vyšel novej časopis kondice s takovou taškou za 39 kč a je tam o Mojžíšové metodě..jsou tam cviky, které a kolikrát se mají cvičit...

len089
22. zář 2011

@kive76 Ahoj tak jsem našla v Budějovicích to cvičení.Maji dokonce smlouvu s pojišťovnou.Zítra tam zavolám a zjistim co a jak.Ten časák se jmenuje Kondice?

kive76
22. zář 2011
kive76
27. zář 2011

ahojky, tak u nás pořád nic...už se blíží toho 7. října ta konzultace, tak snad se zas s náma začne něco dít...

len089
27. zář 2011

Ahoj, mi jdem do porady 1 listopadu.Tet v září jsme byli na 2 ivf to nedopadlo.
Přemýšlíme o nativu. Byl tu někdo na odběru vajíček bez uspání?,
já jsem posera takže bojim bojim 😖
V Budějovivcích jsem sehnala to cvičení podle mojžíšové , jdu tam v listopadu.Když budu mít doporučení tak to hradí VZP.

kive76
28. zář 2011

@len089 no tak to je super, že jsi si našla tu Mojžíšku

ismet
1. říj 2011

@luca77 Ahoj Lucko, promiň, že odpovídám s takovým zpožděním, občas sem chodím a koukám, co dělají lidičky, které znám. Mám tu dvě virtuální kamarádky, se kterými jsem byla v lednu na IVF. Jedna už bude brzy rodit a druhá přišla o holčičku ve 20.tt, to bylo moc smutné.

To jsi měla tedy akční léto! Ta nehoda musely být nervy. Já to zažila před dvěma lety, ale byla jsem v tom autě, co nedalo přednost - ne tedy jako řidič. Chvíle před srážkou, když jsem viděla, jak se na nás to auto řídí, byla nekonečně dlouhá.

Jak ti dopadlo imuno? Už je vše v pořádku? Jaký budete mít další postup?

Já se teď chystám poprvé na dlouhý protokol, protože v létě se mi nepovedly dva nativy - nezabrala mi injekce na zastavení ovulace, folikly praskly a následné IUI se nepovedly. Manžel má slabé spermie, i když má opakovaně dobré spermiogramy, potřebujeme ICSI. V pondělí jdu tedy na injekci, kterou mi zastaví činnost hypofýzy a po 14 dnech začnu stimulovat. Je to mé čtvrté IVF, poslední pokus. Tak mi drž, prosím, palce. Jo a rozhodla jsem se, že si nechám vložit dvě embrya, což je změna oproti všem předchozím pokusům. Chci zvýšit šanci na otěhotnění a už si umím představit mít dvojčata resp. tři děti.

ismet
1. říj 2011

@len089 Ahoj, já jsem byla na nativu celkem čtyřikrát, z toho mi dvakrát dělali odběr a dvakrát folikly předčasně praskly. Neboj se toho, není to nic hrozného. Sestra zatlačí na břicho, aby cesta jehly byla co nejkratší a když to dělá šikovný dr. (Uhrová), tak to téměř necítíš, když to dělá méně šikovný dr. (Hanulíková), tak je to asi jako křeč trvající pár sekund. Chvilku pak ležíš a jdeš, nic tě nebolí narozdíl od probírání se z narkózy. Kdy na to jdeš? Už tento měsíc? Na nativu je také dobré, že na ně můžeš chodit každý měsíc, dokud to nevyjde.

len089
2. říj 2011

@ismet Ahoj, jdu 1 listopadu do porady a chci se domluvit na nativ.V srpnu jsme meli 2IVF.Byl dlouhý protokol a protože injekce co mi měla zastavit ovulaci nezabírala a pak nezabírala stimulka tak embria mi dávali v září.No a do poradny mě objednali na listopat protože dřív neměli místo.Před IVF dr.Uhrová navrhovala nativ ale bála jsem se.Tat bych ho docela brala protože nechci další stimulku.

len089
2. říj 2011

@ismet Takže jestli se dohodnem tak by se to dalo stihnout v Listopadu.

luca77
3. říj 2011

@snazilka14 Ahoj,vůbec mi nedělá problém odepsat ti tady,..ba naopak...od toho to tady je 😉 ...ted jsem tady nebyla,byla jsem se slunit u móře,tak proto jsem nepsala a hlavně sem ted nějak moc nepřijdu.Jinak výsledky z imuna se mi zlepšily,mám taky předepsanou půlku Prednisonu.Brala jsem ho,že jsem měla mírně pozitivní BI a ted se to srovnalo.Dr.Uhrová říkala,že přítel má hodně spermií,ale že jsou líné,že jsou to chcípáčci. 🙂 Koncem září půjdeme na naše 1IVF.Měj se hezky.

luca77
3. říj 2011

@ismet Ahoj,taky jsem už tolik nechodím,jen občas se sem podívám,co nového.Ted v sobotu jsem se vrátila z Egypta.Jinak výsledky z imuna se mi zlepšily,přítel má dle dr.Uhrové hodně spermií,ale jsou prý líné(chcípáčci) 🙂 Byla příjemná a sranda s ní.Prohlédla mě,cystu tam nemám.No a abych se nemusela na dovče trápit se zaváděním utrogestanu,tak mi dala dvě ampulky Agolutinu,které mi máma ted v sobotu píchla.Ted až to dostanu,tak se mám objednat 1. - 3.DC na Decapeptyl(myslím) a koncem září půjdeme na naše 1 IVF.To budu mít asi zase bobky..spíš z té narkózy.Tak se to zaplať pánbu někam pohne...Jinak držím palečky,at se zadaří.Přeju ti to...Zase se ozvi.Pa.

ismet
3. říj 2011

@luca77 Ahoj Lucko, myslíš asi koncem října 1. IVF, že? Tak to půjdeme spolu, budeme jen pár dní od sebe 🙂 . Já jsem dneska (2.DC) byla taky u dr. Uhrové, cystu nemám, a tak mi píchli první injekci z dlouhého protokolu a za 14 dní začneme stimulovat. Taky byla vtipná a pohodová. Narkózy se neboj, anesteziologové jsou nejpříjemnější doktoři a tahle narkóza je krátká, obzvlášť když OPU dělá dr. Uhrová. Jen asi 10 - 15 min.). Pak budeš celý zbytek dne unavená, ale další dny už to bude o.k. V zimě jsem byla na operaci nosu, ta trvala o dost déle a pak mi bylo hodně zle, zvracela jsem krev a 4 noci jsem nemohla usnout, tak na mě působil rajský plyn. Tady tohle ale nehrozí.

kive76
4. říj 2011

holky držím palečky, at Vám vyjde to IVFko 🙂

snazilka14
4. říj 2011

@ismet
@luca77 holky taky drzim palce!

snazilka14
4. říj 2011

@luca77 Díky za odpoved, snad jsi si u more odpocinula. 😎