Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

luuca2
18. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak to funguje na Motole v Centu rerpoduční medicíny www.ivf-motol.cz přístup personálu, způsoby léčby atd.?
Máme to kousek od baráku, tak cestovnání tam by bylo absoludně bez problémů. Chci tam dneska volat a objednat přítele na spermiogram.
Díky za odpovědi 😉

ismet
1. kvě 2011

@evik73 Evíku, nepamatuješ si, kolikátý den se při nativu jde na UTZ? Mně už to všechno nějak splývá, mám pocit, že poslední půlrok jezdním do Motola každý týden.

luksi
2. kvě 2011

Dobré ranko holky 😉 tak mě neupálili 😀

evik73
2. kvě 2011

Krásné ránko 🙂
@ismet Já jsem byla minulý Nativ na UTZ 10 DC a teď jsem koukala do protokolu a mám to na 9 DC.Myslím,že ten 10 je optimální 🙂
Kde to máte?Na křižovatce na sále?Já musím dneska do knihovny,tak bych se tam kdyžtak zastavila se podívat,jak se tančí Zumba 😉
@luksi ahoj,tak jaký byl víkendík na chaloupce?Píšeš,tak to znamená,že na hranici tě nedostali 😀 😀

luksi
2. kvě 2011

@evik73 ahojky,pracovní jak jinak 😀 nene nedostali mě 😀 😀

evik73
2. kvě 2011

@luksi tak to je jasný,kolem baráku a chaloupky je pořád co dělat,ale je to taková příjemná práce,aspoň pro mně teda 😅 Hlavně ta zahrada....teď když to všechno kvete a roste...nááááádhera!!!!!
Tak prý dostali Usámu Bin Ládina......aby se zase ti jeho fanatici za něj nemstili a nevyvedli nějakou hrůzu jako v Americe.To nejsou lidi,ale bezmozci 😝

luksi
2. kvě 2011

@evik73 To mě to také baví práce na zahradě a když se ještě rostlinkám daří,tak je to radost 😉 🙂 ale nakoupila jsem si nějaké růže a nějak se podle mě neujmuly a peníze jsou včudu 😠 😎 a strašně se mi líbí magnolie tak přemýšlím jestli si ji koupit 😀
Jojo také jsem to ráno slyšela,tak snad žádná odezva od nich na to nebude 😕

evik73
2. kvě 2011

@luksi Magnolie je nádherná,když pak vyroste a obalí se těmi květy wow!!!Mamča mi ji koupila před 2 lety...a co myslíš?Nevydržela...pejsci mi ji chodili hnojit 🙄 pořád mám ale chuť si pořídit novou,tak ji obeženu nějakým 2metrovým plotem 😀 😀 Jo a ještě Sakuru chci,ta je taky moooooc pěkná 🙂 Ono by bylo krásných věcí na zahradu,ale kde na to pořád brát prašule co?

luksi
2. kvě 2011

@evik73 No náš chodí značit thůje 😀 😠 ale pořád ho odháníme,ale nějak to nezabírá 😢 😀 To je pravda ta krásně kvete 🙂 to je pravda s těmi penězi ,já se chodím kochat do zahradnictví Chládek ve Střešovicích 🙂 😀

evik73
2. kvě 2011

@luksi jo u Chládka to je pokoukáníčko,znám to tam.My máme tady kousek od nás taky zahradnictví v Černém Vole 😀 A tam je to taky pastva pro očka 🙂 S thújema ani nemluv,museli jsme před ně udělat takovou zábranu s kari sítí a stejně tam ten vlčák,prevít jeden, skočí.A když má vztek a odjedeme pryč,tak si tam chodí ulevovat i jinak 😝 Jsou to psí prevíti 😀 😀
Já se na chvíli vzdálím,musím do spořitelny a něco pokoupit,tatík si na zítra poručil roštěnky s rýží,tak musím koupit masíčko(kdyby to šlo udělat s předního 😀 😀 )Takhle to je kilo masa za 200,-a člověk si jen tak podráždí žaludek.Za chvíli budeme mít fakt maso jen v neděli 😕
Tak zatím.....

luksi
2. kvě 2011

Jojo to vím kde tam je to zahradnictví,to já bych nakupovala hned,ale nějak se nedostávají penízky 😀 😀 To ten náš jak ho nevidíme,tak tam je hned také lump jeden 😀
Tak to jdi, my jsme se tedko zvykly jezdit do masny ke Kšánovi a to je masíčko 😀

ismet
2. kvě 2011

@evik73 Ahoj Evíku, řídila jsem se Tvou radou a zavolala do Motola, abych zjistila, jestli je možný nativ hned po klasickém IVF, a je! Přepojili mě na dr. Uhrovou a ta mi řekla, abych přišla 10. DC. Tak mám velkou radost, že nebudu příští měsíc jen tak zahálet 🙂 . Ta zumba je v R. v tělocvičně pod školní jídelnou.

evik73
2. kvě 2011

@ismet no tak vidíš,paráda,aspoň nebudeš zbytečně zahálet a je to šance navíc 🙂 Takže na kdy ti to vychází ten UTZ?

evik73
2. kvě 2011

Jo a děvčata,dneska mám za sebou 45minutovku cvičení,tak snad mi to aspoň na chvíli vydrží 😀

luksi
2. kvě 2011

@evik73 jé ty se máš 🙂 😉 hele když máš zahradu tak mi poradíš ,jak na pampelišky 🙂

evik73
2. kvě 2011

@luksi no tak to neporadím,protože je tady mám taky a docela dost 😝 Jedině na kolena a vydloubat jednu po druhé,ale to já nedám.Možná by to zničil vertikutátor,ale to je plevel,kterého se asi těžko zbavíme 😢 Vedle nás je velká zahrada,neudržovaná,takže mi sem všechno lítá a jsem z toho na mrtvici.....

evik73
2. kvě 2011

@luksi proč se jako mám?Že si morduju tělo na strojích jo?Kdybych nebyla prase rozežraný,tak si nemusím tak dávat do těla.Ale je pravda,že se člověk po tom cítí dobře 🙂
Ještě mně dneska čeká zubařka a tam se mi vůůůůbec nechce ☹

luksi
2. kvě 2011

@evik73 to samé je u nás s tou zahradou ☹ tak to já bych musela lést po kolenouch pořád a mohla bych dělat krtka 😀 😀

evik73
2. kvě 2011

@luksi no právě,já to samé,takže to ať si pampelišky rostou,vždycky jim setnu hlavy při sekání a na chvilku je klid...

luksi
2. kvě 2011

@evik73 to jáse také musím mordovat s cvičením ☹ 🙂 hold nepatřím k těm co jsou jak šlank a snědi třeba čtvrt kila čokošky 😀 zubaře také nemusím 😖

luksi
2. kvě 2011

@evik73 to je pravda,ale my už máme místy jen ty pampelišky 😖 😠

evik73
2. kvě 2011

@luksi je to na prd 😝 Jedině ještě zkusit právě v zahradnictví něco zjistit,jestli se ty mršky nedají nějakým postřikem zlikvidovat 🙄 Ale pochybuju....
Jdu se hodit trochu do gala,vypulírovat zubáky a za chvíli razím,tak drž palce,ať mi tam zase někde něco nevyšťourá,jako pokaždé!!!

luksi
2. kvě 2011

@evik73 zeptáme se v zahradnictví a zase musím s ohledem na psa 🙂 Jasně budu držet palce,aby to proběhlo bez vrtání 🙂 🙂

evik73
2. kvě 2011

Celé odpoledne ani noha?Kde jste všechny kočky?Tak samozřejmě si paní zubařka aspoň malý kazíček našla,ale bylo to nato šup!Teď mám půl roku pokoj 😉
Pro dnešek se loučím,mám obsazeno na notebooku.....tak krásný večer všem 🙂

ismet
2. kvě 2011

@evik73 Ahoj Evíku, právě jsem dojela na rotopedu. Bylo to snažší než včera, kondice se takhle získává rychle. Čekala jsem, jestli přijdeš na tu zumbu, bylo tam cca 15 žen a vypadaly potom hodně zdrchaně 🙂. Já měla na starost osm dětiček od jednoho do čtyř let, koupila jsem jim modelínu a byly pak strašně hodné. Největší ocenění pro mě je, když nikdo nepláče nebo začně natahovat a v mé náruči se rychle uklidní 🙂. Nativ mi vychází na cca 24. května, což je shodou náhod den, kdy jsem před třemi lety otěhotněla s Martínkem. Někdy se stává, že se sourozenci mají narozeniny blízko sebe, protože jejich maminka nejsnáze otěhotní v určitém měsíci. Znám ve svém okolí několik takových případů, třeba se to tak povede i mně. A kdy máš naplánovaný nativ Ty? Zase nám to vychází podobně, že?

luca77
2. kvě 2011

Ahoj kočky,já vůbec nějak nestíhám vám napsat,..tak to musím ted napravit,ale nemám vás od soboty večer dočtené,to budu muset tento týden dohnat.Včera 1.máj,každý rok tady máme májové slavnosti,takže od 10-17h jsem byla v našem krásném parku,kde se to vše odehrává(vystupoval např.Standa Hložek,Leona Machálková,Maxim Turbulenc,Janek Ledecký a Žentour a Miro Žbirka),takže jsme měli hezký den.No,já jsem z toho pak měla migrénu 😢 ,takže jsem byla ráda,že jsme pak dorazili domů a já se umyla a šla jsem spát,ve 21h jsem se probudila a už jsem byla OK.No a pak jsem jen tak polehávala a koukala na TV a definitivně jsem šla spát v 00:30h.Ten můj přítel nemá rád tyto májové akce,takže jsem tam byla s bratrem a rodičema 🙂 a nějaké políbení pod rozkvetlých stromem,to se u nás také nedodržuje.Jsem mu o tom říkala a on říká,..už kolikátý rok jsem tě nepolíbil a uschla si,neuschla 🙂 a je to vyřízené.Dneska jsme byli s holkama cvičit na józe,zítra jdeme na zumbu a pak si jdeme sednout na vínko či kávu 😉 No a hlavně zítra jedeme na imunologii do Podolí.Chtěla bych tam být tak v 7:30h.Dnes mi přítel oznámil,že zřejmě v pondělí začínáme kopat základy baráčku 🙂 Tak konečně 😉 Tak se tady opatrujte a já zase mizím,ještě musím sklidit prádlo a spát.

luksi
3. kvě 2011

🙂 Dobré ranko holky i když počasí tedy není nic moc ☹

evik73
3. kvě 2011

@ismet ahoj,už asi víš,proč jsem nedorazila,fakt jsem to nezvládla,ale jak tak čtu,krásně jsi si to s dětičkama užila.To je známka toho,že se ti stýská po malým,když bez těch dětí nemůžeš být 🙂 Mně to vychází,když přijde mrška tak jak má,tak 17.5.UTZ a odběr asi 20.5.
@luca77 no už jsem se bála o tvou existenci 😀 😀 Ale zbytečně,když jste měli takový super program prvomájový 😀 A to jako přímo v Benešově,nebo bydlíte někde kolem?Teď už jste asi v Podolí,tak ať vám to tam rychle uteče a napiš,jak to probíhalo 😉
@luksi kde tě máme dneska? 😅

evik73
3. kvě 2011

Tak než jsem to sepsala a poslala,tak ty jsi tu 😀

luksi
3. kvě 2011

@evik73 jsem tu a dokonce jsem našla nějakou fotku 😎 🙂

luksi
3. kvě 2011

@evik73 Koukala jsem že pani zubařka našla malý kaz takže jsi měla o zábavu postaráno vid 😖 🙂