Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

luuca2
18. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak to funguje na Motole v Centu rerpoduční medicíny www.ivf-motol.cz přístup personálu, způsoby léčby atd.?
Máme to kousek od baráku, tak cestovnání tam by bylo absoludně bez problémů. Chci tam dneska volat a objednat přítele na spermiogram.
Díky za odpovědi 😉

mischoolka
23. říj 2012

Ahoj holky, máte někdo zkušenosti s vysokou buněčnou imunitou, čili jak dlouho jste brali Prednison 5, než se Vám stav zlepšil a dovolili Vám těhotnět? Od mého 2. potratu, tj únor 2012 nesmíme se pokoušet, Prednison beru od července 2012 a už mi to "nedělání" leze na mozek ☹ Díky, Mia

len089
23. říj 2012

Ahoj Já chodím na imunologii do Podolí o r .2009. Vždycky mi dali 5mg na 2 měsíce pak jsem šla na kontrolu a snížili ho na 2,5mg.Neměl by se brát v kuse déle než 6-7 měsícu , pak se musí na nějakou dobu vysadit.
jak jsem psala chodíme tam už dlouho a mockrát. Vždy jsem měla imuno špatný.
Zajímaví je že ho bereš od července??to jsi ještě nebyla na kontrole? Po kontrole mi vždy řekli at se snažíme v plodné dny v mém případě že mužem na IVF. Protože jak počítám tak ho berš 4 měsíce a do 7 už moc dlouho nezbívá.
Já vždycky když jsem ho vysadila tak se imunita zase zhoršila.

wecurka
28. říj 2012

@mischoolka já ho brala rok než jsem otěhotněla, ale pak mi řekla dr. že by se neměl brát tak dlouho ale to už jsem byla těhu.

leny11
31. říj 2012

Ahoj holky, je tu někdo kdo jde v listopadu na nativ?

karolans
1. lis 2012

@leny11 Ahoj já jdu na Nativ zítra jdu na první ultrazvuk

leny11
1. lis 2012

karolans@ Ahoj, já dnes dostala ms, a na první UTZ jdu příští týden ve středu.Kolikátý den cyklu jdeš?Bereš nějaké léky?

leny11
8. lis 2012

@karolans Ahoj, byla jsem včera na UTZ a bylo to sedmý den.Měla jsem dva folikuly 9mm v pátek jdu na další UTZ.Jak to s tebou vypadá?Už jsi byla na odběru?

karolans
9. lis 2012

Ahoj holky dnes jsem byla na odběru jedno vajíčko nu což i to je zázrak budou volat zítra jinak jsem píchala fostimol byla jsem bez narkozy a šla hned domů tak leny držím palce jo a kam chodíš do kterého centra

leny11
9. lis 2012

Ahoj , tak i to jedno je dobrý 🙂.Dneska jsem měla další UTZ a na to , že píchám merional tak mi příde , že to moc neroste, naposled , když jsem píchala k nativu injejce, tak rostly líp ☹ .Chodim taky do Motola, koho máš za doktora/ku?

molla
10. lis 2012

Ahojky holky teď od listopadu taky přecházím do motola. Tak tam budeme těhulkovat spolu. Slyšela jsem na ně samou chválu. A jak jste na tom vy ? 🙂 mooc vám držím palečky

karolans
10. lis 2012

Leny chodím k dr Hynek musím říct že na něho v diskuzech nadávaly a přitom je fakt dobrej asi někomu vadí to že vše řekne na rovinu ale myslím že to je správné proč malovat med kolem huby že tak to jsme se tam v pátek musely vidět akorát nevíme jak vypadáme vid?no a dnes měly volat zda se to oplodnilo a vůbec nezavolaly tak nevím co si o tom mám myslet už ani moc nedoufám

barce
11. lis 2012

ahoj holky, taky sem v patek byla na UTZ 😉 . karolans mne posledne meli volat v sobotu jestli se oplodnilo a vubec mne taky nezavolali. zavolala mi az v nedeli a hrozne se omlouvala, ze na me zapomnela a ze ma pro me dobre zpravy, oplodnilo se, tak nehazej flintu do zita. akorat se nam pakprestalo vyvijet ☹ .

karolans
11. lis 2012

to asi říkaj každému mě se dnes také omlouvala že zapoměla a kamarádce taky to mě mrzí že se vám přestalo vyvíjet a kolikáty den se to pokazilo?

barce
12. lis 2012

hmmm, tak to je teda dobry jestli je to tam bezna praxe 😒 . o tech vikendech se tam moc jako nefacha, tak to je asi duvod. volala mi 3.den od OPU ze blby.

karolans
12. lis 2012

Ahoj děvčata tak bohužel nám dnes volaly že se to přestalo vyvíjet tak že nic a jak jsem říkala my končíme tohle byl poslední pokus jinak holky nevzdávejte to vždy nějaká šance je já to také před tím nevzdávala a dnes mám krásnou 4letou holčičku jsem štastná za ní a věřte že kdyby mě bylo méně let tak budu pokračovat přeji vám všem hodně štěstí

leny11
12. lis 2012

Ahoj,tak to mě hoky mrzí, že nemáte lepší zprávy ☹ .Dneska jsem byla na UTZ byla tam moje paní doktorka Uhrová , mám pocit, že mi přináší štěstí.Měla jsem dva foliklíky 🙂 a zejtra ve 12 jdu na odběr.Jsem zvědavá jak to dopadne.

ifet
12. lis 2012

Ahoj holky...můžu se přidat k vám do diskuze...jsem tady na koníku snad po 2,5 letech...mám za sebou 2 IVF v Gennetu v Liberci...teď jsem znova sebrala odvahu a jdem do toho zase...přešli jsme do Motola k paní doktorce Uhrové, slyšela jsem na ní velikou chválu...zítra jdu na konzultaci, abychom věděli, kdy se pustíme do nativu...byl mi paní doktorkou doporučen...zjistili mi alergii na sperma a embryo...tu už mám přeléčenou, tak že nám přetvává jen problém z manželovy strany, málo a líné spermie...jsem na zítra zvědavá, dneska jsem to dostala, tak by mě zajímalo, jestli to ještě stihneme tenhle měsíc, nebo budeme muset čekat na další...ale zítra jsem 2. DC a to se stejně začíná se všema možnejma stimulacema, tak doufám, že to půjde...co myslíte?

barce
13. lis 2012

@ifet drzim palce 😉 . ja mam Uhrovou take nejradsi. vitej na jedne lodi 😎 .take uz jedu jen v nativech bez jakekoliv stimulace, mame uz po 3.ivf, presli sme z Pronatalu.

leny11
13. lis 2012

Ahoj,také mám Dr. Uhrovou a jsem ráda, přijde mi nejlepší 🙂 .Jestli ji druhý den tak vítej mezi "nativky".@ifet Proč myslíš, že byste to tenhle měsíc nestihly?U mě hned 1.DC začíná stimulace a odběr je tak po 2až 3 UTZ.
Jinak holky dneska jsem byla na odběru a dělala mi Dr. Uhrová a skoro to nebolelo a měla jsem 1vajíčko, tak uvidíme jestli se zadaří dál.

barce
13. lis 2012

@leny11 leny ja byla taky na odberu 😉 . ale hned rano a delala mi ho takova mladinka hnedovlasa doktorka a nic moc teda a navic bez vajicka ☹ . predtim sem mela 2x OPU s Uhrovou a daleko lepsi a pokazde vajicko bylo odsato. je fakt dobra. kez by na ni clovek mel stesti vzdy, ale to bohuzel nejde 😒 . drzim palce at to dotahnes k ET!

ifet
13. lis 2012

ahoj holky, tak to jsme se tam dneska museli určitě vidět...byla jsem tam s manželem a čekali jsme kolem 11:00 hodiny na embryoložku a ona si před námi brala do malé ordinace ještě dvě holky, co byli prý na odběru...určitě jsem vás tam viděla🙂
No jo, už jsem mezi Nativkama...mám to úplně bez stimulace a příští středu jdu na kontrolu, aby bylo vidět, jak roste folík...
Leny...gratulace k vajuchu...ať se dál daří
Barce...to je vždycky zklamání, když tam nic není, znám to z normálního IVF...mrzí mě to...toho se taky bojím...
Vy jste taky neměli ani minimální stimulaci? Nebo jste něco měli? A kolikrát jste už byli na Nativu? A co máte za problémeček? My spermio a taky alergii na sperma a embryo, ale to už mám snad přeléčený...

wecurka
13. lis 2012

Ahojky snažilky za pár týdnů se nám z Motola od Dr. Uhrové narodí chlapeček, taky jsme měli problém s alergií na sperma a po 14 měsících se zadařilo. Jen ten přístup personálu byl někdy fakt na budku 😒 A to že na UTZ byl vždy jiný doktor mě taky docela vadilo a naposledy když jsme měli před insemkou tak tam byl ten doktor s nečeským jménem a rovnou mi předepsal 3x Pregnyl takže ani on sám nevěřil v úspěch což mě docela rozsekalo, ale naštěstí ťuk ťuk ťuk to naše buňky nevzdali jako dr. a dnes mám v bříšku Kubíčka. Takže nebzdávejte to i když je to někdy těžký a fakt na budku, ale jednou to prostě vyjde. 🙂

barce
14. lis 2012

@ifet ja odtamtud odchazela tak nejak po 9,00. no odchazela, tak se spis plazila 😎 .ifet mam to same co ty. teda az na to spermio, to mame celkem ok. ale uz sem taky prelecena z podoli po tech alergiich, na ktere mi jaksi v minulem CAR neprisli 😠 . davame jen nativy, bez niceho. ted sem byla potreti. 1x vajicko nebylo uplne odzrale, podruhe bylo, oplodnilo se, ale prestalo se vyvijet a ted bez ☹ . jeste to chcem parkrat zkusit, musime vydrzet. pri velkem IVF sem taky jendou mela 12vajicek a podruhe 2. ono je to asi fakt na tom nahore 😉 .

barce
14. lis 2012

@wecurka diky za krasne povzbuzeni! a podaril se pres IVF nebo jen IUI? oni ten pregnyl davali takhle po nekolika kusech, ze pry ho nemeli v lekarne. takze kdyz ho meli, tak mne napsali taky rovnou 4kusy. ty doktori se bohuzel takhle stridaj ve vsech CAR. nekde mene, nekde vice. taky bych nejradeji mela u vseho Uhrovou, ale to by se asi zblaznila 😎 . na budku to je, to mas pravdu 😖 . uz sem to chtela vzdat kolikrat............

wecurka
14. lis 2012

@barce naštěstí "jen" po IUI, ale už jsme měli domluvené konzultace jak v Motole tak v Podolí na IVF. Je to hrozný jak pro vztah tak pro ty dva, ale pokud zvládnete toto tak už téměř vše 😉

leny11
14. lis 2012

Holky zdravim , Barce měla jsem nativ s minimální stimulací, clostibegyt a pak jsem dopíchávala injekce merionalu.Jinak u nás je problém u obou spermie nic moc a já mám anovulaci.Tohle je můj pátý nativ.Dneska mám volat, jestli se nám vajíčko oplodnilo, vůbec se mi tam volat nechce ☹ .Dám vědět jak jsme dopadli.

barce
14. lis 2012

@leny11 moc ti drzim palce. ja to uplne nesnasim ty telefonaty z CAR, ale co nadelame 😒 . kazdopadne drzim palce at si zas o krok dal!! neb to je nustale cekani.......... jeste dam nativ uplne bez a pak se asi dohodnu s Uhrovou na nejaky ty minimalce. a kolik ti vyprodukovali vajicek po te minimalce, jen jedno? u me to byl 3.pokus. rada bych se nativem dohrabala k ET....... dej vedet jak si dopadla.

ifet
14. lis 2012

Ahoj holky...
Leny11 taky by mě zajímalo, kolik jsi měla vajuch s minimálkou...a co předchozí nativy, byl ET vždycky, nebo? Dej vědět, jak si dopadla, jestli se vajuch oplodnil...
Barce ty jsi teda ještě neměla z nativu ET?
A co jinak, jdete po odběru do práce? A co po ET, který jste ho měly, šly jste taky do práce, nebo jste byly nějaký čas doma?

leny11
15. lis 2012

Ahoj, tak jsme se neoplodnily ☹ .Byl to už pátej pokus, a 3x jsem měla jedno vajíčko, jednou dvě a to jsem dopíchavala merional a jednou jsem měla předčasnou ovulaci.Teď jsem měla taky merional a nakonec vyrost jen jeden folikul ☹ .Jednou jsem měla ET a pak jsem byla doma, protože chodím na noční.Pokaždé když jedu do Motola tak mám celý den u doktora na propustku , protože do Prahy dojíždím a v práci mi daj radši volno celý den, než mít nabourané šichty. Docela mě to ubíjí a mám pocit že po hormonech jen a jen tloustnu ☹ a nic o penězích ani nemluvim.Teď dáme do konce roku pauzu a pak to zas zkusíme.všem držim palečky ať se brzo zadaří 🙂 .

barce
15. lis 2012

leny to je naprd vid. ja mela sice jen 3, ale presne jak rikas, ubijejici.... ale jeste zabojujem, akorat resim tu minimalku jestli jo nebo ne. z tech hormonu taky nejsem vubec nadsena, uz sem jich do sebe narvala dost ☹. budu muset dat rec s Uhrovou. ifet jednou sem sla po OPU rovnou do prace, ale pak ty dalsi sem si sla domu tak na 2-3hodky lehnout nebo sem si vzala pul dne volna. bydlim kousek od Motola. je to individualni a pokazde myslim i jine. kdyz sem mela ET z velkych IVF, tak sem nekdy byla celou dobu na neschopence a jindy sem sla snad 3.den do prace, sedim v kanclu. leny drz se!!!