Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

luuca2
18. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak to funguje na Motole v Centu rerpoduční medicíny www.ivf-motol.cz přístup personálu, způsoby léčby atd.?
Máme to kousek od baráku, tak cestovnání tam by bylo absoludně bez problémů. Chci tam dneska volat a objednat přítele na spermiogram.
Díky za odpovědi 😉

kive76
20. srp 2012

@kaculam díky

janulka1980
3. zář 2012

@kive76 ahojky, tak co, boli ste na konzultacii? ake dalsie kroky?

kive76
3. zář 2012

@janulka1980 ahojky, na konzultaci jsme byli...a jdeme na IVF ICSI....dneska první ultrazvuk, a první injekce menopuru...takže kdy bude IVF to nevím..podle ultrazvuku.....

janulka1980
3. zář 2012

@kive76 tak to je super, dobra sprava! pri IVF, a dokonca ICSI, vacsia sanca! drzim velmi palce!!! 😵

kive76
3. zář 2012

@janulka1980 jojo díky

stazina1
6. zář 2012

Dievčatká,držím vám palečky.Ja som bola v Motole nadmieru spokojná,ale prečo nie,ked mám odtial chlapečka 🙂 Dúfam,že aj na druhykrát to tak bude.to ISCI sme mali aj my a vyšlo to.

kive76
6. zář 2012

@stazina1 a ty máš zamrazený embryjka , anebo začínáte od znova? na kolik tě to tak nějak vyšlo? díky za držení..

luca77
6. zář 2012

@kive76 Ahoj, tak držím palce,ať pořádně rostou folikuly a dotáhnete to až do šťastného konce ... 😉

kive76
6. zář 2012

@luca77 ahojky, díky...no uvidíme zítra...co ty?

kive76
6. zář 2012

@barce ahojky, co u tebe nového?

stazina1
7. zář 2012

@kive76
Ahoj.
Vajíčka nemáme zmrazené aj ked je to škoda,lebo sme ich pár mali navyše. ☹ Mám zdravotné problémy a tak sa mi vajíčka nemohli zmraziť,takže všetko odznova.Ale nejako mi to nevadí,všetko malo strašne rýchly priebeh.Pichala som si gonal a dávali sme si predlženú kultiváciu a ISCI a vyšlo nás to cca 25 tisíc,musela by som to presne spočítať,to záleží aku dávku ti určí lekár,ja som mala krátky protokol a vela vajíčok.

luca77
8. zář 2012

@kive76 Ahoj, my stále čekáme, ale už to asi nebude mít dlouhého trvání, doufám! Včera jsem volala do Motola a dr. Černíková z genetiky mi sdělila,že jsme na řadě a koncem příštího týdne bude mít výsledky z genetiky dvou dárkyň. Tak se na to podívá a rozhodne, zda by nám nějaká vyhovovala a zavolá mi. Tak se konečně začne zase něco dít. 😉

kive76
9. zář 2012

@luca77 no tak to je super, držím palečky 🙂

kive76
10. zář 2012

@luca77 a proč ty vlastně máš tu dárkyni? já už si nepamatuju, co je důsledkem...u nás je to docela blbý.-..už si píchám injekce od 3.9...nejdřív 3 ampulky, a ted od pátku 4 ampulky...a na dnešním ultrazvuku jen jeden folikul ☹ ☹ a jen 6mm ☹ ☹ , kontrola ve čtvrtek.....

luca77
10. zář 2012

@kive76 Já, když jsem si píchala,tak jsem měla třeba po týdnu ( i po 10dnech) píchání jen drobné folíky...k ničemu!!! ☹ A dávky mi také zvyšovaly! Takhle jsem to absolvovala 2x...jednou před lázněmi a pak po lázních a výsledek stejný! Dárkyni mám proto,že nemám asi dostatek vajíček a na stimulaci nereaguju 😉 . Podle mě oni sami ani nevědí 🙂 ...když jsem byla v Motole naposledy v květnu,tak mě posílali ještě na 5.patro,že tam mají lepší UTZ, ale ani tam nic navíc nezjistili! Dle dr. Uhrové bych měla normálně otěhotnět, hormonální výsledky mám v normě. Někde je zakopaný pes! U nás jedna holka taky nemohla otěhotnět,tak byli na IVF a mají kloučka něco přes rok a včera jsem zjistila,že koncem září čeká další a přirozeně..tohkle mi nejde do hlavy!!! A že to bylo neplánované. No,koukám,že tvé folikuly také nechtějí růst,to je na prd ☹ Ale třeba se to ještě vzpamatuje! Já jsem poprvé také píchala Menopur a hned 4amp. a pak při druhém pokusu jsem píchala Puregon, první dávka 300 , dalších pět dávek po 250 a jelikož to nerostlo,tak mi to zase zvýšili na 300 (po dva dny) ..no a pak mi to ukončili. Takže asi tak. Ale nevěš holka hlavu, jednou se přece taky dočkáme 😉

kive76
10. zář 2012

@luca77 aha,no uvidíme ve čtvrtek co mi řeknou, no jasně musíme se dočkat 🙂

barce
10. zář 2012

ahoj kive🙂, no my zkusili min.cyklus nativ, folikul ukazkovy, ale vajicko nebylo zrale. takze zkusime znova. budem ted zkouset nativy ob mesic nebo mozna i kazdy, kdyz na to budu mit nervy🙂, jestli se k necemu dohrabem. uz sem si "osahala" salek v motole a OPU bez narkozy, tak uz snad nebude takova nervozita🙂.

kive76
14. zář 2012

@barce a co to znamená ten nativ?no nám folík ten co měl 6 mm vylezl na 13 , jsou tam prý ještě dva...takže dál píchat, a v neděli na ultrazvuk a pak se uvidí co s náma....že prý když by to šlo dobře , tak prý by mohli být i 3 vajíčka...tak uvidíme...

wizu
14. zář 2012

Ahoj holky, muzu se zeptat? Presli jsme v lete do Motola, mame uz vycerpany vsechny hrazene pokusy, tak zaciname nativy, resp. minimalky. Ale trochu se nevyznam v systemu, dnesk ajsem prisla na utz a nenahlasila se, tak jsem tak jako trubka sedela od 7:15 do 9:00. A mela bych jit zase v pondeli. V kolik tam mam byt? Musim tam byt v tech 7,30, nebo jste nektera chodily pozdeji? A hlavne kdyz pak jdete na odber, resp. na opu, v kolik? Me se to takhle narychlo strasne spatne zarizuje v praci a zapomnela jsem se zeptat.
A jeste jeden dotaz - nechavate si delat nativy s narkozou nebo bez? Priplacite za ni? Mam dva foliky napravo plus nejakou obri cystu nalevo.

kive76
14. zář 2012

@wizu ahojky, určitě se můžeš přidat...když jdeš na ultrazvuk, tak čím dřív příjdeš , tím dřív půjdeš na ultrazvuk...bere se to tam podle toho, jak ženský příjdou za sebou...takže nejlepší je třeba přijít hned po 7h.....většinou se teda začíná od 7.45h, anebo 8.00,8,15h jak kdo z doktorů...a co se týče dalších dotazů to nevím...zatím jen stimuluji....

kive76
14. zář 2012

@wizu a nahlásit se musíš v tý ambulanci, na tý straně jak je na chodbě takovejten obrázek jak ten čáp drží v zobáku to mimino...jakmile se nahlásíš tak si najdou tvojí kartu, a dají si jí na hromádku...za sebou podlet to kolik je před tebou ženskejch..protože když se nenahlásíš tak pak budeš asi mezi posledníma...protože o tobě nebudou vědět, že jsi dorazila...oni si ty karty připravujou asi i podle toho, na kdy ti řeknou další termín ultrazvuku

wizu
14. zář 2012

@kive76 Diky, no, dneska my tyhle info chybely🙂 Ty jdes na dalsi utz v nedeli? Snad ti dovyrostou! Kolikaty IVF?

kive76
15. zář 2012

@wizu 1.IVF...JO JO v neděli na 9h ....doufám, že jo , podle toho se rozhodne jestli na to 1.IVF půjdem...

wizu
16. zář 2012

Kive, tak co dnesni utz?

kive76
17. zář 2012

@wizu ahojky, tak ultrazvuk jen 2 folikuly jeden 16mm, a jeden 20mm, ale půjdem na odběr...v neděli večer jsem si píchla OVitrelle, a v úterý v 7.30 jden na odběr vajíček...tak uvidíme jestli z toho budou nějaký vajíčka...

kive76
17. zář 2012

@wizu pro dnešek držím palečky..pak napiš co se s tebou ted bude v Motole dít 🙂 ted až zpětně jsem si přečetla, že máš též vpravo 2 folikuly..jak velké?

kive76
17. zář 2012

@stazina1 ahojky, už jste byli v Motole...anebo na kdy tam máš objednávku? no my jdem v úterý na odběr vajíček...jen 2 folikuly vpravo..tak uvidíme...

wizu
17. zář 2012

Ahoj, tak dneska byl na utz jen jeden, 23 mm, pichli mi pregnyl tam, tak zitra uvidim, jestli se tam jeste udrzi. Jsem z toho uplně na dne. Ani nevim, jestli tam mam zitra chodit, je to strasna pracovni komplikace jak na me ta na manzelove strane - tezko to zaplatim, kdyz jedinej den, kdy chodi manzel poradne do prace tak tam nebude...

wecurka
17. zář 2012

@wizu já jsem měla taky takhle velký folík také jsem zvažovala zda to má cenu jestli to není zbytečné a dnes jsem ve 29tt takže za mě určo jděte a budu držet palce aby se zadařilo 🙂 😉

kive76
17. zář 2012

@wizu takže máš jít zítra do Motola? a na kolikátou? třeba se tam uvidíme..