Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

luuca2
18. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak to funguje na Motole v Centu rerpoduční medicíny www.ivf-motol.cz přístup personálu, způsoby léčby atd.?
Máme to kousek od baráku, tak cestovnání tam by bylo absoludně bez problémů. Chci tam dneska volat a objednat přítele na spermiogram.
Díky za odpovědi 😉

lumcag
22. říj 2014

budu testit asi o víkendu , to mám volno . Kdyby něco nebudu v práci brečet 🙄

lumcag
22. říj 2014

@janulka1980
Tak jsem dnes nevydržela testla. Nevím zda ten slabý duch je zbytek pregnylu nebo zda se něco rýsuje 😝

janulka1980
22. říj 2014

@lumcag a ktory si den?

lumcag
23. říj 2014

8den, myslím že by to pregnyl neměl být, protože jsem si ho dělalal 4DPO a měla jsem test čistě bílý

bendys
23. říj 2014

@janulka1980
@lumcag holky můžu Vám do toho vstoupit? - v motole jste spokojene? Je hrozne malo konverzaci o Motole, tak bych chtěla vyuzit prilezotosti, ze se tu nekdo obevil :D Ke komu chodite?? a spokojenost?

Díky moc

lumcag
23. říj 2014

Vypadá to, že pokud vše půjde, tak jak má a testík bude sílit, tak jak o odstín dnes , tak Martínek bude slavit narozeniny o měsíc později než jeho sourozenec 🙂
@bendys
Já jsem z Motolem spokojená. Chodím k dr. Uhrové, A nemohu si stěžovat 😉

janulka1980
24. říj 2014

@lumcag tak to je super, budem ta sledovat dalej a drzim palce, nech len silnie 😅 ja mam obe deti v rovnaky mesiac...rok po sebe, dokonca aj pes (marec 2012) 😀

@bendys no, neviem ake to tam je dnes,ja som otehotnela v Motole po 9tom IUI, v roku 2012.podla mna vsetko zavisi od pristupu sestier a tie boli skvele.s jednym lekarom som bola dost nespokojna. blbe je to,ze pri kazdom ultrazvuku ti pripadne iny lekar,co sa mi nepacilo. no druhe bejby sme nastastie uz v CAre riesit nemuseli. Motol je ale v pohodet. vela stasticka!

janulka1980
2. lis 2014

@lumcag halo haloooooo 😉

lumcag
3. lis 2014

@janulka1980
taj sem dostala ledovou sprchu 😢 Asi jsem si to zavinil sama. S malým jssem byla na průlizkách , nějak jsem ho špatně zvedla , celý večer jsem měla šílené křeče a ráno jsem začala krvácet 😢 a dnes jsem si udělala test a s krásně pozitivního testu je jen bílý sníh ☹

janulka1980
3. lis 2014

@lumcag nie, nevycitaj si to takto. ja som sa po 9tom IUI na vsetko "vykaslala"..stahovali sme sa prave, takze sme pratali cely byt, umyvala som okna, vesala zaclony. a v baraku nesiel vytah, tak som vsetky tazke kufriska, tasky, veci nosila ja dole schodmi, do auta a tahala do noveho podnajmu (priatel bol prave po operacii kyly, tak nesmel nic dvihnut)... no a na druhy den som objavila //
netrap sa, vyskusate zas, strasne moc drzim palce 😵
viem,ze to teraz boli..ale usmej sa 😉 papa

lumcag
3. lis 2014

@janulka1980 díky moc za utěchu.
No , výsledek mám bílý, ale NS nemám. Vždy když jsem byla po IUI a nebyla jsem , tak jsem dostala na den přesně MS a to se tak nestalo. kamarádka mi řekla, že nemám věšet hlavu, tak nevím. Volala jsem do Prahy a sestřička mi řekla, že pokud se do 13.11 nerozkrvácím , tak mam 13.11. přijít na krev a ultrazvuk 😕

janulka1980
4. lis 2014

@lumcag takze este nekrvacis riadne? a beries utrogestan?

lumcag
4. lis 2014

@janulka1980
neberu utrogestan, ten jsem vysadila už v pátek 30 když jsem vyděla, že test mám negativní. ne ještě nekrvácím

janulka1980
5. lis 2014

@lumcag hmmm,no tak uvidime este uvidime... a mavas MS pravidelnou? aj dnes test biely?

lumcag
5. lis 2014

vždy když IUI nevyšla vždy jsem dostala Ms přesně na den.
Asi je to po porodu jinak 😒
@janulka1980
Dnes jsem začala krvácet 😔 😢 😔 😢 😔 😢 😔 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
ale 14.11. v pátek jdu na ultrazvuk folikumetrie a pokud vše bude v pořádku dám si pregnyl a jipíííí do dalšího pokusu 🙂

lumcag
5. lis 2014

Jinak moc děkuji že se zajímáš aspoň se mám někomu vypovídat

lumcag
5. lis 2014

@janulka1980
je podívej ty si psala v 11:21 a já ti dpovídam 21:11 😅 No tak to něco. to mi určo výjde 😀

janulka1980
6. lis 2014

@lumcag viem ake to je, bola som 8krat sklamana z vysledku IUI ... a teraz mi 9te IUI sedi na kolenach a snazi sa ti nieco napisat ( a prave place lebo som jej nedovolila vytiahnut USB z pocitaca 😀 )

lumcag
6. lis 2014

@janulka1980
Také Martínek mi věčně sedí na klině, když jsem u PC. No a kdy plánujete druhé? A proč si musela podstoupit IUI, pokud se mohu zeptat. Pokud nechceš a je to osobní to psát tady, tak jestli budeš chtít a mužeš o tom mluvit tak mi to mužeš hodit do interní pošty

lumcag
6. lis 2014

@janulka1980
ááááááááááá promiň špatně jsem soï přečetla tvůj blok. Ty už dvě děti máš 😉 já jsem opravdu 😎

janulka1980
6. lis 2014

@lumcag jo jo, mam uz dve. nas pes Porthos sa narodil v marci 2012, Dianka v marci 2013 a Juraj v marci 2014 😀
IUI sme podstupili preto, lebo som mala male problemiky, ale bolo ich viac, napr. vysoky prolaktin, "alergia na partnerove spermie", mala som cystu na vajecniku,... partner bol podla testov OK... aj ked sme este nevedeli vysledok 9teho IUI tak Dr.Uhrova mavla rukou, ze to staci, ze ideme do IVF (popr. Nativ) a aha ho, Dianka sa vydarila. No a synator uz prirodzene. Bali sme sa, ze budeme podstupovat vsetky tie IUI alebo aj ine este raz, tak sme si povedali, ze ziadne Anti... a mame dve deti 😉

lumcag
7. lis 2014

@janulka1980
no to narození .........ve stejný měsíc a vše po roce 😀
Uhrová......rázná to žena. Nijak ji nemusím, u te se cítím jak na běžícím páse. Také jsem měla alergii na spermie, brala jsem prednison a anopyrin asi 4 měsíce, také jsem měla 2cm cystu, nereagovala jsem dobře na clostyl. S utrogestanem měli tehdy v lékárně výpadek a tak mi napsala díky špané snášemlivosti injekce fostimon díky kterému je malý mezi námi 🙂

janulka1980
7. lis 2014

@lumcag mne tie ultrazvuky rano pripadali jak na beziacom pase....take neosobne, furt iny lekar, .......
no jo, brezen mame docela nabity 😀 (to nehovirom, ze v breznu ma narozky dedecek, pradedecek, bratranec a neter, a moja mamka svatek)

janulka1980
14. lis 2014

@lumcag ahooj, tak jak dnes foli, foli, kuly? 🙂

petym1
16. lis 2014

@bendys Ahoj, taky jsem chodila k dr. Uhrové a byla jsem s ní moc spokojená, poslala mě i do lázní a když jsem přijela hned jsem nastoupila na II.pokus IVF a podařilo se 🙂

bendys
16. lis 2014

@petym1 díky moc za odpověď a ještě víc gratuluji k úspěchu🙂 doufám že i nám se v motole zadari. Musím teda říct že s péčí jsem tam už i já maximálně spokojená 🙂 až jsem to od fakultky nečekala...

ninasan
24. lis 2014

Ahoj mé zkušenosti s Motol nic moc, jako na běžícím páse. Nedostatek informací, kdy a co mám brát, při problémech zdlouhavé kontaktování lékaře. Nevydržela jsem změna CAR, nevím sic jak to dopadne, ale přístup individuální komunikace super a např. USG vždy stejný lékař 😵

leena76
6. pro 2014

@bendys Ahoj, je to sice už skoro pět let co jsem tam chodila. Byla jsem u MUDr. Hynka byl skvělý, příjemný. I všechny sestry byly moc fajn.

janulka1980
12. pro 2014

@leena76 tiez mam lepsie skusenosti so sestrami, hlavne sestricka Alenka 😉

bendys
13. pro 2014

@leena76
@janulka1980
Ahoj Diky za reakci, take chodim k dr Hynkovi a musim rict ze cely kolektiv a sestricky naprosto uzasne. Poprve kdyz jsem odchazela s ordinace se stosem zadanek na dalsi vysetreni tak jsem byla takova cela prejeta, ale sestricka Alenka me dokazala povzbudit a zvednout naladu. Navic teda co jsem procitala forum, jsem hrozne rada za vyber prave Motola hlavne z duvodu kompletnich vysetrenich jeste pred prvnim -ivf, nevim mam proste pocit ze tam na me maji cas a zatim nic nebyl problem...