Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

luuca2
18. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak to funguje na Motole v Centu rerpoduční medicíny www.ivf-motol.cz přístup personálu, způsoby léčby atd.?
Máme to kousek od baráku, tak cestovnání tam by bylo absoludně bez problémů. Chci tam dneska volat a objednat přítele na spermiogram.
Díky za odpovědi 😉

kive76
19. únor 2013

@ifet ahojky, nepůjdem do dalšího IVF...

ifet
19. únor 2013

@luca77 nedelaji se mi cysty, Uhrova rekla,ze je dobre prohlidnout stav na UTZ 1DC a nebo tesne pred menstruaci,jestli tam nejsou cysty po minuly stimulaci...no slysela jsem to poprvy...tak nevim😉

ifet
19. únor 2013

@kive76 jako uz nikdy?

kive76
20. únor 2013

@ifet už né...zkusíme normálně...třeba se stane zázrak a zadaří se 🙂 dvě kamarádky říkaly, že jejich kámošky, nešlo jim to..byli na umělém - dokonce dvou a pak otěhotněly přirozeně ...

ifet
20. únor 2013

@kive76 jo,urcite je to mozne,hlavne jestli je ok spermio...drzim palce...moooc

luca77
20. únor 2013

@ifet no, tak já půjdu teď těsně před menzes na UZ, tak jsem zvědavá! Dneska mi bude máma píchat šestou injekci vitamín B1, tak doufám, že tam pak na UZ žádná cysta nebude! Včera mi píchala do pravé půlky a ta je nějaká citlivější,víc mě to bolí, šťípe! Máma říkala, že tu pravou stranu mám nějakou tužší 🙂 rozpíchanou, říkala, vždyt to už je taky injekcí, co jsem ti píchala. Přítel říká já jí to píchnu 🙂 , to joo mučit by mě chtěl, ať si to zkusí! Chlapi ty vědí prd, co my si musíme vytrpět, oni dají sperma a nazdar !!!

luca77
20. únor 2013

@kive76 joo, určitě, hodně je takových párů, co mají za sebou třeba 2x IVF a nic a nakonec se jim podařilo přirozeně. Holky, to je ta příroda prostě! 😉 Mám kamarádku, první dítě mají z umělého..o druhé se snažili v Motole, byla se mnou i v lázních, po lázních byla na několika nativech - nic, nooo a nakonec se jim zadařilo přirozeně, řekla bych, že teď už by mohla někdy rodit. A prý když nějaká její kamarádka říkala před Uhrovou, že se jim zadařilo, tak Uhrová řekla: konečně na to přestala myslet!

ifet
20. únor 2013

@luca77 no ty kecy od Uhrovy se mi zdají teda divný...no jak jen na to nemyslet? Nepojedes ještě jednou do lázní?
Já bych jela, ale nejak se mi nechce samotný....

luca77
20. únor 2013

@ifet ne ne, já do lázní už tedy nepojedu! Měsíc je dlouhá doba a stejně to bylo k ničemu! Ale zase dobrá zkušenost, poznala jsem zase nějaké nové věci, jak to chodí v léčbě gyn.problémů - moje první lázně v životě. 😉

ifet
24. únor 2013

Tak zítra začínám dalsi boj...dalsi minimalka...
A taky mam napsaný lazne, tak že když nic, tak pojedu alespoň na dovcu🙂

luca77
26. únor 2013

@ifet tak držím palce, ať se konečně zadaří! 😉

len089
17. dub 2013

Ahoj,chtěla bych vás podpořit. CHodili jsme do soukromého centra kde to kničemu nevedlo.Muj zdravotní stav byl hrozený, pak jsme přešli do Motola, kde jsem podstoupila operace, za rok nato jsem jela do lází a za 9 měsíců nato otěhotněla. Že se to podařilo vděčím centru v motole. Celé to trvalo dlouhých 6 let a kdy jsem tomu už ani nevěřila a minimálku podstoupla stylem - no tak stejně to zase nevijde, tak to višlo. Tet jen doufáme že to dobře dopadne.
Přeju vám všem aby jste se dočkali.

janulka1980
15. kvě 2013

@len089 drzim palec, tiez mam male "motolatko" z 9teho IUI 😉

snailka
5. zář 2013

Ahoj holky, můžu se zeptat, kolik vás stálo IVF v CARu v Motole? Děkuji 🙂

peanutczt
8. říj 2013

ahoj děvčata, chtěla bych se optat na zkušenosti s ICSI v Motole. Je třeba doporučení lékaře nebo postačí výsledek z spemiogramu? Je poté nějaký rozdíl v ceně? Ajak to dále probíhá, jak dlouho se čeká na tzv "první" pokus?

janulka1980
15. lis 2013

@kive76 ahojky, mas nieco nove, alebo mate prestavku? pozdracujem a prajem pekny vikendik! Jana (ak si ma pamataas)

kive76
12. pro 2013

ahojky, normálně zkoušíme dál...přirozeně, na další IVF nemám prašule pamatuju si tě jako janulka1980

luksi
14. bře 2014

ahoj holky, už žádná nechodíte do Motola?

stazina1
15. bře 2014

Ahoj,ja chodím do Motola,som po prvom IVF,neuspešné,zacala som krvácat a teraz idem 8 dubna na konzultaci na KET ☹

m_aja
5. dub 2014

Ahoj, chtěla bych vás podpořit ve snažení. Do Motola jsem chodila v letech 2003-2005, k paní doktorce Uhrové. Já vím, už je to dávno, ale co si pamatuju, tak byla vždy milá, trpělivě všechno vysvětlovala, na její přístup si nemůžu stěžovat, všichni tam byli v pohodě. Byli jsme na IUI, po třetím nezdařeném pokusu, kdy jsem to vzdávala a klaněla se k IVF, nás ještě přemluvila na 4. a pak ještě na 5. pokus IUI a ..... povedlo se - číslo 5 žije 🙂 narodila se nám dcerka. Po 6 letech se mi podařilo přemluvit manžela k dalšímu dítěti, už se hrozil, že bude muset zase absolvovat kolečka vyšetření a odběrů, tak jsme to zkusili nejdříve sami - a hned se zadařilo a ještě k tomu dvojčata. Takže se držte, vydržte hlavně psychicky, každý máme někde šťastnou hvězdu 😉

lumcag
9. dub 2014

@m_aja
Ahoj Také jsem navštěvovala v tuto dobu Motol, Také u dr. Uhrové. kolik ti je let jestli se mohu zeptat.
Manžel by druhé chtěl, ale stavíme barák a bojí se že to finančně nezvládnem. Martínek bude mít v srpnu 4roky, tak by to už chtělo a já měla teď v sobotu 39 ☹ let

m_aja
9. dub 2014

@lumcag Jsme stejný ročník, taky už mi bylo 39 😖 Dcerka už má 8 a dvojčata 2 roky. Ještě pro zasmání - všechny 3 holky máme narozené ve stejný den 🙂 Už jsem si myslela, že skončíme jen u jednoho dítěte, ale pak jsem se vzbouřila, že jsem vždycky chtěla velkou rodinu a jestli budeme na další dítě čekat zase 3 roky, tak už se taky podařit nemusí,taky manžel už není nejmladší (52 let) ... no manžel se trochu ošíval, k doktorům moc rád nechodí a taky už nejsme v Praze, takže bychom začínali v nějakém jiném centru, ale teď je šťastný, ani ve snu by ho (ani mě) nenapadlo, že to takto dopadne. Holky jsou zdravé, takže je vše ok. Držím palce v přemlouvání 😉 za mě čím dřív tím líp 🙂

lumcag
10. dub 2014

Tak to je krásné. A ještě ve stejný den . Já mám kamarádku z lázní, které jsem podlstoupila ještě než se malý narodil a ta je narozena stejně 5.4. jak já. Její syn je přesně o 4měsíce narozen dřív a její dcerka s kterou otěhotněla po pul roce císařského řezu ,slaví narozeniny 16srpna jak náš malý. Také pěkná nahoda.

wecurka
25. kvě 2014

Ahojky snažilky z motola 🙂 do CAR v Motole jsme chodili v r. 2011-12 k dr. Uhrové, která byla super u sester to občas zakulhalo hlavně ta staršího data narození na krvi, ale dalo se to přežít a na 3 IUI se u nás zadařilo dnes již 18m motolátko, umí krásná a šikovná miminka 🙂 A i když nám v Motole řekli, že děti mít přirozeně spolu nemůžeme tak dnes se ukázalo, že ani oni nejsou vševědoucí a příroda si do ničeho nenechá kecat a máme //, pravda že neplánovaně ale i tak obrovská radost. Takže hlavu vzhůru vše má svůj čas a v Motole jste v dobrých rukách 😉 Hodně štěstí

bendys
4. črc 2014

Ahoj holky, nevíte jak se střídají doktoři v CAR Motol? - Kdy slouží Uhrová a kdy Hynek? Případně kdo dělá vyšetření průchodnosti vejcovodů? Díky

wecurka
7. črc 2014

@bendys nevím jak se střídají lékaři, ale na průchodnost se chodí úplně jinam tam je RTG a mě to dělal nějaký mladý doktor, ale už to budou 3 roky. Jinak tě na to vyšetření zavede někdo z personálu. 😉

bendys
8. črc 2014

@wecurka Díky moc za odpověď. To vis jsem nervozní a chtěla jsem mého ošetřujícího doktora 🙂 ale tak přežily to jiné tak já to dám taky 😅 Díky

wecurka
8. črc 2014

@bendys neboj se určitě to přežiješ ikdyž ne vše je vždy příjemné, ale výsledek za to rozhodně stojí. 🙂

lumcag
21. říj 2014

@janulka1980
Ahoj tak to gratuluji. Já čekám na výsledek po IUI

janulka1980
21. říj 2014

@lumcag silno drzim palce, kedy testis? 🙂