Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

luuca2
18. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak to funguje na Motole v Centu rerpoduční medicíny www.ivf-motol.cz přístup personálu, způsoby léčby atd.?
Máme to kousek od baráku, tak cestovnání tam by bylo absoludně bez problémů. Chci tam dneska volat a objednat přítele na spermiogram.
Díky za odpovědi 😉

luca77
19. kvě 2011

@evik73 Já nevím,jestli to je počasím nebo co,..já jsem se šla před hodinou mýt a motala se mi hlava a tlak mám v poho,dnes jsem si ho nechala změřit do mamky,tak nevím co se děje.Asi jsem těhotná 😀 ,..ted po dva dny k tomu pobolívalo ještě břicho,jako kdyby mě dloubalo ve vaječnících.No,včera ta mladá dr.ta tam ve mě tedy rejdila,trošičku to bylo nepříjemné,..to když dělá UTZ dr.Uhrová,tak o tom člověk ani neví. 😖 Jak se jmenuje tahle mladá dr.?No,jen aby za 14dní se tam znovu neobjevila cysta 😒 Já koukám na Ordinaci,popíjím kávu a k tomu si dávám sušenčičky Kolonády 🙂 Jsem sama doma,přítel šel na pivko,tak tady mám klid a hlavně noťase pro sebe 😉

luca77
20. kvě 2011

Ahoj holky,koukám, že jsem včera poslední psala a dnes zase jako první píšu 🙂 Já už mám vypráno,nakoupeno a jedu se k našim opalovat, dokud je počasí,říkají,že odpoledne se to má pokazit,takže jdu chytat vitamín D 😉 O víkendu budu zavřená pro změnu v práci 😒 Ještě,že naší bydleji ve stejném městě a v baráčku,..my zatím v paneláku,ale taky to není špatný. Však za rok to bude jinak. 😉 Tak se prozatím loučím.Hezký den.

luksi
20. kvě 2011

@evik73 Ahoj Eví, tak už vím jak jsi dopadla a v neděli budu držet palce 🙂 😉

pajinkaa28
20. kvě 2011

Ahojky holky,
přišla jsem Vám popřát krásný víkend.Dneska navečír zasednu a dočtu.Teď jdu vyvenčit raráška.
Mějte prima odpoledne. 😉 Zatím pa

luca77
21. kvě 2011

Ahoj holky,..já po týdnu dovolené už zase sedím v práci,ale víkendy jsou tady klidné,tak mám pohodu. 😉 Včera jsme v 18h ještě jeli do Ikei na Zličín,..byly 20%slevy na všechno,..a mamka se už delší dobu rozmýšlela pro koženou sedačku právě v Ikei,..no,vybráno už měla,teď šlo spíš o to,jakou barvu,..černá,hnědá,světlá,a jakoby cihlová,..byla rozhodnutá pro světlou ,ale pak viděla,jak se to ošoupe a že je na tom všechno vidět,tak se rozhodla asi po hodině pro cihlovou,..ta se nám líbila hned 😉.Tak je objednaná a bude koncem června.A skoro 11.000,-Kč ušetřila,to už jde.Parkoviště nacvaklé a ty fronty u těch pokladen,děs!Ještě,že jsme nic jiného nekupovali,..a to byly otevřeny všechny pokladny.Vyjdeme ven před Ikeu a tma,vyloženě černé mraky,tak vám v Praze asi pěkně zapršelo,..u nás spadlo pár kapek.Mamka cestou domů už přemýšlela,říkala,no,to budeme muset zeď za televizí vymalovat v barvě té sedačky 🙂 K 30.6. odchází do důchodu,tak si může pokoj předělávat komplet 🙂

evik73
21. kvě 2011

Ahoj holky,
tak naše embryjko to vzdalo a přestalo se vyvíjet,tudíž zítra se transfer nekoná ☹ Tím pádem končíme,už na to nemám sílu.Ale pořád sem za vámi budu chodit a kontrolovat,jak si vedete 😉 Všem vám moc držím pěsti,ať se vám zadaří....nám holt bylo s hůry dáno jen to jedno a víc nic.
V pondělí zavolám do Motola,stejně to tam musím jet zaplatit a začnu přemýšlet nad něčím jiným,abych se od toho odprostila.
Mějte krásný víkend,užívejte sluníčka a dobíjejte energii 🙂 😉

luca77
21. kvě 2011

@evik73 Jéé Evi,tak to je mi líto a to to vypadalo na bojovníka ☹ Tak třeba to ještě do budoucna někdy zkusíte..až nabereš sílu 😉 Ach joo ☹

ismet
21. kvě 2011

@evik73 Ahoj Evičko,jak se vyvíjejí embryjka? Jsou stále dvě? Budu Ti zítra držet palce.

luca77
22. kvě 2011

Přeji dobré ráno,vypadá to,že dnes se zase ohřejeme.Ještě,že jsem schovaná v práci 😉 Tak nějak myslím na to,jak mi ve středu do telefonu řekla dr.Uhrová,..hele,zkusíme IUI ...doufám,že se aspoň podívala do karty,ale to asi jo,když říkala,že byl středeční UTZ v pořádku,sama sestra říkala,že jí tam donese kartu,at volám za 5min.Minule mi právě říkala,že by u nás neměla IUI cenu a že by byla pro IVF,napsala mi i žádost na pojištovnu.Říkala jsem jí co mi minule říkala,..tak prý počkáme na výsledky z imuna a 31.5. se domluvíme.Nepochybuji o ní,ale nějak mě to zarazilo,proč zase mluví o IUI,..samozřejmě,že bych radši byla pro to.Hezký den...

luksi
23. kvě 2011

😉 @evik73 Ahoj Evi, tak to je mi líto ☹ ale uvidíš dobiješ si baterky sluníčkem a relaxem a uvidíš ,že najdeš sílu to ještě zkusit ,třeba na podzim 🙂

ismet
23. kvě 2011

@evik73 Ahoj Evičko,moc mě mrzí, že se to nepovedlo. A omlouvám se za svůj dotaz-přehlédla jsem, co jsi psala. Teď budeš v klidu, odpočineš si, užiješ si léto a třeba časem ještě změníš názor... Máš ještě pár let čas. Můžeme spolu někdy zajít do naší cukrárny, mají tam výborné ňaminky.

ismet
23. kvě 2011

@luca77 Ahoj Lucko, vypadá to, že dr. Uhrová věří, že jsi schopna otěhotnět jen s malou pomocí - při IUI. Zkuste to a kdyby se to nepovedlo, příště půjdete na IVF, třeba hned další měsíc. Nevíš, jak mají v Motole prázdniny? V červenci nebo v srpnu? Předpokládám, že budou mít část léta zavřeno. Já jdu zítra na konzultaci, co dál. Cítím se tak nějak vyrovnaně, když mi to teď nevyšlo třetí měsíc v řadě (březen-biochem. těhotenství, duben-neoplodnila se vajíčka a teď v květnu mi neuzrálo žádné vajíčko) a přesáhli jsme tříletý rozdíl mezi dětmi, přestala jsem na to v duchu tlačit, už nespěchám. My jsme se sestrou od sebe pět let, chtěla jsem vždycky menší rozdíl mezi dětmi, tak dva a půl roku a to nevyšlo, ale jestli to budou tři nebo tři a půl roku, to už je jedno. Dokonce si pohrávám i s myšlenkou, že bych na další pokus šla až v srpnu, protože by mi příští duben vzali syna do školky. Byly by mu čerstvě tři roky, sourozence by neměl a já bych formálně pracovala.

evik73
24. kvě 2011

Pěkné ránko,
tak holky,držte palce,Bára dneska maturuje,tak aspoň něco ať nám vyjde 🙂
Momentálně jsem rozhodnutá už to nepokoušet,ale znáte to,třeba se ještě něco zlomí a zkusíme to 😉 Teď se musím dát trochu do kupy a hlavně zhubnout,tak už jsem s tím začala 🙂
@ismet určitě se někdy můžeme domluvit a vyrazit do cukrárny na dortík(já udělám vyjímku 😀 ).Včera jsem byla v Motole to zaplatit a chtěla jsem se zeptat na ty prázdniny a úplně jsem zapomněla 😝
@luksi hlavně ty se opatruj s miminkem,já už jsem si to mateřství zkusila,teď je řada na vás,které to ještě neznáte 😉
@luca77 takže to čeká brzy i na tebe a určitě to IUI zkuste,podívej Luksi,taky jim to vyšlo,tak třeba se to štěstí usměje i na tebe a nebudeš muset do sebe tlačit zbytečně hormony....kdybych já tohle mohla absolvovat každý měsíc,tak neváhám.
Budu všem držet palce!!!!!!!!!!!!

evik73
24. kvě 2011

Nikde nikdo 😕
Tak děvčata,ta naše holka to udělala 🙂 Mám takovou radost,že si to ani neumíte představit.....ještě ji tedy čeká písemná příští týden v pondělí a v úterý,ale myslím,že ta ústní je nejhorší a tu zvládla.Dneska musíme bouchnout špunty 😀 😀

ismet
24. kvě 2011

@evik73 Ahoj Evičko,srdečně blahopřeju Báře,je to holka šikovná,vím, jak se toho bála.Co bude dělat dál?Má představu o nějaké práci? Představ si, dneska jsem byla na konzultaci v Motole, už jsem tento cyklus vzdala a dr. Uhrová mi už už chtěla předepsat Clostilbegyt,ale pak řekla,že mě ještě zkontroluje ultrazvukem. No a hned tam uviděla vajíčko, už 18 mm velké, takže mi hned píchli Otrivelle a zítra jdu na OPU. Drž mi, prosím, palce, ať folikul nepraskne předčasně.

evik73
24. kvě 2011

@ismet no teda,ty jsi taky hříčka přírody,když máš teprve teď folikul tak pěkně velký 🙂 samo,že budu držet vše co mám,vždyť to je obrovská šance a to se musí využít 😉
Zatím ještě nemá 100% vyhráno,to se dozví až 17.6.,ale snad už ty písemky dá 🙂 Práci má snad zatím zajištěnou někde na letišti,ale asi si bude chtít dá chvilku pauzu,tak asi práci až od srpna.

luksi
25. kvě 2011

@evik73 Ahoj Eví, tka to Báře gratuluji k úspěšné ústní zkoušce 🙂 😉 tu písemnou dá a uvidíš ,že to bude v pohodě. To je potřeba si potom odpočinout a teprve pak nastoupit do práce 🙂 😉 Ta práce ji neuteče
Koukám ,že se dala na hubnutí ,tka to moc nepřeháněj 🙂

evik73
25. kvě 2011

Ahoj holky.děkujeme za gratulace 🙂 Včera jsme si dali bubliny a dneska mi není uplně nejlépe 😒 Musím to nějak prací spravit 😀 😀
@luksi jj dala jsem se do cvíča a doufám,že kilečka budou rychle ubývat....bohužel to začne být vidět až tak po měsíci.Při cvičení se balím do folie a to je masakr,jak ze mně teče.....což je samozřejmě dobře 😅

luksi
25. kvě 2011

@evik73 tak to budeš potom jako šlank,když se takhle potíš pi cvičení, budu Ti závidět 😠 🙂 to je dobře že jste to solavili, však to byly nervy 😉

ismet
25. kvě 2011

@evik73 Ahoj Evíku, tak zase nic, v tom foliklu nebylo vajíčko. Nejsem ani moc smutná, už jsem si na ty neúspěchy zvykla. OPU dělala dr. Uhrová, má zlaté ručičky, vůbec nic jsem necítila. Utz předtím dělala dr. Hanulíková, tak jsem se trochu bála po tom, co minule předvedla, když jsem byla v narkóze 🙂 .

ismet
25. kvě 2011

Ahoj holky, dneska jsem zjistila, že v Motole budou mít prázdiny od 4. do 18. července, na léto dr. Uhorvá doporučuje spíš nativní cykly, kvůli nedostatku personálu.

evik73
25. kvě 2011

@ismet ahoj,no tak nejsme my smolařky?Zase jsi dostala naději a nic ☹ Jednou se to ale jistě povede,aspoň u tebe,já pořád nevím,jestli to ještě jednou zkusit.Každopádně o prázdninách nic podnikat nebudu,tak jestli se ještě rozhodneme,tak možná v září 😉 Teď si dám od doktorů chvíli pauzu....
Dneska jsem se odpo válela na zahradě,nachytat nějaký bronz a připekla jsem si držtičku 😀 😀
@luksi jasně že budu jako twigina 😀 😀 a nemáš co závidět,však po porodu ti taky půjdou kilča dolů neboj,radši bych nabírala,kdyby se zadařilo,ale už jsem s tím smířená,že už mimi nejspíš nebude....
Tak teď řešíme,že Baruš asi pořídíme autíčko za maturitu,strašně po něm touží,tak nějakou Fabii třeba.... 😉

evik73
25. kvě 2011

@luca77 a kdepak se nám touláš Lucíku?Pořád v práci,nebo na stavbě co?Tak si udělej čas a zaskoč 🙂

evik73
25. kvě 2011

@ismet a co tedy budete dál dělat?Domluvily jste se s Dr.Uhrovou?

luksi
26. kvě 2011

@evik73 Ahoj Evi, ta kto já mám celou dobu problémy s kilči,tka si nejsem tak jistá jestli po porodu sami půjdou dolů asi to něco bude stát 😀 😎 nějakou námahu 😀 Jé tak to by Bára měla radost z autíka a fabie jsou dobré a hezké,tedy mě se víc líbí ty starší ta dvojková řada než ty novější 🙂

ismet
26. kvě 2011

@evik73 Ahoj Evičko, to by byl tedy krásný dárek k maturitě. Auto dostal za maturitu můj první přítel...byl to Ford Sierra v roce 1997...a já se v něm učila řídit 🙂 . Co budeme dělat dál? Dr. Uhrová doproučuje ještě jeden nativ před posledním IVF. Otázka je, kdy. Vypočítala jsem, že kdybych otěhotněla v srpnu nebo dalších měscích, byla bych v době zápisu do školky v dubnu brána jako pracující matka a Martínka by tak pravděpodobně přijali. Tedy podle letošních pravidel. Je to tu boj, rozhodně to není fér, každý používá zbraně a zvýhodnění, jaké může. Na druhou stranu si říkám, jestli jsme v situaci, kdy si můžeme dovolit ztratit dva měsíce. Co bys mi doporučila Ty?

evik73
26. kvě 2011

Ahoj děvčátka 🙂
dneska až takhle pozdě,dopoledne jsme byly s Bárou na Kladně a přivezly jsme si babičku,takže odpoledne bylo váleníčko na zahradě 😀
No to je myslím super dárek,já jsem za maturitu tenkrát snad ani nic nedostala 😢 Ale až začne vydělávat,tak si bude část platit sama a pak samo i pohonné hmoty,protože už to vidím,jak má věčně prázdnou nádrž 😕
@ismet co já bych ti poradila...asi chvilku dát pauzičku a zkusit to třeba v tom srpnu,myslím,že jsme moc upjaté na to a to není dobře.Udělej si pěkné prázdniny a uvidí se.Ty máš ještě času dost a tolik tě netlačí,takže nějaký měsíc bych neřešila,ale nejdůležitější rozhodnutí je na tobě 😉
@luksi jo to znám,jsi stejný typ jako já...pokud se trochu nehlídáš,tak jdou kila nahoru že?Teď máš nárok přibírat,tak si to užij a uvidíš,že po porodu budeš mít takový fofr,že to půjde 😉
Vypadá to,že se něco žene,dneska bylo parádní dusno a zítra se pěkně ochladí a to jsme měli v sobotu slavit taťkový narozky,ale kvůli jeho práci jsme to museli odložit na příští týden,tak snad bude lepší počasíčko 😅

luca77
26. kvě 2011

Ahoj holky,..to jsem tedy ostuda,naposledy jsem tady byla v neděli 😉 Asi někdy v úterý mi až došlo,že jsem vůbec nebyla na koníkovi,ale já nějak nemám čas,nestíhám a přitom nic nedělám,to je na tom to nejhorší. 😒 V pondělí jsme vezli rodiče na letiště,přijeli jsme,šla jsem cvičit,...v úterý jsem jela s tím mým do práce a pak jsem se šla opalovat k našim na zahradu a večer cvičit,..středu jsem trávila v práci,..no a dnes,ráno na nehty a pak zase opalovačka a na noční.Takže takhle já ten život vedu 😉 a jelikož chodím PO,ÚT cvičit,tak ani nestíhám Cesty domů,Ordinaci,tak to pak doháním tady.Dokud nejsou děti,tak co bych se nějak stresovala no ne? 🙂
@ismet no,uvidíme co domluvíme s dr.Uhrovou v úterý 31.5.,..já bych samozřejmě šla radši na IUI,ale jestli to zase není ztráta času 😒 ,hlavně jsem zvědavá,jestli mi tam zase v tomto cyklu neobjeví cystu.Minule,jak jsem byla na UTZ,tak ta mladá dr.tam ve mě rejdila,že jsem ještě týden občas cítila píchnutí nebo tak nějak na vaječníkách.Teď ještě čekám na výsledek z imunologie,..v úterý to byly tři týdny,tak doufám,že to stihnou poslat,abych to měla sebou v úterý.A ty si dej pauzičku a zkus to pak v srpnu.Malej by určitě bral nějakého sourozence 😉
@evik73 tak co dietářko,jak to jde? 😉 Dodatečně gratuluji dcéři k matuře.To je super,myslím,že to nejhorší má za sebou.Jo a na stavbě jsem asi týden nebyla,to jsem ale průserářka,co? 🙂 Ale ono se tam nic nedělo,až zase ted středa,čtvrtek,..a to jsem měla jiný plán.Vždyt se tam ještě najezdím.Dneska jsem u našich dávala napít králíčkům a jedna samice má malé kralíčky,asi 9kousků,ty jsou tak krásňoučký,..ještě jsou zachumlaný,..nedávno rodila taky a to jich měla asi 8 😨 I těm králíkům to jde 😀 Však my se dočkáme a ty to taky ještě v září zkus 😉 Jinak dcera bude mít tedy pěkný present za maturitu,to jste hodní rodiče 😉
Tak já se s Vámi všemi zase loučím a myslím,že zase zítra nebo už dnes večer se tady objevím.Mějte se krásně....

luksi
27. kvě 2011

@evik73 Ahoj Eví, ano jsem ten typ co se nehlídá tak hned přibere, bohužel 😝 Včera jsem byla na ultrazvuku v Motole a byl tam dr.Hynek. A byla jsem tam naposledy 😕 což mě překvapilo, protože jsem myslela že tam budu chodit déle. Ale dostala jsem zprávu pro svojí gynekoložku a mám se u ní hlásit příští týden. 🙂 A už jste vybrali nějaké auto pro Báru ? Nebo t onecháte na ní aby si nějaké vybrala 🙂 Ono bylo u nás i dusno teďko ráno, ja kve skleníku ...

luksi
27. kvě 2011

@luca77 Ahoj Lucko, tedy ty takhle chodíš cvičit pravidelně... já měla tedko pauzu, protože kamarádka měla zraněnou nohu,ale příští týden by jsme chtěli vyrazit na pilates 🙂 Jé tak to máte pidikrálíčky tedy 🙂 😉 A copak děláš za práci, že děláš takhle na směny ? Jsem zvědavá viď,promiň. Já dělám sekretářku ,takže práce všeho druhu 😀